Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady se máš.Já když jsem řekla,že se budu vdávat,tak hned neteř chtěla za družici jít...pak jsem to plácla před přítelovou sestřenkou,která je téměř 13 letá.Řikala jsem si,že odmítne a ono ne.Chtěla jít a byla nadšená a hned chtěla jít shánět šaty...No a protožemá ještě ségru,kterou teda zbožnuju,toje takovej správnej blond raubíř,tak jsem neodolala.No a přítelova ségra byla jasná.Ta musí se sestřenkama držet basu.No a pak má ještě můj brácha 2 holčičky,tak by jim to třebas bylo líto,že nemůžou jít,tak jsem jim to nabídla a bylo velké nadšení.Vlastně si za to můžu sama,ale jak to ted udělat.Holkám dám kážd nějakou funkci,ale prostě aby se mi neporvaly nebo nevím,co z toho ještě vznikne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Díky,nevadí...Času ještě dost.stejně si zlato. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Už nejsou maličký, snad pochopí vážnost situace... chtělo by to třeba se tam jít den dva předem podívat, jestli by to bylo možné a zkusit je rozestavit... chápu, že nechceš, aby stály okolo Tebe... ale myslím, že nejvhodnější by bylo je posadit :-)
Odpovědět
@porodnibabka ale myslím na tebe!:)
Odpovědět
Já mám osm skladeb. Na ženicha,na družičky,na nevěstu,na gratulace a ty ostatní 4 nevím na co...
Odpovědět
Já budu mít asi 4 - podle toho, co říkala matrikářka...
Odpovědět
@loli88 Jéé... to je nějak moc, ne? Myslím, že bychom měli mít ěnco na náš příchod, pak na slavnostní slib a při řeči faráře, pak na prstýnky + gratulace dohromady, pak na odchod... ba ne, není to moc :-D
Odpovědět
@revival.lady jo, nám říkali jednu na příchod svatebčanů a ženicha, jednu na nevěstu, pak 12-15 min na proslov oddávajícího a jednu 12-15min na prstýnky, polibek a gratulace...
Odpovědět
@revival.lady Já myslím,že na slib ani na řeč faráře nic být nemá....má být hrobové ticho.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady No,bude to složitý,ale třebas z Foresta Gumpa nebo z Pearl Harboru jsou hezké dlouhé písničky a hrané na klavír jsou krásný,tak proč ne na varhany.stín katedrál budeme mít taky na prstýky a polibek,ale zpívané,vy to budete mít efektnější.To bude husina až na zadku. ;-) No a nebo si hotel vyberte a noc si zaplatte sami.neopouštějte samo hostinu v tom nejlepším,určo se dá domluvit v hotelu nebo penziku,že byste přišli později.Určitě z hostiny neodcházejte jako poslední,ale třebas ž se to ude pomalu ukončovvat.sama nejlíp pak poznáš,kdy je vhodná doba. ;-) Záleží na situaci,to se domluvit nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady na řeč opravdu nic.Možná se hraje mezi tím,ale na řeč jako takovou opravdu nic nehraje.To vím 100% ;-) Musím to ještě přesně dohodnout s paní matrikářkou. Nějak koncem dubna se tam budeme stavoat,tak jí to takhle vysvětlím,jak bych to chtěla.Vedel sebe je mít nechci,obvzlášt,když je jich taková tlupa.navíc,když jsou stejně velký jak já,tak bych moc nevynikala a to se mi nelíbí. :-| @bella22 Říkám,jsi zlato . :-) @loli88 a kolik budeš mít družiček?
Odpovědět
@porodnibabka Jééé, ta úvodní melodie z Forresta Gumpa je dokonalá a na varhany určitě půjde, jen jestli to pan varhaník bude umět...ale to už bychom se s ním třeba domluvili. :-) děkuju, jseš fantastická!! :-) mně by se stín katedrál taky líbil zpívaný a na prstýnky jsem původně chtěla ze Zlatovlásky, Já Ti prstýnek dám - ale to by naopak nemělo efekt jen hrané :-) no, mně jde o to, že se svatebčani z jeho a mé strany moc neznají, ani rodiče a je mi hloupé říct, že my jedem na svat. noc do hotelu a je tam necháme... a jak znám mámy, ty by po nás druhý den hned uklízely,atd... ach jo. @loli88 Já nevím, jen jsem to tipla... to se domluvím přímo s ním, chtěla bych, aby nějaká tichá melodie podkreslovala jeho hlas...
Odpovědět
Článek se načítá
@porodnibabka Nu, tak je tam posaď. To už budou menší a Ty vynikneš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady tak to máš dobrý :-) já svatení noc nebudu mít vůbec protože u nás budou spát všichni, to první problém a druhý je, že můj zlatý prostě sex po alkoholu nepraktikuje, jeho to prostě nebaví. takže já budu mít prd a ne svatební noc :-) nicméně už se chystám na svatební pondělí, úterý, středu ... vzali jsme si po svatbě týden dovolenou a počkáme si až všichni odjedou :-).
Odpovědět
@cenicienta18 No, nad tím jsem taky přemýšlela :-) bereme se v sobotu...tak vzít si týden poté od pondělí do neděle volno a jet na svat. cestu někam k moři, třeba do Španělska a tam si to užít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 No...to nebudeš sama.Dopadnu stejně.Možná že přítel by i chut měl,ale rpostě...to nepůjde,no. :-N @revival.lady Dám sem fotku obřadní místnosti.je to tam menší,takže to takhle asi udělat nepůjde.My budeme mít foresta právě na proslov jako podbarvení,pač je hodně dlouhá.Má asi 8:50.navíc je to taková miloučká hudba.Zkus se domluvit.Možná byste sehnali i noty.na youtubu to hrajou i na klavír. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Právě to na youtubu poslouchám a neřvu jen proto, že jsem v práci :-D možná by se hodila spíš na prstýnky a gratulace dohromady a ten Stín katedrál na odchod... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka @cenicienta18 Holky přidávám se k vám do klubu. my budeme mít možná svatební ráno. Ale v noci to myslím nehrozí. Skoromažna po alkoholu nějak nemuže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak tak,je to všude stejné. :-D :-N |-| @revival.lady na svatbu se hodí.Je to supr.
Odpovědět
@porodnibabka No my to budeme mít nakonec nějaký přehnaný...Půjdou dvě malý družičky,které povede malý chlapeček a ony budou rozhazovat lístky,pak půjde holčička s prstýnkama,pak půjde jedna velká družička,druhá a ještě budu mít svědkyni. To bude procesí.... :-|
Odpovědět
@kucirlib No... možná tak dopadnu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka @revival.lady No a my si pak chceme vzít hned týden dovolené a letět do Říma na svatební cestu. Tak doufám že tam si to dostatečně užijeme ;-)
Odpovědět
@kucirlib My bychom chtěli Španělsko, tedy, přítel víc, já bych raději Francii nebo také Řím :-)
Odpovědět
S tou svtaební nocí...my pít nebudeme,jen možná pár skleniček u hostiny. Po alkoholu se totiž hojím tak týden... :-| A v úterý dopo odlétáme na dovču na 14 dní ,takže tam si to taky užiju.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Nás na koupání v moři moc neužije. Raději cestuje a poznáváme. Taže ten Řím. No a na podzim možná i nějaké to moře. To ale ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Taky bych jela do říma, ale tam přítel z jeho ex a tak nehodlám navštívit samé místo :-(. nicméně mi Mára vyprávěl, jak koukal někdy před čtrnácti dny na dokument o pompejích a jak by se tam jel podívat :-), asi bych řekla že se dočkám překvapení. nicméně my chystáme cestu až první týden v září. jelikož si berem 14 kolem svatby a to bude týden příprav a týden úklidu a hodně lidí si bere taky dovolenou takže nás tam bude vegetit delší dobu větší množství. Nevím čím to je ale většina párty se vždy koná u nás asi se všem u nás líbí :-). tak to máme v tom září. tak bud itálie nebo bych vzala kola a jela na Šumavu, ještě uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib @revival.lady @loli88 Vy se všechny máte,hned letíte...nevím,jestli to tak taky neudělat,ale asi počkáme na červenec.nevím...Nebo pak třebas v zimě.Ano,Paříííž nebo Řííím.Větší romantika snad ani není možná.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka je to hodně vánoční?? http://www.youtube.com/watch?v=6qEbFF...
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 No máme v plánu pít jen víno. Ale jak to znám tak kamarádi budou rozlévat tvrdý už před obřadem a pak furt nutit do panáků. Jsme chtěli nemít tvrdý na svatbě vůbec, jenže je mi jasné že když nebude v hospodě, tak stejně pár kamarádů si aspoň tu placatku přinese. Takže se bojím, že se rozčílím už dopoledne. No uvidíme.
Odpovědět
@cenicienta18 Ty to chceš na svatbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?