Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Prave, my budem mit cely hotel uprostred lesu sami pro sebe...i obrad tam bude...snad nam vyjde pocasi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Aha,tak to jo,to věřím,že to je o něčem jiným to,co chcete. No my viděli obřady na tom námi vybraném zámku a fakt pěkný,hodilo se to i k místu a tak :-)
Odpovědět
@carpatia Taky to máme i s obřadem na jednom místě,v počasí věřím...tak ono větru,děšti neporučíš...ale doufám že nám bude svítit :-) ...ale kdyby ne...zamrzí to ale ten den mi to stejně nepokazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Jo,to mas rozhodne pravdu...
Odpovědět
@carpatia :-D Dobrá reakce. Já mám docela vlnité vlasy a hodně husté, takže to i v té délce vypadá dobře, hlavně je mám i hodně sestříhané, takže nejsou do jedné délky, u mě by to ani nešlo, by to vypadalo jak deka :-D Moje maminka mě naštěstí taky vidí ve vílím, ono se to ke mě fakt docela hodí. Ale kdy půjdu zkoušet, to teda fakt netuším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina nojo, jako kdyby nemohli taky chvilku počkat, když o ně jinak bude pořád postaráno :-) no uvidíme, snad hodinku/hodinku a půl snesou..
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet my to máme taky všechno na jednom místě, sice to dalo trošku přemýšlení, ale vyšlo to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina to vis,ja to v prvotnim navalu nadseni nemohla vydrzet a musela jsem si jit neco vyzkouset...ted uz me to trochu preslo,tak zas za nejakou dobu udelam druhe kolo :-D . To je prave to,ja mam ty vlasy rovny,husty a tezky,jak zine...pritel teda rika,ze je mam jak Pocahontas,ale me to teda neprijde..:)a navic jsem hodne malinka,takze me to dost srazi k zemi,jenze s mikadem treba zas vypadam jak kral Kazisvet,takze radsi dlouhy.. :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Tak oni to mívají hezké, jen nám to prostě nevyhovuje no... A hlavně nechci zažít co měla přítelova sestra na obřadu, že spletli jméno ženichovi, řeč byla taková nijaká, no prostě to není nic pro nás. :) Ale každému se líbí něco jiného, byla by to nuda, kdyby ne. ;)
Odpovědět
@cibetka_veronikaParáda. Pro nás ideální a jsem za to strašně ráda..žádné přejíždění...prostě tak jak jsme to chtěli tak to máme :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak to víš že snesou, kdyby nám to takhle hezky nevyšlo tak by taky čekali. Ale když jsem viděla, že se tma v tom našem místě dá dělat i raut a je to tam opravdu krásné, tak proč toho nevyužít. :)
Odpovědět
@carpatia Jo tak, no jo, mě z návalu nadšení vytrhly zkoušky, není čas někam jít zkoušet. Ale tak rovné dlouhé vlasy jsou taky nádherné. :) Hlavně se v tom musíš dobře cítit sama, co říká okolí už je vcelku jedno. Mě taky sem tam někdo řekne že je mám moc dlouhé, ale mají smůlu, mě i příteli se to tak líbí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaarina jj,zkousky...ani mi to nepripominej...co studujes?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina No to je síla,to bych zažít taky nechtěla.to teda koukám,že máš takové dlouhé vlasy,já je chtěla taky,ale mám hodně jemné a špatně se to upravuje,tak jsem zůstala u kratšího sestřihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia @kaarina o zkouškách mi ani nemluvte,naštěstí už mám snad pokoj
Odpovědět
Profilova fotka
u mého svatebního účesu bude asi nejtěžší rozhodnout, jestli si nechat ofinu nebo patku :-D
Odpovědět
Holky nebudete si tady některá pořizovat clipy na prodloužení vlasů?Nebo nemáte zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Uvažuju o tom,ale nemám zkušenost
Odpovědět
@stastnanevesta No ja právě taky nemam zkušenost,měla jsem dostatečně dlouhe vlasy ale bohužel se mi začaly dost lámat tak jsem to ostříhala,nemam to kratke ale chtěla bych to delší a obávám sež e tak jak to potřebuju mi to rozhodně do jara nedoroste :-) Tak uvažuju nad clipama.
Odpovědět
@sunnet Mně to připadá hrozně nepřirozené :-( Prostě když má někdo krátké vlasy tak nechápu, proč by najednou na svatbu měl mít dlouhé :-|
Odpovědět
@carpatia Všeobecnou sestru na 3. lékařský :) už mi zbývá jen jedna zkouška, zato ta nejhorší a ještě ani nemám moc čas se učit, protože chodím na praxe, což obnáší 40 odpracovaných hodin týdne(36 v případě dvanáctek). :-| Co studuješ Ty? @stastnanevesta Právě proto nechci oddávajícího z úřadu. :) Jo, já mám hodně dlouhé vlasy a mám je hrozně ráda. :) Ony právě dlouhé jsou na úpravu nejlepší, jen to rozčešeš a je to. :-D Ale je pravda že u jemných vlasů je to těžké, těm moc délka nesvědčí. Takže tu zkoušku poslední jsi dala? :)
Odpovědět
@xpila Mě se to taky nelíbí, nechci ani umělé nehty, nic takového. Prostě nic umělého.
Odpovědět
@xpila No ja mam vlasy pod ramena,nechci to bůhví jak prodloužit ale jen ten spodek skrz účes o něco málo,mě se začaly vlasy hodně lámat a padat a tak to nemám už ani tak husté...pokud ale najdu kadeřnici která si stím poradí i bez toho a něco z toho vykouzlí(dle mých představ) budu jedině ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Já mám teď vlasy zhruba po ramena asi, chtěla bych delší a do účesu,který jsem si vymyslela,mi to určitě nedoroste
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet proč né,šla bych do nich...navíc tady v bazaru je seženeš za pár kaček a šikovná kadeřnice s nima umí zázraky @xpila tak to s tebou nesouhlasím,vím,že i tady na beremku jsou holky co si nechaly narůst dlouhé vlasy a po svatbě je hned ostříhaly,než jely na svatební cestu...když máš dobrou kadeřnici tak to nikoho ani nenapadne...je to vlastně pro pocit nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Nevím ještě výsledky,ale doufám,že jo :-) Jinak jsem dneska byla na pohovoru ohledně brigády na jedné naší fakultě,kde bych roznášela poštu z fakulty na rektorát a na poštu,mají toho na studijním hodně,tak hledají někoho,kdo jim pomůže
Odpovědět
@stastnanevesta Já uvidím,nechci to prodlužovat o 20cm ale jen když to bude potřeba do učesu něco malo přidat,taky záleží jaky ten učes bude,říkam možná to ani nebude třeba ;-)
Odpovědět
@petrajavor Tím že se mi dost pokazily vlasy jsem hodně trpěla a docela trpím,byla jsem zvyklá na pěknou hřívu a jsem o půlku chudší a kvalita taky nic moc...takže tohle jsem viděla jako"podpůrný prostředek" jak si vylepšit účes. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se teda moc nelíbí, když se ta délka mění na svatbu moc, ale taky jsem uvažovala o prodloužení vlasů. spíš kvůli větší hustotě, i když kadeřnice mi tvrdila, že mám vlasů celkem dost (kdo mě má na fb, posoudí sám). abych měla husté vlasy i na svatební cestu, no. ale kvůli šatům to asi padne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet já si vlasy odbarvuju a radši teď používám Revalid tabletky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?