Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to ano,ale je to jako se vsim,ony samotne nic nevymysli,vzdy za nima stoji tym lidi kteri na neco zvlastniho originalniho prijdou..jinak s VB to mas stejne jako s Paris Hilton...ja ji treba rada nemam,ale je jedna z mala,ktera umi nosit kratke vlasy a tak ji mam ve svatebnim albu,kdyz budu mit ty kratke vlasy...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky našla jsem super stránku s botičkama http://www.bellissimabridalshoes.com/...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, ale prostě se staly módníma ikonama....A prostě nejsou nudné a fádní...Ikyž někdy výstřelky Paris jsou fakt na její postavení foux paz ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no Paris dava mode obcas pekne na prdel ale to i Lady Gaga,ale tak se dela moda....
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jinak třeba tenhle návrhář navrhoval jen šílenosti a teď se pěkně vyšvihl http://www.liborkomosny.com/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si to stihla vrátit a zírám, krásná svatba (jsem u obřadu zatím), nevěsta krásné šaty, líčení, kytka, hudba, no podle očekávání x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ten překladatel by to měl vzdát, úplně hnojí projev ]-(
Odpovědět
@petrajavor tak v tomhle směru jo, ale v tom, jak ty šaty mohly vypadat. Nesmí mít odkrytá ramena - ta krajka to vyřešila tak napůl, určitě vlečka (tahle prý byla krátká), atd... prostě těch požadavků je dost..
Odpovědět
@hannnahs ahoj už jo, mám ho rezervlýho
Odpovědět
jinak jsem koukla na fotky královské svatby...šaty nudně tradiční, ale líbí se mi ta kytička z hyacintů, tou bych se inspirovala klidně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-) :-) nudné a fádní to to vystihuje, kytka mě nenadchla...
Odpovědět
@olinkak supeer! moc gratuluju, mám za tebe radost! :-) máš někde fotky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ Děkuji,JJ, mám je ve fotoblogu oddíl co už mám :-) :-) :-) Ale nejsou moc kvalitní proti oknu, tak jsou tmavé, ale zkutečnost je mnohem mnohem zářivější :-)
Odpovědět
@olinkak tak ono od královský svatby jsem ani nic výstředního modního nečekala, to bylo mi hned jasný, že bude mít do katedrály závoj a rukávy...Ale krásnej materiál,to její hedvábí, vypadá jako doupion, jsme zvědavá, zda jsem se trefila. Kytička se mi líbí moc, podobnou měla Audrey, ale nevím, co to je přešsně za kytky....asi hyacinty a pišou že něcxo jako lilie
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Hmmm, na mě moc nůďo ;-) ;-) ;-) Důstojné to být muselo, to je jasné mají přísné konvence..bohužel...Mohlo to být více ispirativní :-) :-)
Odpovědět
Co se týká kytky Kate, tak tady je info : Catherine si vybrala menší pugét z myrty, konvalinek, bílých hyacintů a bílých kvítků hvozdíku bradatého. Florista Shane Connoly vycházel z tradic královské rodiny, rodiny Middletonových i květomluvy. Každá květina vyjadřuje něco jiného: •konvalinky – návrat štěstí •hvozdík bradatý – udatnost •hyacinty – věrná láska •břečťan – věrnost, přátelství, láska, náklonnost •myrta – symbol manželství, láska Jinak nemyslím, že by kytka byla nudná. Ostatně Kate se nikdy nestylizovala jako celebrita a myslím, že ani nechtěla žádnou opuletní svatbu ve stylu obrovské šaty, metry dlouhá vlečka a tunový pugét. A když chtěla tuhle kytičku, tak ji měla. Vždycky mi přišla jako elegantní a svá a tak se to snažila v rámci možností i vnést do své svatby.
Odpovědět
@xpila no vem si, ty bys chtela bydlet s tchyni? ja mam svoji skoro tchyni moc moc rada, ale bydlet s ni v jednom domku bych nechtela.. dvougeneracni domek je podle me nesmysl..
Odpovědět
@bolekat Pokud to jsou de facto samostatný byty, tak v tom problém nevidim, proč? A ty bys bydlela se svýma dětma, ne se svoji tchýní, tu já bych nesnesla :-D Myslela jsem tím hlavně do začátku, přece jenom vlastní bydlení není žádná sranda, vím to moc dobře.
Odpovědět
@aimirin no já jsem mu právě psala a vypadá hodně sympaticky, moc milej pán a to jen podle e-mailu, jak nám odpovídal :-)
Odpovědět
@xpila dospely deti tezko budou chtit bydlet se svymi rodici. a kdyz na to budes koukat ze sveho pohledu jako ditete, tak bydlet s tchyni bych nechtela. ackoliv ji mam rada, nedelalo by to neplechu. deti se maji postavit na svoje nohy, pak byste byli sami v obrovskem dome.. no pro me by to nebylo to optimalni. to radsi kdyz bych mela moznost, tak jim zafinancovat vlastni bydleni, ale nekde jinde.
Odpovědět
@bolekat Já v tom fakt problém nevidim, já bych za to dala nevim co, kdybych měla takovouhle možnost! A neni přece problém, aby se pak třeba rodiče odstěhovali do menšího a jim nechali celý... Každopádně mě se tohle stejně netýká, těžko bych si v Praze koupila dvougenerační vilu :-D
Odpovědět
já dvougenerační bydlení určitě neschvaluju:-))
Odpovědět
@lennii jéé děkuju, strašně mě zajímalo, z čeho to je a nechtělo se mi to překládat! tak já se její kytkou možná inspirovat nechám :-)
Odpovědět
@bolekat tak já poskytnu druhý pohled. Já žiju dokonce v třígeneračním domě! Neříkám, že je to furt ideální, někdy se mráček objeví, ale neměnila bych ;-) no a přítel žije u nás, svoje rodinné vztahy má tak hrozné, že jako rodiče bere moje rodiče, mamce říká mamuško a tátovi tatuško a je tu šťastnej... Zas na druhou stranu, já bych se svojí skorotchýní teda taky asi bydlet nemohla. Mám jeho rodiče (i ty jeho nevlastní) moc ráda, ale taky vím, že by to nedělalo dobrotu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak po dnešní svatbě změnily jste svůj názor na svatební šaty a pořídíte si jiné než bylo původně v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor hi hi hi, já určitě neeééé :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No já nevím, bydlet s rodičema ano, ale s tchánama to by asi nedělalo dobrotu, mám je ráda, ale každá rodina si utváří takové ty stereotipy atd. a na vlastní rodinu je člověk zvyklí a na tu vyvdanou teda nee. No upřímně řečeno, díky bohu, že budeme bydlet sami :-) :-) :-) A utvoříme si své stereotipy:-)Dvě až tři generace pod jednou střechou, někdy to vychází báječně a někdy to setsakramntsky skřípe...Záleží opravdu jak kde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ty si "marná" a nebo lepší by bylo napsat ty si jistá :-D :-D :-D :-D :-D ty jo já ti tak závidím,už bych chtěla mít jisté co si obleču...a vím houby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) jsem zatím mega spokojená, ale je tady no taková nejistota, počkej až budu naříkat, že jsem se ukvapila, a že jsem měla ještě počkat, třeba přijdou hezčí...Ikdyž teď jsem přesvědčená, že nepřijdou :-D :-D :-D Neboj taky se dočkáš až budeš vědět jestli těhotenské a jak velké a jaký styl :-) :-) :-) Také na tebe určitě někde čekají třeba v hlavě teď švadlenky v Madetě, nebo co víš kde :-) Ale určitě jsou!! A jak budou tak chci s tebou sdílet tu radost z té zkoušky jak jsi ji sdílela ty se mnou...Už se na to moc těším !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jestli se dočkám a do té doby mě neklepne..dneska sem přemýšlela,že se zeptám v nějaké svatební agentuře zda někoho nehledají,dělala bych z práce bo se tu nudím...jinak těhu prej potřebovat budu bo před pár dny drahý řekl,že si je jistý,že su v tom...toš su zvědavá (těch pár dnů čekání je na střelbu do hlavy)..jinak nevím kde má moje šaty švadlenka z madory,ale já mám představ,že bych se vdala ještě 5x :-D :-D :-D :-D :-D ale pššššt bo mě drahý nebude mít rád :-N :-p :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?