Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs jo jo, ale mohla by být "zábava" si nad to sednout a nějak zajímavě ty skupinky propojit :-) Hlavně aby nezůstali starší lidi smutně sami
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já na přátelství mezi klukem a hokou věřím taky,s mým svědkem (nejlepší kamarád) jsme fakt JENOM kamarádi,tam nikdy o nic víc nešlo. Dobře,možná jsem si na něj ze začátku myslela,ale to je tak všechno,jsme si hodně povahově podobní a to by nešlo.ale přiznám se,že když si před 3lety našel holku,tak jsem trochu žárlila :-D @hannnahs @punk Díky za radu,holky! je fakt,že o pár navíc,na tom už nesejde a vypadá to líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já lidi míchat nebudu,nechám páry u sebe a ty,co se znají,taky,je to tak lepší
Odpovědět
@aimirin tak tak. Jestli se ti to povede všecko tak nějak seskupit, aby opravdu nikdo nezůstal sám, tak to bude úplně perfektní a klidně bych do toho šla. Při nejhoršim se ty "skupinky" najdou, když bude váznout hovor, nic horšího se snad nestane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já páry rozhodně rozdělovat nebudu (jen si nejsem jistá, jak to udělám u přítelovo rodičů a jejich nových partnerů) a míchat jen decentně, aby si měli co říct, rozhodně babičku neposadím mezi mladé a bráchu mezi staré, apod. Ono se to pak v průběhu zábavy samo promíchá, když se bude chtít.
Odpovědět
@jipe no to úplně babičky mezi teenagery ne, ale třeba babičku z jedný strany rodiny k tetičce z Moravy a tak :-) Ale není to podmínka, zrovna těch babiček se zeptám, co by jim vyhovovalo, přeci jen už mají nárok na svý nálady :-D Ale partnery rozdělovat budu na 100%, to už je najisto.
Odpovědět
@hannnahs ono se stejně na pozdější večer počítá raut a tam už se lidi asi seskupinkujou....toh je jen na tu večeři :-) Jen mě ta představa nějak zaujala no :-D Tak jdu vymejšlet :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin mně by se teda nelíbilo, kdyby mě někdo odtrh od drahého a posadil mě někam jinam a nejlépe ještě vedle lidí, které neznám :-| nejsem zrovna rychloseznamovací typ
Odpovědět
@punk mám v galerce ty naušnice a la Audrey, mrkni :-) Akorát mě štve ta mezírka na té levé, jsem prostě puntičkář. Zajdu s tím do zlatnictví
Odpovědět
@jipe ještě před svatbou bude předsvatební párty a před večeří koktejl, tak doufám, že lidi se navzájem stihnou otukat..... :-)
Odpovědět
@aimirin jj, to už je pak asi jedno. Ale třebas ty páry bych nechala blízko sebe, přeci jen... To spíš posadit k sobě páry / manžele atd, kteří se neznají, než rozdělovat úplně takhle.
Odpovědět
@hannnahs jo to ještě uvidím, jak to bude.....jak mě to napadne a hlavně to zkonzultuju s hostama :-) Jestli mě s tím pošlou kamsi, tak jim to násilím organizovat nebudu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak ted jsem se dozvěděla, že moravská strana rodiny to bude mít na svatbu jen hodinu cesty autem....to jsem netušila, že to je tak blízko :-)
Odpovědět
@aimirin já myslim, že když bys to navrhla párům, tak tě si pošlou no :-D ale když jim nesebereš jejich drahé polovičky, tak to bude ok ;-)
Odpovědět
@hannnahs ted si píšu se sestrou, má přítele...a říkala, že by to bylo dobrý :-)) Nijak na něm nelpěla....ale to je jedna
Odpovědět
@aimirin no já kdybych měla být někde, kde budu znát víc lidí než jen přítele, tak bych to klidně brala. Ale někde, kde bych naopak znala jen jeho a věděla, že je x lidí daleko, tak nevím nevím :-) asi bych se seznámila postupně, ale ze začátku bych z toho asi neměla dobrej pocit. Ale to je zas jen můj přístup k věci :-)
Odpovědět
@aimirin Tak teda upřímně, kdybys mě odtrhla od mého muže, tak bych na té hostině moc dlouho nevydržela. Proházet páry, aby seděli mezi lidmi co neznají klidně, ale rozhodit páry ne-e. Být Tebou tak se jich nejdřív zeptám, co si o tom myslí, abys pak nebyla nepříjemně překvapená. ;)
Odpovědět
@hannnahs no já se toho až tak nebojím, protože bude ta předsvatební seznamovačka, a ta bude u nás na chalupě, takže neformální, grilování prasátka a tak :-)) Ale to víš, že se poptám. Ale nějak se mi ta myšlenka zalíbila přiznám se :-D Řeším kraviny, hlavně bych se měla učit @kaarina No jo, ale k čemu ti muž bude...jestli proto, abyste celou večeři mluvili spolu, tak to je právě blbé. Lidi se vůbec nepoznají. Prý se takhle zasedací pořádek dělá všude :-)
Odpovědět
@aimirin My i když sedíme u sebe, tak se normálně bavíme s okolím a ne pouze sami mezi sebou. Jde o to, že ho mám prostě u sebe, držíme se za ruce, to snad nemusím vysvětlovat ne? :-) Jen tak říkám, abys věděla že jsou i lidé, kterým by to rozhodně příjemné nebylo, tak by bylo možná dobré se nejdřív optat zúčastněných. Já osobně bych z takové svatby neměla vůbec nic, leda tak zkaženou náladu. Svatba je romantická událost kde i ostatní páry chtějí mít u sebe svou polovičku a ne sedět kilometr od sebe, sledovat jak se novomanželé tulí a pusinkují a sami se nesmět chytit ani za ruku. Alespoň takhle to vidím já a nejsem si jistá že jsem jediná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @kaarina Taky mi vyhovuje mít drahého u sebe a nebavíme se výhradně jen spolu (ale zase nějaké komentáře jsou určeny jen jemu) Ale beru to tak, že aptříme k sobě, tak proč bychom měli sedět jinde, když si budeme chtít s ostatními hosty popovídat odděleně, není pak problém se přesunout, ať už zvlášť nebo společně. Není to tak, že by jeden bez druhého nedal ani ránu, ale někoho z hostů méže znát třeba jen on, tak mi pomůže se zapojit do konverzace a seznámit se nebo obráceně..
Odpovědět
@aimirin taky bych se měla učit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs taky tak... učení mučení :-|
Odpovědět
@kaarina to úplně nevidím tu večeři jako událost, kdy by se měli polovičky chytat za ruku apod. :-) Ale spíš navzájem utvořit...já nevím...jednu velkou partu :-) Společensky si popovídat. S partnerem si povídá člověk furt. Celá svatba přece není jen o jídle, potom už se stejně lidi promíchají jak je jim libo :-)
Odpovědět
@jipe jo, přesně, a já na to vůbec nemám myšlenky... týden sem nebyla venku, jak sem marod, tak se těšim, až vylezu ven a vyhlídka, že to bude s učenim, mi teda nepřidává :-(
Odpovědět
@hannnahs za dva týdny státnice!!! :-/ ale stejně to nedám, zase si vytáhnu do komise nějakýho blbce
Odpovědět
@aimirin jéé, tak to držim pěsti! Ale nestresuj se takhle dopředu. Je fakt, že srážka s blbcem je to nejhorší (sama bych mohla vyprávět ze svejch státnic), ale dopředu si s tim starosti nedělej ;-) určitě to dobře dopadne!
Odpovědět
@jipe Přesně tak. :-) @aimirin Vidím na Tobě že se Ti to prostě hrozně líbí, jsi odhodlaná to udělat a moc nechceš slyšet že by se to někomu mohlo nelíbit. Je to samozřejmě Tvoje věc, mě to jen přijde jako dost zbytečná křeč a hrocení, partnerům prostě musí být přirozeně příjemnější když jsou spolu. Navíc jsem nikde neřekla že si ten pár musí povídat pouze mezi sebou, naopak jsem řekla, že se může úplně normálně bavit s ostatními, nevidím v tom problém, většiná párů bývá zvyklá spolu chodit do společnosti = zvládají se bavit i spolu aniž by se věnovali výhradně sami sobě. ;-) . A taky nevidím problém v chytání za ruku. ;-) Na svatbě jsem byla, o jídle to není, ale většinou se lidé vracejí na místo, které jim bylo určeno třeba po tanci, po rozhovoru s někým, pro pití atd., tudíž opět od sebe. Hrát škatulata po jídle a měnit si místa asi není moc proveditelné. Nicméně chci jen říct, že být Tebou bych se prostě jen těch párů zeptala, co si o tom myslí, přeci jen jde o ně. ;-) Nic víc, nic míň. Pak bys viděla jak s tím naložit. :-)
Odpovědět
@kaarina no já nejsem zase tak tvrdošijný zastánce, to bych se neptala sestry, co si o tom myslí. Jí to přišlo jako dobrý nápad a zažila to i na jiné akci. Uvidím, co řeknou ostatní. Ono zase nějaký smysl to má, to by to nebylo jinak pravidlo etikety :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem si představila takové ty páry, co chodí všude spolu, na akcích sedí jak blumy a žmoulají si ruce a začínám o rozhozeném pořádku uvažovat taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak to není náš případ :D Co jsme byli v létě na svatbě, tak jsme se dost často pohybovali odděleně nebo konverzovali odděleně, ale u jídla nebo v průběhu dne/večera, jsem rádi pobyli na svých místech vedle sebe a sdělili si dojmy. Navíc jsem se nespolečensky dělila s polovičkou o moje přebytečné knedlíky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?