Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade ty bláho,tak to je taky hustá story.Se zámečníkem i s revizorkou.Já jsem takhle na střední jezdila přes Pavlák a tam hodně chytaj.No tak jsme s kamarádkou obě regulérně vytáhly lítačky,to byly ještě ty straý na kupóny,kde se psalo šíslo tý kartičky...No a pán si nás vzal stranou,tak jsme čuměli jak blbky a začal nám psát pokutu.tak jsme na něj ječely,co to má být a on nám řekl,že máme obě duchodecké kupony.Paradox byl ovšem v tom,že cena studentského a důchodcovského byla naprsto stejná,takže o co mu šlo fakt nevím.napal nám pokuty a šly jsme.kamarádka měla lítajdu na měsíc,takže jí to vyměnili za jinou,studentskou.No a mě,pač jsem měla čtvrtletní,tak dali pokutu 50 kč(což taky nechápu) a dozadu mi na kupon napsali,že ok,že se o tom ví a že jsem pokutu uhradila.Pak mě ještě s tímhle kuponem kontrolovali několikrát a nikdo se nad tím nepozastavil,takže jsem ani razítko ukazovat nemusela... ]-( Jen buzerace. @gepe Taky šikula.Já jsem samo taky vylítla bez telefonu. :-D
Odpovědět
@porodnibabka na me jednou rval revizor na narodce :) nejvic ho nastvalo, kdyz jsem po nem chtela jeho prukaz a cislo a pritom sama odmitala ukazat svoje doklady :-D dopadlo to tak, ze lidi se kolem smali a on byl odtazen jeho kolegou rvouci, rudy a vypadal ze jeste dostane infarkt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady ..mně to připadá jako dost dobrá cena ;-)
Odpovědět
@misaci Není to zas tak nejhorší, ale chtěli bychom se vejít tak do 500,-, rozpočet je fakt omezený hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to chápu, náš ropočet už pomalu po koupení prstýnků a objednání šatů začíná plakat... ale za 30 kusů je ta cena bombastická..my jsme taky nechtěli paltit moc, ale zase jsme měli problém, že potřebujeme jen velmi malé množství..a většinou si určují minimální počat oznámení, nebo cvhtějí příplatek..a když k tomu připočteš tu poštu, tak to pěkně skáče :-( ..my nakonec vybrali celkem drahé oznámení, ale tím, že jsme objednali jen tolik kusů, kolik potřebujeme(bez příplatku)..tak nakonec platíme nejmín, co jsem se tak dívala ;-) ..penízky u nás taky hrály podstatnou roli :-)
Odpovědět
@misaci No jo... když někde čtu, jak se nevěsty rozčilují, že jim rodiče přidali "jen osm tisíc" nebo vůbec, tak se mi otevírá kudla v kapse. Mohly by být rády, že rodičové přispějí :-) u nás to nejde, naši jsou na tom teď docela zle a přítelovi rodiče jsou takoví...no nechci to od nich.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady já mám úžasné rodiče, co by se pro mě a ségru rozdali, ale taky nemají penízky.. přítelova maminka nám něco přispěje, ale nevím kolik a kdy-a to bychom si chtěli nechat na svatební cestu(my kvůli financím moc necestujeme a přítel se na tu cestu těší neskutečně moc :-) ).takže taky přeopčítáváme každou korunku, já zjištuju, kde je co nejvýhodnější a tak... ;-) a taky nechceme, aby nás svatba zruinovala..proto tam budeme mít to, co chceme my dva..a holt se někteří budou muset smířit s tím, že tam nebude tuna cukroví, mandličky, ohromná květinová výzdoba..a tak podobně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady a máš pravdu, že ti, co si stěžují, že dostanou málo..jsou většinou nevděčníci..co neví, co to je, vážit si peněz ;-)
Odpovědět
@revival.lady napodobne s temi co se rozciluji! My nepocitame ze neco dostaneme a ani na nikom si nenutime a neresime. Misto darku poprosime o penezni dary a nebudeme resit kdo kolik dal, kazda koruna do prasatka dobra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady a dívala jsem se na to oznámení..a je pěkňoučký a vtipný :-D takže nelituj, že jste si ho nevyráběli, vybrali jste dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci Já jsem původně mandličky moc chtěla,pač nemáme zase výslužky,ale asi na to kašlu a nebudou.stejně jako nebudou čokoládky ani nic podobného pro svatebčany.sice by nás to nestálo moc.asi 300 kč na 40 lidí mi nepřijde moc,ale nevím no...Zase jsem jim chtěla spon něco dát,když ty výslužky nebudou.Co myslíte?!
Odpovědět
@misaci Krásná svatba se dá udělat i nízkonákladově...určitě neutrácet za výzdobu, mandličky, čokofontánky a takový blbiny. Stejně nejvíc záleží na počtu hostů.
Odpovědět
Článek se načítá
@gepe Asi tak... za úspěch budu považovat, když nebudeme v mínusu.
Odpovědět
@porodnibabka Budete dělat ty svatební noviny? Ty budeme mít my a odejdou s nima domů. Mandličky a čokoládičky bych nedělala, stejně se jim to někde rozteče nebo rozpatlá.
Odpovědět
Ale já u nás zjišťuju, že se z původně malý, levný svatby stala střední, dražší :D.
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe přesně tak to děláme my.. :-) a taky neřeším kolik kdo dá..vím, že v rodině nemáme bokáče..a většina přátel jsou chudí studenti..já budu ráda, když si ten den užijí s námi a když na hostině bude zábava a nikdo to tam nebude kazit hloupýma poznámkama a připomínkama..a běda jak uslyším, že někdo něco pomlouvá..to bude zle ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pomozte mi, někde jsem narazila na web kde byli texty na oznámení a já kozenka hlúpá jsem zapoměla kde. nevíte někdo ???? plllosím
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 noviny už taky mám :-) a je to velice dobrý nápad....čokoládku i mandle sní, ale tohle jim zůstane jako památka ;-) a ty noviny se dají pořídit taky nízkoročpotově..sama jsem je udělala(normálně ve Wordu), pak je někde vytisknu a svážu mašličkou :-)
Odpovědět
@acacia to by bylo idealni a myslim ze u vice nevest :) @misaci presne, neni to o tom kolik kdo da, hlavne ze bude pohoda ;-) pro ty co by sr*** jsem mela v planu koupit svatebni toaletak, ze kdyby nekdo sr*** tak ze by dostal na vyber, bud si odejit na toaletu s tim papirem ktery by dostal, anebo odejit ze svatby kdyz se jim tam nebude libit- nikdo ho/ji drzet a premlouvat nebude :) @bella22 tak my to porad nejak drzime kolem 40ti lidi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 nabídka textů a veršíků má každá firma, co vyrábí oznamka na svých stránkách ;-)
Odpovědět
@cenicienta18 http://www.google.cz/search?q=text+sv...
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe to je vtipný :-D ale já bych se snima nemazlila, žádný utrácení za toaleták..prostě by mazali domů..taky tam nebudu nikoho držet násilím ]-( a navíc mám svou báječnou ségru, která zná mou povahu a ví, že mě rozčíloí kde co, tak ta mi řekla, že když něco, tak to vyřídí za mě..klidně povyhází kdekoho..hlavně aby mě "můj den" noc nezkazilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci jak bude pomlouvání,dostanou lepáka... :-D @bella22 Asi máš pravdu.Ty čokošky ne a ty mandle...není to náš zvyk,asi by na to všichni koukali spíš udivině,že to neznaj...Nevím.Ty noviny mám asi tak 2 měíce v PC a ne a ne se do nich znovu pustit a nějak je dodělat. :-N ale určo budou. @cenicienta18 třebas tady http://www.svatby-snadno.cz/texty-na-...
Odpovědět
@gepe No a my už míříme ke třiceti:-/. @porodnibabka Tak jak chceš, třeba by je to potěšilo. U nás jsou takový ignoranti:D.
Odpovědět
@misaci ja budu mit kamaradku na den D, co mi i ted pomaha, taky vi jaka jsem :) a taky neni pro me samotnou kdyztak nekoho pozadat o odchod - hlavne ty nezvany a specialne jednoho cloveka bych nechala stat venku:))
Odpovědět
@bella22 to nevadi, aspon se to vic rozptyli :)
Odpovědět
@misaci no jasně! Noviny jsou super, my tím vyplníme prostoj při našem focení (snad). Taky je budu dělat a vázat jen tak sama, nic přehnanýho:).
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka :-D ...mně by se teda ty čokoládičky a mandličky líbily- nejsem proti nim..ale jsou to další výdaje navíc. pro mě a skoromanžílka jsou důležité prstýnky, fotograf a šaty..na tom jsme nechtěli šetřit...a tak se holt musí ošidit něco jiného :-D
Odpovědět
@bella22 @misaci i my, spis pojaty jako nejaky info o nas a program :)
Odpovědět
@gepe To jsem si taky říkala, ale zajímavý je, když se porovná počet hostů z jedný a druhý rodiny:D. Od Nás 7 plus dvě malinký holčičky a moje svědkyně:). Tchán se toho v sobotu docela lek a hned ať si vezmu víc hostů, ať to není blbý. Tak jsem mu řekla, že víc hostů nechci, že jsme původně chtěli malou svatbu. Já nemůžu za to, že z jejich strany musí jít rodina o pěti lidech, se kterou navíc vůbec nejsou příbuzný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?