Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hannnahs Milé dámy sice nejsem jedináček, mám ještě staršího a maldšího sourozence, ale docela chápu co jste tady před chvílí řešily...Mám kamarádku, taky jedináčka a kolikrát jsme řešily přesně to co popisujete, já jsem ji znala a věděla, že nemá vše na co ukáže, že chodí při střední na brigády, aby si něco vydělala a fakt má úžasné srdce a umí podpořit a pomoct a lepší kamarádku bych těžko hledala...Prostě nezáleží na tom, jestli sourozence máš, nebo ne, záleží na charakteru :-D :-D No snad chápete, co jsem tím chtěla říct...Kašli na názor jiných..Jen ty sama víš, jaká jsi a ti co tě znají to ví také...to jsem chtěla říct... :-D :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A odkud jsi jinak?já občas jezdím do Prahy za našima,takže se třeba můžem někdy potkat,byla bych moc ráda @janina_sun Děkuju moc,jsi hodná. Já to neřeším,ale v první chvíli to člověka naštve. Máš pravdu,lidi závidí a to je nejhorší,co může být.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Tak to ses v té vaně měla líp, než u pročítání odkazů....panečku, asi si ten relax taky naordinuji, úplně jsi mě inspirovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Jasně,že chápu a děkuju moc
Odpovědět
@olinkak přesně tak, jak píšeš ;-) každej je jinej a nezáleží na tom, jestli je jedináček, nebo z 10 lidí :-) jenže když chce někdo ublížit, tak si vždycky něco najde... i když je to úplná pitomost, až to bije do očí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, slyšely jste některá o té svatební akci na hradě Šternberk tento víkend? ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta no já jsem z malinkatý vesničky asi 20 km za Prahou, takže tam to mám co by kamenem dohodil :-) . Jestli ti něco říkají Říčany u Prahy, tak u tohohle města bydlim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, to chápu, že Tě to rozčílilo a zamrzelo...ale ber to tak, že ty lidi Ti to chtěj znepříjemnit a jak se říká (pardon za výraz) "úsměv nasere tolik lidí, že stojí za to si ho udržet" :-D takže na ně kašli, jen závidí...oni prostě někteří lidi neumí sdílet radost a štěstí ostatních..a proto jsi tu s námi....tady se podělit můžeš a budeme mít radost s Tebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo Říčany mi něco říkají. Jak se Tvoje bydliště jmenuje?jsem moc zvědavá,co?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já chápu,že mě někdo chtěl naštvat. To mi říká táta taky,to s tím úsměvem :-) je mi tu s váma skvěle,holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Vážně si z toho nic nedělej.. já se setkávám se stejnýma reakcema a to ne jenom od rádoby kamarádek, ale i od rodiny..člověk si holt nevybere. Ze začátku jsem si to všechno brala, ale teď vím, že to nemá cenu. Stejně tím nic nezměním a oni z toho budou mít ještě radost. Takže kašly na ostatní a užívej si přípravy.. je to jen holá závist :)
Odpovědět
@stastnanevesta no hele to ti asi fakt nic neřekne, máme ani ne 3 tis obyvatel a jestli nejezdíš vlakem do Phy, tak to znát nebudeš. Ale v Praze se klidně sejít můžem, tam jsem pomalu teď pečená vařená :-) a vůbec bysme mohly uspořádat třeba někdy takovej "hromadnej" sraz :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta ježííš to je nějaká blbka... na takové lidi se vykašli a vubec si z toho nic nedělej... naštvat tě a zamrzet to je přesně to co chce... tohle je jen závist ubohá závist... kašli na ni a nic si z toho nedělej... nekaž si den... v životě kápneš ještě i na větší pitomce... @janina_sun to je super n+které ty weby...
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik To mě mrzí,že to slyšíš i od rodiny. Od svých známých to člově přežije,ale od rodiny to bolí víc.Nemá cenu si to brát,nervy má člověk jenom jedny a ničit si je nebude.Já to dělám pro sebe a užívám si to a o to jde!!! je mi tu s Váma fakt pěkně a za to vám děkuju!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Nejhorší je srážka s blbcem. @hannnahs Jo sraz by byl super nápad :-) vlakem jezdím,ale hlavně mezinárodními :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale tak zase toleranci hlavně. ono to vůbec nemuselo být ze závisti. já kolikrát čtu dost bezohledné příspěvky zrovna tady od budoucích nevěst, např. o tom, že ukrajinsky znějící jméno je hanlivě znějící jméno, asi dělníci jsou podlidi.. nebo že naplánované zásnuby jsou horší než spontánní, chudák snoubenec, co si dal spoustu práce a pak si to tady přečte. a já nevím co ještě, takže kritickému myšlení zdar a hlavně v klidu, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo baby vy jste s tím tady dneska zase hnuly... @olinkak včera jsme u vás byly na véču s kámoškou a normálně mi vůbec nechutnalo,mam nějaké jeté chutě...ta posledně cítila psa a já teď zkažené...v tom budou nějaké hormony :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@stastnanevesta ano srážka s blbcem je jedno z těch horších setkání :-D No pokud se budem schopné nějak domluvit na datu, tak by to bylo moc fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Tak to jsem ráda, ještě přidám tip, zhasni si světlo dej si jen čajové svíčky, pusť si relaxační hudbu a ve vaně plné bublinek budeš jak v ráji :-) Já jsem si to maximálně užila, už jsem to potřebovala... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Zlato, tak to nejspíš bude pohár na oslavu, teda pukud ti nebude smrdě po zkaženém :-D :-D :-D A ty nemáš noční???
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo já myslím,že se určitě domluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak noční mám příští týden,ale jestli budou // tak je to můj poslední týden nočních...už sem si to domluvila s kolegiňkou,protože nechci být v tom zahuleném a ty denní si jen odsedím...s pohárem počkej,nechci živit naděje (i když si je dělám,posledně sem to obrečela)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Nee o tom nic nevím, sakryš přez Šternberk jsem jela pro šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor oou já chci slavit :-) :-) :-) Tak doufám, že budu mít důvod :-D no tak ještě musíte dodělat vlásky atd...tak šup šup...žádný počítač a do postýlky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to sem klidná,ty nevíš,že se hraje hokej? už bych spala ale ti slováci se s tím mažou a budoucí manža urputně přeje rusakům výhru...no já doufám,že bude co slavit,zítra zkusím test,ale je ještě móóóc brzo,nesnáším čekání...když tak oslavíme mé svatební botky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je info o té akci na Šternberku: 2. ročník svatebního veletrhu na státním hradě Šternberk. Termín: •sobota 7.5. 10 - 20hod •neděle 8.5. 10 - 17hod Prezentace bude zaměřena: Svatební stolování a menu, Svatební prsteny a šperky, Svatební dorty a cukroví, Kadeřnické služby, Hudba, foto, video, Svatební kytice, Svatební šaty, Kosmetika Doprovodný kulturní program: Svatba v přímém přenosu, Hudební vystoupení, Taneční vystoupení, Barmanská show, Modní přehlídky
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no balada, Oli ! ;-) Taky to tak mám ráda a kolikrát si musím připustit teplou vodu, jak se nechce ven 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
DOPROVODNÝ PROGRAM SVATEBNÍHO VELETRHU: Sobota 7.5.2011 10 – 20hod 10.00 Zahájení svatebního veletrhu „SVATEBNÍ DEN NA HRADĚ ŠTERNBERK“ 11.00 Ukázka česání a líčení vylosované návštěvnice - Institut zdraví a krásy 13.00 Prezentace firmy Oriflame – líčení vylosované návštěvnice veletrhu 14.00 Vystoupení taneční školy PROGRESS Olomouc - klasické a latinsko-americké tance 15.00 Barmanská show – Static Cocktails 16.00 Přehlídka svatebních a společenských šatů – svatební centrum CAXA 18.00 Svatba v přímém přenosu na nádvoří hradu Šternberk 19.00 Přehlídka svatebních a společenských šatů – svatební centrum CAXA 20.00 Barmanská show se světelnými efekty - Static Cocktails Celý den - malé divadelní vstupy skupiny TRUBAČŮ KORUNY ČESKÉ. Možnost focení v historických kočárech, projížďky na koních v prostoru hradního parku. Neděle 8.5.2011 10 - 17hod 10.00 Zahájení závěrečného dne svatebního veletrhu 11.00 Prezentace firmy Oriflame – líčení vylosované návštěvnice veletrhu 15.00 Barmanská show – Static Cocktails 16.00 Losování tomboly 17.00 Ukončení veletrhu „Svatební den na hradě Šternberk“ Po oba dva dny bude připraveno občerstvení na nádvoří hradu včetně míchaných nápojů.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Budu držet palce,aby to vyšlo a mělas co slavit!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já jsem si myslela, že hokej se sleduje hlavně, když hrajou naši a on to sleduje i teď??? To chce sexy prádlo a do akce :-) :-D :-D No ale to můžeš být ráda, že tvůj je ještě vzhůru...můj ráno vstává o půl ´5 a už je v limbu...takže žádná romantika natož erotika :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?