Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@losnikolos :-) Myslím, že to nevadí - alespoň uvidí, že jsi akční! :-) @petrajavor Jak jsem psala - ty madličky je opravdu dobrý nápad... Líbí se mi to víc, než nějaká udělátka na stůl se jmény. Já třeba moc rozbalování svatebních darů "nebaštím", zvlášť když jsme se my, svatebčani, viděli navzájem asi tak poprvé v životě; nevěděli jsme, kdo je strýc Pepin, který jim dal medvídka mývala :-D , krom toho chtěli hlavně peníze, takže nebylo ani na co koukat :-( , proto bylo příjemné, že jsme tohle "hluché místo" mohli vyplnit zobáním mandliček :-)
Odpovědět
@aimirin Bydlím mezi Brnem a Břeclaví :-) Cca 25km jižně od Brna směrem na Břeclav
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no my jmenovky budeme mit v podobe pernicku a mandlicky jako pozornost hostum (obslehnu je 99% tak jak je ma,jen organza bude fialova) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@losnikolos přijde mi to malé a v centru města, to zrovna není moc ideální aspoň pro mě, někde jsem četla, že i s focením to není moc dobré, protože v pozadí jsou domy atd. jinak dík za tip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Tak to máš kousek,my bydlíme přímo v Brně @petrajavor Naprostý souhlas
Odpovědět
@stastnanevesta no já se kdyžtak nechám překvapit :-D takový akce stejně pak bývají nejlepší, kdy už :-) @punk no právě :-| nad tím jsem taky přemýšlela.. no něco se asi opakovat bude (menu, program a tyhle organizační věci), tak jsem si říkala, jestli tam dát nějaké horoskopy, vtipy apod.. v tomhle ještě vůbec jasno nemám..
Odpovědět
@hannnahs Horoskopy jsou dobrý nápad. Mně se líbí i křížovka - tím se zabaví. Sudoku tam taky můžeš hodit - v novinách je jich dost, tak nějaké "obšlehneš" :-) JInak já tam mám nástěnku, tak rodinné fotky chci vyvěsit tam, takže to mám zase o pár stránek v novinách míň :-( Tak já ti nevím, jestli se na to nevykašlu... :)
Odpovědět
@punk no vidiš, křížovka, to taky neni vůbec špatnej nápad! :-) no já ty webový stránky plánuju dost "jednoduchý", jen nejzákladnější info. Je to praktičtější, než stokrát každému opakovat, jak co bude. Jinak tam neplánuju dávat nic víc, takže o to víc místa na noviny :-) ale to uvidim, až je budu tvořit... pokud toho moc nevymyslim, tak to raději taky vzdám :-)
Odpovědět
@hannnahs Podívej se do galerie uživatelky @nika89, ta už má křížovku do novin hotovou (musela jsem si jí vyluštit, mam hrozně ráda křížovky :-) ). Taky neplánuju mít na webu detailnější info o obřadu, šatech a tak - ať to mají jako překvapení :-) Každopádně tam ale bude odkaz na svatební dary (nechci, aby se mi sešly obrazy ala Karlův most :-D a podobné ptákoviny), no a mapa, kde bude obřad (jestli to vyjde v těch petřínských zaradách, musím tam přesně uvést, kde je zahrada Kinských, protože by tam mohli hledat taky celý den :-D ) a posléze raut, kdyby někdo na obřad nestíhal.
Odpovědět
@punk děkuju za odkaz ;-) jj, ty webovky plánujem asi tak nějak stejně :-) s těma darama máš naprostou pravdu, taky nechcem troje mixéry :-D takže seznam tam bude určitě taky :-)
Odpovědět
@hannnahs Já dám do seznamu třeba 50 věcí od Kč 200,-- do Kč 5.000,-- - ať si každý vybere to, na co má. Samozřejmě nepočítám, že bychom dostali všechno, ale lepší bude, když si budou mít lidi z čeho vybrat, než aby tam bylo pět darů a zbytek bychom dostali nějaké bejkárny... :-| Zvlášť znám svou kamarádku Zuzku, která má na ty voloviny snad talent od boha! :-D
Odpovědět
@petrajavor copak to je svíca? To jsem ještě neslyšela :-) Zní to zajímavě, nějaká česká tradice konečně zase
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin tak svica se u nas na "Valassku" rika rozlucce se svobodou...tady se to dela vetsinou oddelene a nejdriv mesic pred svatbou...je to o tom aby si budouci manzele uzili s kamarady,panove zapijeji svobudu...takze u nas je to tradice...je to vetsinou super...na par takych akci sem byla a s babama sme si to uzili,jen jedna rada:nikdy nechtej vedet co tam panove delaji... ;-) 8-) :-D
Odpovědět
@petrajavor :-D dovedu si představit A kdo svícu pořádá?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin u nas si to zarizuji zenich a nevesta...teda zenich a pomaha mu jeho svedek,nekdy jim pomuze nevesta s jidlem a tak...ale jinak je to na nich...nevesta si to zarizuje sama s kamaradkou...co sem byla s kamoskou,tak sme meli klidny vecer u vinka a povidaly si...s jinou kamaradkou jsme byly ve "meste" a kalily az do rana....je to na nich koho si pozvou a jak si to predstavuji...
Odpovědět
@petrajavor děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin n eni zac,kazde info dobry :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin objednavala si nekdy z ebay? nebo nektera z vas holky? ja nikdy a moc se mi tam jedny boticky libi,ale nevim jak na to...help...jsou uzasne... :-N
Odpovědět
@petrajavor a máš paypal? A ukaž botičky, pochlub se!:-)
Odpovědět
@punk no my asi budeme mít seznam dost jednoduchej, s přítelem spolu už tak přes půl roku bydlíme, takže všechno potřebné máme.. takže musim vymyslet nějaký způsob jak slušně, neotřele, nevtíravě říct, že když bude někdo chtít dát dar, tak radši peníze nebo max. nějaký zážitek (masáž apod.), než teda ty potřeby do domácnosti... to bude boj :-S @petrajavor přes ebay jsem nikdy nic nekupovala, takže neporadim. Ale obdivuju tě, že jdeš do koupě bot přes net bez vyzkoušení, to já bych se bála, že mi nebudou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs kdyz mi nebudou strelim je...to neni problem,navic jsou v hodnote 600...a ja jsem do bot blazen,ma uchylka...jen musim nenapadne nebo draheho klepne pepka,uz je nemam kkam davat :-D
Odpovědět
@petrajavor ta cena je super! (zvlášť, když u nás prodávají svatební botky tak okolo 1 500 Kč). Tak to věřim, že přítel je z toho nadšenej :-D to já naštěstí na boty nějak netrpim - přijde mi, že v každejch mi bolej nohy, jakmile mají podpatek :-) ale zase mám jiný věci - např. náušnice :-D což naštěstí mojí drahou polovičku nějak extra netrápí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs boty a kabelky muj nejvetsi hrich...kabelek mam pres 30 a boty radeji nepocitam.....jako kdysi jsem pro jedny jela...cesta stala 2000 a boty 600 :-D muj z toho neni nadseny,ale kdyz jej pak vezmu do mesta nebo nekam vecer tos se teteli blahem...rika,ze rozdil kdyz mam podpadky a kdyz sem bez je velky...prej s jsem takova stastnejsi (jasne vic se predvadim) :-D :-D :-D :-D :-D navic jsem trpaslik,tak sem rada kdz aspon trosku vyrostu...
Odpovědět
Profilova fotka
holky,chvilku tu nejsem a už vás nestíhám :-( s ebay zkušenosti nemám a ani nemám kartu,kterou by se dalo platit přes internet. ale on by mi to zařídil přítel,kdybych něco chtěla @hannahs Já mám zase boty na podpatku docela ráda,ale nesmí být moc vysoký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi přišla čelenka,co jsem si objednala na fleru,jsem z ní nadšená,skvěle by šla k těm bordó šatům,tak uvažuju,že ji použiju ;-)
Odpovědět
@petrajavor @stastnanevesta no to já podpatky taky ráda, i když mi z toho bolej nohy :-D ale taky ne moc vysoký (nebo málokdy), páč přítel je jen o pár cm větší než já, takže kdybych si vzala nějaký 12 cm podpatky tak budu vyšší, a to bych fakt nerada :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak nas s drhym deli temer 30cm...tak si podpadky muzu dovolit.. @stastnanevesta to je super,pak sem hod fotecku at vidime tvuj ulovek :-)
Odpovědět
@petrajavor tak to pak jo no :-) já bych si připadala asi hodně divně, kdybych byla vyšší. Chlapa musím mít jako oporu, a takovou tu "silnou" polovinu z páru 8-) a s tím mi asi i nějak souvisí to, že by měl být vyšší než já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo to chapu,to vis my trpaslici to mame jednoduche... :-D a zase takove stekle abych byla vetsi nez muj bych asi ani nesehnala...a kdyz tak bych se zabila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Už jsem jí tam hodila. Tak kámoška,co jsem s ní byla v pondělí zkoušet šaty,si vybrala hned ty první,které se jí líbily,ale jak jsem tu psala,je to takový ten typ,kterému sluší závoje a korunky, slušely jí všechny šaty,prostě ideál :-) @hannahs Já bych se na 12cm podpatkách přerazila :-) nás dělí něco kolem 15-20cm,takže i podpatky v pohodě,navíc moje botky mají asi 5cm,což je akorát ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?