Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@jipe no jo, tak to už radši dám nějaké peníze, než mít pokažedný obřad.....škoda že se mi a zahrada fakt tak moc líbí....trochu je výhoda že hostinu máme v hotelu, který se zahradou spolupracuje....ten by mi mohl významně pomoci :-))
Odpovědět
@aimirin anebo další možnost, zkus ještě juknout po nějaké další zahradě, nebo místě... něco jako do třetice všeho dobrého :-)
Odpovědět
@hannnahs no jo, to je těžký, přítel je zamilovanej do tý Vrtby a já se mu nedivím....však sám prohlásil, že se tam chce brát :-D Už je to dlouho sice, ale furt si to pamatuje. Je to krásná zahrada..... Nebo je ješě možnost schovat se před čumily dovnitř do výklenku, sice se mi to tolik nelíbilo, ale....taky možnost...
Odpovědět
@aimirin no jo, takovýhle věci se pamatují samy :-D a nebo to prostě nechte být ;-) některé věci se občas vyřeší samy.. Třeba tam vůbec žádné čumili mít nebudete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,vy jste se zase rozjely :-)
Odpovědět
@hannnahs no třeba jo...navíc si říkám, třeba mi to bude slušet...a ať klidně zíraj!!! :-D Ale někdy je to plánování fakt otrava, když to ničí tyhle komplikace
Odpovědět
@aimirin tak jasný, každá to chceme mít dokonalý :-) ale já už taky začínám občas řešit úplný kravinky a přítel říká, co blbnu, že na to je buď ještě brzy, nebo že je to úplně zbytečný řešit :-D :-D prostě někdy je lepší být totální flegmatik a nechat to, ať se to nějak vyřeší samo. Den D si máme především užít, a ne se užírat, co se kde nepovedlo :-)
Odpovědět
@hannnahs to jo, to mi říká hlavně kámoš, že mám asi tak 500 dní na to to vyřešit, tak se to ten jeden nez nezblázní :-D Já doufám, že by dali k té zdi třeba ceduli, ať respektujou soukromou zónu či tak..to by pomohlo...Třeba to ani nebude nic stát navíc Nejhorší je u svatby, když něco vybereš a pak se začínáš dívat jinam, zda by tohle nebylo lepší a nebo tohle...třeba já a vizážistka. Nedokážu vůbec posoudit, kdo je dobrý a kdo ne
Odpovědět
@aimirin cedulku můžeš zkusit. Třeba to zabere... i když z osobních zkušeností (sedím u voleb vždycky) nějaké cedulky kvůli rozdělení podle příjmení, šipky, kam mají chodit, absolutně nezabírají :-| ale kdo ví :-) Já už se snad asi radši ani nedívám :-D Páč bych si spoustu věcí pak rozmyslela, a to mi za to snad ani nestojí :-D no a vizážistka, taky netuším, která je / není dobrá. Ale přítel má známou, která je vizážistka, tak skočím na zkoušku k ní a uvidím, jak se mi to bude zamlouvat. A teprve, jestli nebude, tak začnu řešit dál :-)
Odpovědět
@hannnahs no já ted psala jednomu líbí se mi, ale asi to bude pálka...ještě pak napíšu jedný, ale ta asi nebude stát o moc méně. A účesy vůbec nevím, u toho líčení ještě jažtakž, ale dneska se dělají samé polodrdoly a bé klasické drdoly a tak nemůžu ani okouknout, jak je kdo umí
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ono to ani není kde zjišťovat, půl roku dopředu, já myslela že jsi byla minulý podzim na nějakém a je to jistota, že bude zase :-D nevadí, počkáme si ;-) @hannnahs to zní komicky.. takže se s nimi vyfotila, aby dali pokoj? :-N @sylvestra2 zatím nemám jasno v tom, odkud budeme vyjíždět. na jedné straně by nebylo špatné ten den ozvláštnit včetně příjezdu. tak by mohl ženich být ubytovaný na penzionu už den předem, tak jako jeho rodiče a další lidé z daleka (snad by se moc společensky neunavili.). a na straně druhé budu chtít určitě být s ním i poslední noc a bude co řešit na poslední chvíli, to už vidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun nojo, lidem to v paměti nezůstane, těm pravým půjde hlavně o to, že se vdává jejich příbuzná apod., ale mně na tom záleží, tak si to prostě nazdobím podle sebe ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lennii ahoj leni, taky se trochu bojím, že se zúčastnění rozpadnou na skupinky, zvlášť když budeme nějakou tu hodinu na focení, takže vymýšlím nějaké stmelovací záležitosti :-)
Odpovědět
@aimirin a nějakou vlastní kadeřnici, ke který nějak pravidelně chodíš, nemáš??? Já bych chtěla jednodušší účes, jen s takovým malým drdůlkem, jestli se to tak dá nazvat a myslím, že moje kadeřnice ho zvládne :-) češe mi už dlouho, a takový účesy na maturák, do tanečních, na promoci zvládla taky, tak snad :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika no on chtěl každý pomalu fotku :-D tak pár fotek se udělalo a pak jako že když už odcházela, tak naštěstí pochopili, že jako fotky už ne :-D ale byli uctivý a všechno, to se jako říct nedá. Akorát tady v ČR to není zvykem, že se přižene k nevěstě někdo cizí a chce fotky.. A když už je toho pak moc, tak je to fakt až takový obtěžující.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no je to ještě daleko tak uvidíme... třeba to rodině nebude vadit jet až sem... teda říkám to blbě nebude vadit... jistě že nebude přizpusobí se... jen mi osobně to příjde takové... no Radimuv táta bude mít příští rok už 76 roku... jeho máma 63 a oni by museli jet sem do Ostravy jen mne vyzvednout a pak by se zase jelo zpět najelo by se minimálně o cca 50 km více možná i 60... protže pokud bych byla tady a |Radim tam tak to bych jela k mámě a ta bydlí taky ve vesnici za Ostravou ale uplně opačnýn směrem než Radimova.. a jelikož máme svatbu hned kousek od Radimových rodiču.. no myslím že by to bylo tahání se tam a zpět... no kdo ví jak to vymyslíme... taky bych si přála aby pro nás přijel... ráda bych měla i děti u sebe já... určitě bude někdo kdo bude dávat na děti pozor... no uvidímeee... to se pak domluvíme s rodiči.... myslím, že to řeším předčasně... hihhh a ohledně té kytky v hlavě... problém je že mám celkem jemné vlasy, nemám žádnou velkou hřívvu... takže se uvidí podle toho co mi udělá kadeřnice za účes... obojí by asi bylo moc..na moje jemné vlasy... určitě b\ch nechtěla závoj až na zem... pokud b\ch ale sehnala nějaký ten závoj do pulky zad... a takový ten co je olemovaný a poklud by to ještě bylo třeba jemně fialové... hih tak by bylo vše jasné hihhh asi mám velké nároky.. :))))))))))))))))))))))) ty chceš závoj?
Odpovědět
@hannnahs no já chodím k Šulovi, stříhaj perfektně, barvu asi taky (toho nevyužívám). Ale účesy jsem od nich popravdě nikdy neviděla, nikde nejsou zkušenosti....a co jsem slyšela, tak z těchhle salonů ty společenské účesy nic moc, to je spíš na to stříhání
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já při mé první svatbě jsme se ráno rozešli každý k rodičum přes noc jsme byli doma společně a ráno já jela ke kadeřnici a on pak šel pro kytku a k rodičum a já pak taky jela k rodičum tak jsme se biděli až mne vyzvedával...ale to jsem to měli celkem kousek od sebe tak 5 minut autem a obřad byl pak taky po cestě .... pamatuju si že i časově to vycházelo tak tak... obřad jsme měli 11.září v 10 hodin... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj budoucí muž mi bojkotuje svatbu,,, prej je na řešení moře času,,
Odpovědět
@adelka206 já řeším sama :-D pro něj je taky dost času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela aby sme to prožívali spolu,, to sem se trochu sekla,, a co s ním teda mám řešit? mě přijde že to co vyberu já je vždycky to pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 On na to přijde,oni mají pocit,že je dost času :-) já jsem od toho svého taky neslyšela,že by se mu něco nelíbilo,co jsem vybrala,ale spíš si myslím,že je to tím,že se shodneme,protože on by mi dal najevo nespokojenost :-)
Odpovědět
@adelka206 Z toho si hlavu nelámej, já už o přípravách taky doma nemluvím, protože jediná odpověď je vždycky Hm nebo Pěkný no. A jednou za čas si vyslechnu dlouhosáhlí projev o tom že si stejně všechno ještě stokrát rozmyslím a že je ještě strašně brzo... Chlapy na tohle asi moc nejsou ;-) Ale každopádně už sem ho aspoň dohnala k tomu že změnil názor v tom že pro oblek si dřív jak měsíc před svatbou nepude, takže i to považuju za úspěch(posunul termín na 3 měsíce před svatbou :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 JÁ TAKY ZATÍM Raďovi nic neříkám... jen ho pak budud informovat co už máme hihhh je to chlap... myslím, že je rád, že se nemusí nějak rozhodovat... ale na prstýnku jsme se shodli... jen tak když jsme koukali... takže to je fajn hihhhh už nevím kdo mi poradil tu svatební košili... ale superrrr děkuji.... už tisknu a v noci budu pracovat na oznámení našim rodičům... ha haaaa
Odpovědět
@adelka206 no právě, stejně to, jak to zařizuješ ty, je lepší :-D U nás je aspoň dobrý, že ho z nějakého důvodu zajímají mé šaty, potom místo obřadu....a pak ještě tak rozpočet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin zájem o rozpočet by souhlasil i u nás :-), už padnul i návrh, že pití si budou hosti platit sami,,,
Odpovědět
@adelka206 a co mít hostinu bez alkoholu?
Odpovědět
Profilova fotka
a nejlepší dotaz byl asi před dvěma dny, a kdy se teda bereme?? (myšleno datum), měsíc vybral sám a je na něj právem hrdý :-), trochu sem byla v šoku,,, :-), ale nevim jestli to má znamenat že až matrika vypíše termíny nemám se na nic ptát a vzít ten který chci,,, nebo čekat než se milovaný vyjádří,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to mu mám jako navrhnout? :-), to by bylo aso hloupí,, aspoň to základní musí být,, víno, pivo,,
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá,že letos mě čeká role svědka :-) kamarádka,kterou znám dlouho, se bude vdávat,ve čtvrtek jdou vyřizovat papíry,bere si cizince,takže to mají složitější,ale těším se.Bylo by to poprvé,co bych byla někomu za svědka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?