Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Když já se bojím toho, že hodně lidí kvůli tomu nepřijde... ale tak zase si můžou udělat výlet, co? no ještě to musíme nějak domyslet... Jak tohle dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky říkám, že si udělají výlet. Jinak to ani udělat nemůžem, takže se asi s hosty domluvíme takhle, že dorazí v určitou hodinu na místo :-D
Odpovědět
No teda holky, vy jste se rozjely :-D my to máme s místem v pohodě, s přítelem pocházíme ze stejného města, většina kamarádů a rodiny je taky odsud, takže není co řešit :-) jinak hostů budeme mít kolem 100, a to jsou jen nejbližší příbuzní a kamarádi..
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ To docela koukám, 100lidí, to je docela hodně. My vždycky chtěli malou svatbu, tak snad to u toho zůstane
Odpovědět
No je to hodně, mám velkou rodinu, se kterou se pravidelně stýkáme a mám je všechny moc ráda, takže neexistuje, že bych někoho z nich nepozvala :-) jenom doufám, že se všichni vlezeme do vybrané restaurace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my máme předběžně vybraný srpen 2012, je to ještě hodně za dlouho, ale stejně už si začínám vybírat...přeci jen než se rozhodnu, co vlastne chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Tak to o, no u nás se širší rodina moc nestýká, nejsou tam dobrý vztahy, u přítele sice jo,ale zas tam tolik lidí taky nebude,tak jsem zvědavá, kolik lidí nakonec přijde :-)
Odpovědět
Ahoj, tak to my jsme se shodli na datu 12.12.2012 a u toho to skončilo:-) Sama nevím, co chci, to je nejhorší. Jediné, co vím, že chci něco malého, nejlépe ve 4 lidech a v zahraničí. Ale z hlediska dostupnosti by bylo Česko lepší /jenže to by se hned změnilo ve větší svatbu/, kterou opravdu nechci. Takže třeba se tady inspiruji nebo změním názor. Příteli je to jedno, prý to nechá na mě. Mně je teď 27 a mu 30.
Odpovědět
Když jsem si to po sobě přečetla, tak vlastně vím, co chci :-) akorát se mi to nechce zařizovat... vtipné:-)
Odpovědět
12.12.2012 je hezke ............. @kalkulka
Odpovědět
12.12.2012 je hezke ............. @kalkulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Máte pěkné datum ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jéé, holky, to je témátko pro mě:-D. Myslela jsem, že jenom já jsem takové letadlo a chodím na beremko dva roky předem x-). My to máme tak, že když letos dodělám školu, tak se vemem v červnu 2012, a když nedodělám (tzn. že bych studium o rok prodloužila, což samozřejmě nechci), tak červen 2013 ;-) .
Odpovědět
my jsme ji puvodne meli mit v roce 2010 ted v cervnu 2011 a nakonec snad to vyjde 2012 :-) nebo to treba bude takova rychlovka letos ze uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz : takze jste uz 2 krat svatbu posouvali ? a to jste to meli uz nekde podchycene jako misto hudbu a tak? no tak my ji posouvame taky o rok, ale doufam, ze je to na posled, pac mi tim milacek uplne zkazil chut do vdavani , pokud si to rozmysli i pristi rok, tak me ztrati uz uplne, i tak je to mezi nami nahle, neni to ono .... buh vi, jestli vubec bude
Odpovědět
@hannyy no loni to bylo takové na rychlo ale letos je to už naplánované... sklenice pro rodiče naše na přípitek to jsou položky které můžu zahodit jo ještě fotoalbum a knihu hostů....0jinak věci na tabuli použijeme příští rok tam je to jedno... Kadernici fotografk jsem zrušila misto ještě ne.... No a taky me už vzal chuť do udávání takže je mi vše nějak jedno ted ..... Jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz : tyjo tak to je jako u nas, ja jsem vse zaridila a on vse obvolaval a rusil :-( no porad tim trpim, divala jsem se na datumy na pristi rok, tak bud to bude 3.3.2012 nebo 14.4.2012 to druhe mame zatim jako predbezne, kveten nepripada v uvahu a pak uz je na me moc teplo, mam nemocne srdce a tak by to bylo o problemy navic :-S , no ja si vyzdobu na stul podrzim, stejne jako deko na uto,akorat co mi urcite nebude jsou saty, a nebo budu rok drzet dietu, :-D ale vidim to tedy na nove opet :-D , ja jsem ve Ct pred silvestrem byla davat tisknout oznamka a v Ne mi rekl, ze chce svatbu odlozit ]-( jsem ho malem zabila :-N . My jsme spolu 2 roky. U nas to slo nejak rychle a taky rychle to malem zkoncilo, po tomhle co mi udelal jsem ho nechtela zpatky ..... kdyby mi nebrecel a neprosil, ze udelal chybu a ze chce cas aby jsme si jeste vic na sebe zvykli atd, tak bych ho nekompromisne vyhodila z bytu,to se mi i priznal, ze si myslel,ze stejne udelam :-D a jak jste spolu dlouho vy ?
Odpovědět
@hannyy muzeme si psat treba do ip..............nechci to tu moc probirat
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz : muze byt ;-) neni problem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hura,hura...pritel sam od sebe zacal pocitat,kolik nas svatba bude stat,kolik hostu budem muset pozvat a ktery den presne to udelame...me snad sali zrak a sluch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia No vidíš, to máš dobrý, zázraky se ještě dějí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia : jen aby vam a hl jemu to vydrzelo, kolik mu je ??? takovych nadsencu na zacatku je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsou i tací,kterým to vydrží, já jsem zvědavá na toho svého,ale myslím,že to bude v pohodě :-)
Odpovědět
@carpatia gratuluju!! a vybrali jste už teda přesný den? mně se strašně líbily takové šité kytky na stůl, tak jsem se přítele jen tak ze srandy ptala, jestli by mi je dovolil a byl z nich uplně nadšený :-D to jsem teda hleděla :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Děkujeme, zalíbilo se nám a rozhodli jsme se, že se nakonec vezmeme:-) O svatbě jsme dřív neuvažovali, teda ani jeden jsme ji nechtěli, ale to datum se nám prostě líbí a tak uděláme po X-letech v našem vztahu zlom. Ten prosinec se mi sice nelíbí kvůli zimě (já mrznu všude a pořád), ale nějak se to snad vymyslí, klidně bych se vdávala i někde v teple:-) Ale vůbec nevím, co ta svatba všechno obnáší, musím to někde nastudovat nebo sem chodit pravidelně, ještě, že máme tolik času:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka No právě,já sem taky chodím docela často,abych pochytila inspiraci a tak, z různých věcí se vůbec nevidím,ale říkám si,že to přijde :-) ohromně si to plánování užívám a je dobrý na to mít spoustu času :-D i když se přiznám, že někdy bych ten termín měla nejradši hned
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : uvidis, jak ten rok utece jako voda a jakmile se prehoupne rok 2012 budes mit plne ruce prace, ted si hezky muzes vse nechat promyslet a sbirat inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatim to vypada na 4.8.2012 nebo 1.9.2012, ale já se narodila 4.4., takze 4.8. by se mi libilo vic...ale uvidime:)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia Můj drahý je 5.4. :-) @hannyy Já vím,ale docela bych to brala, už aby to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Neni naskodu i navstivis mojasvatba.sk ;-) tam se da take ledacos pochytit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?