Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk http://www.zamek-slavkov.cz/cz/svatby/ - tady píšou, že rezervace od poloviny září :D
Odpovědět
@jipe já vím, že jo, ale přítelova mamina tam má známou na úřadě, ne teda přímo na matrice a ta se poptala a oznámili jí, že až od 1. října, což je sobota, takže od pondělka pak...
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky :) tak obrad 5000,- a hudba je v tom teda no, a 1500,- si beremesto za to kdyz je obrad mimo obrani sin takze mazec
Odpovědět
@petulamrk tak to já už bych pak nezařídila nic no :-| s tím naším termínem by už bylo všecko fuč. Tak říkala paní matrikářka, ať zařizujem, že si na to naše datum udělá poznámku.. Tak snad si nás teda bude pamatovat, na nic jinýho se nemůžu spolehnout.. @xpila no já jsem právě byla ve Spálence, tam je mají ve všech barvách a myslím, že dokonce i dvě výšky podpatků. A buď takhle, nebo jako lodičky. Fakt moc pěkný. Ale ta cena... co si budem povídat.. to je prostě přestřelený no :-( A co jsem koukala tady na fotky, tak hodně párů má takhle "volnější" boty :-D
Odpovědět
@suzannes jojojo :)
Odpovědět
@hannnahs no já raději až potom, přeci jen není jisté jestli nám to vyjde a pak to vše přesouvat...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs u nás právě na zámku nevypisují každou sobotu, musí to sladit s "kulturním" kalendářem, takže zatím není jisté jestli náš vybraný datum vypíší JInak ty boty jsou krásný, v bílé by se mi líbily jako svatební, ale ta cena :-S a já a nákupy, to bude porod, než něco seženu
Odpovědět
@petulamrk Chtěli bychom 16.6. (asi), ale zatím jsme ani nenašli to pravý místo :-( @hannnahs Hlavně, že skoro jezdím okolo do práce, co, ale stavit se tam, to už ne :-D Ty s tím vyšším už nejsou tak hezké, nemají totiž potažený podpatek... No jako já bych chtěla klidně baleríny, ale ty prostě nikde nejsou :-( Když najdu hezké, tak jsou povětšinou modré.
Odpovědět
@jipe taky to máme na zámku takto podobné, kdepak to budete mít?
Odpovědět
@xpila aha, a chcete spíš obřadní síň nebo spíš něco originálního?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Červený Hrádek - okres Chomutov, je to blízko bydliště rodičů a většiny příbuzenstva z obou stran, takže budeme zařizovat na dálku
Odpovědět
@jipe tak to jo, no my to máme tak že moje rodina je skoro 200 km od Brna, kde bydlím s přítelem a kde je jeho rodina...no bude to zajímavé
Odpovědět
Článek se načítá
@jipe a jak to myslíš na dálku? ty nejsi v chomutově???
Odpovědět
@petulamrk Chtěli bychom ideálně venku, jenže vše na jednom místě (odpolední obřad) a to je v Praze fakt problém :-|
Odpovědět
@xpila acha, noo tak to přeji spoustu štěstíčka, aby Vám to vyšlo tak jak si přejete :) ;-)
Odpovědět
@petulamrk no to já se taky bojim.. ale co můžu dělat.. při nejhoršim si vezmu unitáře, když bude matrika dělat problémy.. @jipe jj, jsou krásný, ale to je tak všecko :-D já jsem ráda, že jsem na ty svoje už narazila, doufám, že se mi budou hodit k šatům :-D jinak fakt nevim... @xpila no já chodim naproti do školy a než sem se tam dokopala! :-N S těma balerínkama věřim, že je docela problém.. ono všeobecně ty fialové botky moc nejsou, a když už, tak na nějakejch jehlách, a ty jsou teda hrozný i pro mě..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk nene, jsme v Brně, já jsem sem šla kvůli studiu a drahý se po roce za mnou odstěhoval a chceme tady (nebo v blízkém okolí) už zůstat
Odpovědět
@hannnahs jojo to je taky pravda :) ale tak určitě to vyjde :) a pak se našemu stresování jen zasmějeme :) hmm ;-)
Odpovědět
@jipe jéé, já jsem taky v Brně, taky jsem šla kvůli škole, a drahý bydlel ve šlapanicích a chtěli bychom v brně zůstat
Odpovědět
@petulamrk snad jo :-)
Odpovědět
@hannnahs :) no jo nervičky, ale to by asi jinak nebylo ono :)
Odpovědět
@petulamrk já bych si to i odpustila možná :-D já budu mít starostí dost před svatbou, tak všecko okolo svatby přehodim na přítele, kterej z toho bude asi taky říčnej, ale snad budu mít o pár starostí míň - respektive vyměním víc svatebních starostí za jednu, a to jak to ten můj drahouš vyřídí :-D
Odpovědět
@hannnahs aha no tak to přeji ať je vše ok, prostě tak jak má být a co nejmíň těch starostí ;-)
Odpovědět
@petulamrk moc děkuju :-) snad to všecko dopadne, ale bude to náročnej rok... :-)
Odpovědět
@hannnahs i ten uteče neboj :)
Odpovědět
@petulamrk to mi povídej, už teď to utíká jak splašená kobyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, taky mame v planu svatbu asi na jaro 2012, a zatim jsem prosla net se satama a tezka nuda, porad to same, tak me laka objednat si a koupit saty,ale mam strach ze to bude vypadat uplne jinak nez na promo fotce. Uz zacinate planovat a objednavat, ja jsem chtela zacit az po novem roce :-D vubec nevim ani jestli se chci vdavat u nas ve meste nebo nekde jinde :-|
Odpovědět
@berussa tak vítej mezi námi! :-) no můžeš mít štěstí, ale z mé zkušenosti - nikdy šaty nevypadají ve skutečnosti jako na fotce, aneb Photoshop je mocný nástroj :-D a v horším případě jsou ještě blbě ušité.. To si myslím, že je lepší si vybrat nějaké zvláštní šaty a nechat si je ušít tady v ČR v Madoře ;-) Jinak z nás si vůbec nic nedělej, začni plánovat,jak to bude tobě vyhovovat :-) někomu stačí na svatbu 2 měsíce, někdo jinej zas plánuje 2 roky..
Odpovědět
Profilova fotka
Super, napřed si musíme stanovit kdy a kde a pak asi začnu plánovat, ale do té doby se od vás všech nechám mile ráda inspirovat! Našla jsem tady kontakt na pani blízko nás co prodává šité šaty v číně, tak se tam asi vypravím v zimě a uvidím v jaké to bude kvalitě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám ten dlouhý zástup nových nevěst, ale už se v nich nějak neorientuji :-N Já jsem stále uprostřed akce "kulový blesk", tak nemám moc času chodit na net. Ale už se konečně začínáme posouvat s přípravama trošku dál :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?