Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@fridolinek ja Ti radim, nezkousej ;)
Odpovědět
@fridolinek Souhlasím s @gepe, jestliže jsi rozhodnutá, už neměň nebo den před svatbou budeš plakat někde v salonu, že jsi bez šatů... mně taky rozmlouvali moje, ale nedala jsem se! :-) a když mi někdo píše,že tam a tam měli hezké šaty, napíšu nebo řeknu, že "mě už to ale nezajímá a nikam nic chodit zkoušet nebudu, že mám definitivně vybráno a měnit nebudu!" S dostatečnou razancí to pomůže vždy :-)
Odpovědět
@revival.lady presne tak! :) ja jsem takhle prestala koukat na mista svateb, atd. jinak bych se proste musela asi zblaznit :-D kdyz uz si clovek jednou neco vybere a rozhodne se, nejlepsi je se nekoukat kolem - co se tyka svatby :-)
Odpovědět
@gepe Jo jo :-) akorát u těch oznamek jsem teda váhala no, ale nakonec mě přítel přesvědčil. Jooo a dneska jsem se přesvědčila, že snad zas až tak levá nebudu, vyrobila jsem to naše, i když jen ve Wordu a pdfku :-))
Odpovědět
@revival.lady ono to nikdy neni tak horky jak se kolikrat zda ;-) super! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas...jak je vybráno, tak nekoukat, NEKOUKAT, nebo se z toho zblázníš:-D
Odpovědět
@revival.lady tak to jsi šikulka:-)) Mě došlo oznámení, že si máme vyzvednout fotky tak jak bude čas tak to budeme lepit. Ještě mi teda musí poslat ten papír.-) Tak já už nikam nejdu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Koukal jsem ke kucirlib do alba a má tam šaty Josefina,které mi přijdou,že by ti mohli slušet.takovýhle styl a ty rukávky,které jsou u šatů "na dece. Jak tam ta nevěsta sedí,tak to není moc vidět,ale nějak tak bych je viděla.Co myslíš?! ;-) @fridolinek Já taky zkusila asi 7 šaty a ty posldní jsem si vybrala.STála jsem u posledních dvou a nevěděla...furt jsem váhala.Pak jsem drapla ty druhé,ty úplně poslední a bylo.jsem spokojená a ani by mě nenapadlo koukat po jinejch.Ale upřímně musím říct,že když jsem na sobě měla ty šatky,tak to nebylo to...wau,tak tyhle přesně chci,to jsou ony.Ale líbily se mi a to stačí.
Odpovědět
@porodnibabka dekuju! :) no jsou trosku podobny.. To jsem se ani nepochlubila uz mam nacrty a pujdeme na latku ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Fakt?Ty šatky jsou krásný.Fakt je,že opravdu jsou šité na tebe.Jsi ten typ.a budeš mít malinkou vlečičku nebo ne?!A víš už tu barvičku nebo se pak uvidí podle látky.
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek No moje řeč, ať má každý, co se mu líbí :-) Na jedné svatbě nevěsta kyticí házela, ale chtěla ji pak vrátit :-D A na jiné ne (měla tulipány), a když jsem si na to v žertu stěžovala, tak mi ji dala :-D Ale na vlastní svatbu jsem musela čekat dva roky od té její, takže bych si ji musela asi fakt chytit, tohle nějak nevyšlo :-D
Odpovědět
@makovaapanenka :-D:-D @porodnibabka No já si právě tyhle zkusila a řekla si to wau:-D Tak jsem i byla ráda...jenže pak začaly ty řeči a ve mě to hlodalo:-D Ale asi už tam nepůjdu:-)) Teda zkoušet jiné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fridolinek NIKAM NECHOĎ! Jestli sis řekla to wau, tak není co řešit! Vykašli se na ostatní, je to tvoje svatba, ať se pak oni vdávají, v čem chtějí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Já si vybrala v každém salonu:-) Byla jsem prvním a byla jsem rozhodnutá a tak to šlo pak v každém. Nakonec jsem se vrátila k těm, kde jsem z toho měla nejlepší pocit, ale když se koukám na fotku tak taky pochybuju...tak si připomínám ten pocit, jaký jsem měla, když jsem v nich byla, šla jsem složit zálohu a přestala jsem řešit;-)
Odpovědět
@amadeuska já už mám zálohu taky zaplacenou:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek No tak ses určitě rozhodla správně, tak neřeš:-)
Odpovědět
@makovaapanenka Já jsem napůl z Ruska a napůl z Ukrajiny...To mytí nohou je zrovna ukrajinský zvyk. @amadeuska Ahooj,tebe jsem tu už dlouho neviděla..Neposlouchej ostatní, vyber si ty,ze kterých máš nejlepší pocit. Kde máme vlastně naši únorovou nevěstu?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to smekám před tvojí češtinou, fakt skvělá!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@fridolinek Mluvili jsme o tom několikrát a on prostě nemá chuť... není to mnou, nebo tak, on prostě nemá takovou potřebu jako většina lidí... co už nadělám :-p :-) Jéé, tak to nám k obřadu nabídli samé operní písničky, zatím jsem prošla na netu půl seznamu a nelíbí se mi ani jedna, jsou jak pohřební :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85 Teprve teď jsem si přečetla, že vám schválili ten "mimořádný" svatební den (nechápu, co je na sobotě mimořádné :-. ), tak moc gratuluju!!! :-)
Odpovědět
@gepe Já to neřešila, byla to jen reakce na jednu přítomnou, že mají sex 2-3x týdně a že jí to přijde málo... a pak se nějak debata zvrhla na mě... každopádně o přítelově apetitu za těch skoro 6 let opravdu vím!
Odpovědět
@makovaapanenka Děkuju moc ;-) To já taky nechápu, u nás je to prostě mimořádný termín a ještě ho musíme zaplatit, i když jsme oba z tohoto města :-D Ale hlavně že se nakonec rozhodli, že nás oddají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85: já myslím, že pochybnosti o svém vztahu a ohledně svatby má občas každá... Když jsem se vdávala poprvé, byla jsem na 1000% přesvědčená, že si beru toho pravého a za 8 let byl rozvod a třeba mojí kamáradku do svatby dotlačili rodiče (protože byla těhotná) a jsou s manželem přes 20 let a jsou spokojení. Myslím, že na otázku jestli děláme dobře, všechny jak tu jsme, dá odpověď až čas. Pokud nastávající není vysloveně nevhodný na ženění, jako alkoholik, gambler, děvkař a podobně, kde je tutovka, že to dopadne blbě, tak máme šanci vytvořit pěkná manželství, ať do vdávaní jdeme nadšeně, přesvědčeně, vlažně, s pochybnostmi... jakkoli, ale s tou vírou, že uděláme všechno pro to, aby to vyšlo. Omlouvám se, jestli jsem se moc rozkecala ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka Tak já jsem vyhrávala i olympiády z češtiny :-D ,ale děkuji moc. Dokud neřeknu svoje jméno tak většinou nikdo nepozná,že nejsem Češka. @hanakniha Rozkecala,ale hezky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88: když máš talent, tak se neubráníš :-) - teď myslím tu tvou češtinu a ne moje kecání
Odpovědět
@hanakniha :-D :-D :-D Náhodou..to tvoje kecání může povzbudit mnohé nejisté. Jj,jazyky mi jdou no. Byly jsme před rokem na Kanárech (šp.) a já po týdnu už zvládala běžnou konverzaci,ač jsem španělštinu nikdy před tím neslyšela. Za to můj muž....nerozumí ani slovenštině ( a to myslím vážně). Byly jsme v Bulharsku a taxikář se nás ptal odkud jsme. A já,že z ČR. A on nadšeně vybalil naprosto suprovou češtinu s malinkým přízvukem a mluvil na přítele a ptal se. Tom na něj chvíli civěl,pak řekl " Já vám vůbec nerozumím" a koukal z okna. Taxikář chudák koukal jak chleba z tašky,že mu Čech nerozumí. Já se smála,že jsem nemohla mluvit. No chudák taxikář,ten musel být úplně zdrcenej. Celej život žije v domění,že umí česky ( a fakt uměl) a ono tohle. :-D :-D :-D
Odpovědět
@hanakniha Hezky a upřímně řečeno, máme hodně podobný názor. Podle mě také manželství stojí na vzájemné toleranci, schopnosti spolupracovat při překonávání překážek a hlavně - lásce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Ahoj:-) No to víš, moc práce a zařizování a málo času. Jak jdou přípravy? Šatky už máš teda vybraný ty, co máš v albu? Moc ti sluší;-) Já už jsem taky definitivně vybrala. Na fotce tak nevypadaj, ale cítíla jsem se v nich skvěle a snad na fotkách na denním světle vyniknou;-) Holky máme dneska předně 100 dní do svatby...teď už to pofrčí:-D
Odpovědět
Ahoj holky:-)) Tak jsem tu, byla jsem ráno u nové doktorky a byla moc sympatická:-)) @paju85 tak to nám nabídli celkem dlouhý seznam - české i anglické, lidové, moderní, instrument. atd. A kdybysme náhodou vybrali něco co na seznamu není tak se máme ozvat. Tak budeme mít ty Kouzla králů a Lotranda:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?