Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @hannnahs jsem rada ze ja nikam neutikam a mam to do prace cca 5min emoticon emoticon ale plne te chapu,na podpatky jsou nejlepsi kostky,kdyz sem zila v Brne nadavala jsem den co den emoticon jeste ze u nas jich je malo emoticon
25. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @petrajavor proto já do Prahy do školy nosím podpatky minimálně.. páč ty kostky v centru, to je děs běs... na zlomení podpatku, či hůř nohy emoticon nechápu ty děvčice, co v klidu po centru chodí na 10cm jehlách.. strašný.. emoticon
25. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @hannnahs jako da se to ja jsem se to naucila,sle jevic me dorazilo kdz se mi zlomil podpatek na normalnim chodniku,kdyz sem dojela z Brn domu,sem nechapala,se mi chtelo brecet...ted sem se zamyslela a zjistila sem,ze ve svatebni den zadne kostky nepotkam emoticon
25. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @petrajavor emoticon emoticon tak to mu říkám pech emoticon já jsem si teda poslední dobou hrozně oblíbila botky na klínu, tam aspoň nehrozí to zlomení podpatku a jsou takové stabilnější emoticon
25. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @hannnahs a vis co to je komedie na tech ja vubec neumim chodit,chtela jsem si je koupit,ale neujdu na nich...nedavam to... emoticon jako jehlive podpadky v klidu,ale kliny nene... emoticon
25. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @petrajavor fakt? to je zvláštní emoticon já teda zas nikdy nezvládala ty jehly.. emoticon no hlavně, že zvládám tenisky emoticon
25. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @petrajavor Mně to v Brně přijde docela v pohodě,i když tuhle jsem chodila na podpatkách celý den i na Špilasu a na Petrově a nic moc,večer mě pak solidně bolely nohy emoticon
25. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @hannnahs to ja taky i kdyz sem v praci zakopla a rozbila si hubu i v nich,stastnej den emoticon
25. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @petrajavor nj, když se daří, tak se daří... taky mám občas takovej den blbec... a i kdybych zůstala v posteli, tak se mi tam něco stane emoticon emoticon
25. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @stastnanevesta no tak ja jsem byla nejvic na Svobodaku...
25. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Brno.
 No tak mám plán, jelikož mě stále láká svatba v kostele ale nevím v kterém v Brně.. je jich tolik emoticon... rozhodla jsem se, že využiji akce tzn. noc kostelů koná se 27.5. od 18,00 hod. všechno to prohlídnu a uvidím. Slibuji si od toho, že najdu ten správnej, co mě oslní a když ne, pak bude varianta zámeček či altánek, to se uvidí.
Ale já doufám, že si vyberu kostel na ten můj den D. emoticon
25. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
 Jo a Hostinu nejspíš něco u brněnské přehradyemoticon
25. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @suzief My chtěli hostinu u brněnské přehrady taky,ale nakonec bude v hotelu Velká klajdovka
25. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
 A proč si se nakonec rozmyslela, je to na úplně na opačné straně Brna, na přehradě už neměli volný termín? Klajdovku má docela blízkou autem asi tak 5 minutemoticon taky jsem o tom přemýšlela ale víc mě láká ta přehradaemoticon
25. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @hannnahs My se právě budeme zařizovat jinde (jiný byt), kam by se nám hodili různé serepetičky (vázy, povlečení, nádobí), aby to ladilo do barvy. Takže vypíši konkrétní požadavky emoticon Ona se už ta rekonstrukce bytu prodraží, tak bude fajn, když dostaneme tyhle věci darem... emoticon
26. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk tak to je jasný. Nový bydlení je vždycky dost velká investice.. Za tohle jsem strašně ráda, že nás tyhle náklady minou (doufám, že ne jen dočasně).. nedokážu si moc představit, že bych na sebe ve svých letech uvalila nějakou hypotéku za 2 mega za nový byt...
26. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs No, to já taky ne... Naštěstí nemusíme - na tom bytě už se zaplatí na hypotéce jen nějakých 300 tisíc, tak to je paráda, ale ta rekonstrukce sežere tak půl mega (včetně vybavení, samozřejmě) emoticon Nejhorší budou ty stavební úpravy - to je největší finanční zátěž - probourávání místoností, nový rozvody vody, elektriky... emoticon Ale už se na to těším, hlavně že budeme ve větším a bude nám to tam říkat "pane" emoticon
26. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk tak to máte dobré, s tou hypotékou emoticon to už není tak hrozné. Koukám, že tu rekonstrukci asi fakt vezmete "od podlahy". U nás budou zas asi nejvyšší ty udržovací náklady, jak já tomu říkám. Bydlíme v rodinném vícegeneráku, takže tady se furt taky něco kutí, předělává a je to holt velký. Ale zase na to nejsme sami, takže ty náklady se alespoň sdílejí emoticon
26. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Taky pocházím s rodinného trojgeneračního domku, takže to znám... emoticon Zase to má ale hroznou výhodu v tom, že máš zahradu a na ní pohodu v podobě válení se na lehátku a grilování a že tam nejsi nikdy sama - dřív mě to štvalo, ale teď, když skoromuž někam odjede a já tu mám být sama, je to divný... Doma jsem vždycky mohla jít za babičkou, strejdou, bratránkem... a pokecat, dát čajík a cigárko, nebo si zablbnout na playstationu emoticon (Nemám ráda PC a PS hry, ale s bratránkem je to srandovní, jak se snaží, aby vyhrál... emoticon )

Jo, tak to máš pravdu - ten byt je ze začátku 90. let a je pořád ve stejném stavu, takže budeme měnit podlahové krytiny, probourávat kuchyň s obývákem, zvětšovat koupelnu o komoru, všude malovat, měnit dvoje dveře z klasických na posuvné, komplet měnit tu starou, zašlou kuchyňskou linku, sanitu v koupelně, aby tam bylo závěsné WC a vestavný sprcháč... No, bude to mazec!!! Hodně věcí budeme dělat svépomocí (strhávání současné podlahové krytiny...), ale třeba okna a topení sami nevyměníme, takže na to budou třeba odborníci... emoticon
26. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk to máš recht, ta zahrada je parádní. Já bych ve městě asi nevydržela bez zahrady.. Bydlíme na vsi (i když já už tomu díky přistěhovalcům začínám řikat "satelit") a já miluju ten pocit, že když je hezky, tak popadnu hafana a jdu do lesa, na pole, podívat se na srnky.. no paráda emoticon a když potřebuju, tak vlakem jsem za půl hoďky na hlaváku vlakem.. Takže já bych se odsud neodstěhovala ani za nic emoticon

To si vlastně děláte úplně novej byt. Tam asi nezůstane příslovečný kamen na kameni emoticon Hele ona je občas svépomoc to nejlepší.. dobrého řemeslníka dneska aby člověk hledal s lupou emoticon to bych mohla vyprávět, na jakého "šikovného" jsme kolikrát narazili my emoticon ale je jasný, že všecko se takhle zvládnout nedá, tak hlavně dobrou ruku při výběru emoticon
26. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk Koukám,že plánujete rekonstrukci,my taky,ale nejdřív příští rok. Ale už se na to těším emoticon
26. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Skoromužův nejlepší kamarád je truhlář a z různých realizací, kdy přímo v interiéru sestavoval kuchyň atd., má přátelé v tomhle oboru (chlapi - dají pivo, cigárko, pokecaj a je to emoticon ), takže co se dělníků týče, obrátíme se na něj. Taky jsem si navrhla nějaké věci na míru, tak si to od něho necháme zhotovit... emoticon

Jinak souhlasím - v baráčku jsme dole babičce rekonstruovali byt - měla dlouhou, zbytečnou chodbu, tak jsme z části udělali předsíň, dali tam posuvné dveře a zbytek propojili s kuchyní. Ti dělníci to tak odflákli!!! Stěny křivé, špatně vymalované... A jak nám, s prominutím, ale jinak se to říct nedá, pos+++ rozvody elektriky a TV přípojku!!! Museli jsme si zavolat elektrikáře extra, aby to dal dohromady. Kroutil hlavou, kdo to dělal, že takovou spoušť dlouho neviděl. Ale nejlepší bylo, že babička před pár lety zatoužila po americký lednici, tak jsme jí ji k 78. narozeninám koupili. Ti volové ji při stěhování z místnosti do místnosti poškodili, a když jí pak měli napojit na vodu, tak řekli, že neví jak (a to se předtím kasali, že přesně ví, co a jak dělat). Volali jsme teda do DatArtu, kde jsme jí v té době kupovali, že bychom potřebovali opravu, a protože už je to tři roky zpátky, záručák na ní neplatil, takže jsme si opravu hradili ze svého. Ti nám jí pak zase napojili na vodu a naštěstí už je v pořádku. A pan stavbyvedoucí, ten se taky vybarvil - před koncem realizace, než jsme zjistili všechny vady, se vypařil, není po něm ani vidu ani slechu... A samozřejmě si nechal předem zaplatit. Googlili jsme ho a podobnou zkušenost s ním má víc lidí. Uvažovali jsme, že je kontaktujeme a podáme hromadnou žalobu, ale máma je už z toho všeho tak unavená, že na to prý kašle.
26. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @stastnanevesta Já doufám, že už v srpnu! emoticon
26. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 Ona je asi rekonstrukce lepší než něco stavět od začátku....člověk má něco, co už má duši, nesmrdí to novotou (to já nerada emoticon) Navíc jak se to člověku mění pod rukama a poak ten výsledek...to je bomba...
26. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk to je nejhorší, že člověk většinou tohle zjistí až potom, co si něco nechá udělat.. emoticon nám se takto rozpadá podezdívka u plotu. Pán tvrdil, že nemusíme dělat novou, že má nějakou echt látku, která to zakonzervuje, ochrání před pronikáním vody, plevele atd. atd... tak jsme mu na to skočili. Udělal teda na pohled krásnou "omítku" u té podezdívky, všecko ok. Ale po zimě? Všecko rozpraskané, opadané, nic nedrží a je to snad ještě v horším stavu, než předtím emoticon a ten samý pán v ten samý termín nám dělal ještě jednu podlahu, ta ti byla křivá až hrůza.. takovej lavor tam udělal, že kdyby si veprostřed vylila vodu, tak se ti tam udělá jezírko.. emoticon tak to jsme mu ale nezaplatili.. protože to fakt bylo na pohled vidět, jak je to celé křivé.. emoticon

No ještě, že naštěstí, jsme sehnali jiného, velice ochotného, šikovného pána, který to vše napravil.. taky přes doporučení.. není nad to, mít v rodině někoho takhle šikovného, jak píšeš ty, že to máte od známých, to je úplně to nejlepší emoticon
26. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs To souhlasím... Pokud má ten člověk dobré doporučení od někoho, koho znáš, je to vždycky lepší. I pak v případě, že by se řešila nějaká reklamace, což se může vždycky stát i u nejlepších dělníků!
26. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @punk @hannnahs @aimirin @stastnanevesta no jak vas tak holky ctu,jsem rada za nas malinkatej bytecek,kde sme si vsechno udelali sami jen za pomoci meho tatinka...a pomalu se desim chvile,kdy se budeme stehovat do vetsiho,no i kdyz to uz bude i s miminkem,tak se strelim...
26. bře 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor my budeme stavět, ale já te´d řeším, zda mít pokoj pro každé dítě zvlášť a až vypadnou, mít prázdnej barák (pro mě nepříjemné)

Něbo mít děcka ve společném pokoji a způsobit jim doživotní nenávist :D
26. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin ja za sebe kazde zvlast,od mojeho rodice to tak maji...v pokoji kde driv byl muj maji citarnu a odpocivarnu a z pokojeho jeho segry mai pokoj pro hosty emoticon
26. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor to jo to naši mají taky, maj posilku, užívaj si to...pro mě je to hrozně nepříjemné....nemůžu si pomoct.

Navíc vidím, že moje sestry bydlely spolu a sžívaj se s partnery ve společném bydlení mnohem lépe....těžko říct

Zase když jsou děti starší a maj partnery, chtějí soukromí.....
26. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš