Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vám všem holky co jste mi držely palečky, aby se zadařilo ze srdce děkuji !!! Je to totiž i vaše zásluha, vaše pozitivní energie a podpora způsobila, že jsem teď tak šťastná :-) Jak řekl můj drahý vypadám, jak děťátko co právě dostalo vysněnou hračku :-) tak takový nějaký výraz a ještě si ho tak 100x znásobte :-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak pokud víš,že to korzetový střih sedne tak proč ne...já své svatební mám odzkoušené,ale ty těhu budu zkoušet pár měsíců před svatbou,teda když se miminko povede..měla jsem vybrané 3 ale ty jedny byly stejného střihu jen jiný materiál jako jsem si zkoušela a nijak mě neokouzlili (ten střih)...
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz tak to vítej a hezké plánování... @olinkak vůbec se nedivím,že si tak šťastná ;-) @xpila v Madoře si nechávám šít já i stastnanevesta...jinak tam nemusíš jezdit..oni mají salony kam dodávají šaty a tam se můžeš s paní domluvit a ona přijede za tebou..tady byla asi před 14dny,ale já jsem byla v práci :-( jinak ušijí cokoliv a je to vážně bomba-hlavně za ty ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
holky díváte se některá na královskou svatbu? co říkáte na ty šaty??
Odpovědět
@petrajavor dívám :-) a jinak sem asi zkopíruju to, co sem napsala do tématu, který tady některá holčina založila: "Tak já jsem se teda koukla, i když jsem původně nechtěla - už mi dost znechucovala ta "mediální masáž", což mi zkazilo i tu jejich svatbu. Ale je přesně taková, jakou sem jí očekávala. Až teda na ty stromy, o těch i mluvili, ale je to krásná dekorace jinak šaty se mi tradičně nelíběj, nj, ale co se dá dělat, je to tradice a ani jinak vypadat nemůžou.. Škoda té kytičky ta je opravdu malá a nevýrazná. Jak už tu bylo psáno make-up nevěsty taky nic moc... Ale šaty Katiny sestry jsou opravdu krásné a moc jí slušej. Upřímně bych ani za nic nechtěla být na místě Kate, celý ten obřad se mi prostě nelíbí... jak se vlastně nemůžou ani držet za ruce, všecko takové abnormálně formální.. no nic pro mě "
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já se dívám a podle mě jsou krásné a dokonale se k takové honosné svatbě hodí!!! Krajka je prostě krajka :-) A i ten závoj se k nim a ke Kate krásně hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a na kolik tě asi výjdou tvoje šaty.. máš to tak už odhadem spočtené? @kcvrcekz ahojky... no já myslím, že je to fajn když se to připrabuje delší dobu... člověk si to hezky užije ty přípravy a pak je to ťip ´top...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ¨díváme se chvílema... šaty krásné navěsta krásná... jen se mi nelíbí to kvítko...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No ten obřad měli jakýsi rychlý :-) :-) I rychle frčeli městem....A šaty takové obyč...ale v jednoduchosti je krása, ale moc mě teda neoslnily...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jako by jsi mi vzala slova z úst...úplně souhlasím...formální a strojené a neosobní...divné... :-S :-S :-S Ale asi ty tradice hold nejdou obejít, na dnešní dobu je to studené jak psí čumák... :-S :-S
Odpovědět
@olinkak přesně tak, takové "křečovité".. A jsme i psali na tom druhém tématu, že chudák Kate vypadá strašně smutně, nervově to asi musí být hrozné.. vůbec se neusmívá.. no hrůza.. chudák...
Odpovědět
@hannnahs @petrajavor Mně se právě ty šaty z Madory taky líbí, dívala jsem se a dodávají do Nevěsty, tak se možná na nějaké zajdu podívat. Ale stejně plánuju aspoň jeden výlet do Mikulova :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor Jo a spousta svateb mi vhání slzy do očí a tohle mě nějak nechává chladnou, jediný okamžik který ve mě něco vzbudil tak byl záběr na ruku nevěsty a jejího tatínka a to pevné sevření a tatínkovo dojetí když dával Kate..tak to jediné se mnou pohlo....Protože můj taťka včera těžce rozdýchaval ty šaty(nemyslím barvu, ani nic)ale to že už se chystám z domu a že už se to blíží...On bude určitě schovávat slzy až mě bude vést....Tož tak... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @olinkak @prtika to kvítko je jako koště...a šaty jsou na můj vkus až moc jednoduché,ale nevěsta je krásná
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ještě nemám ale max za 8000....ale vím,že se tam cena pohybuje od nějakých 4-8000 @xpila jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Njn nebýt její přirozené krásy, tak potěš koště :-) :-) :-) :-) Čekala jsem nějakou inspiraci a nic... :-| :-| :-| No a doufám, že budou záběry i s hostiny...třeba mě trkne nějaká dekorace :-) :-) Ale teda stromy neplánuji :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jako ty stromy jsou bomba...ty se mi fakt líbí díky nim je to takové živé a svěží...jinak je fakt,že když se furt mlelo o inspiraci Dianou čekala jsem něco víc bohatého...a je fakt,že kdyby nebyla taková kočka,tak je to o ničem..
Odpovědět
Holky všimly jste si, jak zvláštně je ta kytička ale udělaná?? Ještě jsem neviděla takový způsob držení, jak to má ona u takovéto kytice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo dívala jsem se....je to jako ucho u konvice,kdybych to měla přirovnat...ale nějak s ní furt mele,asi se to nedrží moc dobře...jinak jak se usmívá je fakt kočka
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se mi, jak každá hledáme v té královské svatbě trochu inspirace ;-) Nevěsta je moc krásná, šaty jsem tedy taky čekala jinačí, ale jinak dobré. I se mi líbilo, že neměla k té krajce přeplácané šperky...Co bych určitě nesnesla, je ta formalita a neosobní obřad...ale jinak to nejde...hold tradice....musí na nich být dost tlak tím, že je to světově veřejný...no nechtěla bych být v jejich kůži...určitě by si to jinak víc užili, kdyby to nebylo tak mediálně náročný...jenže monarchie, je monarchie...tak se s tím počítá...ale jak řekla Olinka, taky mě ta svatba nijak nedojmula...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tohle je přesná ukázka toho co bych nikdy nechtěla, obřad o lidech a pro lidi, ti dva se v tom davu úplně ztrácí....Jako by ten všechen tyátr ani nebyl pro ně...Chci úplný opak MY dva a pak ostaní lidi jako doplněk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jako když dáš do googlu kate middleton wedding dress vyskočí tolik návrhu šatů a ona si vybrala tyhle..to moc nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak proto si myslím,že svatební noc mají u něj v bytě aby konečně byli jen oni dva a trochu se navzájem užili :-)
Odpovědět
@olinkak tak tak @petrajavor no zas na druhou stranu ona moc na výběr neměla.. když se teda vezmou všechny ty povinnosti, které i šaty musejí splňovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Oni dva a milion5 paparazziů, nemyslím, že by si užili nějak zvlášť soukromý...Teď to bude podle mě chvilku nejsledovanější pár bulvárem...Slíbil přeci věrnost a všechny ostatní ženy vyměnil za jedinou...tak to se bude hóóóódně sledovat!!!Jak já je lituji...A otázky tipu, jaká byla první manželská noc a snaha vypatrát co měla na sobě atd. Vůbec, ale vůbec bych nechtěla být v její kůži!!! :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no prave ze mela kdyz vyguglis ty navrhy ktere se ji dostaly na stul mela moznosti spoustu a uprimne ktere znas se postetsi dostat na stul svatebni saty od 15 nejvetsich modnich navrharu...myslim si,ze ani jedne...ale ona tema sama vyzdvihla jen svou krasu a ma je presne podle sebe a o to asi jde,ona je stastna a mu by se libila i v pytli od brambor,tak co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 nevím, ale nemohla by si je zkusit a poslala by jen míry a tady měla vše sakumprdum a kdo jí zaručí kvalitu šatů? chtěla satén,,, mohli by jí poslat něco jinýho,,, a hlavně ze salonu kde si štay zkoušela bude mít jistotu, že to co si vybrala jí přijde a hlavně když zaplatí že se šatů dočká,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to já taky ne ale vedela do ceho leze...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Njn ale ruku na srdce, která z nás by nevyužila možnosti mít něco, co nikdo jiný mít nebude...něco originálního....no já bych toho určitě využila !!! :-) :-) :-) a právě proto, že je hezká si mohla dovolit něco víc než fádní a obvyklé..Mohlo to dát nový směr, viz. Viktoria Beckham, nemám ji v lásce, ale styl má a určuje kudy se trendy ubírají... :-) :-) A tak mohla být i Kate :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Mi to přijde tuctové, kdyby kolem toho nebylo takové haló a potkala bys ji někde před radnicí, tak by ses možná ani nezastavila, prostě obyč., tuctovka... :-S :-S Čím by tě to zaujalo???Možná tím, že má kytku jak koště :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?