Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@barbora_b Takže zas Vrtba? :-D My fůrt nic ]-( Jako něco vytipované mám, v Praze jedno a pak ještě mimo Prahu jedno, tam by to bylo super, ale moc se mi to nechce, když jsou všichni Pražáci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No nic lepšího mě nenapadlo, nicméně přitel sestry prohlásil, že se tam bere každej :-D no co no, já se z toho už nezblázním :-D stejně je to nakonec fuk
Odpovědět
@barbora_b No co, vždyť tam to je hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ahojky jak se máš? a co svatba? si tu milion let nebyla tak povídej...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila :-D no teď makám hned vedle, tak už mi to ani nepřijde, když na to koukám v poledne a přeju si ať jsem doma :-D @petrajavor no jsem totálně otrávená ze stěhování a zařizování, prostě už to nikdy dělat nebudu, radši snad budu pod mostem :-D už nechci ikeu nikdy vidět. No jinak vedle školy se snažím stíhat svatbu...zrovna před týdnem se objednaly šaty...v záží čekám že začnu makat na plný úvazek a začně vydělávání na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a co ty, nervozní\, kde to máte nakonec?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak to je super...já už naštěstí dodělávám...taky do konce zůstává něco kolem 120 dní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b my na radnici v Napajedlích a na konec listopadu ani nic nevymýšlím....už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor fakt, ta vypadala pěkně :-) Tamto byl překlep, myslela jsem, zda nejsi nervózní..tak asi nejsi....jájsem naposledy s těmi šaty znervózněla, došlo mi, že se fakt vdávám...divnej pocit
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no já šaty objednávala v pátek a furt jsem dumala zda jsem vybrala ty správné...jinak nervózní nijak nejsem...teda až na dnešek,když sem drahého viděla v obleku a pak když myslím na chvíli kdy mě tatínek povede k oltáři...ale jinak pohoda :-) dělám blbůstky na svatb z knoflíků,takže super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a máš je v albu, nebo je to překvápko?:-) ty knoflíky jsou fakt sladký a originální, nikdy jsem podobnou svatbu neviděla....budeš si vyrábět i tu kytičku z knoflíčků?:-D Bych ti mohla nějaký poslat pokud chceš....
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no knoflíky sbírám neustále...já budu mít živé květy ale pro maminky a svědkyni mám ty knoflíkové...jinak šaty mám podobné jako v albu,jen s ramínkem srdíčkovým výstřihem....prostě celé upravené....a překreslení nemám nikde vystavené,jelikož David sem chodí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor Aha budeš je mít šité? Z Madory? Nebo půjčené? Ten srdíčkový ti sedí nejlíp. Tak to závidím, myslím si, že přítel nezná ani jméno našeho fotografa, natož, aby sem chodil :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b šité na míru :-) v Madoře..v pátek jsem je objednávala u nás v salonu,v úterý mi je objednají v salonu a do 14dní budu vědět cenu....moc se těším
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to věřím! Já šaty uvidím asi za dva tři měsíce a asi umřu netrpělivostí :-D Doufám, že budou slušet a neobjednaj mi něco moc velkýho.....
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b a budeš mít ty co máš v albu? tak snad objednali tvou velikost...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo jo, ty......náhodou jsem je v reálu viděla na jedný slečně - nebyla to naprosto žádná modelka a vypadaly super. Tak to rozhodlo :-) No já jsem právě mezi...36 a 38 :-) Ale časem snad zhubnu úplně na 36 a asi se pak zaberou. Hodně jsem teď přibrala
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no mě váha vyletěla nahoru,ale nějak to nemůžu hubnout...naštěstí váha je teď to poslední co řeším...
Odpovědět
Ahoj holky, tak co už máte na svatbičku naplánovaného nebo dokonce už zamluveného? Já představy už nějaké mám... ale zamluvené zatím nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ahojky, vítej zpět!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak vám jde plánování? Něco vím,jelikož lásenka i referuje. Jinak nám se doma věci hromadí a přes knoflíky není kam kam šlápnout. Včera jsme koupili oblek,čekáme na oznámení,drahé prstýnek a drahá si objednala šaty. Jen já jsem je neviděl a nechce mi říct jaké budou,musím čekat těch pár dní do svatby :-S
Odpovědět
@davidhamr Vždyť to je na tom to hezký, že budeš překvapený stát s otevřenou pusou, jak bude krásná! :-D Podle mě by byla škoda tě o to připravit, já mám v plánu to samý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no na matrice nám řekli,že se stejně uvidím v přípravně. Vím,že má jedny poskládané z více šatů,jinak já vím že bude krásná. Těším se jak ji uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr už brzy!! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ale vždyť čekáš miminko, že?:-)) To je jasné, že váha je to poslední :-) @elisp úplně vše...sem blázen:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jé děkuju, ahoj, jak se plánuje u tebe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b My máme momentálně pauzu :) zařídili jsme místo obřadu a hostiny, DJ, fotografa a harfistu k obřadu...možná ještě letos koupíme prstýnky, jinak šaty, nákup dekorace apod. nechávám na začátek příštího roku (i když šaty možná o něco dřív :-) )...tak uvidíme. Teď tu jen klábosím, sbírám další inspiraci a snažím se srovnat v hlavě myšlenky, aby to všechno mělo hlavu a patu :) taky by se mi líbilo nějaké téma svatby, ale zatím mě nic nenapadá... :-S
Odpovědět
@davidhamr Pokud to je na radnici, tak tam to snad ani jinak nejde, ale stejně ten první pohled je ten nej ;-) @janina_sun Jani, my pořád taky nemáme téma :-( Doufám, že na nějaké přijdeme třeba až budeme mít místo... A pokud bychom měnili barvu, tak případně ty slunečnice...
Odpovědět
@janina_sun s tím tématem si nedělej hlavu.. já taky žádné nemám a vypadá to, že ani mít nebudu :-D nebo ty máš alespoň nějakou představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, právě vůbec :)) a když, tak se k tomu nehodí fialková barva, kterou máme vybranou....a i na místě obřadu mají červený koberec, tak si říkám, jestli není lepší jít jen po trávě nebo zkusit sehnat jinou barvu koberce (fialkovou nebo smetanovou)...nebo se na to vykašlat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?