Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkujiiii vždy dobře poradíš... :)
Odpovědět
@sylvestra2 neni zač, to je maličkost ;-)
Odpovědět
@janina_sun teda ty jsou super! Děkuju za inspiraci :-) určitě některé využiju, bude aspoň sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs myslíš že tohle je to z čeho byly ty srdíčka?? nic nemužu jinéého najít...
Odpovědět
@sylvestra2 no to se těžko odhaduje, ten obrázek je vcelku malej (myslím ta srdíčka), ale nejčastějc se to dělá asi z pedigu... Jedno malý balení stojí zhruba tak do 50 Kč (taky jak jde zase :-) ). Ale sehnat se dá. Dokonce mají pedig i barvený, ne jen přírodní barva, takže si opravdu můžeš vyhrát dle libosti (barvy svatby :-) ) a pak se dá určitě ještě použít i na jiné zdobení než jen na to auto ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 jo jo, byla, já jsem jezdila se sborem, tak jsme tam zašli kouknout sev zimě :-) Jáasi plovoucí svíčky ne, spíš nějakou sklenici, do toho písek a do toho tu svíčku :-))
Odpovědět
To jsem tu dlouho nebyla. Ani to všechno nestačím přečíst. Ale hledala jsem práci a naštěstí úspěšně !!! :-) Dneska mi volali z jedné společnosti, že mě berou a hned zítra si tam jedu vyřídit podklady pro nástup. Tak jsem ráda. Teď už se zase v klidu můžu věnovat plánování....Díky moc všem, které jste mi držely palce či pěsti, které přinesly štěští ;-) Určitě to pomohlo !
Odpovědět
@lennii Gratuluji!!!:-) Taky si budu po státnicích hledat novou práci, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Gratuluju, to jsi rychlík a šikulka
Odpovědět
@jipe Byla to docela náhoda, že se to tak rychle povedlo, ale i té je někdy třeba.....
Odpovědět
@aimirin Díky. Snad taky rychle najdeš. Ono to záleží i na štěstí, nejen na schopnostech. Já když hledala po státnicích, tak jsem měla nabídek naštěstí docela dost, ale to ještě nebyla recese, tak jsem si mohla i vybírat a pak jsem natrefila na firmu, kde jsem se cítila bezvadně a i kolektiv byl fajn a když mě vybrali, tak nebylo co řešit. To je taky děsně důležité. Dělat někde kde by mě to stresovalo a nesedělo, bych dlouho nezvládla.
Odpovědět
@lennii No kolektiv je důležitej, je fakt, že kdžy máš za šéfa pitomce, tak se to vydržet nedá......stres mi tolik nevadí, pokud je dobře ohodnocený
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Mně tedy taky nevadí stres ve smyslu, že člověk má dost práce a neví kde mu hlava stojí. Já myslela spíš takový ten uměle vytvořený - tlak ze strany vedení kvůli každé věci, dress code (ten tedy nesnáším, a vím, že většina lidí je z toho fakt na nervy), nutnost žít a dýchat pro firmu a obětovat tomu veškerý svůj čas (ze své zkušenosti personalisty vím, že spousta jich to očekává a pokud to tak nevidíte, tak končíte), naprosté nepochopení toho, když je člověk nemocný nebo nedej bůh si chce vzít volno....a taky prostředí. No, mohla bych vyprávět :-D Dost mi nesedí openspace a znám pár lidí, kteří to nezvládli a museli kvůli tomu dát výpověď. Tak spíš takové věci jsem myslela..
Odpovědět
@lennii taky nemusím open space :-(( Bohužel nový trend a podle mě špatný. Já osobně zvládám pracovat tak max. 10 hodin denně, pak už mi to připadá jak bláznovství :-D Dress code mi nevadí, já ho dodržuju jažtakž i když není předepsanej...třeba bych do práce prostě v riflích nepřišla...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chci se zeptat nevíte o nějakém online obchodě kde mají levnou bižu? Chci brož na kytici.... Jinak máte naprostou pravdu,vím,že mi aj kámoška říkala,že když si objednávala dort a řekla,že je svatební zaplatila o 1500 víc než její svědkyně za ten samej nesvatební...kvůli tomu pak i objednávku zrušila ]-( bych tu firmu zabila ]-(
Odpovědět
@petrajavor v bijou bijou měli pěkné levné brože :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin díky,zkusím pohledat na netu...já bych chtěla něco takového viz.obr ale ta je z KIKU za 48kč a u nás ji neměly :-(
Odpovědět
@petrajavor ta je fakt perfektní!! Tak tu bych zrovna brala, kryž budu mít v uších perličky... Já furt uvažuju zda brož ji nebo ne....ale v bijou bijou jsem jich okukovala opravdu hodně
Odpovědět
Kdyžtak mi napiš, co to je ten Kik a já se povídám u nás a pošlu ti ji
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin kik je tohle..viz obr..taky chci perličky tak by se mi to hodilo...jak budu mít volno zajedu se podívat do vedlejšího města tam je taky (teď se ještě 8dní nikam nedostanu) a nebo mě teď napadlo,že mrknu k babičkám do skříní..měla bych mít přece něco starého a půjčeného... :-) jen nevím zda tam něco najdu..po zkušenostech všechno na 4x radši každou záležitost jistím...
Odpovědět
@petrajavor aha já už jsem zjistila, kde to je...tak já se ti podívám. Třeba to budou mít v Praze. A jak si zjistila, že to mají mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jedna nevěsta ji má v albu a tak sem se jí optala..
Odpovědět
@petrajavor Jo, dneska si ty firmy dají přirážku na cokoli. S tím dortem jsem taky slyšela od známých, že to tak normálně dělají. Asi je lepší nechat si udělat nějaký jednoduchý, neutrální, ze kterého nemusí tak být vidět, že je svatební a hned se ušetří. Stejnou zkušenost mám i s kyticí. Jakmile někde řekneš, že je svatební, už letí cena nahoru. Fakt děs :-|
Odpovědět
@petrajavor jo ještě se podívej na drakkarii...mají tam jednu moc pěknou brož! Sice je dražší, ale krásná, ve tvaru lilie. Docela o ní uvažuji
Odpovědět
S kytkou já mám vůbec problém, už jsem se tak informovala, a když řeknu jakou chci, tak na mě koukají jak na blbce. Proč všude v zahraničí fungují služby víceméně normálně, ale tady je furt něco.... 8-(
Odpovědět
@lennii ty máš strašně krásné album!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin můžeš mi hodit adresu?díky @lennii jojo neví kde by si "nakradli" ]-(
Odpovědět
@aimirin Díky moc. :-) Je to jen představa, kterou nosím v hlavě už od té doby, co uvažujeme o svatbě. Tak se těmi obrázky nechám inspirovat. Jen bych chtěla tu kytku s netřesky, protože jsou moje oblíbené, ale uvidím, jak to dopadne...
Odpovědět
@lennii to vůbec nevím, jak vypadaj...mně se líbí strašně pivoně a pryskyřníky, ale v září mám smolíka. Ale růže se mi taky moc líbí. @petrajavor http://www.drakkaria.cz/sperky/kostym...
Odpovědět
@aimirin Netřesky jsou ty sukulenty. Mají různé barvy a vůbec jsou super ! :-) Jinak kdyby to nešlo, tak nejspíš skončím u hortenzií, to jsou taky moje oblíbenkyně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?