Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@phuskova ani moc ne, řekla bych.. patří možná mezi ty trošku známější, ale tak profláknutý jako třeba Scharf, Mlýnkovi a spol. ještě není :-) je to Tomáš Dolejší - tady se kdyžtak můžeš juknout http: // fotime.fotoradce. cz/ (akorát bez mezer, správci by to vymazali, kdyby to byla celá adresa)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Fíha, a to budete mít na celý svatební den, nebo jen obřad a pak tebe a v tu chvíli už manžela hned po obradě? Ty ceny mě děsej...my se v prosinci stěhujeme, budem splácet větší hypotéku něž máme teďka,tak se trošku bojím co z tý naší svatby nakonec bude.. :)
Odpovědět
@phuskova máme ten větší balíček - 9 hodin. Ten celodenní jsme nebrali. A to ještě Tomáš patří k těm trošku levnějším. Jako jasný, dá se sehnat fotograf třeba i do 5 tis. ale pak záleží na páru, jak se mu jeho práce líbí.. mě žádný takový nezaujal, takže to jsme prostě škrtli.. fotky zůstanou na furt, jako jediná taková lehce přenositelná památka.. Jinak ona jde udělat svatba třebas za 20 - 30 tis., toho jsou důkazem i holky tady.. jedinou podmínkou asi je, nemít dodavatele z velkých měst... a pak taky slevit na nárocích, asi těžko to bude zámecká svatba, nebude tam 50 lidí, ale třeba jen 15, nebude hostina, ale jen menší raut a všichni dodavatelé budou nejlépe rodinní známí, kterým se dá jen nějaký miniaturní obnos jako poděkování..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj to právě tak nějak chceme i my, 35 lidi max., žádná hostina ale rovnou raut, místo koordinátorky dobrou kamarádku která se na to třese blahem :-D snad to nějak dopadne a my nebudeme muset dát na to peníze na byt....protože spát rok na zemi se mi moc nechce :-D ale vám to závidim, toho fotografa..to určitě bude super, už se těším až sem pak dáš nějaké fotky... on profi fotograf prostě ví, co a jak, aby to vypadalo pak úžasně :)
Odpovědět
@phuskova co ty víš, třeba tě ta známá nakonec tak překvapí, že budeš mít úplně skvělý fotky! Navíc, jak nefotí svatby, tak třeba bude mít úplně jiný nápady, ne jak ti v oboru zajetí fotografové :-) tak jasný, pro vás je teď přednější bydlení, tak podle toho se musíte zařídit.. jako udělat svatbu za kolik statisíc a pak spát pod mostem opravdu neni dobrý řešení :-) My v tomhle máme jakoustakous výhodu, že bydlení máme zajištěný, ale je teda potřeba malinkatý zásah ve formě pár předělávek, ale to nespěchá, takže můžeme budovat postupně, jak na to budou penízky..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj to je jasný, to je pak fajn..my se budem stěhovat v malýho bytu do většího a nemáme žádný nábytek,protože v tomhle je vše na míru... no jsem docela zvědavá, stěhování před vánocema, to bude zážitek :) hele a taky se tak těšíš na tu svatbu? Já si připadám jak maniak, už se těším až budu mít přítelovo příjmení :)))
Odpovědět
@phuskova no jsem ráda, že jsme si nemuseli brát hypotéku a stěhovat se.. my to máme zase na úkor toho, že musíme udržovat dobré vztahy s rodiči :-D ono má všechno něco.. :-) no těšim, ale snažim se se omezovat, páč mi přijde, že mi pak bude strašně líto, že je ten den už pryč.. No a přítelovo příjmení, to si plánuju vzít, ale jsem zvyklá, že nemusim svoje příjmení opakovat, nejsou tam žádné gramatické chytáky, ale přítelovo jich má hned několik, takže budu muset asi hláskovat pokaždý, když se mi někdo zeptá, jak se jmenuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to já s jménem budu mít právě naopak, teďka pokaždé speluju, protože jinak ze mě udělají vždy něco jiného...a po svatbě to bude lepší :) Jo mám takový hloupý dotaz - na svatební knihu a album se píšou jaká jména? Resp. u mě jaké příjmení? Nevíš? Jj každý bydlení má svá úskalí .. tak snad ty dobré vztahy budete mít pořád :))
Odpovědět
@phuskova uff.. tak to abych řekla pravdu nemám nejmenší tušení.. ani nevím, že by se tam muselo nějak psát příjmení.. klidně bych tam hodila jen jména. Ale když už, tak asi to společný. Jak svatební kniha tak album už mi přijdou jako věci "po obřadní", takže tam už budete užívat společný jméno, tak proč ho nedat už i sem.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Asi máš pravdu, já nad tím právě přemýšlela....aby tam pak u tý knihy někdo nestál a nepřemýšlel kdo vlastně je ta Petra Pivoňková, že ji nezná :D Takže asi bude nejlepší jen křestní jména:) Děkuju :)
Odpovědět
@phuskova :-D tak to by se snad nestalo :-D ale rozdílný příjmení bych tam fakt asi nedávala.. ale konečný rozhodnutí je samozřejmě na tobě, co se ti bude zdát vhodnější :-)
Odpovědět
Nazdárek nevěsty, přidávám se taky do vašich řad. Svatbu plánujeme buď duben, nebo červen 2012, ale bude to fuška. Oba bydlíme v Praze, ale pocházím z Prostějova a svatbu chceme právě v Prostějově, tak budu asi všechno zařizovat na dálku. U nás je to takové zvláštní tím, že přítel je už rozvedený a máme teď spolu 9. měsíčního syna, tak to bude asi náročné, ale už se na to moc těším. Tak kdyby tady byl někdo, kdo se bude taky vdávat v Prostějově, budu ráda za rady a tipy:-) Všem přeji krásný den.
Odpovědět
Článek se načítá
@abeille vítej mezi námi! :-) tak budete to mít asi malinko hektičtější, ale myslim, že to zvládnete. ;-) Na Prostějov tu určitě už témata nějaká jsou, takže inspiraci tu snad pochytíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova @abeille ahoj a hezké plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ok dám tam jen jména - to je nejlepší asi :) Budu si objednávat oboje asi z fleru, jedna paní tam má moc krásný a za normální ceny :)
Odpovědět
@phuskova na fléru se dají občas opravdu vybrat poklady :-) když máte teda člověk štěstí na toho dodavatele.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já mám doteď pouze kladný zkušenosti, už sem si pár náušniček a tak koupila...:) a na tu paní byly reference už i tady na beremese, takže to snad bude v poho :)
Odpovědět
@phuskova tak o to líp :-) já jsem zatim odvahu nenašla. Ale třeba ta bižu je tam opravdu pěkná. Tak třeba jednou.. :-)
Odpovědět
@hannnahs jako flerařka můžu jenom doporučit, určitě objednej:-) Budeš mít záruku originálního šperku a pokud budeš chtít, klidně se můžeš s hodně lidma domluvit i na vlastním návrhu-hodně lidí to takhle dělá. Nevýhoda je trochu v ceně-ruční práce je hold dražší než strojová výroba ale zase se dá najít mezi tolika výrobci kompromis... ___________ Prosím prosím, smutně koukám...nemáte tip na nějakou půjčovnu veteránů (ideálně bíla tatra kabriolet z 30.let:-D ) někde ve středních Čechách mimo Prahu?Nemůžu se dopátrat...:-( a moc bych takový autíčko chtěla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@abeille Vítej mezi námi :-) S tím zařizováním na dálku si nedělej těžkou hlavu, nebude to tak zlé ;-) Jsme na tom stejně. My žijeme v Brně, ale svatba bude v mém trvalém bydlišti na severu Čech. :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@hannnahs a můžeš písnout který si myslíš že je lepší? :-) reference. díky.
Odpovědět
Ahoj maminky na fb je také nově založená diskuse https://www.facebook.com/groups/28021... Přidejte se :-)
Odpovědět
Ahoj holky, rozhodla jsem se k vám taky přidat :-) S přítelem plánujeme svatbu na říjen 2012 a zrovna dneska jsme zarezervovali termín na matrice. Dále už máme představu o restauraci, fotografovi a DJovi, ale to je zatím vše... Takže teď to pomalu "rozjedeme" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem byla na matrice a máme termín 21.4.2011 :-) Chceme malou svatbu, obřad jen s nejbližšími, oběd a večer zahradní párty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@reuska88 gratulace k termínu a @maxinkaa taky :-) my budem mít termín až v lednu :-|
Odpovědět
@stastnanevesta Děkuju moc :-) Mě to překvapilo, když jsem minulý týden psala na matriku a paní mi odepsala, že začínají brát rezervace už od příštího týdne...čekala jsem to až od nového roku... Každopádně jsem neváhala a hned volala :-) Tak ať i Tobě vyjde termín, který chceš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@reuska88 my bychom chtěli 7.7,máme to na výročí :-) navíc náš fotograf zná kastelánku zámku,kde chceme svatbu (v zahradě) a říkal,že by se to dalo zamluvit teď,ale radši si počkám do ledna :-) ať je to podle pravidel. a kde bude svatba a do jaké barvy? jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
@maxinkaa Ahoj, máme stejný termínek, a taky jsme dneska zamlouvali, a kdepak to budete mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?