Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @lennii a co nějaký parčík řeba u fontánky či altánku nebo lesík? Prý je jen ohlašovací povinnost a poplatel cca 200 za užívání veřejného prostranství...nebo tak nějak
19. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 @aimirin myslíš, že vývazky být nemusí? Já ani nevím, kde se třeba ta myrta kupuje :-P

No výslužky asi taky kašlu, já spíš ani nevěděla, že něco takového je.

ted mi volal přítel, že se bavil s rodiči a ti, že prý jestli to nechceme mít raději v restauraci, že to klidně zaplatí, ale já nevím je to zase takové schánění na poslední chvíli a v restauračce to bude stát balík a nebudeme mít moc toho vlastního a chceme si na večer pozvat i přátele a bylo by blbé aby mi tchyně platila hostinu a já si večer pozvu kamarády. emoticon
19. dub 2011 v 10:28  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @cibetka_veronika nj, to jim se líbí, nevím, jaké svatby mají oni u nich. Ale však víš, oni fotí všecko... No odpálkovat moc nešlo, chtěli jsme odjet, a jediný možný způsob byl to, že se nevěsta nevybíravě drala k autu emoticon

@aimirin hmmm.. já se taky na svatbu ráda podívám, ale z úctivé vzdálenosti... rozhodně ne teda, že bych chtěla fotku, nebo se drala někam ke svatebčanům, to je fakt už vrchol emoticon
Tak to já tak na dekorace (i auta, oznámka apod.) počítám asi 5 tis.. emoticon

@sylvestra2 já bych řekla, že záleží na vkusu nevěsty emoticon a jak velká ta kytička je, jaký závoj, šaty. Když budeš mít bohatou kytku, hodně bohaté šaty, závoj na zem a ještě obrovskou kytku, tak to asi nebude ono emoticon

@sylvestra2 my budeme asi taky vyjíždět od nás emoticon sice jeho rodiče tak daleko zase nebydlí, ale že by se přítel kvůli tomu od nás nějak stěhoval, to asi ne emoticon Spíš myslím, že si ráno dáme pusu, oddělíme se, abysme se neviděli celé přípravy a pak až budu nastrojená, tak se někde venku na zahradě sejdem emoticon
19. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
    Valtice, Region Břeclav
 @aimirin Ju, taky jsme uvažovali, jenže radnice si za to někdy vezmou pěkný příplatek, když je to mimo obřadní síň. Tahle varianta nás taky dost láká, ale zase se bojíme, že nevyjde počasí... emoticon taky jde o to, najít něco pekného...
19. dub 2011 v 10:32  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @monako3 a ty to tedy chceš nějak uspořádat doma a navařit a napéct? Mohla bycs toho využít třeba na oběd, jestli máte, a potom se přesunout na grilovačku třeba k vám emoticon

Myrtu ti zajistí květinářství nebo si ji můžeš vypěstovat, ale je to dalších odhadem klidně i 2 tis navíc. Já jsem se rozhodla (i když můj rozpočet na to možná nevypadá), že všechny věci, po kterých opravdu hodně hodně neprahnu, prostě platit nebudu (jen proto, že se to "tak dělá"). On to je tisíc tam, tisíc sem a klidně ve výsledku 30 navíc. To jsem ty peníze třeba radši dala za dobrou kapelu.

@hannnahs jo tak oznámka vlastně, na ty jsem zapomněla....to já nevím, kolik budou stát, chci podle svého návrhu....ale není složitý a chci jich málo, tak možná klidně i do 1 tis. se vejdu. Auta vůbec zdobit nebudeme (já pojedu stejně na tajňačku na obřad)
19. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @lennii Berou si 1000, ale to by si vzali kdekoliv, i kdybys to chtěla mít právě někde na zámečku apod. Jak to není radnice a jejich úřední hodiny, tak platíš emoticon

To počasí je blbé, ale třeba objevíte nějaký altánek nebo něco, kde jsou husté stromy...am by déšt, pokud to nebude vyloženě slejvák, nevadil....
19. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin no ty oznámka většinou až taková položka nejsou emoticon to spíš ta auta, u nás je to nějak 1 500 za obě auta.
19. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs buduou na nich květiny?

Já uvažovala o pronájmu nějakého veterána, ale je to moc peněz a v našem případě (žádný přesuny nebudou moc) by to byla sranda jen kvůli focení a to jsem nechtěla no...pěkně drahý fotky emoticon

Místo aut bych ráda měla takové ty obří kytice po stranách oltáře, to myslím, že jedna bude taky tak za litra emoticon no ani nevím, s floristkou jsem ještě nemluvila

Stejně ani nevím, kde tne obřad bude, to je na pikaču
19. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin ne ne, květin nám na jednu stranu bylo líto emoticon bylo by to drahé a pak to zvadne. Ženich bude mít cylindr a já takové růžičky (jukni do alba, mám to tam). Je to rozhodně levnější varianta a pak to můžu ještě prodat emoticon no přítel nechtěl veterána, ale nějakýho sporťáka. Jenže my to máme na místo obřadu ani ne 3km, tak to je fakt zbytečnost, to bysme došli i pěšky emoticon
No a co se týče ještě kytiček, tak to já furt zvažuju, jestli mám dávat kytičky i svědkyním a maminkám... Maminkám bych nejradši poděkovala nějak jinak a svědkyním nevím no.. Furt nad tím přemýšlím a nemůžu se rozhodnout emoticon
19. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs No my kdybychom se rozhodli pro to druhé místo obřadu, kde je větší soukromí, tak to je od restauračky asi 700 metrů...nevíš, za jak dlouho se to dá ujít?

My taky zvažujeme ty kytky pro maminky...nejraději bych jim dala trvalejší dárek, kyky jsou krásná dekorace, ale jako dárek mi přijdou takové na nic emoticon Jenže nemůžeme na nic přijít, u mé mámy to ještě jde, ale u jeho vůbec - ona se nelíčí, nemá v podstatě žádné zájmy....maximálně chodí do divadla, ale dávat jí lístek na představení mi přijde divný

Mně se líbila taková ta kapesní zrcátka s rytinou, co tu nějaká holčina dávala maminkám. Moje máma se teda zatím docela dost líčí emoticon

Družičkám kytky dávám, protože mají takový nějaký dekorační účel no emoticon To se mi zase líbí
19. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 Holky, já jsem rozhodnutá neutrácet za "blbosti"...aspoň ne nijak přehnaně...byla jsem na několika svatbách a rozhodně si nepamatuju, jestli tam byly takový svícny nebo ubrousky a detaily...člověk si pamatuje hlavně atmosféru, zábavu, možná ho trkne do oka barva, do které je svatba laděna...ale jinak ty detaily člověk skoro ani nepotřehne...takže ano, nějaké svíčky, stojánky atd. si pořídím, ale rozhodně do toho nebudu investovat víc, než uznám za vhodný, protože v závěru je to opravdu "zbytečná" investice...stejně jako na autech lidi uvidí nějakou mašli, ale nebudou řešit, zda je tam panenka, klobouk, mašle, velká nebo malá...budou zvědaví, kdo z auta vyleze a budou obdivovat nevěstu s ženichem, takže dát za výzdobu auta kdovíjaké peníze...? ......takže jsem včera přemýšlela, že je sice fajn mít svatbu hezky nazdobenou, ale zase radši investuju do věcí, které se ocení a budou za to stát a lidi si to zapamatujou....např. jídlo, fotky, obřad....chápu, že někdo to chce mít opravdu dokonalý a krásný a nejsem proti...každý ať si to udělá po svém...jen jsem fakt včera přemýšlela a zjistila jsem, že si ani z jedné svatby nepamatuju, zda tam byly ubrousky, jmenovky, svícínky a další detailní výzdoba..jen barvu a celkový průběh svatby, zábavu, program, kapelu...takže asi to nebudu tolik přehánět s detailama a prostě se víc zaměřím na atmosféru...ta lidem v paměti zůstane....
19. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @aimirin Néé nám uvaří vše kamarád kuchař na to místě je i kuchyn a kamarádka servírka roznese, takže to vše bude jako v restauraci, jen koupené vše za vlastní. navíc večer udělám jen raut už a tam by se i dalo tancovat. Nejprv jsem chtěla restauraci a večer grilovačku na zahradě, ale tam by nemohla být hudba nahlas, potom co kdyby pršelo, já vím že stany, ale i tak je zem podmáčená a v loni jsem na jedné akci byla a tam byla celá trává zničená a to rodičům udělat nechci.
19. dub 2011 v 11:08  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @janina_sun Já s tebou souhlasím, sice se o výzdobu budu starat sama, ale taky nebudu nic přehánět, přesně jak říkáš, zaměřím se na důležitější věci. nejlepe bych chtěla vymyslet nějaký program na večer, ale nic mě nenapadá, aby se lidi fakt bavili a jednou na to vzpomínali.
19. dub 2011 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @janina_sun Já s tebou souhlasím, sice se o výzdobu budu starat sama, ale taky nebudu nic přehánět, přesně jak říkáš, zaměřím se na důležitější věci. nejlepe bych chtěla vymyslet nějaký program na večer, ale nic mě nenapadá, aby se lidi fakt bavili a jednou na to vzpomínali.
19. dub 2011 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @aimirin Nu, to musíme doufat. Dáváme si ještě týden, abysme se nějak rozhodli, tak uvidíme emoticon
19. dub 2011 v 11:15  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun my jsme schválně zvolili místo, které je samo o sobě nazdobené...takže už nic zdobit nemusím, max sem tam svíčky. Jak jsem líná, tak se mi nechtělo vymýšlet ještě nějakou speciální výzdobu. Hlavně pak člověk na výzdobu koupí milion věcí, co nikdy nepotřebuje....když si to půjčí, tak to ještě jde...

@monako3 aha....tak to nechápu, proč to tchýně chce v restauraci, když už to tam máte?

Taky si myslím, že je lepší, aby bylo sucho, uvnitř...na ten obřad se ještě snese deštík, ale pak v tom vlhku sedět celý večer...
19. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @janina_sun Jo, tak to jsi přesně vyjádřila moje přesvědčení. Jak to znám z osobní zkušenosti, tak lidi se stejně nejvíc po svatbě baví o tom, jaké bylo jídlo, to je hlavní téma a pak jak se tam cítili, zda si vůbec s někým mohli popovídat...já když teď přemýšlím, jak jsem byla na poslední svatbě (vdávala se moje sestřenice), tak vím, že byla nějak laděná do modra, ale nejvíc mě naštvala úroveň toalet a taky to, že jídlo nám nosili na stůl už v podstatě studené, což je u omáčky jako je svíčková docela na nic. Taky to byla velká svatba a rozpadlo se to na skupinky, kde se spolu bavili jen ti co se znali, tak to nebylo ono a hudba odpadla už po desáté večer emoticon cukroví snad bylo rozpočítané, protože když si někdo vzal víc, příklad mého dědečka a bratrance, kteří jsou mlsní, tak už na ně koukali,aby snad všechno nesnědli sami a doknce je na to i někteří svatebčané upozornili ! Na druhou stranu, kdy se ženil můj kamarád, tak měli malou, úplně obyčejnou svatbu, jen bílé ubrusy a na stole vázy s květinami, nic víc, ale jídlo bylo fantastické, mohli jste si přidat kolikrát jste chtěli, bramborový salát měl v několika variantách, takže jste si dali co vám chutnalo a bezva zábava.Tančilo se a zpívalo až do rána, staří i mladí...
19. dub 2011 v 11:25  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @janina_sun ja jsm chtela dokonalou svatbu se vsim vsudy,ale co jsme se rozhodli pro mimco,tak vetsinu ozdob vyrobim sama,na ostatni kaslu navic sme si rekli,ze pujdeme jen na pozdni obed/veceri pustime si lucernicky stesti a kasleme na to,navic kdyz budu tehu stejne bych toho vic za den nezvladla...drahy od zacatku rika,ze je dulezite,ze budu od toho dne jeho manzelkou a budeme spolu,ostatni jsou prej jen blbosti...ale ja si myslim,ze je nejdulezitejsi vas pocit,aby vam bylo krasne ostatni muzou byt radi ze tam jsou...
19. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @aimirin Já jsem příteli říkala at t necháme tak a dala jsem mu návrh, že zítra tam máme jít na prohlídku a kdyby náhodou se nám tam něco nezdálo tak potom by jsme třeba koukli po restauraci, ale tohle si pořát nechám jako zálohu kdyby jsme nesehnali. ted narychlo pochybuju, že by nám vyhověli.
19. dub 2011 v 11:29  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin no normální rychlost člověka je 4km/h, takže těch 700 metrů vychází na 10 min. Ale vy to půjdete asi dýl, přeci jen v šatech, podpatky, ale do těch 15 min určitě emoticon
Přesně mi mluvíš z duše. Taky bych jim chtěla dát něco jinčího. I kdyby to třeba měla být společná večeře jenom, ale prostě ty kytičky, jsou sice hezké, ale nějak mi to nic neřiká emoticon
No a pro družičky bych určitě kytky chtěla, to je opravdu taková dekorace emoticon ale naštěstí řešit nemusím, družičky nemám emoticon

@janina_sun tak tak, máš pravdu. Vše se musí s rozvahou emoticon když by tam žádná dekorace nebyla, tak si ty lidi určitě všimnou a bude jim to třebas divný, ale taková jemná je akurátní si myslím emoticon taky plánuju jen doprostřed stolu organzu, na to pár okvětních umělých lístů, pár svíček a šlus (teda ještě samozřejmě jmenovky, to by byl binčus bez nich) emoticon no a na to auto, jak sem psala, to je nějakých 1,5 tis., tak to není až tak hrozné.
19. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs tak to je pohoda...oni to spíš půjdou hosté, já plánuji, že bychom se třeba v zahradě zdrželi, fotili apak ještě fotili na ulici venku cestou do restauračky...snad nebude vedro k padnutí

Jo jenže to bych si nejdříve musel rozmyslet, kde chci obřad emoticon A bohužel stále nevím
19. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 Je pravda, že záleží taky na možnostech a financích...důležitý je, aby se tam lidi cítili dobře a hlavně ti dva hlavní, svatebčani emoticon Budou tam naši nejbližší a ti nás znají jako "obyčejný lidi", tak nechci dělat kdovíjakou zdobenou svatbu "ala Amerika", protože by to nevystihlo tu správnou atmosféru...bylo by to takový moc "strojený" a nevím, zda by se tam lidi pak cítili dobře...tím nechci říct, že kritizuju výzdobu, to vůbec...ani nechci, aby to vyznělo, že nesouhlasím s některými z vás, kterým na výzdobě záleží...aby to nebylo špatně pochopeno...taky si tam dám kytičky, svíčky a třeba mě ještě něco napadne...jen vím, že to nebude to hlavní, na co se chci zaměřit, protože barevnej ubrousek mi krásnou svatbu nezařídí....ale proč to píšu...spíš jen tak se chci podělit o moje včerejší přemýšlení, možná trochu "depku" emoticon protože je tolik věcí a člověk toho má plnou hlavu a je nerozhodnej atd...a nakonec mi prostě přišlo, že přemýšlím o výzdobě, přitom o tom ta svatba vůbec není a hlavně to lidi neocení....tak aby mi to pak nebylo líto, že tomu věnuju čas, peníze a nakonec to nikdo ani nepostřehne emoticon
19. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin joo, tak to je tak akorát emoticon tak když bude vedro, tak všichni zrychlí, aby už byli ve stínu emoticon a vy když se budete fotit, tak to budete mít v klídku. Ty si kdyžtak můžeš půjčit paraplíčko, kdyby moc pálilo sluníčko, abyste se schovali a navíc by to byla i docela pěkná dekorace na fotkách emoticon

@janina_sun já jsem taky nejdřív přemýšlela nad každou, s prominutím hovadinkou, ale pak jsem viděla fotky na netu, jak tam nevěsty mají na stolech květiny, barevné ubrousky, organzu, obrovské svícny, potahy na židlích, jak na obřadu, tak v restauračce, spoustu květinové výzdoby na každé židli, ze stropu visející cokoliv a zjistila jsem, že se mi tohle ale vůbec nelíbí emoticon emoticon emoticon takže já jediné, o co se pokusím bude, aby to především LADILO... jinak nic emoticon už takhle ty náklady na samotnou svatbu jsou dost vysoko, ještě k tomu přidávat další emoticon já se spíš snažim snižovat, upřesňovat, než ještě zvyšovat..
19. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs jé vidíš, dobrje nápad! emoticon

Teď se ješte rozhodnout, jakou zahradu....jestli dát přednost tomu, co je hezčí, nebo soukromí no
19. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @janina_sun Já myslím, že tě chápu. Každý se holt cítí a chce něco jiného. Když takhle uvažuješ není to kritika. Myslím, že i svatba má vycházet z člověka a taky ho svým způsobem i odráží. Rozhodně si nemyslím, že by na svatbě neměla být výzdoba, spíš naopak, je to přeci jen společenská událost, oslava, svátek a to si zaslouží pozornost aspoň ze společenského pohledu. Určitě to je i o penězích. Ale podle mě je nejdůležitější, aby se všichni a zvlášť ženich a nevěsta cítili dobře. A když k tomu stačí pár svíček a kytice na stole nebo menu o 12ti chodech na zlatem zdobeném porcelánu, tak proč ne.
19. dub 2011 v 11:50  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs jj, přesně tak....ono když je to zatím jen o inspiraci a nápadech, tak si člověk všímá všeho možnýho...ale pak, když dojde na rozpočet a konkrétní plánování, od spousty věcí se upustí....ono se to nezdá, ale ono to tak neuvěřitelně naskakuje.... emoticon Jako mě husí kůže při pohledu na ty ceny emoticon emoticon emoticon
19. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun no já nechci nějak se někoho dotknout, ale můj pohled je ten, že ta výzdoba tolik neudělá.

Že holky nakupují spooisutu věcí, kamínky, plátky růží, svícny...ale ve výsledkut o podle mě ten prostor stejně zase tak nepředělá...já jsem spíš proto vybírat prostor, který se mi líbí svou výzdobou...a vlastní tabule už zdobit jen tak lehce
19. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin jj, s tím souhlasím
19. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Mně nejvíc štvalo, když jsem hledala restauraci, že všechno bylo takové zámečkoidní emoticon Rytiny, svícny...na to já nejdem, ale vůbec emoticon
19. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @aimirin jj, s tím tedy musím souhlasit ...
19. dub 2011 v 11:59  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš