Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vybrala 5 různých prstýnků stejně jako Michal, ale neshodli jsme se na žádném :-D Takže to bude asi zajímavý x-) No, tak uvidíme....hezký je, že se spontánně zapojuje do příprav 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no ty jsi zlato :-) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun a jaký se ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika takový styl, co mám prstýnky v albu...jemu se líbí i kombinace se žlutým zlatem, ale ví, že já žluté zlato nemusím...stylově jsme se trochu trefili do podobného stylu, jen z 20ti prstýnků jsme oba vybrali 5 a ani jeden stejný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Nemáš vůbec zač, jsou fakt krásný!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika máš pravdu, je to lesklý pruh.. :-( a mě se ten pánský tak líbil..že není obyčejný
Odpovědět
Mogati diamonds jsou nejlepší, rozmýšlím se asi mezi 3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik @cibetka_veronika I tak vypadají moc hezky. Já (my :-D ) asi budeme chtít kombinaci bílé a červené zlato bez kamínků
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe hmm.. tak to by mohlo vypadat hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe @denulkaapavlik @cibetka_veronika červené a bílé zlato v kombinaci se mi taky líbí....a je fakt, že ty pánský prstýnky jsou takový "ošizený"...když už je ten dámský krásný, tak pánský vypadá jak kroužek na kuřata :-|
Odpovědět
@xpila my bychom chtěli taky od mogati.. jaké máš v nejužším výběru? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun přesně tak, asi si je necháme vyrobit podle vlastního návrhu.. jen aby byl tak hezký jak vypadá tady na obrázku.
Odpovědět
@verunka_ Ono jich asi bude víc :-) Ale hlavně tyhle, ty poslední se mi líbily nejvíc: http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/... http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/... http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/... Jen teda nevím, jestli oblé nebo rovné, mám totiž hodně hubené prsty, tak to budu muset vyzkoušet...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Nám se kombinace moc nelíbí,zůstaneme u žlutého :-) i když to s tím červeným je taky hezký
Odpovědět
@xpila ty poslední jsou krásně jednoduché.. a moc se mi líbí ty druhé :-)
Odpovědět
@verunka_ Já ty třetí právě viděla od jiné značky (GCC?) a hrozně se mi líbily. Určitě teda ale bílé zlato. Jen teda nevím, jestli by ty třetí prošly, protože on tvrdil, že bude chtít taky šutr :-D
Odpovědět
@xpila taky chceme bílé zlato.. tak on je ještě neviděl? :-D můj skoro na všechny řekne, že jsou krásné, to mi fakt pomůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @stastnanevesta my nosíme jinak stříbro, takže bílé zlato je jasná volba, žluté by k tomu neladilo ;-) a s tím červeným se nám to líbí, i když je to teď hodně populární, ale je možný, že skončíme jen u bílého.. tohle jsme ještě nějak moc neřešili @verunka_ taky mi zatím na všechny, co jsem mu ukazovala řekl, že jsou hezký :D
Odpovědět
@verunka_ Jo tak viděl, ale on mi stejně vždycky tvrdí, že nepozná, jestli to je hezký nebo ne :-D Takže to vyjde nastejno... Ale dřív právě říkal, že by chtěl jeden kamínek a když jsem mu řekla, že na pánských nebývaj, tak se hrozně divil :-D
Odpovědět
@jipe Tak já momentálně nosím jeden prstýnek ze žlutého zlata, ale to je jen chvilkový z nostalgie, protože ho mám asi od pěti let :-D A hlavně ho máme všechny sestry... Jinak taky nosím jen stříbro nebo bílé zlato, mně se hlavně žluté nelíbí a červené už vůbec ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo, kouknu. ale pokud to jsou podobné, tak to sladíte, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Mogati má krásný, ale jestli chceš s pruhem, dělá je Retofy, co vím. anebo my budeme mít se safírem.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun přesně tak, proto jdeme taky do ozvláštnění
Odpovědět
@xpila ahojky, prosím tě...není nějaká zhruba norma na to, pro kolik lidí se dělají kulaté stoly? Kolik těch kulatých stolů min vypadá hezky?
Odpovědět
@aimirin Standard je 6 - 8, naprostý maximum pro 12 lidí, ale to už je dost... Kolik budeš mít lidí? Taky záleží na prostoru, pokud je hodně prostorný, tak ty velké stoly tolik nevadí...
Odpovědět
@xpila no budeme mít tak 31 lidí, jak jsem to teď spočetla :-)) No a to znamená, že stolů by bylo tak max. 5 a nevím, zda to nevypadá blbě...zda není normálnější jít do klasický tabule...mně je to z estetického hlediska vcelku jedno a i prostor je velký.... já sem to asi napsala blbě, myslela jsem, kolik stolů, počet, vypadá v prostoru normálně...
Odpovědět
@aimirin Já kdybych mohla, tak volím kulaté stoly + pro vás čelní sttůl klasický. Tak se mi to líbí nejvíc :-D A víš, jak jsou ty stoly velké?
Odpovědět
@aimirin 5 stolů je úplně normální, toho bych se vážně nebála!
Odpovědět
@xpila to ještě ne, ale paní říkala, že pro 6 lidí, tak snad takové menší mají. Že by jich bylo 5. Mně se kulaté také líbí nejvíc. Ale třeba čtyři kulaté jsou asi zvláštní, nevím :-) Nevěsta musí být u rovného stolu myslíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?