Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak třeba ještě vybojují alespoň bronz ale do finále se nepodívají :-( :-( Jsem teď tady mistifikovala, domů pojedou možná s bramborou nebo s bronzem...Tak dobrá každá medajle :-D :-D :-D
Odpovědět
HOLKY, právě jsem se vrátila ze svatby a musím říct, že to bylo snad prvně, co jsem se na takové akci cítila nepatřičně oblečená. Zatímco já měla koktejlky a přítel oblek, většina ze svatebčanů byla v jeansech a dokonce i v šortkách!!! Musím říct, že jsem z toho byla celkem v šoku! :-)
Odpovědět
@punk Hele nad tím jsem už taky uvažovala. Nechci totiž, aby to dopadlo přesně tak, jak píšeš, tak že bych stanovila nějaký dress code...
Odpovědět
@xpila My si udělali návrh pozvánek a máme tam "na obřad doporučujeme společenský oděv"´+ na svatebních webovkách máme přímo v doplňujících informacích dress code: Na obřad doporučujeme formální oděv (muži: tmavý oblek, ženy: šaty, kalhotový x šatový kostým…). Po přesunu do restaurace je možno převléci se do civilního oblečení; chceme, abyste se cítili pohodlně :) Já i skoromuž se určitě převlékat budeme a nechceme, aby tam lidé byli celý večer narvaní v šatech a oblecích, když to normálně nenosí, obzvlášť když třeba není někdo zvyklý nosit podpatky a tak, tak pak ať se klidně převléknou, bude se jim i lépe tančit. Jak jsem to dnes viděla, jsem ráda, že jsme to tam dali. Byla to teda ale fakt síla!! Jeden pán kolem 60 let tam měl černý jeansy, plné sandály, černou košili, která pamatovala 80. léta, a k tomu fleecovou mikinu. Přesně takhle chodí můj otec do Globusu!!! O těch šortkách se už ani nezmiňuju...
Odpovědět
@punk Já bych chtěla něco podobného, protože jako džíny bych fakt asi nesnesla :-| Hlavně si vždycky vzpomenu na svoji promoci, kde jedna slečna měla svítivě žlutý minišaty na ramínka, takový ty lněný, co si sotva vezmeš na pláž! Navíc to tam fůrt strašně řešila, jak je hrozný, že jsou všichni v tmavým!!! Měla jsem sto chutí jí něco říct, holky mě tam musela uklidňovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak to jsme dvě s těmi dobrými vztahy v rodině. Naštěstí. Ale u nás je to proto, že jsme před rokem a půl náhle během týdne o půl rodiny přišli :-( Tak jsme si říkali, že nemá cenu se kvůli čemukoliv jakkoliv znesvářet, když jsme si zbyli už jen čtyří :-(
Odpovědět
@xpila O promocích mi vůbec nemluv - za posledních pět let jsem byla snad na 20 promocích (no, to přeháním :-) , ale 10 jich bylo určitě) a byla jsem vždycky překvapená, že ty holky vůbec neví, co se na takovou událost má vzít na sebe. 1.) tmavé oblečení 2.) nesmí být vidět ramena 3.) nemají být vidět nohy, případně má sukně končit pod koleny A výsledek? Na každé z těch promocí byly maximálně tři holky, které tohle splňovaly - šatový x kalhotový kostým, dlouhé šaty + bolerko, ostatní měly šatičky nad kolena, které byly dobré tak na večer do klubu, ramínka a nic přes atd. To vždycky zvedám oči vsloup. To, že nemají silonky, které jsou na takovou událost standardem a ve všech firmách, kde mají dress code, povinností, takže odtamtud by to měly vědět, už ani nekomentuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já bych ale ty celebrity ještě dala do uvozovek :-D
Odpovědět
@krejci1510 To je mi líto, ta událost v rodině :-( Ale je fakt, že to hodně udělá - že si lidé uvědomí, že mají být šťastní, že se mají!!!
Odpovědět
@punk He he, přesně tak! Já na to psala na vysoký i seminárku a vyhrála s ní nějakou cenu :-D
Odpovědět
@xpila No, pokud to hodnotili ti profesoři, kteří vidí ty holky, co vypadají jako z matějský, tak se nedivím! :-D Jinak gratuluju!!! :) Tím jsi mi připomněla můj maturitní ples - jedna má spolužačka přišla v šatech, které začínaly nad prsy a končily pod zadkem, ovšem to nejlepší bylo, že měly barvu jako růžový zvýrazňovač!!! Zbytek roku se jí všechny profesorky (měli jsme na SŠ jen profesory a profesorky, standard naší školy) posmívaly. Bylo to fakt neuvěřitelný faux pas. Na její omluvu - pocházela z Bruntálu a bylo to prvně v životě, kdy viděla Lucernu.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun nám se teď berou všichni kamarádi a zatím všem vyšlo miminko do roka a do měsíce po svatbě :-D Tak doufám, že nebudeme první, kdo přeruší řadu ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
@punk Myslím, že dress code na svatbu je dobrý nápad, asi se nechám tebou inspirovat, pokud nevadí :) Protože znám lidi co by došli sportovně oblečeni a v pohorkách a vlastně by ani neveděli, že je neco špatně... Jinak k promocím- asi taky budu v té většině špatně oblečených, protože se mi hold nechcou kupovat další tmavé šaty, zvláště, když je obecně nemám ráda :) Hold budou šaty nad kolena :) A vlastně je mi to jedno, nevnímám to jako nějakou super speciální akci, vím, že je slavnostní, ale nepřikádám jí takovou váhu.
Odpovědět
@miuskas Klidně se insiruj. Já jsem dneska byla fakt v šoku. Jedna paní tam měla jeansy, pohorky, červený triko, bundu a obr tašku, takovou tu, jak nosí profesionální fotografové a mají v ní všechno vybavení, vůbec jsem nepochopila, na co jí měla... Tak jasně - když nemá psaníčko, ať si vezme kabelku, ale tohle byla fakt obr brašna. Aspoň byla taky červená, že jí to ladilo! :-D :-D A nikdo se tam nad tím nepozastavoval!!!
Odpovědět
@krejci1510 Změň si datum svatby! :) Už jsi jí prý měla před 12 lety... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku nás taky takhle kamarádi pozvali (mimochodem na Vysočině :-) ) Tak jsme se jeli podívat na obřad a pak jsme večer dorazili na raut. A takhle nás měli pozvaných asi 20-25. A my to tak taky budeme s některýma lidma řešit (třeba s častí přítelovi rodiny) Takže bych si s tím hlavu nelámala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak ať se přihlásí ten, kdo má na hostinu zamluvené nějaké větší místo, abychom to udělali tam, protože pokud dorazíme všechny, tak to bude taky jak větší svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk aha, já jsem ale nikam žádné datum nezadávala, protože ještě žádný nemáme.... =-) ale pokusím se to nějak změnit
Odpovědět
@krejci1510 Ono to občas zlobí. Tak tam zkus dát, že ještě nevíte, mělo by se to "umoudřit" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Jsem zvědavá na svoji promoci,včera jsem zjistila,že je máme 11.11 :-D tak ještě se tam dostat :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Tak my bakalářskou ani neměli (jako jediná fakulta), protože se předpokládalo, že všichni půjdou dál. Zavedli je asi až před třemi lety.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem se mohla bavit na jedné dnešní svatbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila No vidíš,tak u nás se to až tak nepředpokládá,teď je ve třeťáku asi 25 lidí a jestli půjde polovina dál,tak to bude hodně. Přihlášku mám podanou,teď jenom poslední zkoušky,odevzdat práci a dát státnice :-)
Odpovědět
@krejci1510 Proč tam nejsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Protože momentálně žijeme v Anglii a jelikož tu budeme za sedm týdnů definitivně končit, tak už nemáme nárok na dovolenou :-(
Odpovědět
@krejci1510 Tak to je škoda :( I já měla být na svatbě, ale nakonec jsem byla už v sedm doma (raut byl od 17 h, na obřadu jsme byli od 12 h do 13 h), poněvadž mám chřipku. Zvedlo ti to trochu náladu?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no, tak snad si užijeme příští rok ty naše ;-)
Odpovědět
@krejci1510 Hlavně bez chřipky a doma! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 jasně, je to v pomyslných uvozovkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny..... tak jak se dneska ?? já m ám už šperky kompletní dala jsem to do jednoho koukněte dá se to k sobě???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?