Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@krejci1510 :-D :-D :-D pěkný :-D to mi připomíná mýho taťku, kterej vždycky říká "ale ženský, z tohohle přeci pršet nebude, jdeme ven" a vrátíme se vždycky totálně durch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs nejlepší je, když se dá takhle domluvit na změně místa, v podstatě ti pak počasí nemůže zkazit plány. my bychom se možná vešli i na terasu, pod střechou a přitom venku.. ale pochybuju, že by byl liják na celý den, abychom si nepočkali na sucho :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika jj, dělá to většina zámků, co jsem tak pochytila a vyzjistila. Je to fajn, že to takhle zakomponují a je to většinou i v ceně. Některé ty obřady jsou krásné venku. Ale já jsem nenašla zatím žádnou takovou výzdobu, která by se mi současně líbila a byla pro nás finančně zrealizovatelná...
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek U nás by byla svatba taky v lednu,tak jsme to vzali na červenec,kdy je to " a půl" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs fakt? já doteď slyšela jen hrůzné zvěsti jako: obřad, 15 min. focení a padejte :-D a co by sis představovala?
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian jinak koukám, že bude svatba do žluta :-) tak kdyby se ženil brácha, tak dám jeho nastávající odkaz na tvá alba...oni jsou oba ujetí na žlutou :-D jim je jedno, co jim dáme za dárek, ale když je to žlutý, tak 100% úspěch zaručen
Odpovědět
Profilova fotka
In svatební dorty, pokud chcete být trendy: http://ona.idnes.cz/jake-svatebni-dor...
Odpovědět
@cibetka_veronika jo, to je přístup obecně zámků, kde mají opravdu obrovský zájem o svatby a snaží se všem vyhovět - teda, zase podle toho, s čím jsem se setkala. Takovouhle pověst mají např. Průhonice... No mně se líbí, když je to venku, tak taková decentnější výzdoba, ale zase květinová - což je samo o sobě dost drahý... Na přední židle uričtě nějaký potah a pak místo slavobrány (ta se mi nějak nelíbila nikdy) se mi líbí např. takové dekorace, které visí ze stromu nad párem a oddávajícím.. To je taková základní představa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs o Průhonicích jsem neslyšela nic, ale jinak mi to přijde jako obecná věc, pokud si teda nezaplatíš několik hodin jen pro sebe, což asi většina lidí nedělá. ale to by nám spíš řekly další nevěsty, co plánují svatbu na hradě/zámku, ať nemusím hledat příklady? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs výzdobu chci taky květinovou, ale cenu ještě nevím, na tohle si dávám ještě čas. ale obmotat místo obřadu organzou by bylo určitě levnější :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika já to na ně mám kousek, a říkala mi i jedna koordinátorka, že tam odsud některé nevěsty rychle prchají právě kvůli tomu, že se na nádvoří sejdou třebas i 3 svatby, hned je vyhánějí apod. Takhle jsem zažila i svatbu na Staroměstský radnici - paní matrikářka za námi celou dobu lítala a honila nás, ať si pospíšíme, že se chtějí fotit i ostatní nevěsty... hrůza.. Jinak co jsem byla na Štiříne, tak tam bylo přesunutí svatby dovnitř v ceně, teda aspoň to deklarují, s jejich přístupem bych si už taková jistá nepřipadala. A na našem zámku by to mělo být taky v ceně, ale tam jsem si to už tak nezjišťovala. A jinak uzavření celýho areálu pro svatbu si myslím, že je dooooost drahá záležitost.
Odpovědět
@cibetka_veronika jj, to obmotání je určitě levnější :-D ale mně se to do parku prostě nehodí, když už venku, tak hezky přírodně :-D Ty vnitřní prostory, zvlášť zámku, pak už moc dozdobit nepotřebují... To už by mi snad přišlo i přeplácené. Tam si myslím, že ve většině případů stačí hezká kytička na stůl, červený koberec a je hotovo :-) maximálně ještě nějaký ten potah na přední židle, ale to asi zas jak kde..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs mně se hodně líbí květinové koule, ale ještě uvidím, jak by zapadaly do představy obřadu na zahradě. a chci určitě sezónní kytky, takže začínám uvažovat i o tulipánech :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika no jo, to jsme se vlastně bavily spolu u tvého alba o těch koulích, viď? :-) tak přesně tak by se mi to taky líbilo, sem tam nějaká koulička nebo něco podobného :-) je to opravdu moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian díky...no my jsme na tom podobně,buď by sme otěhotněli do září nebo nikdy,naštěstí se nám to povedlo rychle :-) @hannnahs jo některé věci tam jsou horor :-) @stastnanevesta tak řekla bych že jsem tady neviděla škaredou svatbou...tím,krásné jsem myslela jiné...já osobně tady miluju takové ty svatby které inspirují všechny,ty jedinečné nápady...jinak považuju skoro až za samozřejmost,že je svatba krásná...a holek tady z diskuze obzvlášť bo vím kolik práce vás to stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Chápu,taky mám ráda takové ty "jiné" nebo netradiční nápady
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já od doby co jsem na beremku tak mám pocit,že bych se musela vdávat aspoň 15x abych uskutečnila všechno co se mi líbí...tak teď jen doufám,že knoflíky se mi do listopadu neohledí a jsou to pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka Ahojky,máme stejné datum svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já bych ty koule chtěla zavěsit na altánek a taky jimi olemovat uličku, takže by pak byly i na stole. ale uvidíme, co vymyslím s floristkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jsme tady všechny celkem tradiční nevěsty, ale uvidíme, co netradičního se vyvine během realizace, zatím se nápady ani moc uplatnit nemohly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor chápu, taky se mi líbí víc stylů, ale asi jsem vybrala to nej a ty vůbec už nevymýšlej, ty to máš za pár :-D a ty knoflíčky jsou fakt dobré..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahojky, to je super :-), odkud jsi? A už máte to máte zamluvené na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ano, to klidně můžeš :) A brácha má před svatbou? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka Původně z Prahy,ale už 6let žiju a studuju v Brně. Odkud jsi?kde bude svatba?u nás bude na zámku v Lysicích,ale termín vypisují až v lednu :-( vy už ho máte zamluvený?co máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian doufám, že ještě ne :-D ale tak kdyby náhodou..... Jim se prostě líbí všechno, co je žluté (musí mít obá i žlutá auta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 já mám ráda dvě barvy: žlutou a červenou.... červenou jsme na svatbu zavrhli (bylo by jí moc) trošku by nás to dráždilo. Přišlo by nám to jako korida :-D Tak jsme raději zvolili decentnější odstíny: žlutá-šedá-bílá :) Jinak klíďo píďo dej odkaz :) Pokud někomu svými nápady pomůžu, tak budu jedině ráda :)
Odpovědět
@cibetka_veronika floristka určitě bude mít nějakou představu nebo zkušenost, to je dobrá volba :-) já se teda budu muset asi spolehnout na sebe, což bude zajímavý :-D hrozně se mi i líbí takové malé kytičky na stolech - které vypadají jakoby v "květináči", v nějaké třebas hranaté sklenici s vodou a korálky.. Ale to by taky asi byla pálka.. Tak je asi nahradím většíma vícebarevnýma svícema, který pak i najdou využití :-)
Odpovědět
@kubian s těma barvama s tebou naprosto souhlasím! :-) Přítel miluje červenou - já jí až tak moc nemusim, tak jsme zvolili kompromis a bude oranžová jako hlavní barva a doplněná červenou a možná i maličko žlutou.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no já doufám,že nic lepšího nepotkám i když líbí se mi tvé téma (ale to by u nás vypadalo jako pracovní deformace :-D ) nebo paví pera či perly :-N ale asi u knoflíků zůstanem nebo drahého klepne :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika mně se i líbí být "tradiční" nevěsta, takže se ode mně asi moc inovací očekávat nedá :-D :-D já se tak maximálně odlišuju od úplně tradiční svatby tím, že moje nebude církevní, nebudu mít kapelu, ale "jen" DJ, nebudu mít bílé boty a nedodržím některé svatební zvyky a pověry, a to je asi tak všecko :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?