Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika a tím chceš jako říct,že já z toho svého dělám šaška?to ti teda pěkně děkuju.a už se o tom nebudu bavit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, taky se přidám do této diskuze. Konečně také začínáme plánovat svatbu. Zatím máme termín - duben 2012. To je vše. O tomhle dni sním už dost dlouhou, sbírám inspirativní fotky přibližně 7 let a když už je to tady, tak nějak nevím od čeho začít, co vlastně chci a nechci, jak to chci. Přítel po mě, z té hromady nápadů, chce vybrat favority a pak o tom nej rozhodneme společně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se posouváme zase o kousíček dále :-) Napsala jsem jednomu DJ co dělá svatby, který je přímo z Milovic... tak uvidíme, cena je taky super jen 4.900 za 10 hodin + plno dalších věcí, jako karaoke atd. a každá další započatá hodina 250,-- :-) Ještě zjistit reference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika smarja o co tady jde - tak jestli chce zenich frak, tak kdyz v nem bude vypadat k svetu, tak at si ho klidne vezme, pokud se v nem bude citit dobre.... pokud to neni svatba, kam je pozvany prezident s jinymi vyznamnymi statniky, tak se tady tohle snad resit nemusi, ne? To je ta sama situace, jak jsem tu nekde narazila na foru na tema, jestli pod svatebni saty puncochy nebo samodrzici puncochy a jestli silonky, kdyz maji boty otevrenou spicku - tak proboha to snad zalezi na neveste a pocasi, kdyz ji bude zima, tak si ty puncochy vezme a kdyz ji bude horko, tak si je nevezme a zdarec - je to na kazdem, jak se oblece a v cem se citi dobre.... a jestli zenich ma sen zenit se ve fraku a nevypada v nem jak strasak do zeli, tak bych tohle absolutne neresila - je to jeho svatba, jeho den.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je to domluveno, 18.8. schůzka s DJ :-) Jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousse děkuju moc, jsem ráda,že ses za mě postavila.Přesně,je to to samé,jestli má mít nevěsta punčochy do otevřených bot nebo ne,záleží na každém a každému se taky líbí něco jiného :-) @ritush ahojky,kde bude svatba a do jaké barvy?jakou máš představu?
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám. Svatbu plánujeme na červenec 2012. :-) Už se na ni oba s přítelem strašně moc těšíme. Místo máme potvrzené a zatím rezervované. Jen stále čekáme na odpoveď od matriky, zda nám tam udělají obřad a teprve pak to bude jisté. :-) A taky budu teprve dokončovat bakaláře příští rok, taky komplikované studium. Jsem ráda, že nejsem v tom sama. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab No, nějak se ještě nemůžem rozhodnout na barvě, ale představa se začíná rýsovat:) Jsem doma na mateřské, takže čas na přemýšlení a vymýšlení je:)
Odpovědět
@cibetka_veronika Veru, já s tebou naprosto souhlasím! Frak prostě na svatbu ne. Když jsme byli drahému kupovat oblek do práce, tak se mu hrozně líbil smoking - a teda i mu perfektně padl - ale naštěstí byl rozumný a pochopil, že by to nebylo to nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jen jsem vyjádřila svůj názor:-) nemá cenu se na fórech dohadovat apod. 8-) a už vůbec nemá cenu si díky tomu nechat kazit přípravy.... každý si svatbu udělá tak, jak vyhovuje mu, aby se líbila a užil si ji - to je to hlavní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Svatba bude na zámku v Častolovicích :) no, už sice máme sedmi měsíční Adélku, le neplánovaně a svatbu si chci užít, což by při mém těhu moc nešlo:(
Odpovědět
@cibetka_veronika @stastnanevesta Já si myslím že je to i jeho svatba - takže pokud on to tak chce, tak proč ne? Copak si může všechno diktovat jenom nevěsta? Je to den obou dvou a je to tedy i o částečným kompromisu a pokud se jemu něco líbí a nevěstě to nevadí naopak se jí to taky líbí, tak já jsem pro a etiketa ať si trhne nohou. Není to svatba etikety, ale NEVĚSTY a ŽENICHA ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucik232 presne moje rec - snad i zenich má právo na to vyjádřit svůj názor a mít přání, co by na svatbě chtěl. Tak když můj skoromuž má averzi na čokoládové fontánky, tak já přece neřeknu "ale teď to má každá nevěsta a bez fontánky budeme out, tak tam prostě bude" - je to o domluvě a kompromisu, protože je to svatba obou dvou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 hezky si to řekla... @stastnanevesta určitě je to jen na vás dvou jaké to budete mít a co budete mít na sobě... určitě nemá cenu se tu dohadovat a dělat někomu težké srdce.. každá máme jinou představu a jiné možnosti, takže je to opravdu jen na nevěstě a ženichovi... @mishulem taky jsem na mateřské, tak mám více času na prohlížení inspirací, ale mám pocit, že čím koukám, tím víc nevím... :-D Však to nějak dopadne. ;-)
Odpovědět
@cepinek to já mám teď taky spoustu času na prohlížení inspirací - jsem na neschopence se zápalem plic a myslím že i potom budu mít spoustu času, protože jsem ve zkušebce a dávají mi najevo že mě tam po neschopence nechtějí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek tak já to mám stejně....jsem teď týden marod a čučím po inspiracích...no a za ten týden už jsem dokázala vše překopat, změnit barvu a teď jsem úplně na startu....pááááč jsem se inspirovala tolik, že teď nevím, co chci a nechci :-D :-D Holky, nemá cenu se tu dohadovat....z rodiny vám nikdo na etiketu koukat nebude (pokud tedy zrovna nejste rodina, která si na tom zakládá). Moje kamarádka se vdávala v klobouku, ženich měl frak i s cylindrem a brali se normálně ve dne v poledne. Všichni byli nadšení, jak jim to slušelo a chválili, že to mají originální, protože se často nevidí ženich ve fraku a nevěsta v klobouku...asi nemá cenu se tu vzájemně poučovat. Prostě je to o stylu a o tom, co se někomu líbí nebo ne...hlavně se nehádejte, doteď jsem měla pocit, že jsme jediné forum, kde se nikdo neštěká....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 Moc držím palce, ať o práci nepřijdeš, snad jsou rozumní a pochopí, že se to prostě přihodit může...nejsi přece flákač, co simuluje zápal ;-) Tak hlavně se brzy uzdrav a hodně štěstí při návratu do práce!
Odpovědět
@whiteswan vítám tě mezi námi! :-) jinak se studiem tady nejsi rozhodně sama.. jen v týhle diskuzi je nás víc ;-) dokonce je tu i samostatná diskuze o nevěstách studentkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) taky se přidávám,svatbu plánujeme na květen 2012 :-) tak pomalu plánujem jak by to všechno mohlo být x-)
Odpovědět
@janina_sun No snad .. jak měli jsme být měsíc v adaptačním týmu, já tam byla jen 5x a přesto jsem měla na konci měsíce nejlepší výsledky, takže to co já za 5 dní, oni za měsíc. Jenže jsem nebyla na žádných školeních. Teď mi napsali, že jestli to myslím s prací vážně a nehodlám zase na měsíc onemocnět, takže se mám ozvat své nové vedoucí a nemám počítat s tím, že můžu jít do adapťáku s lidmi co nastoupili měsíc po mě a ty školení si mám prej zařídit mimo pracovní dobu. Tak jsem už psala trenérům .. achjo .. doufám že to dopadne a když ne - tak by tam se mnou do budoucna stejně si hezky nezacházeli a je tu ještě jedna možnost práce snad .. a vůbec přípravy si tím zkazit nehodlám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 nějak to určitě dopadne...a když nevyjde tohle, vyjde něco jiného :) a Ty nevypadáš, že bys měla problém se uchytit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 snad to dobře dopadne... taky si myslím, že zápal plic si nevymyslíš :-| holky zrovna včera jsem koukala na fotoalbum jedné nevěsty co se vdávala ve velice netradičních šatech a ženich měl jen vestu... tak je to fakt na vkusu. Měli to jako rockovou svatbu... i fotky netradiční.. jako motto má nevěsta : " jaké si to uděláš, takové to máš" takže asi tak to je... :-) http://www.beremese.cz/fotoblog/nylo/...
Odpovědět
@janina_sun Já jsem taky nemocná, skolila mě nějaká angína ]-( Tak jsem sice doma, ale mám home office, takže stejně pracuju... Holky v kanclu mě totiž nechtěly, abych je nenakazila :-D
Odpovědět
@hannnahs Děkuji za milé uvítání, na diskuzi studentek co se budou vdávat se určitě podívám. :-) Stále nervózně očekávám odpověď z matriky. Až budu mít úplně potvrzený termín, místo tak začnu hned hledat fotografa a teprv pak budu klidná. :-) A co ty? Kdy tě to čeká?
Odpovědět
@whiteswan Ahoj, taky Tě vítám. :) Rozhodně nejsi jediná studentka, my oba se snoubencem studujeme, příští rok v květnu svatba a hned potom v červnu státnice. :)
Odpovědět
@kaarina Děkuji za přivítání. Teda, vy jste odvážní, že budete mít svatbu před státnicema. Já bych se pak nemohla soustředit na učení. Ráda bych měla svatbu po státnicích. Tak doufám, že je v červnu udělám a v červenci budu mít klid na svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@whiteswan, @kaarina Já vás obdivuju tak či tak... ať před státnicema nebo po... ;-) Nedokázala bych se soustředit tak či tak, ještě že je mám dávno za sebou :-) Přeju hodně štěsí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek haha na rukou zenicha vracenky z Masters of rock...to je parada:-) my jsme s partnerem taky hodne muzikalne - rockove zalozeni a taky jsme o tom uvazovali, ale nakonec jsme az takovy ulet vzdali:-) budeme to mit tradicnejsi:-) i kdyz taky hodne provazany s hudbou a rockem - on je muzikant, takze to do toho zapletem:-))
Odpovědět
@hanada :-) Co jiného mi zbývá? Mám komplikované studium, takže na bakaláře budu studovat celkem 5 let. Přítel čekal dlouho, už mu došla trpělivost, tak mě v červenci požádal o ruku a chce svatbu do roka. :-) I já to chci.
Odpovědět
Profilova fotka
@whiteswan To určitě, je to super, že jste se k tomu odhodlali a nečekáte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?