Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejprve jsme prebyvali v 15. okrsku v kolokaci s kamarady. To bylo fakt akcni :) 15. je Eiffelovka. a ted bydlime v Boulogni na metru 9. je to tu sice dost nobl, to neni vubec muj styl, protoze pochazim z male vesnicky uprostred lesu, ale aspon se tu clovek nemusi bat vyjit v noci ven. Pro vsechny kdo kdy pojedou do parize : okrsky 18., 19., a 20. prochazejte pouze za bileho dne! Zitra ale podepisujem smlouvu o prodeji a jdeme nekam do vetsiho. mame 3 mesice na nalezeni, a tak snad to bude rychlejsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to ja nasla saty v sekaci za 3 eura. Jsem z nich uplne na vetvi. Jen si na ne prisiju nejake koralky , aby mi ladily k botkam. Zamilovala jsem se do kanarkove zlute a tak bych to chtela cele nejak zaonacit zo modro zluta. S zenichem to ale bude potiz. Snazim se ho premluvit na neco ve stylu fotky co mam v albu..jako ze boty converse a ledabyla kosile, a jemu se moc nechce... to nechapu, ti chlapi to berou tak nejak moc vazne ty jejich obleky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe zenich v tom tvem albu je uzasny...tak to je bezva kup satu za 3eura...premyslela jsem i nad retro svatbou,ale me by takove saty neslusely....sem zvedava jak tvoje saticky dopadnou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :D no abych pravdu rekla, tak to ja jsem taky zvedava , jak ty saty dopadnou :) osobne bych chtela neco ve stylu bio ekolo svatby. tedy jako saty ze sekace a na ne vysiju z koralku kvery hermanku, kytku uz mam vymyslenou...udelam ji, nebo necham udelat z lecivych rostlin (mata, hermanek a tak) a pak ji ususim a za dlouhych zimnich veceru ji s manzelem vypijeme :) jemu se tento napad taky moc libi, doufam, ze se nam to podari realizovat.
Odpovědět
@latulipe x-) to je senzace!
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe to je krasny napad :-)
Odpovědět
@aimirin ...Jsem se musela někde seknout... @latulipe TOP Hotel je šílenej... Jednak je pěkně blbá dostupnost, pokud nejedeš autem, a služby nic moc :-( Párkrát jsem tam byla a fakt mě to neuspokojilo... A ty hledáš nějaký hotel v Praze, že bys to tam měla, nebo tě oslavila právě ta jejich zahrada?
Odpovědět
@aimirin Tomáš Dolejší, fotograf ;-) můžeš juknout na adresu: fotime.fotoradce @nejstastnejsinevesta no to jo :-D my jsme se tu akorát bavily, jak to, že ty matriky tvrdí, že nemůžou dopředu rezervovat datum, až ke konci roku, a co když chce někdo svatbu v zimě? Prostě to mají takové nedomyšlené.. @punk :-D :-D hih, no to znám, já si taky občas někde něco nainstaluju, rozhodim a tak. Ale většinou si to zase dám do pořádku sama (ale někdy taky ne :-D ). Páč to pak vždycky musim poslouchat: "ježiš, co si s tim dělala??!! A to seš jako nějaká přítelkyně ajťáka????!!!!!!" :-D
Odpovědět
@latulipe Jééé, to je fakt dobrý nápad!!! :-)
Odpovědět
@hannnahs Hele, já se zase vždycky nechám ukechat na nějakou blbost třeba od T-Mobile, Citi card apod. Pak přijdu zkroušená domů, do čeho jsem se to nechala uvrtat, a poslouchám ještě tři dny: "Tak když nevíš, tak asi zavolej, ne? Od čeho máš doma právníka, prdelko? (Nenávidím, když mi říká prdelko...) A tys jim jako dala doklady, aby si je okopírovali? Jéééžiš... No, to je dobrý jako..." :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs Jo aha....no vypadá hezky....Já si říkám, že přece NĚJAKÝ fotograf mít volno rok před naší svatbou bude :-( Když ne schar, tak smrčková nebo já nevím kdo....vždyť jich je tolik...asi jsem zase naivka naivní
Odpovědět
No tak to já mám doma zase ekonoma - ekonom a navíc chlap prostě nikdy nepochopí, proč investuji do takové pitomosti, jako je parfém :-D Taky nám vede peněžní deník domácnosti a furt z něj dělá nové a nové grafy a furt mi je ukazuje :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@punk :-D to je taky dobrý :-D nj, každá holt máme doma něco :-D @aimirin tak on nějaký určitě volno mít bude. Spíš aby se ti jeho fotky líbily, měly pro tebe něco navíc... ;-) I ten Dolejší má vcelku plno.. a to si myslím, že třeba není tak známý jako třeba Z. Scharf (doufám, že se to tak píše :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :D tak to je dobry, nahodou to je bezva mit doma ekonoma :) to se v dnesni dobe mooooooc hodi :) ja mam s fotografa na pohodu. Ma super kamaradka je fotografka profik, dokonce jsme neco fotili i tady v Parizi a musim uznat, ze je to borec. Jednak se na tech fotkach vubec nepoznavam ( a to v pozitivnim slova smyslu :) a jednak je jeji dostupnost zajistena :) Bohuzel je teda z Moravy a do Prahy je to desnej kus, ale to se nejak zaonaci. @punk a pravnik je taky bezva vec. To jste to holky skvele vychytaly :) To my delame ve stejnem oboru a to je fakt neco. Proste poletujici rodinka. Ach jo, az budeme mit nejake deti, tak se urci uz narodi bud s kridly nebo tryskovymi motory na zadech, nebo mozna jen se znackou Airbus :D chudaci deti poletujicich rodicu :)
Odpovědět
No já práva studuju, ale nějak začínám pochybovat, že dostuduju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky studuju práva a snad dostuduju
Odpovědět
@hannnahs No právě....tak jako já kromě Wagiho nějak neměla zatím k nikomu připomínky....nemusím mít nutně scharg, ta smrčková nebo Saliba nebo Tvaroh jsou super...schválě ji ais napíšu, kdy nejdřív se se tak plní termíny. Ale já doufám, že tím, že to chceme až na podzim, že se nějak s matrikou domluvíme. Psali mi, že dohodnout se dá, ale čekám, až napíšou, kdy nejdříve...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jasne ze dostudujes...ja jsem si taky rikala, ze to v zivote nemuzu dodelat a hle, mam to za sebou :)
Odpovědět
@latulipe uvidím, ono dokud jsem dělala jen normální zkoušky tak to šlo, ale pak jsem na druhé škole musela dělat první státnice a na té druhé do té doby jsem hrozně pozadu....ale taky si říkám, že to snad dám, jen sti to třeba prodloužím...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no já si to před rodinou obhájím, spíš si to musím obhájit nejdřív sama před sebou.)) ok, církevní sňatek, pokud mi bude dělat matrika nepřekonatelné potíže. ve středu na matriku volám, tak uvidíme. jsem se orientačně ptala přítele a jemu to nevadí, že by nás oddával reverend.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta plánujeme svatbu v Domašově, to je tak třicet kilometrů od Brna. jsem surfovala po stránkách míst, která by přicházela v úvahu a tenhle penzion na mě vypadl náhodou a nechápala jsem, že mě nenapadl dřív.) v jejich restauraci jsme mívali rodinné sešlosti, takže odpadají předsvatební stresy, že něco nebude klapat. vaří dobře, obsluha vše spolehlivě a v klidu zvládá.. obřad chceme na zahradě u restaurace.
Odpovědět
@latulipe :-D
Odpovědět
Holky, budete mít nějaká kameru a na jak dlouho a co chcete, aby točili?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ano, je dobře, že si spousta lidí chce udělat svatbu přesně podle sebe ;-) originální, napsala jsem to zaobaleně. jednoduše takový obsah, aby hosti neusnuli. třeba horoskopy jsou podle mě zbytečně zaplácnutá stránka, ale někdo si je přečte rád. naopak můj děda je vášnivý luštitel křížovek, tam mu tam dám jednu na celou stránku. další důležitá věc pak ale bude upozornit předem hosty, aby si vzali s sebou brýle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já bych chtěla kameru jen na obřad + příchod, odchod.. na hostině to už zvládnou zdokumentovat příbuzní, ale to jak se lidi tvářili během obřadu a projev oddávajícího, atd.. bych asi chtěla na videu, i když počítám, že na to kouknu tak 2x, mám raději foto. Školu zvládneš ;-)
Odpovědět
@jipe a už máš někoho vyhlídnutého? Na kolik to tak vyjde? Díky :-) Třeba jo, to by bylo super....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Vyhlídnutého nemám. Ale počítám, že kolem 3000 Kč by to mohlo stát. Nechci nic extra, jen aby to někdo zdokumentoval koukatelně a bez klepajících se rukou :-) POkud bych měla nějakého šikovného kamaráda nebo známeho, tak bude pověřen ten.
Odpovědět
@cibetka_veronika no z horoskopu bych tam spíš dala, jak k sobě sedí naše znamení a pod to třebas i klasický horoskop na ten den / týden. :-) no to já hlavně do novin a na net musim dát, že já brýle mít nebudu, tak aby si lidi nemysleli, že je přehlížím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak po nekonečném dohadování jsem k mým 25 narozeninám dostala ten nej dárek přítel se konečně vzpamatoval a řekl, ze příští rok v létě chce svtabu :-) :-) takže to vidíme na 7.7.2012 ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Tak to moc gratuluji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?