Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Hm, to vypadá hezky! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to s tou školou ještě nevím. Přeci je je to další balík peněz :-( My si musíme teď pořídit auto, do roka chceme najít nějaké vlastní bydlení u Prahy a jestli dopadne ta svatba..... Tak nevím, jestli na školu někde zbyde :-.
Odpovědět
@hannnahs to je pěkný nápad s těmi svatebními novinami:-) protože víš co, já uznávám, že oběd je jen pro nejbližší, takže příbuzní, svědci, družičky. večerní raut bude skoro pro všechny, takže to bude na nich, co budou dělat. náhodou mě by to taky vyhovovalo, mýt ještě vlastní program.:-) a mamka mi povídala, že po obřadu se normálně jezdí už domů :D tak kdo ví, kdo jenom na ten raut přijde :D
Odpovědět
@sylvestra2 pěkné:-)
Odpovědět
@janina_sun :-) to by bylo pěkné:-)
Odpovědět
@aimirin za 6 tisíc?:D
Odpovědět
@aimirin ps, no jako nápad to není špatný, teď jenom ta realizace. u mě není nikdo dál, než od brna a něco pod tím. U nás nikdy nikdo nebyl a ten co to tady zná, ví, že vysočina je naprosto nádherná dokonalá *v očích má hvězdičky*. jen si to představte. samý pole, rybníčky s kachničkam a labutěma. lavičky pod vrbama. lesní pěšinky, luční louky. no já myslím, že fotek z toho bude habaděj. a památek je tady taky dost. Mohli by si udělat vlastní zajímavý poučný program. Dobrý nápad měla Hanka, co říkala, že jim dá nějaký tipy na vejlet do svatebních novin.
Odpovědět
@krejci1510 no právě my asi tak nějak tak :-) a co ste dělali během čekací doby?
Odpovědět
@stastnanevesta uplně hltám tvuj příspěvek :D jůůůů:-) tak super, máš další spřízněnou duši. a vínové šatky? tak to se vážně těším na foto;-) zatííím
Odpovědět
@krejci1510 ahojky, já jsem mohla minulej rok být o dvou svatbách o velkých prázdninách. jednu bratrovu a jednu od sestřenice. bohužel jsem byla pracovně v germánsku :-( tak si můžeme podat ruce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termím 12.5.2012 a koukám jak tu jedete v přípravách na plno a já nemám nic :-o . Abych řekla pravdu jsem docela zklamaná z místních salonů. Včera jsme šli s tchýní obhlídnout šaty a myslela jsem, že i něco zkusím a jak jsem řekla termín tak mi bylo řečeno že mám přijít až za 3/4 roku ;-( . Jak to děláte, že zkoušíte o stošest? Lžete v termínu? ;-)
Odpovědět
@mourovata My nemáme ještě vůbec nic. ;) Včera jsme koukali na snubáky a našli jsme velké favority, líbí se nám oběma(já jsem z nich úplně nadšená, akorát bych chtěla bez kamene), takže možná budou tyhle:
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaarina ty jsou úžasný, mi máme zásnubní stejný a snubáky asi budou taky stejný. Bála jsem se že se chlapovi nebude líbit kamínek, ale byl nadšený. ;-)
Odpovědět
@mourovata Tak zásnubní mám jen já, taková ta klasika, úzký s jedním diamantíkem v korunce. Koukala jsem na ty vaše zásnubní, jsou krásně, vypadají už jako snubáky. :) To je pak budete měnit za snubáky? A je neobvyklé, že mu nevadí kámen, to ten můj by s kamenem nechtěl. My budeme mít snubáky asi ty co jsem dávala ale oba bez kamene. Mě se s kameny zas tolik nelíbí a navíc kvůli práci mít kámen ani nemůžu (zdravotní sestra), nevím teda jestli by to někdo řešil, ale stát by se to mohlo a to by mě pak mrzelo, že ho nemůžu nosit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina já totiž žádala chlapa o ruku. :-D Tak jsem vybírala pánský zásnubní a přeci se neošidím o prstýnek ;-) No taky jsme uvažovali, že by jsme si je nachali i jako snubáky, ale uvidíme, tyhle jsou jen obyč stříbro, takže moc nevydrží, musely bychom je nechat poupravit.
Odpovědět
@mourovata Jo tak, tak to potom chápu. :D To jste měli vtipné, to je hezký. :) Jsem to teď četla u Tebe na profilu, že si Tvůj přítel vyžádal, že bude on požádán. :D Když jsou ty Vaše prstýnky stříbrné, tak bych je asi vyměnila za jiné snubáky, přeci jen stříbro rychle černá, tak byste je museli nechávat často čistit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina no právě, uvidíme jaké se nám budou líbit. Naštěstí je moje mamka zlatnice tak to nebude takový problém ;-)
Odpovědět
@mourovata Jé tak to máš skvělý! :) Neví náhodou Tvoje mamka něco o tom, jestli není problém se zvětšováním prstenů s rhodiováním? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata vítej mezi námi :-) co se týče zkoušení,tak jsem termín posunula na letos,když se ptali a v pohodě :-) kamarádka taky říkala,že není nic proti ičemu si to obhlídnou dřív,ať vím co a jak :-) @sarriku Jo jsem ráda,že to takhle dopadlo super Ty šaty jsou nádherný,ale nesmím přibrat,jsou mi akorát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina zkusím se zeptat, taky nám bude zásnubní zvětšovat, ale moc se ji do toho nechce páč to má kamínek a mohl by vypadnout :-| @stastnanevesta díky, myslela jsem si to. taky si to asi "posunu na září :-D to byl náš první datum :-D
Odpovědět
@sarriku Je to možné, záleží jen na tobě, jak si to uděláš. My jsme byli ponechání cca pět hodin mimo v menším městě, vypadalo to cca tak, že jsme jedli co nejpomaleji v místní hospodě oběd, pak jsme šli navštívit místní muzeum (půl hodiny nad plakátama) a pak už jsme jen seděli a čekali jak pecky. Zase kdyby byl někdo, kdo by nám tam provedl nebo aspon jsme dostali do ruky nějaký plánek, taky by to bylo jiný. Zase s těma tůrama ale zvaž, že ženský budou mít pěkný šaty a lodičky a jak se jim bude chtít jít lesem...
Odpovědět
@stastnanevesta a ty budeš mít teda bordobílá kombinaci a šaty bordo?:-) týýjo, máš odvahu, hned natáhni fotky, ať se můžeme pokochat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku šaty budou bílé,tyhle co jsem si koupila,jsou plesové a vdávám se v červenci,ne v srpnu :-) došla ti ip nebo mám napsat znovu?
Odpovědět
@krejci1510 to máš pravdu no :-| peněz je to neuvěřitelnejch... @sarriku no fakt to má každý jiné.. :-) já proto ani ten raut neplánuju táhnout nějak extra do noci, přeci jen svatba bude od rána, tak si myslím, že už toho všichni budou mít až dost :-) no a ty noviny, nějak si říkám, že by to mohlo být dobrý, jako zabavení. V okolí moc co dělat až zas tak není, tak doufám, že to naplánujeme tak, aby ten prostoj byl co nejkratší ;-)
Odpovědět
Tak jsme včera s drahou polovičkou oznámili termín svatby mé svědkyni a požádali jí, jestli by teda nešla svědčit a byla z toho chudák celá naměko :-D i když už dlouho ví, že se budeme brát někdy v dohledné době. Tak to bylo moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku Tak oni měli obřad na zámku Kamenici nad Lipou, tak nás tam taťka dovezl a počkal na nás v autě a pak jsme jeli domů, protože jsme z Humpolce. A večer nás dovezl na raut, který byl v Pelhřimově a zpátky jsme už jeli sutobusem, který měli pronajatý na rozvoz.
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata Ahoj, buď úplně v klidu, já taky nic nemám (včetně zásnubního prstenu). Jsem v tomhle trochu staromilec a zastávám názor, že by měl chlap požádat mě (ale nemám nic proti tomu, když žádá jiná ženská, každému vyhovuje něco jiného) a přítel mi řekl, že v tom případě je i on staromilec, takže do roka a do dne. A jelikož jsme se bavili předběžně o svatbě v červnu 2012, tak musím teda ještě minimálně měsíc počkat 8-)
Odpovědět
@krejci1510 ty jo do roka a do dne :-D to by mě asi piclo :-D I tak jsem ráda, že jsme urvala co sem chtěla
Odpovědět
@mourovata To bys byla moc hodná, potřebujeme to vědět od nějakého důvěryhodného zdroje, ne aby nám prodejce slíbil modré z nebe jen aby prodal a ono to pak nešlo. :/ @aimirin My máme do roka a do dne a ještě nic nezařizujeme. ;)
Odpovědět
@kaarina taky se dá, ale fotky a hudbu to chce sehnat trochu dřív :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?