Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 Souhlas, taky nechci zadny nejak extra cestovani emoticon
nasla jsem jeden dobrej obchod ci co to je s panskymi vecmi, akorat je v brne emoticon
http://www.ceremoni.cz/ maji teda i eshop, ale tam akorat sezenu ty veci co chce, ale ne zaket - ten mi prijde i zbytecny kupovat emoticon
21. srp 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Terinko,k těm prstýnkům...ve čtvrtek nás kamarád strašil,že když budeme mít ocelový snubáky,tak at si dáme o kouda větší,že pak když natečou prsty,už to nikdy ničím nesundáš a pak že ti to musí pomalu sundat hasiči,rotože je to tak odolnej kov,že na něj funguje jen těžká technika.
Docela mě tim zarazil.On má zásnubák taky jako kluk a je stříbrnej,takovej širší,tak 5-6 mm a jen si ho nechává vyleštit jednou za čas a jinak je netknutej a toho má taky buh ví jak dlouho,třeba 4 roky.Tak nevim,no.
22. srp 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 porodnibabka: ty jsi blázen...co tu děláš tak pozdě.... emoticon) hele ale s tou ocelí jsi mě teď docela dost vystrašila, pač my nad ní taky přemýšleli....takže nakonec asi vyhraje to rhodiované stříbro jak to tak čtu....
22. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 ahoj holkyemoticon Porodní babka: tak to slyším poprvéemoticon Já nosím ocelové prstýnky a ještě se mi to nestalo. A kamarádi v okolí, kteří je mají jsou taky v pohodě....Ale třeba má jinou zkušenostemoticon Chtěla jsem jet dneska někam na výlet a asi pojedeme leda tak do..... emoticon To až se vrátím do práce, tak to bude, už to vidím, každý byl někde jen my nikdeemoticon
22. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 fridolinek: jaktooo? to ja včera byla v olomouci na floře vozit na koních děti....jsem z toho utahana a dolamana ještě dneska...takže budu odpočívat, max utřu pracha zajdu nakoupit.... emoticon
22. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 vendaaasek: protože když řeknu jeďme na výlet, přítel nechceemoticon Hodně pracuje a je unavený, což chápu ale na druhou stranu mě to štve, protože trčím domaemoticon A většina kamarádek pracuje v jiném oboru než já a volno nemají, tak jsou šťastné za víkendy....byli jsme v Německu na 4 dny, ale jinak nicemoticon Akorát furt brigády u přítelových rodičů - zavařování, brambory atd. Já to beru, že pak budeme mít na zimu zásoby a nevadí mi pracovat, jen mi vadí, že buď pracuju nebo se nudím, protože veškerý volný čas buď pracujeme nebo se nudím, protože přítel odpočíváemoticon
22. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 fridolinek: no, tak to ti nezávidím....to já zas furt musim něšco dělat a odpočívám jenom když jsem doma sama, jako třeba dnes, když je přítel v práci....tak mám klid a mám na všechno čas, on musí mít všechno udělané hned a neexistuje, že by třeba nádobí ve dřezu zůstalo po obědě než mi slehne v žaludku.....to musí být všechno hned.....dva blbý talířky.... emoticon emoticon emoticon emoticon On nevydrží chvilu sedět na prdeli a vklidu odpočívat, takže buď něco kutí doma, nebo ve sklepě, nebo se jde na houby, se psem.......někdy bych ho fakt bila za to....
22. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 vendaasek: tak to bys zbila asi i mě, protože já jsem stejný tipemoticon Nevydržím sedět na zadkuemoticon Chtěla jsem jít na brigádu, ale rodiče i přítel mi to zatrhli a rozmluvili, prý jak by to vypadalo...tak se doma nudím, okna jsem za tyto dva měsíce umyla asi 3xemoticon A pořád chci jít do práce. Pak zase budu chtít aby bylo volno, ale pro mě je fakt lepší makat než nic nedělatemoticon
22. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 fridolinek: to já si zas ráda odpočinu...ale měla bych jet od 26. srpna na školení do práglu, ale můj budoucí zaměstnavatel se mi doted neozval s podrobnostma.....tak nevim že.... je to už tento čtvrtek a já pořád nemám ani podepsanou smlouvu ani žádné informace k tomu školení.....začínám se bát že se na mě vysral....no nic, jdu si koupit barvu na vlásky a udělat nehtiky....tak zatím ahoooj emoticon
22. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 ahooojemoticon Ty nosíš gelové nehty? Já nad něma mockrát přemýšlela, jenže kamarádky mě, které je měly mě odradily s tím, že to hrozně ničí nehtyemoticon
22. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 a držím pěsti ať to s tím zaměstnavatelem dobře dopadneemoticon
22. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 fridolinek: já si je sama dělám....vždycky si dám po roce dvouměsíční přestávku, při které si nehtiky odpočinou, samy se zpevní a zregenerují a pak si je zas dělám....většinou tu přestávku mám přes léto, ale někdy i dřív, podle toho jak to vyjde a v jakém, jsou nehty stavu....s tím ničením to není zas tak pravda, záleží na tom jak dlouho si necháváš odrosty a jak velkou vrstvu gelu máš na svých vlastních nehtech a taky hlavně na způsobu, jakým se nehty dělají.....je jasný že tvoje nehty trošku zeslábnou, protože si nemůsí vytvářet ochranné látky (dělá to za ně gel) takže pak stačí, když je sundáš, počkat až se samy zregenerují, odrostou a jsou zase ready...mě to trvá ty dva měsíce, někomu třeba dýl, podle toho, jak rychle rostou nehty.....
22. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 vendaaasek: ahaemoticon No já mám právě celkem pěkné a zdravé nehty, tak jsem z toho měla strach. No nic jdu dělat oběd, páč na výlet se asi nejede, protože drahý doteď nedorazilemoticon a to sem počítala s tím, že bude do hodiny a půl zpátky domaemoticon
22. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 fridolinku, nic si z toho nedelej, muj drahy vcera rano odesel do prace - i kdyz nedela vikendy, tak pohlidat podrizene a sam neco delat u klienta, mel byt cca do dvou doma a prisel kolem sedmy... takze zabity krasny den emoticon ale je fakt, ze ted vyrazime na Okor a obhlidnout jedno misto na svatbu taky, inkognito zkusit i kuchyn emoticon urcite se Ti brzo vrati a nekam vyrazite emoticon
btw> k tem nehtum, taky jsem je nosila 2x, po druhy jsem si gel zbrousila uz sama na nehtu, aby nebyla videt francouska a pak postupne jak odrustal gel - nemela jsem typy, tak jsem zastrihavala a zabrusovala aby to nevypadalo blbe.... blby je, kdyz se ti gelak odloupne, potrha ti to nehet a ten je dost zeslabeny a nevypada moc hezky. Jestli mas hezky svoje nehtiky, tak si je necha akorat na svatbu nejak upravit emoticon kamaradka co prave dela nehtaz uz mi nehty delat nechce, kvuli tomu ze sama mam pry krasny svoje nehty, ze by to byla skoda emoticon
22. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 700 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 700 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Region Kladno.
 hooolky jak ja vam zavidim ze to mate pred sebouemoticon ja jsem to chtela mit hrozne za sebou a ted bych to vratila.Uzivejte si vsechny pripravy utece to straaaasne rychleemoticon
22. srp 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 lucik1986: děkujemeemoticon my si to užívámem, proto jsme tu tak dlouho dopředuemoticon
22. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
 emoticon)) a dobře deláteemoticon já jsem to teda skoro neřešila ale užijte si to opravdu svatba je prekrasna vec emoticon
22. srp 2010 ve 12:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 256 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. června 2011
    Mauritius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 256 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 Krásný den, holky emoticon Já mám gelové nehty také, protože svoje mám hrozně poničené, tak to vyjde na stejno... Mě se spíš zdá, že mi tím zesilují.
22. srp 2010 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 ahoj holky,tak já mám nehty přes léto docela pěkné,ale jak pořád vaříte a strouháte a kolem domácnosti tak se mi lámou.Tak na svatbu si asi nechám udělat ty gelovky emoticon
22. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jééé,čerstvá něvěsta a ještě se vdávala na mém oblíbeném zámku. emoticon děkujem,budeme se plně věnovat přípravaám,to ti tu můžeme určitě všechny slíbit.Jsme velká parta,takže nuda nebude emoticon
Fridol,já si taky mylsim,že to byl ektrémní případ,ale opravdu si tu situaci představ.Že to nemůžeš sundat.je to opravdu silnej kov.Ale já teda porád kontroluju i u zásnubáku,jestli nemám prstík nateklej.Jakmile se mi zdá,že tam není ta vůle jako vždy,tak ho okamžitě sunkdavám,takže Vandaaasku,bud v klidu.Nic neni tak horký,jak se to uvaří.Bud v klidu. emoticon
Holky,už jsem vybrala vestičku drahýmu.Maj jí studioprincess,je světlounce zelená,hladká a naprosto supr.Líbí se mu,tak máme další věc,která je rozhodnutá.Kdo máte fialkovou svatbu,tak tam jukněte,mají tam hezounký vestičky.
A jak se dají upravit nehtíky,když nechci gelový.Chtěla bych nějaký krásný na svatbu.Trochu francii a nějaký ozdůbky.Ale gel nechci,právě že jsem slyšela o tom,že to nehtům úplně nesvědčí.Noa to by mi bylo líto,pač je mám docela pěkný a pevný.
22. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 porodnibabaka,no nad nechtama taky uvažují jak udělat,jak je to pak se sundavaním těch nehtů.U nás v tesku to dělají tamani a mají tam pořád plno taky jsem uvažovala že to tam zkusím, emoticon
22. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 anka: nechci Tě strašit, ale mají to skoro stejně drahé jako v normálních salonech, raději běž tam než k vietnamcům. Nechci se jich dotknout, ale třeba tady u nás už k nim moc lidí nechodí, protože dodnes nemají všechny hygienické papíry, které musí k provozu mít (bordel v tomto státěemoticon) a hlavně to opravdu není tak kvalitní jako ve studiu. Tady řešili nejeden případ, kdy klientce zajeli pilníčkem až do krve a taky se objevili stížnosti na to, že to některým potom hnisalo...ale je to chyba úředníků, ví se o tom, píše se o tom, ale nic se neděje:-/
22. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 holky omlouvám se, že vám sem lezu ale přečetla jsem si o tom oceláku, jako snubák co se nosí každý den opravdu není vhodný, já už mám tu zkušenost, že jsem si zlomila prst a doktor volal hasiče... bylo to nepříjemné a těch dvacet minut pro mě bylo jak věčnost, prst se musel chladit a bála jsem se ať o něj nepříjdu. Bolesti ze zlomeniny ještě k tomu přidaly na nepříjemnosti. Takže asi tak, doktoři je nedoporučují ani ženám, protože jim víc natékají prsty a ne vždy si stačíte všimnout, že už vám prstýnek nejde dolu. emoticon
22. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 Tak tady jsem zatím žádnou stížnost neslyšela,je tu zpousta lidí co tu chodí,používají roušky a mají to tam hezké,dělají tam i líčení pedikůru a tak.No uvidím mám jještě spoustu času emoticon
22. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
 anka6: já k nim taky chodím a nikdy se nic nestalo. Je to každého věc emoticon
22. srp 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no a jak je to potomze sundaním těch nehtů emoticon jak to dělají
22. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
 No to já nevím, já si je vždycky nechala dodělat, když mi odrostly. Ale mají tam psáno, že snad opilují ten gel a nalakují...
22. srp 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no já si je pak zkusím udělat a uvidím,a nebo nechám narůst ty moje a nějak upravit,no nevím budu přemýšlet emoticon emoticon
22. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ahoj smudli,
to se neomlouvej,vždyt máš taky svatbu v roce 2011 emoticon a i kdyby ne,tak každá rada dobrá...To jsi mě teda vyděsila.Zase si řikám,že snubáky byly ze žlutýho zlata.Jeden čas nic jinýho nebylo a taky to vydrželo.Asi taky půjdu do toho rhodiovanýho stříbra.Doma to musim říct drahé polovičce.To bude za víkend co je pryč změn emoticon Jiná restaurace,jiný prsteny...Asi když je ten prsten silnější,tak se to dá zvládnout.A má to výhodu,je tak větší možnost rytin a ozdůbek,než do oceli emoticon
22. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 PB: my máme prstýnky ze stříbra, až budeme mít 10. výročí svatby (snad bude) tak si koupíme nové zlaté emoticon
22. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš