Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no to snad ne,já furt chodím a říká,že mám ještě na všechno čas... :-) ale pak budu v září stresovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Olinko, doma mám uložený v "oblíbených" stránky, kde jsou tipy na svatební hry atd...teď jsem v práci a stránky si z hlavy nepamatuju, ale když si večer vzpomenu, nebo se mi připomeneš, tak Ti pošlu odkaz ;-) Dám ho sem, aby ho případně mohli využít i ostatní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs juuu, tak gratuluji k botkám!!!! :-) Holky, to je tak prima, jak je tu každý den někdo, kdo si udělá radost a jak to hned nakopne i ostatní :-) je mi tu s váma fajn !! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ahojky, zrovna jsem tu psala Olince, že mám odkaz na jedny webovky, kde jsou hry...nevím, jestli už jsem to sem nedávala nebo někomu neposílala, ale večer, když nezapomenu, tak to sem hodím :) Teď jsem v práci a webovky si z hlavy nepamatuju...a kdybych náhodou zapomněla, připomeňte se mi večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor je pravda, že mám taky kolikrát pocit, že je času mraky a pak si najednou uvědomím, že už je to skoro 3 měsíce od žádosti o ruku a mě to přijde jak včera...pak se zaleknu, jak to letí....za chvíli je tu léto, pak opadá listí a pak budou přípravy vrcholit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to mi povídej,při registraci tady jsem měla na počítadle skoro 400 dní dneska je tam už jen 305 a to sem neposunula datum... :-p mě střelí...zatím mám jen detaily,navíc doma ještě nikdo neví,že posunujeme termín..no bude to u nás ještě hodně zajímavé
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo jo tu webku jsem prozkoumala , ale nic moc mne nezaujalo... tam jsou spíš takové ty tradiční zábavy.. cikánka atd to já nechci...nechci od lidí vybírat peníze... chci zábavu... našla jsem tam takovou zábavu co je uplně na chvíli.. ž se poznává nevěsta podle nohou.. no to možná by ještě šlo... včera jsem prošla tady fora ohledně tomboly a našla jsem nějaké inspirace.... jen nevím jak to udělat.. jakým zpusobem rozdat lístky.. nechci je prodávat... ale ceny jsem našla vtipné.. ha haaa už se těším
Odpovědět
@janina_sun kuju, fakt mám radost jak malé děcko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Gratuluju k botkám! je je super,jak se tu ty přípravy pomalu ale jistě posunují a to je dobře :-) @janina_sun To mi povídej přijde mi,že jsme se před chvílí zasnoubili a ono už je to víc jak rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mám radost,protože se mi podařilo nám rezervovat místo hostiny s tím,že termín potvrdíme začátkem ledna a zároveň zaplatíme zálohu! jsem moc ráda,že to vyšlo!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Lístky můžeš buď klasicky rozdat (dát do košíčku a že každý si může vzít např. max 5) anebo už jsem tady někde četla, že novomanželé dali kasičku a lístky k sobě a každý si vzal a dal kolik uznal za vhodné. Já na tuhle organizovanou zábavu nejsem, na svatbě, kde jsem byla v létě se hrály "židličky" (jak se tancuje kolem a je vždy o jednu méně než lidí), tancovalo s kloboukem (kdo měl klobouk na hlavě, když se vypla hudba, vypadl). poznávala nevěsta podle nohy, ženich podle ruky (nebo je varianta s pozadím). @hannnahs Gratuluju k botkám, vypadají opravdu dobře
Odpovědět
@stastnanevesta děkuju, fakt se to začíná trošku hýbat :-) já už mám pár věcí rezervovaných, ale ty botky, to je taková první "hmatatelná" věc :-D @jipe děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta Moc gratulujuuuu !!! :)))
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Zlatíčko, včera už jsem to nestihla :-( :-( Ležela jsem asi 3h ve vaně a relaxovala a pak lehla do pelechu a během půl hoďky vytuhla...můžem mi prosím ten odkaz poslat do IP??? :-) :-) :-) Děkuji moc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs už jsem ti psala do fotoblogu, nádherné a gratuluju!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to gratuluji !!! Já budu čekat do září, až potom budu rezervovat místo....bohužel... :-S :-S
Odpovědět
@olinkak kuju :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jdu si trochu postěžovat, lidi jsou fakt divný a někdy mám pocit,že mi nepřejou. jedna známá,o který jsem si myslela,že je fajn, se mi začala vměšovat do příprav a začala se pozastavovat nad tím,že s přítelem nejsme ještě postavení na vlastních nohách,oběma nám pomáhají rodiče a že se chceme za takový situace brát....že oni se brali až na to měli a čekali 6let...Já na to říkala,že čekat nechceme. A ona že jestli nás budou dotovat i po svatbě a takový. A že když jsem jedináček,tak si můžu písknout a naši mi to zaplatí....přitom to vůbec tak není..... :-(
Odpovědět
@stastnanevesta nic si z toho nedělej ;-) některý lidi holt takovéhle touhy mají furt, vměšovat se, kritizovat, rádoby chytře radit atd.. Ani nevíš, jak ti rozumim. Taky sem jedináček, a větu, že když si písknu, tak rodiče se můžou zbláznit, aby vyhověli, jsem slyšela už tolikrát.. nenechej si těmahle lidma zkazit cokoliv!! Děláte to tak, jak chcete vy, podle svého nejlepšího svědomí, máte z toho určitě radost a těšíte se. To že jinejm je to proti srsti je čistě jejich problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Moc děkuju,cením si toho Nechci vypadat,že si stěžuju,ale prostě mě to v tu chvíli přišlo hodně líto. Nechápu,jak mají někteří lidi potřebu druhým ubližovat a dokazovat,že oni jsou něco víc. No já právě vím,že u nás to není tak,že bych si mohla písknout a měla jsem všechno. Taky jsem se jednou s tátou pohádala,že měl pocit,že od něj chci akorát peníze,ale tak to není a vyříkali jsme si to. Máš pravdu,že se to někomu nelíbí,je jejich problém :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak to je jasný, většinu lidí to rozhodí, navíc, když plánuješ takovouhle věc, pro tebe důležitou, tak každá taková poznámka se člověka musí dotknout, i když to třeba nedá najevo. A já myslím, že je v pořádku se s tím někomu svěřit, ať už osobně, na diskuzi, kdekoliv :-) od toho tu ty diskuze přece jsou. :-) Já jsem měla šílený kolektiv na střední, tenkrát jsem na tom nebyla moc dobře psychicky, ale teď si říkám, jak je to dobře, páč taková "vojna" se do života někdy hodně hodí. Aspoň člověk ví, že není všecko ideální. Tam jsem si právě vyslechla spoustu předsudků (nejen ty o jedináčcích) a vůbec všeho a časem to člověka tak otupí, že já si teď spíš říkám, že mi takoví lidé, jak píšeš, můžou víš co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Přesně,takový lidi mi můžou vlézt na záda,k životu je nepotřebuju :-) chci si to užívat a ne si lámat hlavu s tím,že se to někomu nelíbí. O školních kolektivech mi nemluv,nikdy jsem nikam nezapadla,ať už kvůli dobrým známkám nebo že nekouřím a nechodím moc do hospody. ale už to neřeším.
Odpovědět
@stastnanevesta tak přesně, tohle je správný přístup ;-) tak to jsme na tom obě fakt stejně, já jsem taky měla vcelku dobrý známky (už to samo o sobě by stačilo :-D ) no a nekuřačka, takový ty pařby typu "zlejeme se do blba" jsem nenáviděla.. No prostě totální outsider :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To si podáme ruku :-)
Odpovědět
@stastnanevesta škoda, že jsme spolu nechodily do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To nechodily,já jsem sice původem Pražanda,ale už 6let v Brně :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak to já jsem v Praze až na vejšce, takže to jsme se fakt totálně minuly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to je mi líto, že se do Tebe takhle pustili, ale jak říká @hannnahs, nenech se rozhodit a vytočit...chápu, že se to člověka dotkne, ale je důležité, že Tvůj přítel s Tebou sdílí to hezký a že to tak chcete...lidi závidí, žárlej, rejpou...je to jejich problém a snaží se Tě rozhodit...nedej se :-) držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatba.cz/magazin/pripravy... http://www.asistentka.cz/node/8760 http://www.svatby.cz/clanek.aspx?IDte... http://www.mineralfit.cz/pro-zeny-cla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?