Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Vendaaasku,díky za typ na ty nehtíky.Někam tady u nás zajdu na zkoušku,abych věděla,co mě čeká a pak až na ostro před svatbou. ;-) S tim oznámením.No,já to dám asi v půlce března nebo nějak koncem,aby si všichni mohli zařídit volno.Možná až 2.dubna na tátovi narozky,kdy se nás snad na oslavu sejde víc,abych nemusela moc jezdit a lítat :-D
Odpovědět
no tak to asi udělám i já.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ukažte mi, co budete mít za oznamka, jestli už máte vybrané? Já jsem nějaké vybrala, ale moc se mi nelíbí... :-(
Odpovědět
já mám v albumu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rawena: já si dělám sama...mám je v albičku
Odpovědět
Profilova fotka
já mám oznámka v albu, jen jsem začmárala části jmen ;-)
Odpovědět
už jsem se koukla a jakou barvu tu modrou,nebo fialovou
Odpovědět
smudlinka už jsem se dívala,pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu fialovou, už je mám všechny, to modrý bylo uplně původní zkušební..... aji ty mašličky budou jiné
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si asi nevyberu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rawena: a máš už nějaký nápad?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám v albu taky jedno, které by šlo... to jednoduché s kytičkou, ale stále váhám :-D
Odpovědět
no jakou budeš mít barvu svatby,já si právě vybrala podle toho a taky jsem chtěla něco jednoduchého ;-) protože sestra si vybrala takové co je vté pruhledné obálce a co se zavazuje mašličkou a to byla drbačka než to mamka dala dohromady,tak proto v jednoduchosti je sílá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takové jednoduché, jemné.... asi bych to vybírala podle toho (když si necháváš dělat oznámení) jak velkou budete mít svajbu.... pokud velkou, tak tohle mi přijde takové hodně jemné....ale je to pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja valim, chlap dorazil :-D mejte se a moc to tu zas nerozjedte, dneska sem dočítala asi 5 stránek :-D
Odpovědět
tak my budeme mít 50 lidí a zbytek příjde večer a to nevím kolik to bude lidí ale asi hodně :-) :-) rawenna taky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě se o barvě bavíme... buď béžovou/smetanovou nebo zelené jablko? Původně jsem chtěla červenou, ale ta už se mi nějak nelíbí :-) O fialové nechce ani slyšet :-D
Odpovědět
no podle toho jaké tu barvy píšeš,ještě asi nemáš představu jakou svatbu chceš, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já barvu svatby vybrala podle první kravaty co mi padla na netu do oka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka: já jsem právě celou dobu počítala s tou červenou, ale nějak se mi přestala líbíit :-D
Odpovědět
no já mám právě takovou bílo bordo ale budou to tři barvy které jdou tak za sebou,příjde mi že ta červená je barva lásky ;-) ale každý má rád něco jiného a když se to pěkně naaranžuje tak je to jaká barva to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my chtěli červenou, pak jsem zjistila jak si některé shopy atd představují rozdílně červenou a vykašlala jsem se na to :-| budeme mít žlutou, ta už se nějak porovná když to nebude přesně stejný tón... ale jedna věc víc červená a druhá do bordó už jde poznat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nechám taky tu červenou / bordó (nechci se opičit :-) A to oznámení taky nechám tamto. Já jsem hrozně nerozhodná :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, stejně si moc lidí nevzpomene jaká barva svatby byla, jo jaká zábava, co bylo na jídlo a jak nevěsta vypadala - na to si vzpomenou i za dvacet let ;-)
Odpovědět
mrkni se na moje album tam mám svíčky a mají tři barvy a tak to chci i na svatbě,prostě bíle ubrusy do prostřed bordo vlizelín a posypané růžičkama ve třech barvách a ty svíčky,prostě jednoduchost,protože tam budou talíře a jmenovky a ubrousky takže to stačí,však uvidíš sama,zkus si doma na stole to připravit a pak uvidíš :-)
Odpovědět
smudlinka,to máš pravdu že zábava je to co udělá svatbu ,svatbou,tak doufám že to bude v pohodě my jsme docelá střelená rodina takže stím nebude problém.Bude tombola a určitě ještě něco vymyslíme :-p Protože vím jak se u nás oslavujou narozeniny a to je mazec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je taky každej lehce mimo :-D tombolu jsem vyškrtla, kamarádka ji měla na svatbě a nějak mě to nevzalo, sice jsou taky docela ujetí ale jejich babička vyhrála sadu plášťů a mazivo ( kondomy a lubrikační gel), nějak si to vzala moc k srdci, urazila se a dopadlo to tak, že tam zůstala jen naše parta kamarádů a ženichova rodina. Nevěsty rodina se kvůli uražené babičce pohádala. Tombola už do konce nedojela, bojím se, že by to ze strany babiček mohlo taky tak dopadnout. Přítel místo toho vymyslel karaoke
Odpovědět
Ahojte holky, předem se hrozně omlouvám, ale nic jsem nedočítala :-N =-) Udělám to v klidu zítra v práci :-D Teď se připojím a odhadnu, co řešíte. V sobotu jsme byli na té Hlboké a náááádhera. Viděla jsem tam svatbu. Nějaká rusa přijela v limuzíně, šaty "klasické", ale slušelo jí to. Bylo tam tolik lidí, že o soukromé svatbě se mluvit nedá. Lidi měli i přístup tam, kde se oddávalo, takže... :-o smudlinka: ty jsi nová? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa ne, jen jsem sem nechodila,protože jsme chtěli svatbu přesunout na dobu neurčitou ale je změna... mě najdeš hned na první stránce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?