Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata my to v květnu asi nestihneme,,, chci jet do anglie na 6 měsíců a jestli pojedu tak budeme vymýšlet jiný datum,,, my hlavně ještě vůbec nevíme kde,,, nemůžeme se dohodnout a málo co se nám líbí,,,, kdyby jste měli nějaký zaručený tip,,, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha Taky tam ráda nakupuju, beru to tak, že za tu cenu nevadí, když se hned po skončení záruky rozpadnou, koupím nové. Loni jsem koupila sandály u Bati a děs, hrozně vržou, takže jít ztichlou ulicí nebo chodbou stojí za to. Po nějakém čase chůze to přestane, ale je to otravné. @adelka206 že bys spáchala předsvatební nákupy v Anglii? My jsem vybírali z míst, co jsou v okolí, nechceme vláčet svatebčany někam daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé my máme taky 14.4.2012:)
Odpovědět
Já mám dojem, že boty asi neseženu :-( Nemůžu sehnat ani na běžné nošení, natož na svatbu. Asi chci hodně specifické :-(
Odpovědět
@xpila neboj, určitě na tebe někde čekají ;-) a jakou máš představu o botkách?
Odpovědět
@hannnahs No vážně nevím. Mám hodně hubenou nohu a v 39 už jsou všechny široké, navíc mám zničený kotník, takže nemůžu mít vysoké podpatky. Chtěla bych saténové tmavě fialové :-D Klidně baleriny, to už je jedno, ale nikde nemají ani tuhle barvu!
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila JJ, souhlasím s Hannahs, ty pravé na tebe čekají a objevíš je úplnou náhodou, tak jako třeba já :-D pokud teda nemáš hodně velký problém s nakupováním i běžně, třebas kvůli velikosti nožky :-N Ikdyž i krásných botiček ve vel. 42 jsem viděla hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila to nic, taky mam problem sehnat boty, mam 41 a vysokej nart :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vidim tak ze misto balerin si koupim bile hezke botky nebo si vemu svoje playboyacky :D jen si je umeju :-D
Odpovědět
@xpila italové vyrábějí hodně úzké botky (teda na středoevropské poměry :-) ), zkusila bych teda nějaké jejich značky. Jinak vím, že u Bati mají fialkové - ne teda moc tmavé, ale jsou to tyto: http ://www. bata.cz/artikl/90045
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes Taky dobrý, miluju film Hlava rodiny, a tam se jejich dcera vdávala v bílých teniskách :-D Pro mě byly balerínky jasná volba, protože podpatky vůbec nenosím, takže bych se na nich pravděpodobně přerazila a navíc by mě po chvíli bolely nohy :-(
Odpovědět
@hannnahs Ty jsou právě hrozně světlé, chci vyloženě tmavé. Už jsem na ně samozřejmě koukala :-D A ani ten matroš mi moc neseděl. @hanulkaha @suzannes Holky, já třeba i úplně obyčejný tenisky sháním třeba několik měsíců, protože mi to je všechno široký :-( Navíc mám levou nohu o půl čísla větší, to je taky super :-D No už vidím, že nakonec budu mít fialový conversky od Bati, ty už mám doma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
achichouvej, koukám, že všichni už poctivě zařizujete a já se dozvím jestli mi vyšel termín až 3. října, dřív prostě naše matrika svatby na příští rok nerezervuje :(
Odpovědět
@xpila no proč neee :-D jestli nic neseženeš... Musim říct, že nádherný fialový boty má Graf, viděla jsem je osobně a jsou daleko tmavší.. fakt nádherný boty.. Ale a) mají podpatek - i když nízký, ale mají. b) jsou docela dost drahý - na můj vkus teda.. Ale kdybych nemohla sehnat, šla bych do nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
matrika kde se chcem vzit rezervuje napristi rok od 1, rijna
Odpovědět
@petulamrk tak to máš ještě dobrý, u nás vypisuje a schvaluje až na konci letošního roku / začátkem příštího..
Odpovědět
@suzannes naše taky,ale jelikož je to sobota, tak až 3.října, takže tam asi pojedem hned ráno a snad chytnem to co chceme
Odpovědět
@hannnahs no wow, ani se mi nechce zatím nic řešit a rezervovat, když nemám ještě pořádně termín :(
Odpovědět
@hannnahs O nich vím, líbí se mi ještě ty tmavší ;-) Zatím jsem je nezkoušela, musím zajít do Spálené, ale kvůli ceně jsou fakt jen jako poslední možnost. I když bych je možná unosila na nějaké akce - mám černé saténové šaty (koktejly), takže k nim by šly určitě. A podpatek mají myslím 5 cm, takže to bych snad 1 den přežila, ale druhý den bych teda trpěla :-|
Odpovědět
@hannnahs No já si ještě říkala, že bych ženichovi koupila černé, stejně bych chtěla trochu free svatbu :-D @petulamrk Neboj, my nemáme de facto nic!
Odpovědět
@xpila a kdy máte datum? my chceme 21.4. ale kdo ví jak to dopadne, a mám zatím jen namyšleno no, zatím se mi to prostě napevno nechce rezervovat
Odpovědět
Profilova fotka
a holky jak to je, kdyz se zamlouva termin na matrice to se dava hned nejaka zaloha nebo plati cely nevite?
Odpovědět
@suzannes záleží asi jak kde, nám říkali, že na té naší to je tak, že te´d si to zarezervujem a pak cca 2 až 3 měsíce předem zaplatíme na matrice, plus teda ještě na zámku co chceme ...ale to jen co vím od známé co tam měla svatbu, třeba to bude taky jinak
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa,ja jen jesi si tam mam vzit penize :-/ on je teda cas noo ale i tak
Odpovědět
@suzannes zkus se tam předem poptat a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
ja jim psala ale oni mi nerekly, ze az v rijnu pri rezervaci kterou muzu zaridit po meillu ci telefonu a pak mi jen zdeli jake doklady si mame vzit
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk U nás taky vypisují termíny až na podzim. Ono pokud nechceš nějaké super žádané místo na obřad nebo hostinu nebo velmi žádaného fotografa nebo video, tak to v pohodě stačí a zarezervuješ na pevno vše až budeš vědět termín. my to tak budem taky dělat. Zatím se domlouváme co a jak a děláme si představu, aby se to pak dalo jen obtelefonovat a oběhat. @suzannes Tak až jim budeš volat ohledně rezervace, řeknou ti, jak je to s platbou. Myslím, že až tam doneseš doklady, rovnou to zaplatíš
Odpovědět
@suzannes aha, tak to nevím, no my rezervaci budem dělat určo osobně, aby to vyšlo, jelikož je tam problém se pak dovolat, velký zájem no
Odpovědět
@jipe jojo, přesně tak to mám v plánu, zatím jen hledáme inspiraci a koukáme a přemýšlíme co a jak :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?