Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek mě se docela líbí od petera dvorského láska prý... nebo z cizích Love is all around z filmu Láska nebeská (teda originál bez vánoční předělávky) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,taje hezká no,ale s tou vánoční zpěvačkou ne,e. Terez,tak to je hustý.My jsme dali 2300 a máme z toho 16 fotek.Zbytek si můžeme odkoupit.Bud za 40 nebo 50kč kus.Taky mazec,ne?Já byla úplně vyřízená,když jsem to viděla.myslela jsem,že normálně dají 10 fotek vytisknout+ cd se zbytkem.neupravený.nakonec přišlo 10 vytištěných,na cd ty samý fotky+ 6 navíc ]-( :-( Když jsem pak pozorně četla stránky studia,tak tam mají,že na cd jsou jen vytištěný fotky.Docela drahej špás.Navíc tudle docela důležitou informaci mají mimo ceník focení.Jsem z toho docela zklamaná.
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych to věděla,nikdy bychsi je nenajala.Byt jsou fotky hezký.Nepřijde mi to úplně fér.
Odpovědět
fridolinek: no ukázka je vždycky nejlepší, ale to asi nemají...Já jsem si vybrala jedno duo - kytara a housle a mají tam video i audio ukázky, tak vím, že je to přesně to, co bych chtěla. Jelikož to bude v tom kostelíku, tak bych chtěla ten kánon od Pachelbela a Ave Maria, zbytek se ještě uvidí, možná by byla skvělá nějaká předělávka Elvise (máme od něj "naši" píseň), to by bylo řádně kýčovité:-D.
Odpovědět
Tady je sice jiná, nějaká americká kapela, ale když dáte sekci "listen", tak tam je zrovna ta Ave Maria a Pachelbel, Canon in D. Takhle přesně bych to chtěla...a ještě mě napadla ta píseň z Tenkrát na západě, to by v tomhle provedení znělo taky skvěle :-).
Odpovědět
http://www.tenstrings.com/
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: my dali 1.000,-. Podle ceníku tam mělo být 30 fotek a tuším 10 vytištěných, ale my si je vytiskneme sami, takže za tu cenu máme 40 upravených fotek na CD. Z těch neupravených jsme si těch 40 vybírali sami, takže byly vložené na netu a my si je mohli stáhnout ;-)
Odpovědět
tak písničku Tenkrát na západě nám taky nabízeli. Já psala té paní matrikářce, kdy přesně ty písně zazní, protože aby mi při předávání prstýnku zazpívali já jsem ten nešŤastný.......no to nééé:-D Asi to nebudeme kombinovat a dáme tam dvě české. Porodnibabka:tak to jsi mě teď dostala. To bych byla pěkně naštvaná a hlavně mi to nepřipadá profesionální firma. Je to celkem dost v porovnání s cenami tady u nás a hlavně tohle nejsou podle mě služby na úrovni. To ať mě raději vyfotí sestra, která fotí krásně a má hezké fotky. Upravit si je můžu i sama. To byly fotky na oznamko? My budeme chtít asi taky tu fotku, přijde mi to nejlepší než tam mít tu tuctovou nevěstu s panákem.
Odpovědět
porodnibabka: no asi bych jí do vlasů chtěla...stejnou jako bude ale v kytce. Tu pak nějak získám až na místě :-D Já se šatama počkám asi na ten veletrh v Praze...když tam nic nebude, tak začnu chodit po salonech. Zatím vítězí ty od emmi mariage - Vanessa
Odpovědět
jaja, tak mi paní matrikářka napsala, že jsou to solové písně. To znamená, že první přijde ihned po nástupu nevěsty do sálu a poslouchá se celá a druhá se vyposleche po výměně prstýnků a puse. Taky celá..........no nazdar. Tak to žádný Lotrando jako.
Odpovědět
fridolinek: to je fakt blbý. Nechápu, že mají svojí hudbu. Aspoň víme, že asi nic jiného neumí :-D
Odpovědět
Holky, já jdu něco dělat :-D. Zejtra odjíždíme, takže musím prát, žehlit, nakupovat a odpoledne ještě jdeme na fotbal, Hradec hraje s Jabloncem :-). Tak zatím papa, zjevím se tu večer nebo někdy v přestávce...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bella : No ona tak nejak nic nerikala, jen nam na netu ukazala kde je mozne ten obrad udelat.. Ukazovala nam i foto to kosteliku uvnitr a to se me osobne moc nelibilo, co se tyka zamku, musi nam to tam ukazat nejaky ten spravce a ten tam je po-pa od 9-13 zkousela jsem tam vcera volat, ale neuspesne.. Jinak co se tyka restaurace, tak se jedna o restaraci na Jizdarne.. je to hned u jizdarny za tim kostelikem.. No rikal nam ze tam meli svatbu asi pro padesat lidi a vyslo je to celkem okolo 25.000,- Coz si myslim ze neni zas tak hrozny a dotoho uz je zapocitana i vyzdoba.. A jelikoz je to nas znami, tak nam dovoli i si dovezt neco sveho.. Nerikam ze je to buh vi nejakej luxus, ale kdyz so to tam malinko nazdobi a udela, tak si myslim ze to bude dobry.. Nehlede nato ze budou take nejake deti a tam maji kde behat, nejezdi tam tolik aut a je tam nato misto.. A uzavrou celou restauraci a mas to tam cele jen pro sebe..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt pakárna Fridol.No,taky mi to štve.Oni nám právě řekli,že nám to daj na net a že si to můžeme stáhnout,ale jak řikám,40 nebo 50 kč za kus. No,jsou to fotky na oznámko.Takže jsem si říkala,že to neni tak hrozný.Hlavně proč teda fotí 60 min.nechápu,když ti pak daj 16 fotek.
Odpovědět
rituska: Jízdárnu máme v záloze, ceny jsou tam opravdu libový. To já jsem těch 25-30 tisíc počítala pro našich cca 20 hostů :-D. ´Taky se mi líbilo, že je to vedle toho kostelíku, to by se hodilo, ale právě že se mi to vůbec nelíbí vevnitř. No my zejtra jedeme do Poděbrad, tak si to všude projdeme...
Odpovědět
rituska: tak jsem zvědavá, co nakonec vyberete. Jestli se berete toho 2.7.2011, tak mi alespoň sdělíš dojmy jako zkušená ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
No uvnitr si myslim ze to nei tak strasne, libi se mi tam ze tam je primo i udelany misto pro kapelu a kdyz se to nazdobi a na stoli se daji ubrusi a nejake ozdoby tak si myslim ze to nebude tak strasne!! Nemuzeme si moc vyskakovat, takze je to pro nas takove individualni a kdyz si pomyslim co starosti by bylo na zahrade a jeste ktomu kdo by prichystal vsechno to jidlo a vse okolo, tak si myslim ze je to idealni
Odpovědět
rituska: no jasný, na zahradě to určitě nedělejte, tohle je lepší? A už máte termín? Vy asi nevíte jak s tím Chlumcem, že jo? To ale kdyžtak zamluvte co nejdřív, protože na červenec se to pohrne a Karlova koruna je oblíbená...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo ;-) Ja myslim ze kostelik urcite nee, ale mame vplanu ten zamek, alespon by to bylo vse vjednom meste, jeste uvidime po prohlidce zamku.. Tam by jsme se meli jet kouknout asi v pondeli, jeste uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
Bella, jenze chlumec od podebrad je 25km a to prejizdeni by byla asi hruza, no uvidime.. Kdyz to v podebradech na zamku bude osklive, tak asi ta Karlova koruna.. A na karlove korune, budou mit datumi na pristi rok az koncem zari.. Uz jsem tam volala.. Jeste to budu take muset probrat s rodinou, oni otom jeste nevedi, teda muj otec ne
Odpovědět
rituska: mně se ten kostelík právě líbí, je to historický místo a máme to tam rádi. Zámek jsme zavrhli. Líbila se mi i Loučeň, ale nechci nás všechny převážet.
Odpovědět
rituska: ošklivé to tam není, ale Poděbradskej zámek je spíš hrad než zámek, to musíte okouknout...
Odpovědět
rituska: tady máš foto svatby na zámku: http://www.google.cz/imgres?imgurl=ht...
Odpovědět
Profilova fotka
Bella: No mi se pujdeme podivat a uvidime, prave ze se mi take nechce prejizdet!!! Okouknem ty podebrady a kdyz se nam to nebude libit, tak asi ta Karlova Koruna
Odpovědět
my taky nebudeme mít svatbu tam, kde by se mi to líbilo nejvíc:-) Ten zámek s kaplí kde to bude je krásnej, nevyšla nám ale ani hostina podle našich představ. Selhalo to na domluviě, takže to budeme mít jinde, anebude to tak krásný a načančaný, ale nám jde hlavně o domluvu, jídlo a o zábavu. Ta je ta nejdůležitější, místo taky, ale není na prvním místě:-D
Odpovědět
rituska: jasně ;-). Tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda, Vy zase jedete.. No my máme svatbu v kostele, takže písničky už máme vybrané.. Dokonce si jednu zazpíváme sami sobě navzájem - You raise me up, pokud znáte ;-).. A pokud jste s partnerem taky trošku zpěvní, od mojeho ségra si s mužem zpívali prstýnky ze Zlatovlásky.. bylo to nádherné, tak tak jsem držela slzy... :-. *v*
Odpovědět
Profilova fotka
Holky? Budete si někdo vyrábět webové svatební stránky..? Asi je na to pořád trošku čas, ale když už tady řešíme všecko.. Já třeba mám ještě v lednu nebo v únoru státnice a musím napsat diplomku, takže v tom období, které je docela důležitější než toto, mít čas zrovna moc nebudu... :-) *v*
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zase letim, tak zatim ahojda.. ;-) ;-)
Odpovědět
hoj holky :-N od stredy tady pribylo stranek, ze nevim zda cist, jen jsem to prolitla :-D vcera jsem po stredecni seslosti z jedne byvale firmy, byla v takovym stavu, ze jsem byla marna 8-( a co mi rikal drahy, tak na akci v pohode, i kdyz odjel beze me - ja se branila odjezdu =-) tak me privezli byvaly kolegove, s tim ze jsem se jim 3x vratila ale nakonec se jim povedlo me dostat do auta :-D :-D co mi rikal drahy vcera co se delo doma, tak jsem se studem hrabala pod zem =-) a jake z toho plyne pouceni? kdyz nekam vejdete jako dama, zkuste neodejit jako hovadko :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?