Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin To ne, tak od šesti. Ale včera jsem jela tramvajkou okolo Slávie, bylo tak 22 hodin, a na rohu stála nevěsta s ženichem a fotograf a pózovali. Bylo to krásný! :) Já myslela na těch webovkách Husitské církve :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Třeba by chtěl být na místě ženicha.... :-.
Odpovědět
@janina_sun nevím,přítel na něj odzačátku nějak asi instinktivně žárlí, ale já jsem teda ten náš vztah nikdy do žádný bližší roviny neposunula :-))
Odpovědět
@punk Jo aha, tak o těch nevím, vím o té českobratrské, ta oddává často ve Vrtbě myslím :-) @petrajavor podle mě oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ty ne,ale on jo :-D 8-)
Odpovědět
@aimirin No, stejně ani jeden z nás není křtěný a v tyhle věci nevěříme, tak to jistí Unitáři, těm je to fuk, hlavně že zaplatíme :)
Odpovědět
@petrajavor no ale jak bych to měla poznat? Může bejt nepříjemnej prostě proto, že je zpruzenej. Třeba ho prostě "jen" štve přítel, v tom případě ale uvažuji, zda je rozumné tam zvát někoho, kdo je na něj naštvanej a on zase na něj.
Odpovědět
@punk no ta brněnská reverendka je taková problematická prý :-D Takže my spíš máme v záloze matriku,ale uvidím, jak to dopadne. Při mém štěstí bude 2.1 obsazená každá sobota v Brně do konce roku následujícího
Odpovědět
@aimirin :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to jsi ani nemusela...třeba je do Tebe zamilovanej...panečku...bylo to tak v jednom filmu...nemůžu si vzpomenout na jméno...byla tam nevěsta a ženich a měli profi kameramana...pak tam byl ještě nevěsty kamarád, který taky natáčel (z vlastní vůle)...no a po svatbě ta nevěsta přišla, že se jí video od toho kameramana nelíbí, jestli by se nemohla podívat, co natočil ten kamarád....no a ten zapíral, že už to video nemá atd...no nakonec si ta nevěsta všimla videokazety, která byla nadepsána "Svatba" nebo tak nějak...tak to pustila a zjistila, že on celou dobu natáčel jen jí...a v tu chvíli jí došlo, co ten kamarád cítí...tohle vypadá na podobný případ....jestli půjde, schválně jestli bude natáčet a co :-D
Odpovědět
@janina_sun Jo, Láska nebeská :-) Hehe, že bych mu dala kameru? No my plánovali, že dáme do pozvánek ale slušné přání, že na obřadě jsou kamery a fotáky zakázaný :-D Já nevím, to je takový sice lichotivý, že je do mě někdo zamilovaný, ale kvůli tomu tím spíš to raději nepředpokládám :-) I když přítel si to myslel, jenže ten je žárlivec :-)
Odpovědět
@alusak Tak oni je mají určitě i jinde a hlavně budou na veletrzích... Já taky nad tou okružkou přemýšlela, přicházela by v úvahu teda jen po Středomoří nebo se mi líbily severské státy. Přítel totiž nesnáší létání, tak bychom museli jet autem (to naopak rád), takže nějaká exotika nejde. I když ta mi asi stačila jednou, byla jsem právě na okružce v Karibiku (pracovně). Tak kdybys chtěla poradit, tak řekni, sice se k tomu nerada hlásím, ale tak nějak jsem totiž byla u zrodu Diamond travel :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin já bych to tvoje mu věřila chlap má na tohle čuch..navíc dle sebe soudím tebe,takže...a dle mého ten tě chce...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin o to víc je ta možnost pravděpodobná :D
Odpovědět
@petrajavor @janina_sun já nevím, věřím na kamarádství mezi holkou a klukem. Teda dst by mi bylo smutno, kdyby to bylo jinak. Ale at tak či tak, poslední dobou se prostě změnil. Je dost možný, že mu tím, jak moc řeším svatbu, třeba prostě jen přijdu povrchní. Upozorňuji, že s ním neřeším nějaký detaily nebo organizační věci. Vlastně jsem s ním o svatbě mluvila tak dvakrát dohromady. Ale je jinej, sám třeba nenapíše, ve škole není zrovna nadšenej, když si přisednu. Jo, to nevím teda, zda je "láska" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já v ní taky věří,ale někdy se to prostě nedá uřídit...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak na přátelství mezi klukem a holkou věřím, jsem sama živým důkazem....ale v tomhle případě mi prostě přijde, že cítí něco víc....že byl doteď třeba ok, protože měl naději...doufal, že vám to třeba nevyjde...a když vidí, že plánujete tak důležitý krok, nechce o tom slyšet....a proto je takovej "prudérní"....
Odpovědět
Holky, možná jste jen moc romantický duše :-D Bylo by to zajímavý, ale možná je pravda mnohem víc prozaická a jen ho něčím štvu nebo se mu v životě něco kazí :-)
Odpovědět
@stastnanevesta já souhlasím s punk, taky bych tam dala jmenovku, i klidně pro kapelu ;-) ty dvě navíc už je tak nějak jedno (cenově i výrobně), ale esteticky a vůbec si myslím, že to vypadá líp :-)
Odpovědět
Jinak jsem si přečetla u Špačka, že zasedací pořádek se dělá tak, aby byli lidi co nejvíc rozmíchaný. Muži se ženama, mladí se staršíma, neměli by vedle sebe sedět lidi, co se znají, natož manželé. Co si o tom myslíte? Pomůže to seznamování rodin a známých, nebo budou všichni mlčet jak pařezi? Asi do toho jdu :-D Jo aještě mi to nedalo a fakt jsem mu napsala to o tom ubytku, jsem zvědavá, co napíše
Odpovědět
@aimirin Já dávám ty, co se znají, k sobě, protože jsem zažila, že nás takhle "rozprskali" a nikdo se nebavil :-S
Odpovědět
@punk fakt nikdo nemluvil?? No to by nebylo moc dobrý
Odpovědět
@aimirin Ne že by nemluvili, ale bavili jsme se tak jako o počasí a takových nenáročných tématech. Nakonec jsme se po hostině přesadili ke známým, abychom si pokecali :)
Odpovědět
@punk no jo, ale když k sobě dáš nějaký pár, budou si povídat třeba o svým psovi :-D A vůbec se nebudou seznamovat s ostatníma.
Odpovědět
@aimirin Ono až dojde na alkohol, tak se seznámí! :)
Odpovědět
@punk :-D jo no, poznám při snídani, jak se věci mají :-D
Odpovědět
@xpila proč se k tomu nerada hlásíš? :-D
Odpovědět
@aimirin no já to udělám asi půl napůl :-D proházím to, ale ne nijak výrazně, zase bych nerada riskovala, že tam bude ticho jak v hrobě :-D
Odpovědět
@hannnahs tak ještě uvidím, jak se nakonec rozhodnu :-D Ale přišlo mit o zajímavý, aby se lidi promíchali :-))
Odpovědět
@aimirin jo to určitě, on je to rozhodně dobrý nápad. Aspoň pokus o zamezení takovýmu tomu "skupinkování", kdy se spolu baví jen známí a ti, co jsou tam "mimo", tak sedí a koukají, takhle se aspoň trošku zapojí každý... ale chce to odhadnout, kam koho posadit, kdo má jaké zájmy, aby se ty lidi měli vůbec o čem bavit, aby se nepohádali atd. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?