Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Moc gratuluju,máme stejný termín :-) kdeže to plánujete? @cibetka_veronika Název mi něco říká,myslím,že jsme tamtudy jeli teď o víkendu,ale nechci kecat @aimirin My budeme mít kameru určitě,zatím to nemám rozmyšlené,ale chtěla bych hlavně obřad a pak možná první tanec a krájení dortu a to je tak všechno
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem si napsala o vzorek námi vybraného svatebního oznámení,chci vidět,jak to bude vypadat a ta firma posílá vzorky zdarma,pro snažší rozhodování,tak se těším
Odpovědět
@aimirin plánuju ji mít :-) ale jen na chvilku. Mají např. balíček na 4 hodiny - takže tam myslím, že se vejde tak akorát něco před svatbou, obřad a focení. Nic víc mít na kameře nemusím ;-) @hannyy taky moc gratuluju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dneska má drahý 29. Včera jsem mu předala dárek-ten víkend v Lednici,byl překvapený,ale měl radost.Dokonce mu i naši psali sms s přáním :-) Fotky si nakonec vyzvednu až zítra a on je dostane později,stejně to dostanu na Cd achci z toho nechat udělat fotky
Odpovědět
@stastnanevesta No to by se mi vlastně taky líbilo, ten dortík nebo tanec, ale to bych mu musela platit čekání tak na čtyři hodiny (my budeme mít dort až tak tři hodiny po večeři, během večeře bude jiný dezert) :-S Tak to asi taky vezmeme jen na obřad, mě něnapadá, co by nám pak točil. Budeme se hodně fotit, ale vůbec nevím, zda se máme fotit jen v té zahradě, nebo ještě někde jine....třeba v Muzeu hudby by byly super fotky...
Odpovědět
@hannnahs Jak to myslíš s tím focením, jakože tě točí jak se fotíš? A před obřadem myslíš oblékání?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Fotky v zahradě budou určitě super,ale v tom Muzeu by to taky nebylo špatný. U nás budou fotky nejen ze zahrady,ale i zevnitř zámku.Už aby bylo teplo a mohli jsme se jet na nějaký obřad podívat,jsem strašně zvědavá.Taky jsem spíš pro fotky,ale mít natočený obřad chci určitě a ten tanec taky.
Odpovědět
@aimirin oblékání bysme asi nestihli v těch 4 hodinách, ale nějaký příjezd do areálu, nějaké záběry, kde byla svatba a to focení myslím především skupinové. Viděla jsem moc hezké záběry a krátká videa jako upoutávky, které byly vytvořené především z těhle momentů a nemělo to chybu :-)
Odpovědět
Sestře svatbu natáčel kamarád a nejlepší na tom celém videu jsou ty jeho komentáře :-D
Odpovědět
@hannnahs No vidíš, to mě vůbec nenapadlo, to je dobrý nápad :-)) Já bych si nejraději tu svatbu vyzkoušela nanečisto. Holky, nevíte, kde se dají sehnat opravdu co možno nejlevnější krémové boty (ivory)? Pro družičky....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Přesně tohle pronesl můj drahý nedávno taky,že by si to nejradši zkusil,ať ví,do čeho jde :-)
Odpovědět
@aimirin Krémové boty mám z CCC (jsou třeba na Zličíně) a stály kolem 500,- Kč. Jinak určitě Deichmann, Humanic apod.
Odpovědět
Článek se načítá
@xpila Jé super, díky, tak snad něco najdeme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla a zese ste mi pěkně utekly ;-) Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tom když má nevěsta čistě bílé šaty a kytku laděnou do barvy svatby? Dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já si myslím, že je to v pohodě. Převážně bílou kytku bych nechtěla, měla bych strach, že bude splývat se šaty.
Odpovědět
@nika89 Myslím, že to je super, většina holek to tak má. A ještě hezčí je, když pak ve stejný barvě mají šaty družičky. Já ale chci mít krémovou kytku. Budu mít takové jednodušší krémové šaty a nějak mi k nim sedne zase jen něco jednoduchého - krémové kytky. V té jednoduchosti je jejich krása a já si myslím, že něčím barevným bych ji "zabila" :-D
Odpovědět
@jipe @aimirin Děkuju, nedávno mi jeden člověk docela zkazil náladu :-( Začal se do mě navážet že je kravina mít kytku do fialova když budu mít čistě bílé šaty, že to bude vypadat blbě, že když už tak mít na šatech udělanou nějakou fialovou výšivku. Tak sem ráda že nejsem jediná, protože šaty chci mít vážně jen bílé.....
Odpovědět
@nika89 Nějaký prudil :-D Jak přijde řeč na svatbu, najednou k ní má každý co říct, obvykle negativního :-D Tím si vůbec nenech zkazit náladu. http://www.beremese.cz/fotoblog/aimir... Tahle nevěsta si s tím taky nedělala hlavu :-D
Odpovědět
@aimirin Byl to první negativní názor, asi si na to budu muset zvyknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Taky chci bílé šaty (pokud v nich nebudu moc bledule) a fialovou kytku. Sto lidí, sto chutí, vždycky se najde někdo, komu se něco nebude líbit
Odpovědět
@jipe Tak to budem sladěný stejně :-D Teda pokud budoucí ženich ještě nezmění barvu :-)
Odpovědět
Já už mám docela chuť jít do té bílé taky, protože je to pak výdaj navíc, třeba kupovat krémové košile a tak :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já si myslím,že je tvoje věc,jakou budeš mít kytku,ne?ale věřím,že ti to zkazilo náladu...
Odpovědět
Já chci nejspíš taky fialovou ;-) A hlavně přemýšlím i o fialových botkách, ať není nuda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Do toho si vůbec nenech remcat...jde hlavně o vás dva a udělejte si svatbu tak, jak vy chcete...jak se to bude líbit vám....já osobně budu mít taky šaty bílé a kytičku laděnou do barvy svatby...což myslím, že je dnes běžné...málokterá nevěsta má bílé šaty a bílou kytku...a nesnáším takové ty "chytré řeči" ostatních...ať si to udělají po svém, když se jim to nelíbí...každého věc, jak si svatbu zařídí 8-)
Odpovědět
@xpila To je paráda ty barevné botky :-) Uvažovala jsem o stříbrných ale nevím, zda mám odvahu :D
Odpovědět
:-) @xpila Nad fialovýma botkama sem už uvažovala taky, hlavně se mi líbí ty fotky kde má nevěsta vyhrnuté šaty a pod nima barevné boty a ženich má vyhrnuté nohavice a barevné ponožky :-D
Odpovědět
@aimirin to já to radši s chybkama jen jednou, načisto, bez zkoušek :-) nevim vůbec proč, ale ta příprava mi přijde taková divná či co.. Jinak ty botky, já bych zkusila třeba Deichmanna, tam jsem viděla dost krémových botek. Sice kvalita asi nic moc, ale ta cena je dost dobrá (na tom se dá ušetřit si myslim), zvlášť jestli ty družičky to budou mít jen na ten jeden den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : :-D uz jsem si toho take vsimla, ten termin vybral pritel a tentokrat to vse necham na nem, :-D sice z leta silim jestli bude vedro tak nevim jak to dam, ale snad do te doby uz nebudu muset brat leky na srdicko , posledni kontrola byla dobra , tak za pul roku ukaze dalsi jestli budu jeste potrebovat brat leky nebo ne ;-) no my jsme to meli mit na Zameckem hotelu ale mamka rikala, ze tam budou delat nejake rozsireni a bude slozita objizdka, takze jsem se divala na hotel Happy Star ve Znojme a dneska mi obratem poslali nabidku cneik vseho a aktualni fotky, coz jsem koukala, pac jsem jim psala, ze zadam jen o info, ze termin je az na presrok ;-) ale je videt solidni jedni z jejich strany coz me potesilo ;-)
Odpovědět
@aimirin @nika89 Mně se to hrozně začalo líbit, bílé šaty a k tomu ty boty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?