Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk Mě právě jednou zradily a od té doby z nich mám panickou hrůzu, i když předtím jsem je nosila...Taky v teple mi okolo té gumičky otékala noha a maličko to jakoby škrtí, tak se bojím, že by to nebylo pohodlné a projevilo se to v mý náladě a na fotkách. Ale přítel už řekl, že pás a podprsenku dostanu k narozkám tak dobrý :-D @xpila no já právě se bojím, aby mi podprsenka nekoukala, protože ty moje šaty jsou tak zvláštně vykrojené vpředu....tak teda uvažuju že to taky koupím až podle šatů, ale chtěla bych něco kupovat už teď
Odpovědět
@aimirin Tak já se hlavně teď bojím cokoliv takového kupovat, protože hubnu a pak mi to určitě bude velký :-D Už teď mi jsou třeba velký džíny, který jsem si kupovala před 2 měsíci - sundám je zapnutý :-p
Odpovědět
@aimirin Ty jsi uvažovala nad hostinou v Arii? Nevím, ale mně to tam jako zrovna vhodný místo nepřijde, ta restaurace je otevřená do atria a každý, kdo jde k výtahům, tam vidí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak devcata uz mam konecne rasy a je to vazne super,jsem jak mrkaci panenka,ale mam dane "jen" 11 (nejdelsi u nas ma 14) a vypada to prirozene,neslzela jsem a dokonce mi nevadi ani slunecni bryle :-D uplna spokojenost,muzu jen doporucit :-)
Odpovědět
@petrajavor Nevíš, jestli se můžou i s kontaktníma čočkama? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jo muzes,to neni problem,jen asi bys je mela vytahnout kdyz ti je bude delat,jinak to neni problem ;-)
Odpovědět
@petrajavor Jo to je jasný ;-) Spíš třeba jestli v tom není něco, co to oko třeba víc dráždí, jiný problém bych asi v tom neviděla...
Odpovědět
@xpila jo to je fakt, já chci taky hubnout, proto ty šaty nechávám až na poslední chvíli :-)) Ale teda co se týče prsou snad tak nezhubnu...já chci celkově zhubnout tak tři-pět kilo.... No v podstatě chceme hostinu jedině v Arii (moc se mi líbí), jediná, ale podstatná :-( překážka budou peníze. Kdyby nevyšla Arie, tak uvažuji o hostině v Palfyho paláci nebo to celý přesunout na Mcely (tam je takový zámek-hotel). V té Arii bud budeme v salonku, nebo v té restauraci, ale že nás někdo uvidí od výtahů mi určitě nevadí :-) Nelíbilo by se mi, kdyby se hosté motali mezi námi,ale že někdo přejde po chodbě je mi šumák. Zase nemáme tolik peněz, abychom si celý hotel či zámek zarezervovali jen pro sebe...i v těch Mcelích určitě nebude hotel uzavřen jen pro nás...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tos je tam lepidlo kterym se to lesi,takze pak je lepsi to nechat chvilku tak..ale Danielka co mi to delala,tak rikala,ze holky pak nasadi cocky a jdou..jen ten den oci muzou byt podrazdene,holky slzi pri aplikaci a nekdy i pak,nez si zvyknout...ale ja neslzela vubec,kdyz nepocitam teda ty slzy od smichu na zacatku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme doma, trajdali jsme venku s maminama :-D měla jsem ted na plese samodržící punčochy a měla jsem strach, že mě budou škrtit nebo něc a uplně super a to jsem měla kratší šaty a vůbec mi nesjely, občas jsem je popotáhla a super. Já právě nenavidím klasické siloky jak vám sjíždí rozkrok. :-p ale do kabelky jsem si je samozřejmě pro jistotu vzala, kdyby se mi třeba roztrhly. @petrajavor jé na ty řasy jsem už dávno chtěla jít, ale nemám odvahu a uvažovala jsem, jestli také na svatbu nebo ne, ale chtělo by to vyzkoušet dřív co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 ja je chtela taky pozdeji ale nevydrzela jsem ti :-N =-) :-D
Odpovědět
@aimirin Nevíš, kdo je teď v Arii šéfkuchařem? Já tam totiž kdysi při škole pracovala, tak to tam tak nějak znám ;-) Pamatuju si, že jsme tam měli jednu svatbu na terase - vyšlo jim počasí, tak to byla idylka :-D Mně ten salonek nějak nesedí, připadá mi hodně usedlý :-D @petrajavor Tak bych si pro jednou vzala brýle, to se taky dá přežít :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@xpila Pan Šašek....a nevíš náhodou, jaké jsou ta obecně podmínky pronájmu apod? Na té terase bych to mít nemusela, líbí se mi právě interiér....takový elegantní. K mému pojetí svatby a šatů se moc nehodí moderní design a moc zase nemusím takové ty hodně honosné zámečkoidní interiéry (jako ve Four Seasons)
Odpovědět
@aimirin To bohužel nevím, už je to pár let, co jsem tam byla a v té době tam ještě ty svatby nebyly tak propagované. Mně se tam líbí ta prosklená střecha a fontánka :-D A ještě kdyby hrál klavír, tak je to super - na něj jsem tam vždycky hrála já, když jsme se nudili :-D :-D :-D Ale teda jídlo tam vždycky bylo super, tak doufám, že se to moc nezměnilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor však to máš jedno kdy to vyzkoušíš, alespon budeš mít v tomhle jasno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 to jo...jen bych ti pak doporucila abys jak si je budes nechat delat,tak aby to byo tak 2-3dny pred svatbou...kdyby si slzela ci tak neco,coz se muze stat tak ta nejsi ve svatebni den otekla ci neco podobneho..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jasně, já bych to stejně dřív před svatbou chtěla alespon vyzkoušet a podle toho bych se rzhodla...kolik jsi platila??
Odpovědět
@xpila Jídlo je pořád výborné :-) A klavír tam je, možná na něj bude hrát jeden člen kapely, teda kdybychom fakt byli tam...ani ty Mcely mi nepřijdou zlé...
Odpovědět
@aimirin Mcely osobně neznám, tak nemůžu porovnávat. Ale na Arii mám super vzpomínky ;-) Na té terase by byly nádherné fotky!
Odpovědět
@xpila To jo, kdyby to bylo tam, tak bych se tam chtěla fotit :-) A i u toho koně
Odpovědět
@aimirin Tak vám to tam třeba vyjde, budu se těšit na fotky x-)
Odpovědět
@aimirin To je fakt, to mně taky otékají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se přidávám, máme v plánu srpen 2012, ale zatím ještě nic neplánuji, přijde mi, že je vážně dost času. I když, abych nekecala, nějaký drobnosti už taky mám. :-D Jsem z okresu Mělník a momentálně řeším, že se tady prostě nedá najít pořádná restaurace, která by splňovala všechny podmínky :-S
Odpovědět
@xpila No, byl tam jako TOP seller, měl většinu reakcí pozitivních a poštový vyšlo na nějakých Kč 260,--, což si myslím je dobrý, když tady stojí poštovné a balné Kč 120,-- :-) :-)
Odpovědět
@fredericka Já jedu příští měsíc na svatbu na mělnicko, mají to v Marina Vltava v Nelahozevsi, tak jsem zvědavá... :-) Jinak vítej mezi námi! A gratuluju k zasnoubení... :-)
Odpovědět
@petrajavor :-) Tak když by se cukla, já už účet mám, tak bych ti to pořešila :-)
Odpovědět
@aimirin Když už jsme u těch mimopražských míst na svatbu, kolegyně se vdávala v zámku Kačina - né v těch honosných sálech, ale v té kamenné kapli, kterou měla celou vyzdobenou květinami (http://www.kacina.cz/novinka-zamecka-...). Vypadalo to úžasně!!! Půvoně prý chtěla venku v zahradě, ale nějak nevyšlo počasí :-( Každopádně má ze zahrady alespoň foto... :-)
Odpovědět
@punk Tak to jo ;-) Já jen že jsou tady takové expertky, které se objednají u no name a pak se diví, že je to děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk: dekuji :-) O Marině jsem slyšela strašně moc rozporuplných názorů a sama s nimi mám špatnou zkušenost, takže tu jsem nějak vyloučila...uvidíme, co se najde jiného :-(
Odpovědět
@xpila :-D :-D Tak to bych fakt neudělala - všeobecně nerada nakupuju přes net, protože mi vadí, že si to nemůžu ošahat, přivonět si k tomu (miluju vůni nových věcí :-) ) a prohlédnout si to na vlastní oči (pokud jsem si to tedy před tím nevyhlédla v obchodě a nezjistila, že na netu to mají výhodněji ;-) ), takže když už k takovému nákupu přistoupím, pořádně si přečtu, co je ta firma x ten prodávající zač, co o něm píší ostatní a samozřejmě dodací a reklamační podmínky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?