Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 ta černá s růžovou mi přijde hodně smutná....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 no já jsem pro fialovou... vždycky bych byla pro fialovou... ta černá nevím - mám j jako smutnou barvu, ale zase by to bylo originální... to si musíš vyřešit ve svojí makovičce :-) Hlavně se to musí líbit tobě, na jiné se vykašli... i kdyby si chtěla zelenou z růžovýma srdíčkama, červenýma kolečkama a žlutýma hvězdičkama... je to tvoje volba... jsem ti asi moc nepomohla co?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 souhlasím s Jančou,ta kombinace vypadá dost smutně
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe pokračování
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta vypadá to krásně :-) tak ty už sis zkoušela i šatičky :-) téééda :-) a už máš vybráno?nebo ještě zkoušíš dál?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs pravda pravda :-D ten rozpočet je kaňkou na tom plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 je to na tobě co se ti líbí nejvíc :-) mě se líbí hodně ta fialková x-) ale je to opravdu o názoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 ta černá je fakt smutná
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 tak zatím se mi nejvíc líbí ta fialová nebo kombinace růžová/hnědá :)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ta růžovohnědá je super
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 mě jednoznačně filová s černou
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 aha no já bych chtěla něco takového: takže to bude asi dražší.. =-) nevíte někdo, na kolik by takové šaty mohly třeba v té madoře vyjít?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dík holky... taky se mi líbí černo fialová nebo hnědo růžová... a teď babo raď kterou kombinaci :-D nebo to prostě rozdělím.. na oběd s rodinou dám jednu kombinaci a na večerní raut s kamarády druhou kombinaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 no nevím nevím... měnit celou výzdobu sálu...
Odpovědět
@petulkkab no na naší matrice na tom budou asi podobně a dokud si tam nezajdu osobně, zřejmě se nic nedozvím ;-) taky chceme kontkrétní datum i hodinu...
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe nene budeme to mít na dvou místech.. oběd bude jinde než večerní raut
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry Jojo, šatičky vyzkoušeny a vybrány,nechám si ušít takové ty princeznovské se širokou sukní a tylem přes ramena,uchvátily mě :-) dokonce i mému tátovi se líbí ze všech nejvíc :-) a bude i závoj a vlečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 tak to jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 taky řešení - mít různé výzdoby......jinak ta růžovo/hnědá se mi zdá krásně originální, teplé barvy, elegantní a zároveň nepůsobí tak smutně...ale to je určitě věc názoru...až tady jsem poznala, jak moc je černá oblíbená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky taky máte problém z termínem? Mě na úřadě řekli, že až v lednu vypisují termíny... To jako kdybych se chtěla vdávat v únoru, tak nevím, jak bych to všechno stihla zařídit...
Odpovědět
@mariol to jo no.. kdyby to tak chtělo být zadarmo všecko - třeba jako svatební dar od firem :-D :-D ale to je fakt jen sen :-D
Odpovědět
@hohe to samé.. my máme taky přijít až na konci roku, nejlíp až v novém.. a víc jak půlka holek to tady má stejně..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no ale to je napřesdržku...
Odpovědět
@hohe mi povídej.. jako já jim řekla, že prostě chci zařizovat a hotovo, tak paní byla naštěství vcelku milá, tak si mě poznamenala "mimo" a já jen můžu doufat, že si mě pamatuju a neslíbí to datum a hodinu ještě někomu jinému no.. :-| ale kdybych měla svatbu někdy v zimě (leden / únor), tak by mi asi kleplo, kdyby řekli, přijďte si v novém roce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no právě... mě by šlahlo... no já tam mířím hned první týden v lednu a jestli to ještě nebudou mít, tak udělám fičák jak blázen...
Odpovědět
@hohe tak to já jsem říkala, že je popoženu už tak na konci listopadu, začátkem prosince :-D to už snad budou mít novej kalendář, tak tam šup na ně, aspoň se připomenu, když už nic jinýho..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no já trochu spoléhám na zákulisní nitky...
Odpovědět
@hohe tak to máš aspoň něco ;-) to já bohužel musim spoléhat jen na paměť paní matrikářky :-D
Odpovědět
@stastnanevesta No my bychom právě chtěli v 11h :)
Odpovědět
Profilova fotka
my to chceme přesně na 12, takže čekám bitku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?