Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk stejný termín už máme rezervovaný x-) přesně do roka a do dne od zásnub :-)
Odpovědět
@maracuja to je pěkný :) a jak jste spolu dlouho? smím-li se ptát
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk V říjnu 8,5 roku a svatba bude po 9 letech... No nevím na co tak dlouho čekal :-D A co vy?
Odpovědět
@maracuja v lednu 5 let, chtěli jsme se vzít až dodělám školu :) ukončila jsem teď v červnu, takže jdeme do toho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no tak vy jste měli aspoň důvod čekat, to můj miláček tvrdí, že čekal na vhodnou příležitost, pak šel jednoho dne do práce a uviděl plakát balónového hemžení, tak neváhal, během 14 dnů sehnal prstýnek zamluvil let balónem a požádal mě v něm o ruku x-) No nakonec mi ani nevadí, že čekal tak dlouho, stálo to fakt za to :-D
Odpovědět
@maracuja juu to je moc pěkný :) no toto je povedená příležitost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jo, to je celý on 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja to je moc pěkný :-) i když já nevím,jestli bych vydržela tak dlouho čekat :-)
Odpovědět
@maracuja No tak to zní moooc dobře s tím prasátkem! Ale co když bude pršet?
Odpovědět
@maracuja :) ikdyž teda nevím jestli bych se strachy nepo... v balonu, ale je to muj sen jednou letět
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ono b ti nic jiného stejně nezbylo :-D @petulamrk ten koš se ani nehne, stále jsem měla pocit, že stojím na pevné zemi, jen ve výšce 50-500 metrů nad zemí :-D @lck79 ta oslava má být v prostorách dětského tábora, takže je tam zastřešená veranda a kuchyně, tak se hold prase hodí do trouby a bude.... ale nám pršet nebude a nebude a nebude ;-)
Odpovědět
@maracuja no jo ale já bych se podívala dolu a už by mě omejvali :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulamrk já mám za sebou kurz paraglidingu, takže výšky mi nedělají problém 8-)
Odpovědět
@maracuja tak to jo no, já mám rpblém vylézt i do vyhlídkové věže, klepu se mi kolena, potím se a hrůza prostě
Odpovědět
@maracuja No jasně, že nebude! Doufám, že 16.6.2012 bude nádherně slunečno, lehce pofukovat teplý větřík, cca 25 stupňů... Musí nám to klapnout! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk brácha je to stejné, si teď pořídili s přítelkyní bydlení a mají byt v 7 patře, no na balkóně myslím ještě nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja já vím,já jsem ráda,že jsem tak dlouho nemusela čekat
Odpovědět
@maracuja my jsme taky v 7 patře, ale to mi naštěstí až tak neva ten výhled z balkonu a jít na balkon, to celkem jde
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 já doufám,že nám v červenci pršet nebude @petulamrk věže nesnáším :-)
Odpovědět
@stastnanevesta já též ne, než vylezu tak je to skoro moje smrt jak se bojím a to nemusí být ani nějak extra vysoké
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já tam radši vůbec nelezu :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no já se vždy snažím, ale pak jsem totálně vyřízená
Odpovědět
Profilova fotka
Tak příští pátek si jdeme vyzvednou snubní prsteny :-) Jsem zvědavá jak vypadají "na živo" :-) Další věc si můžem odškrtnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Ty jo, tak já si říkám, že na snubáky je ještě času dost a ono možná ani ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja No my kvůli práce a podnikání nemáme tolik času o víkendech ani přes týden (hlavně jaro a podzim), tak proto zařizujeme dopředu :-) Tak kvůli nám se neplaš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada tak to jsi mě uklidnila, já už se na prstýnky tak zběžně koukala, ale zatím mi žádný vyloženě napadl do oka a ani se nehodil k zásnubnímu, vy jste si vybrali jaké? Smím li se zeptat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja My jsme si nechali dělat originál na zakázku, chirurgická ocel (hrubší nechceme tenké), od každého okraje bude pruh červeného zlata a já budu mít uprostřed 3 brilianty. Přítel kamínky nee, tak mu zlatník nabídl, že tu prostřední část mu vybrousí do tmavší barvy :-) No jsem hrozně zvědavá, když to kreslil vypadalo to dost dobře, tak jsme zvědaví jak to bude naživo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Ahoj a odkud je máte? My budeme mít taky z oceli.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 My je máme od zlatníka Kalaše z Prahy, je i na internetu celá jeho kolekce... a maximální spokojenost s ním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Tak to je super protože ho máme taky vybraného :) A máte to přes nějaký obchod nebo přímo od něj?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?