Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jsem v šoku, tu zámeckou zahradu, kterou jsme si vybrali pro obřad, že bude levná, tak chce majitel povolit jen pod podmímkou, že ubytujeme minimálně 25 lidí u něho na zámeckém hotelu :-o. Když jsem to počítala tak by nás vyšla svatba pro 25 didí na 80 tisíc ]-( A to ten můj plánuje pozvat 70 hostů :-D, to až mu tohle řeknu, tak se fakt bereme na tom hřišti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata tak to je pecka...třeba si to pán rozmyslí nebo najdete jiné místo,my se budeme brat až na 4 místě,ty první tři nevyšli :-) ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika My s tím placením ubytka taky počítáme. S tímto ohledem jsme vybírali i místo. Líbilo se mi sice něco jiného, ale bylo to už o dost dál, takže by to bylo náročnější na rozvozy a ubytka by asi bylo víc. Takto jsme sice vybrali místo, které není tak "romantické", ale je zase praktické po všech stránkách...Ještě vím, že to někteří dělají tak, že když mají velkou část rodiny z daleka, ubytují je ti příbuzní, co jsou v místě. Aspoň se tak rodiny seznámí:-)..Jinak omluva, že se sem míchám, já patřím do letošních svateb. I když, když to vidím, jak už zde někteří dělají i vývazky a plánují různé detaily, tak si nejsem vůbec jista, protože já ještě nemám ani šaty ani snubáky
Odpovědět
@mourovata To je jak od Šimka a Grosmana v té hře, kdy šli do zoo a profesor říkal pokladní: Nechci slevu zadarmo! ...pan majitel se viditelně snaží "vyrejžovat" z toho, co se dá! Hoď mu na to bobek a rozhlédni se jinde, určitě najdete něco lepšího! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes mě můj Michal opět mile překvapil...měl noční a asi se nudil, tak koukal na snubní prstýnky a napsal mi, že jich pár vybral (poslal i odkaz jaké) a že až budu mít čas, že mám udělat to samé :-) Ale že mám nejdřív vybrat a nekoukat na ty, co vybral on a schválně, jestli se shodneme :-D a pak napsal kouzelnou větu "Musíme se ovšem domluvit na materiálu...a vzhledem k tomu, že Tě znám, tak žluté zlato nebrat..." :-D Takže sám si vyžádal, že večer bude debata o prstýnkách...tak jsem zvědavá, co vybereme...dám vědět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip nojo, kompromis je většinou potřeba :-) já si zase původně představovala obřad venku ve volné přírodě, třeba někde na mezi u lesa nebo s vodou na dohled. jenže když jsem zjistila, že restaurace dělá i civilní obřady na (moc pěkné) zahradě, bylo to jasné. a z volné přírody uděláme fotky hned po obřadu x-) a kde že to máte konkrétně?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to vypadá velice slibně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika x-) Dnes mám v práci frmol, tak jsem ještě neměla čas pokoukat...a jsem celá nedočkavá, co vybral on...ale slíbila jsem, že se na fotky nepodívám, dokud nevyberu i já...tak aspoň vím, co udělám jako první, až dorazím domů :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Hotel Vinum coeli - Dolní Kounice (pro nás dobrá dostupnost, výhodná cenová nabídka za jídlo, uzavřený dvůr pro děti, jsou zde pěkná místa na focení, novomanželský pokoj zdarma, velký prostor na tancování, nový akční příjemný asistent, který má tyto akce na starost). Prostě praktická stránka zvítězila nad původními představami. Nám jde stejně hlavně o to, aby se všichni dobře bavili, cítili se přirozeně a příjemně a taky samozřejmě, aby mi to pokud možno slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip Taky plánuješ na příští rok?a kdy?
Odpovědět
@stastnanevesta Nene, já letosv srpnu, už jsem se omlouvala ve svém předchozím příspěvku, že jsem sem vpadla :-) , ale zaujala mě ta diskuse o ubytování, tak jsem psala svoji zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip to vypadá moc dobře. my taky zatím nic nekupujem, kromě snubáků teda :-N máte představu? já jsem dala do alba další fotky, které už se blíží konečné podobě našich prstenů..
Odpovědět
Článek se načítá
@cibetka_veronika Můj chlap mi řekl, že na to je ještě čas, a že ho stejně nosit nebude. Takže vyberu něco příští měsíc. Tento řeším šaty, pač to není s mými horními proporcemi zrovna jednoduché :-)
Odpovědět
zdravím po dlouhé době :-) co se tu událo nového?? @cibetka_veronika koukám, že už kupujete prstýnky! To je ale rychlost, ale taky bych se nechala přemluvit k návštěvě zlatnictví :-D já se tu asi teď budu objevovat tak nějak nepravidelně, začíná zkouškový, tak nevim, co dřív a ještě do toho jsem doma a marod, skvělá kombinace :-p takže momentálně jsem asi jakýkoliv plánování stopla... tak vás jen budu sledovat, jak pěkně pokračujete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs U nás je zamluvená kapela, řešíme ženichův frak, nechá si ušít.Táta mi dneska říkal,že ze všech fotek šatů se mu ty moje vybrané líbí úplně nejvíc,že mi sluší nejvíc,tak mám radost :-) do zlatnictví půjdem taky,zjistit přítelovu velikost prstenu, prstýnky budeme snad mít v létě až pojedeme do Irska,už se nemůžu dočkat.jinak zkouškový máme taky,já včera dělala poslední povinnou zkoušku a doufám,že to dopadlo, čekám na výsledek jak na smilování :-) @cibetka_veronika Držím palce se snubákama,už je chci taky mít doma :-)
Odpovědět
Tak přišly konečně naušničky z Irska. Myslím, že jsou docela povedené, i když ta jedna není tak dokonalá jako druhá (malá mezírka u perličky). Ale to je detail, nic není dokonalé :-D Přišly i naušničky z Čr, jenže u té jedné mi ihned vypadly dva kamínky! Grr...tak budu muset do zlatnictví je nechat přilepit. Po rozmluvě s maminkou jsme se rozhodli hradit ubytování jen prarodičům a rodičům (teda oni odmítají, ale my chceme :-)) Takže tohle už také máme vyřešeno. Akorát nej kámošce, co mi půjde za svědkyni, asi také zaplatím pokoj. Chci, aby se mnou totiž jela do Brna už den předem, uklidňovala mě a tak :-D Dáme si společně masáž a snad si to užijeme :-)
Odpovědět
No a taky je novinka, že jsme se rozhodli spolupracovat se svatební koordinátorkou :-)
Odpovědět
Jo a ještě jsem našla super šaty pro družičky, jen nevím, jak to může vypadat v reálu http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca...
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip jo, šaty, to je velký úkol, to jsem taky zvědavá.. dneska už jsem se bavila s kadeřnicí obecně o účesu..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ještě to bude docela trvat, ani nejsou zatím ve výrobě, protože pilujeme detaily. teda já pořád otravuju s dalšími požadavky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta díky, už je objednáváte?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No chceme jim do Irska napsat,aby si připravili materiál a my si je pak mohli odvézt až tam přijedeme
Odpovědět
Profilova fotka
a pak na ně rok budeme koukat do krabiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no nejsou krásné?? http://www.beremese.cz/fotoblog/fffce... Jen kdybych věděla odkud jsou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Já už se vidím,jak je nebudu chtít sundat
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Mogati?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Petr mi řekl, že je schová. fakt není kam spěchat, pokud nám je vyrobí do konce léta, v klidu..
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik s tou černou to bude pro chlapa super
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe myslím, že to je lesklý pruh, ne černá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?