Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 jjo dáme ti s @olinkak vědět co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,myslíte,že když máme svatbu laděnou do bordó,může ženich mít k fraku bordó motýlka?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ale prosímtě,jakápak stará baba...v dnešní době je normální brát se později a později základat rodinu..akorát my s drahouškem patřímě k těm pár vyjímkám :-) Jinak co se týká motýka já myslím že určitě ano ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 To asi jo,ale já tady vidím dost mladších holek, až je mi to líto někdy,v mým okolí se to všechno vdává taky a já už se nemůžu dočkat :-) ale to určitě my všechny
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tý jo už aby to bylo tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 To mi povídej
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já přiletím až 26.července, takže to nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta v 26 stará bába? se asi urazím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 to je hrozná škoda,to dojedeš 3 dny po :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.... přidávám se k nevěstám na rok 2012 :) My máme termín 19.5. :) Zamluven je kostel, fotograf i restaurace .... takže vše potřebně co obvykle tlačí čas už máme :) Těším se na podzim, to bude zkoušení šatů x-) Já končím Bc.letos.... mám státnice roztažené od června po září (doufám, že se to nešoupne až na zimu :-D)
Odpovědět
@stastnanevesta no jasan, proč ne? Můj přítel taky bude ladit do oranžova ;-) @kubian vítám tě mezi námi! :-) tak to jste rychlíci, nám teda výrazně chybí ta restauračka, to ještě musíme pořešit. To máš ty státnice dobře rozložené... taky bych si chtěla udělat nějakou dřív, abych to všecko neměla naráz jako na Bc., to bylo vražedný..
Odpovědět
@hannnahs Tak zkuste tohle, není tam právě jen sushi, ale i to ostatní ;-) A my se opravdu po tom můžeme utlouct :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs právě, požádal mě o ruku 1.5. a do června je to kousek ... myšlenkama jsem uplně někde jinde než u učení... tak jsem si to rozložila a snad budu více relativně v pohodě.... září to jistí :-D My jsme se vším pospíchali, potřebovali jsme nutně termín 19.5., tak proto už je to takhle hotové :)
Odpovědět
@xpila tak díky moc za tip ;-) já tam zkusim svojí drahou polovičku dotáhnout :-D @kubian to ti naprosto věřim, já teď mám zkouškový a taky se snažim přimět se učit, ale to dělám vždycky :-D takže na svatbu se vymlouvat nemůžu. Navíc příští rok končím magistra, takže to bude větší shon. No u nás na škole se za odsunutí státnic mimo stanovený termín (tedy červen) platí tučná suma... Takže já to zas bohužel budu mít všecko natětchané do jednoho dne. Akorát teď se objevuje možnost si udělat jednu státnici dopředu, bez poplatku, tak toho bych ráda využila, jestli to opravdu půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs prosím tě, co děláš za školu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian Vítám tě u nás a vítej do klubu zářijových Bc,taky to tak mám- teda pokud zítra dám poslední pokus na poslední zkoušku, ale snad jo,ještě je celý den. My už jsme zasnoubení od loňska :-)
Odpovědět
@kubian VŠO v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to jo... ale neřekla bych, že tam budou dělat problémy s rozkládáním ... si mě poučila :)
Odpovědět
@kubian no u nás se právě takhle platí všecko :-D A vlastně to ani není o tom, že by dělali problémy, prostě to máš stihnout, a když ne, je to tvůj problém, žádný ulehčování ve formě "udělejte si to kdy chcete". Platí se, když chceš odklad, když si neudělala zkoušku a potřebuješ komisionálku po 2 opravných pokusech, atd. Je to motivace ke studiu. Málokdo má na to, si všecko zaplatit, páč většina studentů se snaží pracovat a platit si školné, ubytko a stravu aspoň částečně sami,nebo mají půjčky. Takže buď stihneš v termínu, nebo letíš... Jednoduché jak facka a sakra účinné...
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian ahojky tak už si mezi náma :-) vítám tě :-) doufám,že už si holkám řekla jak krásnou svatbu chystáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs U nás se platí maximálně za prodloužené studium ( třeba když jsi na Bc.déle než 4roky),jiinak ne @petrajavor Tak vy se znáte?no super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jen tady z beremka :-) ale vím že @kubian plánuje krásnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To je fajn :-) já myslím,že krásnou svatbu plánujeme všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to sice ano....ale ona má krásné album příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Děkuju za pochvalu :) Nene ... zatím se rozkoukávám a neventiluju nápady, to bude až po pár dnech :-D jinak ty plánuješ bájo svatbu :) Hrozně se těším na vaše fotky ze svatby :) Trošku ti závidím kulaté bříško pod šatama :) My musíme (kvůli mým zdravotním problémům) rychle rodinu zkoušet, jinak pak už budem mít smůlu ...
Odpovědět
@stastnanevesta jj, to je klasika :-) my jsme prostě bláznivá škola :-D ani nevím, jak to mají jinde na podobných školách. Jestli se takhle navíc platí, nebo jestli to máme jen u nás.
Odpovědět
@petrajavor mně se hrozně od @kubian líbí album "čemu říkáme rozhodné NE!" to je naprost úžasné, a v mnoha věcech naprosto souhlasim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Aha,no tak trochu jsem si myslela,že mám taky pěkné,no ale to je fuk @kubian Máte nádherné svatební stránky,krásně všechno promyšlené,moc se mi to líbí @hannnahs S některými věcmi souhlasím taky
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuju... už jsem přemýšlela, že tohle album smažu ... napadla mě jedna "úzkoprsá" nevěsta, která má vybrané šaty jako balon a na stole tunu organzy s tím, že napadám tradiční pojetí krásné svatby .... @stastnanevesta děkuju za pochvalu stránek.... ještě nejsou na 100% doprobrané časy a hlavní fotka přijde změnit. @petrajavor děkuju za pochvalu :) Jinak hrozně se mi líbí tvoje knoflíkatá představa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian Každý přece dělá svatbu podle toho,jak sám chce :-) takže se tím nenech vytočit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?