Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jinak my uz jsme zasnoubeny rok a az ted to nejak oznamujem postupne ze teda bude i svatba, obcas je sranda videt nektery lidi jak vyvali oci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fridolinek: No.. sice Tě uvidí v šatech, ale pak celkové nalíčení, šperky a tak.. to je přece úplně o něčem jiném, než zkouška v salóně.. :-) Já nevím.. asi bych ho s sebou chtěla... :-) Překvapení to bude tak jako tak.. *v*
Odpovědět
Profilova fotka
No já před svatbou doma na 100% spát budu.. Jakože doma u rodičů.. Společný byt teprve musíme zařídit, ale ten bude v Brně.. A jelikož jsem z NJ a on ze Zlína, Brno je malinko z ruky... tak ať si pro mě dojede do NJ ;-) *v*
Odpovědět
jesesek, tak to my prave uz mame delsi dobu spolecny.. jeho rodice bydli kousek od nas, ale to mi taky neproslo :-D takze doma bude, snidane taky, ale dal at je prekvapeny :-) pripravu atd., to se bude resit za bude jisty misto.. no malinko z ruky? :-D urcite si ten kousek pro Tebe rad prijede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je jedno, jestli pojede ze Zlína hodinu do NJ nebo do Brna, to je pravda.. :-D Hodím Vám sem odkaz na tu naši písničku, ju? My to teda budeme mít sólově rozházené trošku jinak, ale jen tak pro představu.. ;-) http://www.youtube.com/watch?v=H2sZuJ...
Odpovědět
Profilova fotka
Btw. gepe, porušuješ vzácné pravidlo - nejlepší tchýně je na vzdálenost, kterou sama neujde pěšky :-D Ale já budu mít tchýni celkem fajn, takže to ani u nás moc neplatí :-) *v*
Odpovědět
ahoj holky tak jsem tady,dneska jsem měla toho hodně,jelikož mojí kluci hrajou fotbal tak jim začali trninky a včera měli přatelské utkání a dneska moje teta jim nakoupila nové kopačky a trička a balony,no dneska na ně utratila hodně peněz ,jelikož všechno mají značkové od nike :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já,vim Fridoli,dočkám,ale stejně...i když,za 4 měsíce budu vánoce,děvčata :-D Jesek,já bych si ho sebou taky nevzala.Chci,aby byl překvapenej a nebojim se,že bych se mu nelíbila.Chci,aby měl ten maximální pocit překvapení a úžasu.Mimochodem,budu mít i netradiční příchod před zámeček,kde si taky předáme kytičku a koršáž,ale to si zatim nechám pro sebe.Jo a moje kamarádka byla šatky vybírat s přítelem,byl nadšenej,když jí viděl,ale překvapenej už nebyl
Odpovědět
no ten muj bude u svých rodiču a já v našem bytě :-)
Odpovědět
jesek pro mě si taky přítel přijede. Fakt je, že bydlíme spolu v jednom bytě, ale on má rodiče v jiném městě a já taky v jiném a my už bysme to moc kombinovali, kdybych já měla jet k našim a on ke svým rodičům a pak pro mě. Navíc já tu mám kadeřnici a kamarády a to bych stejně musela zpátky sem ráno a pak zase k našim a půl dne projezdím. Tak jsme se domluvili, že on půjde k rodičům a já zůstanu tady. Pozvu si kamarádku ať tu nejsem sama a zůstanu tu. Bude to mnohem méně komplikované a většina lidí na svatbě je stejně odsud:-D
Odpovědět
jesesek: moc hezka pisnicka! :-) tchyne je nastesti naprosto v pohode :-D porodnibabka: tak to mas super, ja chtela aby me tata na obrad privezl v kocare - konani venku, a taky jako prekvapko a ze po obradu bychom odjeli novomanzelsky spolu s drahym :-) jinak ja si je vyberu sama bez nej, v tom mam jasno anka6: to bych brala taky, jeste budu muset na nem trosku zapracovat a zpracovat 8-) fridolinek: pekne naplanovano ;-)
Odpovědět
no my taky bydlíme spolu tak to máme tak že bude spát u svých rodičů a já budu doma.Sestra mi bude pomáhat se vším,jelikož je svědkyně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo, taky mi půjde za svědka ségra.. A na výběr šatů ji asi též vezmu.. Neboť když chci upřímně slyšet, kde mi trčí špek, je ona ta ideální, která mi to poví... :-D
Odpovědět
určitě,protože vzít si kamarádku která ti to nebude přát ,ta by ti odkývala všechno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, kamarádky jsou velmi decentní, asi by mi jen tak něco neřekly.. Nebo by si nevšimly, že ten špek fakt mám :-)
Odpovědět
jesek: tu písničku znám , ale přiznám se, že se mi mnohem víc líbí od Celtic woman http://www.youtube.com/watch?v=faKFcf... , hlavně z toho konce mi vždycky naskočí husí kůže:-) Ale tohle mi asi na svatbě nezazní:-( gepe: tak se s tím neštvi a udělej to jako já a anka:-D Jinak mě půjde za svědka kamarádka, ale ségru si budu brát sebou na šaty, pokud bude mít čas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Od těch ji neznám, znám ji ještě od Joshe Grobana - ten má taky úžasné písničky, moc doporučuji!!!
Odpovědět
no jo závist,co je nového máte už něco zařizené,my jsme s mamkou probíraly jestli dělat výslužky nebo né.Všichni které chci budou na svatbě,tak jedině kadeřnici a vyzažistce :-)
Odpovědět
no tak pokud bych si měla vzít někoho fakt hodně upřímného, tak jsou to přítelovi dva kamarádi, ale to bych se asi po chvíli urazila, protože ti by mě nešetřili:-D
Odpovědět
anka: no pak se dává ještě matrice nebo obsluze v restauraci třeba. Já budu dávat něco do práce a přítelovi rodiče zase spoustě lidí, kteří jim taky donesli výslužku když měli svatbu v rodině:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to si dovedu představit... No chtěla bych k té písničce někoho, kdo hraje na dudy... Ale asi se budu muset smířit se třemi houslemi, možná nějakou violou, pár druhy fléten, klávesami, kytarami, hobojem, basovkou.. :-D Ok, není toho zrovna málo, uvidíme...
Odpovědět
Tak to máš celý orchestr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: Tu výslužku jsme doma taky řešili.. Asi budu dávat úplně všem. I těm, kteří budou na svatbě (alespoň blízké rodině), i těm, kteří ne... Hlavně teda rodina, sousedi, kolegové v práci, jak říkáš takovému tomu pomocnému lidstvu u svatby a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, docela jo... Můj to chtěl vždycky se smyčcovým orchestrem, no ale to asi neseženem.. I když možná napřáhnu sítě... Je docela z hudební rodiny, takže se jistě něco dobrého vymyslí.. A spousta našich kamarádů na něco hraje nebo zpívá, takže se to dobře poskládá... Můj teď vedl schólu (sbor mladých lidí =)) při svatbě své ségry, bylo to úžasné.. Nakonec jim zazpíval Heal the world od Michaela Jacksona.. Brečel i ženich :-D
Odpovědět
No uvidím,jak se ještě rozhodnem.Já budu každému na talířek dávat pernikové srdíčko z datumem svatby a našíma jmenáma.
Odpovědět
Profilova fotka
No a budete vyrábět nějaké ty dárečky na stůl pro svatebčany? U nás se to asi nikdy nedávalo, ale u mojeho asi zase jo.. Tak já nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uz jsme doma :-) Gepe to si asi pletes semnou ten termin :-) :-) my mame 2.7.
Odpovědět
No tak my jsme taky dost muzikalní rodina,od toho mojeho hrajou snad všichni,a od sestry ten taky,ten má ve španělsku svoji kapelu.Takže u nás bude veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé gepe, máte taky okoř? já to chci taky tam, naštěstí už v květnu, tak se kdyžtak nebudeme prát o termín :-D snad na to budeme mít, mě tam štve ten pronájem 16000, ale už jsem kvůli tomu zrušila hostinu a snažím se krouhat náklady jak to jen jde 8-), a koukala jsem do tvého alba, máš tam nádherné šaty, dokázala bych si tam vybrat :-) jesesek, písnička je nádherná a když si jí budete zpívat navzájem, tak to bude ještě lepší, já bohužel zpívat neumím vůbec, takže toto u nás padá :-), to by byla rázem ze svatby pěkná fraška
Odpovědět
fridolinku, asi jo, uvidim jak to nakonec dopadne :-D hailiajade: no prave nad tim spekuluju ze na hrade, pak by dosli dolu a meli bychom to v family hotelu, (hostinu vypoustim, pouze klasiku polivku a neco malyho ciste s rodinou a ubytko) a raut pro vsechny - celej hotylek... je to zatim jedna z variant.. za co pronajem 16000 =-) a dekuju za ty saty, prave z takovych bych si chtela nejaky vybrat :-) celtic woman - hodne dobry vyber! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?