Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor Jakto?
Odpovědět
@xpila jo no přítel nějak netušil dlouho, že nádobí se sao nemyje a prádlo nežehlí, ale už to bere, protože by mě jinak ztratil..............svatbu stejně bere jako můj rozmar, jemu jde jen o to, abych byla jeho žena...teda jen....však o to jde HLAVNĚ. Ale chlapy prostě ty věci okolo nebavěj no. To je fakt nejlepší postavit je před hotovou věc.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo,psala jsem na matriku,kdy můžeme přijít a to datum bylo mezi nimi,tak nám to přišlo hezké jak to myslíš,že jsi zvědavá,jak to dopadne s vaší svatbou? @aimirin Než jsem se k příteli nastěhovala,ani neměl doma žehličku a co potřeboval,vzal vyžehlit mámě,ale rozhodně to není takový ten maminkovský typ, naopak :-) a jeho přípravy svatby baví,jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no protoze sme se v listopadu rozhodli pro miminko,v unoru me pritel pozadal o ruku a my si rekli,ze pockame,ale...to by vam asi lip popsal on...pres vsechny plany a to jak jsem to organizovala budu zacinat znovu,protoze sme se rozhodli,ze s miminkem cekat nebudeme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @stastnanevesta :-) Tak my jsme se sestěhovávali najednou, takže 1. týden byly velké nákupy věcí jako vysavač a žehlička a drahý naštěstí věděl, že samo nic nebude, ale zdá se mi, že jsem ho poněkud rozmazlila :-x
Odpovědět
@petrajavor aha a co budete měnit, termín?:-)
Odpovědět
@stastnanevesta :-D závidím....jeho vůbec nebavěj, max ochutnávka dortu ho bavila
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to snad nééé,teda aspoň doufám...termín chceme zachovat,jen přemýšlíme,že styl a svatba bude jiná i s ohledem na prcka...i když ještě uvidíme,doba je to dlouhá a bohužel se může stát cokoliv a já nesnáším,když to nemám pod kontrolou tak ě asi klepne :-.
Odpovědět
@jipe já jsem právě semetrika :-D musí utírat prach, stírat podlahy a mejt nádobí a taky dělá nákupy jídla. I když skučí :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já jsem strašně ráda,že to vymýšlíme spolu a baví ho to,že v tom nejsem sama. :-) Ale stejně se strašně těším,až tam budeme na tom zámku stát my dva...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor gratuluju k rozhodnutí :-) a přeju, ať vám to časově vyjde, snažte se 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak to nemam strach jsem mela o vikendu tridni sraz a jak se ten nas babinec sleze a pijeme vodu,tak ta voda je nejaka plodne...posledne kdyz sme se videly otehotnely hned 3holky :-D dekuju,stesti se nam bude hodit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor ale ne, hlavně klid, ono se ot nějak vyvrbí :-) A jak bude v té době to malé....malé?:-)) @stastnanevesta to věřím, mě by to taky bavilo :-D ještě že mám beremko!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to malé v té době bude ještě opravdu malinké...ale už bychom měli být 3...
Odpovědět
@petrajavor Aha....no tak máto něco do sebe, i když podle mě to musí být záhul stíhat svatbu i mimčo...kdyžtak ho necháš pohlídat a nebo budete mít pohodovější svatbu, klidnější, ale zase už budete rodinka x-)
Odpovědět
x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no my sme si rikali,ze to proskrkame seznam hostu...a bude to vic soukrome :-) a budeme mit vic fotek nas tri..
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Děkuji, sice ještě nevím jestli to výjde, ale věřím, že ano :-)...kamarádka má odjet do ameriky a uvolní se místo, tak uvidíme. Vyhánět jí nebudu :-D....Já měla zase vždycky práci, ale vždy u podvodníka, to si nevybereš :-(
Odpovědět
@monako3 Tak držím palce, ať práce vyjde !!! :-) Dneska hledat jakékoliv zaměstnání je dost náročný proces. :-| Sama to znám, ač to naštěstí trvalo jen chvíli.
Odpovědět
@petrajavor Tak to gratuluji k rozhodnutí ! Snad se vám to co nejdříve podaří. :-)
Odpovědět
@monako3 Ju, to znám taky :-| Bohužel. Na takové typy jsem už též narazila. Je to pak děs. :-S
Odpovědět
@aimirin Už vím, byla to uživatelka latulip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Moc gratuluji !!! :) a přeji hodně štěstí a hlavně vydařené plány!! ;-)
Odpovědět
@petrajavor jé, tak to taky gratuluju k rozhodnutí a ať se vám to vydaří ;-) :-)
Odpovědět
@xpila No, tak to to máme stejně :-) A oblohy přímo nesnáším!! Nebo eidam a kečup v jídle :-p Taky jsem pak koukala, že je to v Bráníku!!! :) Já se obávám, že holt budete muset přejet, v okolí asi nic takového nebude :-( No a nebo v nějakém tom hotelu...
Odpovědět
@aimirin Tak to každopádně, když pronajímají jen celý zámek a za takovou pálku!!! Dohodni se prostě s tím fotografem, kterého práce se ti líbí víc. Fotky pak stejně budeš ukazovat jen známým, a jestliže tomu nerozumí, neviděli by mezi nimi rozdíl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Držím palce,ať ta práce vyjde!
Odpovědět
@latulipe Víš, že na sněžného muže jsem už úplně zapomněla??? Když se řekne Hugo, vybavím si Victora Huga, i když tam je to příjmení... :-)
Odpovědět
@punk Také si vybavím jeho:-) Včera už jsem chtěla koupit knihu pro hosty, bublifuky (takové ty hezčí ze zahraničí) a držáčky na jmenovky. Ale pak jsem si uvědomila, že by mi bublifuky do té doby vyschly a že nevím, zda ty držáčky vlastně chci :-( Nevím zda to nebude vypadat blbě ten drátek. Takže nic :-(((( Aspoň tu mušli koupím ať už něco mám.
Odpovědět
@aimirin Tak koukám, že jsme na tom stejně, ten můj musí dělat to samý :-D Postupně začal chápat, že taky chodím do práce a že nežijeme v době, kdy chlap seděl u televize a ženská kolem něj lítala :-D Takže ač skřípe zubama, lepší se :) ale co se týká svatebních přírav, tak ty ho opravdu neberou :) @petrajavor Jé, blahopřeju :) Hlavně ať se vám vše zadaří podle vašich přestav :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?