Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@verunka_ tak myslím, že odsud http://www.americanbridal.com/ Né každý shop v USA zasílá do Evropy, ty, co mají nejlepší ceny, právě ne. Ale tenhle jo a ceny byly docela příznivé, určitě víc, než jinde
Odpovědět
@verunka_ jo ty mám ale moc se o nich nezmiňuju, když je tak flákám @xpila tak naštěstí to není bakalářka, jen obyč zkouška, ale já fráninu neviděla už hodně let a i na střendí z ní měla trojky :-D Já na všecho koukám v AJ a taky vše čtu v AJ aje pro mě hodně nepohdlný přepínat na jinej jazyk. Ale když to dám, tak věřím, že v květnu mám po škole :-) Když ne, budu muset státnicovat po svatbě, no blé :-D Právě že ten druhej byt je u Vyšehradu, prostě bomba...:-) Chodívali jsme tam hodně na rande, mám to tam ráda, v Podolí všude. Ale nemám si na co stěžovat, jednou ho prodáme a třeba z toho budou dobré peníze.Ale teď píšou, že ceny bytů padaj dolů
Odpovědět
@aimirin No já právě němčinu naprosto nesnášim, takže jsem u ní trpěla :-p Vyšehrad je super, tam si myslím, že ty ceny rozhodně padat nebudou.
Odpovědět
@xpila ano, je takové každé zkouškové :-D už se těším až budu aspoň Bc. :-D @aimirin mooc děkuju, mají tam super věci :-)
Odpovědět
:@verunka_ Tak já už jsem Ing., už to budou tři roky, hrozně to letí! Ale teda nevim, jestli by se mi chtělo vrátit do školy :-D
Odpovědět
@xpila Závidím :-) Já bych chtěla bejt PhDr. a JUDr., ale nějak už o tom pochybuju :-D Přítel už je Bc. a bude taky Ing. :-) Ing je lepší než Mgr. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to zní zajímavěěě určitě si o tom něco zjistím... hihhh teda co já se tady nedozvím věcí.... jsem ráda, že jsem tady na to /na vás/ natrefila... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@aimirin No my jsme oba Ing. :-p Tak u nás bohužel malý doktoráty nejsou (je to hrozně nespravedlivý) a na klasické PhD. jsem ještě nějak nenašla čas...
Odpovědět
@sylvestra2 No já když jsem sem přišla, tak jsem o svatbě zhruba věděla, že si řeknou ano...a tím to tak končilo :-D A říkala jsem si, že nebudu nic vymejšlet, že bude raut, výzdoba spíš žádná a tak....no a že se určitě vlezu do 120, MAX 130 tis :-D Teď už mám dojem, že bych ze svatby mohla skládat zkoušku :-D Jo kdybych tolik energie vkládala do učení
Odpovědět
@xpila Fakt nejsou jo? To jsem netušila :-) Nedávno to přítele zajímalo, co by mohl být... Moji rodiče jsou taky Ing., táta je geolog a máma ekonom, tak jsem na to tak nějak zvyklá :-D
Odpovědět
@aimirin Právě, že nejsou! Kdysi bývaly, ale pak je zrušili a snad by v té reformě zas měly být, ale kdoví. Celkem mě to štve, připadá mi to fakt hodně nespravedlivý, když to snad všichni ostatní mají... Jo my jsme taky celá otitulovaná rodinka :-D
Odpovědět
@xpila A co to bylo předtím?:-) Jo to my taky, teda až na linii babiček, to nemá titul žádná....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ Jo snad jo,ale vidím to na odevzdání v červnu,teď to nestíhám,nemám dodělanou ani teorii a pořád na tom něco předělávám a jsem zvědavá,co na to můj vedoucí
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no vidíš, by jsi teď mohla dělat svatební agentku hihhh :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsme dneska s mamkou strávily večer prohlížením fotek svatebních šatů a veškerých inspirací okolo,bylo to super,jsem ráda,že ji do toho můžu zasvětit,těším se zítra na to zkoušení. a mám definitivní představu o šatech, budou v barvě slonoviny s tím červeným vyšíváním a širšími ramínky a výstřihem do V :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Můj táta je taky Ing, nastávající taky, moje mamka titul nemá,chtěla studovat knihovnictví a nevzali ji. Tchýně si udělala Bc,ale až někdy předloni,jsem koukala,kolem 50 je to docela odvaha,ale když to zvládla ona,tak já to taky dodělám!!!
Odpovědět
@sylvestra2 No už jsem na svatební agentku vypracovávala jednu práci ve škole :-D Říkala jsem si, že kdžy mě to baví, tak mi to půjde od ruky, a taky, že jo :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Tak ty ti budou hodně slušet! A kde budeš šít?:-) To je paráda, že se mamka tak angažuje :-) To moji rodiče furt ne, asi je to pro ně moc daleko a taky jsme ještě oficiálně neměli zásnubní večeři, to až asi v létě.
Odpovědět
@stastnanevesta Moje skorotchýně neustále tvrdí, že ty školy nedodělám....pěkně mě s tím víte co 8-( 8-( 8-( Už jen kvůli ní se snažím s těmi právy neseknout
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no super vidíš jak jsi šikulka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem byla na první zkoušení šatů. šla jsem na doporučení, protože jsem se těch salonu fakt bála. Objednala jsem se u paní, která byla fakt skvělá a strašně příjemná. nenutila mě platit žádnou zálohu, řekla mi určitě se ještě koukněte a pokud vás šaty u mě zaujali, můžete si kdykoliv šaty přezkoušet atd. Fakt strašně ochotná. Ale ještě před tím jsem byla nahlídnout do jiného salonu a přesně jsem věděla proč se bojím, paní byla neochotná, nebyla mi schopná odpovědět na otázky a odsekávala mě, kamošky na ní čuměly jak hrom, tak ted se bojím dál chodit, ale musím kouknout i jende at neberu hned v prvním salonu. Včera nám kamarád potvrdil, že nám na svatbě uvaří, tak příští týden jdeme kouknout na místo co tam je a není, sestavíme menu a spočítá nám kolik nás to bude stát, takže super :-)
Odpovědět
@aimirin Už nevím, jak se to přesně jmenovalo, ale byla to obdoba PhDr. a JUDr. @monako3 Tak ať šatičky najdeš! Na báby se vykašly, včera jsme se o tom s holkama bavily, že jim to asi dělá dobře být nepříjemný ]-(
Odpovědět
Ahojte holky, odepíšu vám až si koupíme klávesnici, píšu Vám z klávesnice z netu a je to pěkně na prd... Jedeme ted na výlet a pokud to stihneme tak jí dnes koupíme. Jinak hostinu-kde bude- máme už zamluvenou a př. týden tam jdeme na véču a zaplatit zálohu :-) obřad se zamlouvá v září na tom zámečku, kde se chceme vzít x-) ale na matriku jdeme dřve. Tak si užíjte dníl, my za chvíli vyražíme, je tam krásně :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Ty jo ty se máš, já bych jela na další ochutnávku hned, ale nakoupila jsem kravinky na svatbu a už nemám prašule :-) Aspoň ještě koupím mušli. Užívej víkendu!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin My jsme zásnubní večeři taky neměli,nějak tohle neřešíme. Přítel chce naše požádat o mou ruku až budeme mít definitivní termín,takže někdy v lednu.šít si nechám v Madoře v Mikulově,líbí se mi to a i cenově to vyjde dobře,něco kolem 8tis.což je dobrý,protože ya tuhle cenu se kolikrát i půjčuje :-) to mě zas moje okolí věří,že to dodělám a tak se pokusím je nezklamat. @monako3 to je fajn,že máš z toho salonu takový dobrý dojem,na báby se vykašli,to nemá cenu řešit. Já jdu dneska zkoušet do Nevěsty a do Adiny,docela se na to těším a jsem zvědavá.Pak napíšu.
Odpovědět
@stastnanevesta no mně moje okolí taky, ona se do něj moc nepočítá, tchýňka :-N :-D Ta Madora je super, mají nejlepší ceny a fakt šijou super. Chtěla jsem taky šít u nich.
Odpovědět
Ach jo, jsem si zase vymyslela další kravinu, hrozně se mi líbí takov ty velké kytky po stranách oltáře....no tak to jsem zvědavá, jak nám zbyde na pokoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no byl to děs, ale uvidíme dál, nevzdávám se :-) @stastnanevesta Tak hodně štěstí, já budu mít fotky snad odpoledne, musím na to juknout, protože si už nepamatuju co jsem vše měla na sobě :-)
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=Qo1wz6... naprosto úžasný video ke svatebnímu oznámení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem fotky se svatebními šaty :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?