Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 hoj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jak se máš? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka ahojky s tou hudnou je to na štíru, my jsme na ni oba čučeli, když nám na matrice oznámila a jakou chcete hudbu ? :-) jsem se pokoušela debateovat v tomto tématu, ale nikdo mi neporadil. Já vím že je neuvěřitelně ohraná a trapná Bitter sweet symphony teda bez zpěvu, ale stejně je to song který ve mě pokaždý vyvolá husí kůži, co myslíte??
Odpovědět
@porodnibabka ahojky:-) Děkuju. My taky řešili hudbu:-))) Matriku už máme teda vyřízenou, ale ještě tam kvůli té hudbě musím napsat:-) A naši se buď umoudří nebo ne. Cenicienta já myslím, že to je dobrá písnička. My nechtěli nic u čeho bych mohla brečet:-D Původně jsem chtěla Eltona a Can you feel the love tonight, ale to bych řvala opravdu jak junec. Tak jsme vybrali dvě pohádkové - Z kouzla králů a Lotranda a Zubejdu. Tak se budeme aspoň bavit:-D:-D
Odpovědět
Ahojky.....Jak se máte? Jak jste pokročily? My už máme konečný počet hostů. Skončili jsme na 76 plus 5 dětí. Což je super....Příjde mi to lepší než těch milion původních :-D . Je super,že tchýně je soudná.
Odpovědět
Holky,něco pro pobavení :-D : http://aukro.cz/prodam-pozitivni-teho...
Odpovědět
@loli88 omlouvám se, že Vám sem lezu, ale na diskuzích se mi ukázal Tvůj příspěvek a musím se smát, to je fakt mazéc, co se dnes ještě neprodá, mám jich doma na pamatku asi 8, že bych to tam taky strčila? :-D :-D
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a V pohodě... :-D . Tak uvidíš na kolik se to dostane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No....jenom už mi trošku méně vtipné přijde to, na co asi takový koupený pozitivní těhotenský test, může být použitý..........:-)
Odpovědět
@misa_a_fanda To jo :-|
Odpovědět
@loli88 no schválně budu koukat, jen ze zvědavosti, ty moje mám na památku, jsem blázen :-N :-D No to je pravda, to jsem si taky říkala, že to pak bude od někoho sprosté...
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan Myslím si něco podobného. Nicméně pokud má focení jako koníček tak mu to stejně nedá. Svatba je plná fotografických příležitostí (alespoň pro mě) a prst neustále svrbí. :-) Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cenicienta18 je krásná, taky o ni přemýšlím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) , vrátím je ještě k vaší předešlé konverzaci, zda ženich má /nemá vidět šatičky..taky jsem nejdřív zastávala tradici, až na svatbě, ale po zkoušení jsem z těch šatiček byla tak nadšená, že jsem začala mít potřebu mu to ukázet :-D postupně jsem mu ukazovala od těch, co sem si nevybrala až po favoritky...nakonec přece se nejvíc chceme líbit ženichovi a souhlasím s tím, že když mu jich ukážu více, neřeknu které z nich to jsou a ve svatební den s nalíčením, účesem to bude vypadat uplně jinak , tak tu tradici až zase tak neporuším;-) jediný, co jsem neukázala, jsou teda opravdu ty mé objednané,ale třeba za pár dní.. :-D navíc mám možnost, šatičky kdykoliv vyměnit-a já furt 100pro nevím, takže je možný, že favoritky už viděl a ani jeden o tom nevíme :-D krásný den
Odpovědět
@misaci Já mu ukázala ty definitivní a na pověry nedám :-) zná mě nejlíp a kdyby mi neslušely, řekne mi to :-) a ve svat. den s účesem, atd., jak jsi psala, to fakt bude něco jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek to je děs s tím cukrovím, držím pěstičky a věřím, že rodiče dostanou rozum!! Mě na začátku cukroví taky trápilo, ptž přítelova mamka řekla, že se o cukroví postará..to bylo sice fajn, ale já potřebuju vědět kolik kusu za kolik a jaký druhy..a na jakýkoliv dotaz mi odpověděla, nevím, ale bude to dobrý..pak jsem ji oznámila, že určo nechci rolády, řezy a klasický máslový cukroví..ona, že fajn,...a na další návštěvě, zase že rolády teda musí být..nedohodly jsme se ani na počtu-já chci zákusky jen symbolivćky, stejně se tím v létě nikdo ládovat nebude a ona už počítala kolik beden od kuřat musí sehnat, že toho bude strašně moc.. :-( jednu dobu mě to fakt trápilo, ale nakonec si přítel s mamkou promluvil, že to chceme podle sebe a ona je fajn a rozumná, tak nám nakonec řekla, at si to zařídíme sami, že nám přispějě ;-) takže Fridolinku neboj, nech je vychladnout a hlavně dělěj vše tak, aby jsi byla spokojená ty s budoucím manžílkem, všem se stejně nedá zavděčit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já šaty taky ukázala, myslím, že se svět nezboří a že tohle jsou jen pověry. Přítel je viděl a líbí se mu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no právě..a navíc každý má jiný vkus a je dobrý vědětm co líbí našim nastávajícím..co z toho, když budu mít ty svoje favoritky, když pak na něm poznám, že to není úplně ono..a to po těcvh letech už teda poznám :-D akorát příteli se nejvíc líbily šatičky, co mají největší a nejbohatší vlečku..jenže k vůli té vlečceproto jsem si je nakonec nevybrala-ptž v šatech chci být celý den a tak musí být i pohodlné ;-) ale byly nádherný...tak furt nevím :-( , jestli to ještě nezměním, pořád mám v hlavě min. 3 favoritky ;-)
Odpovědět
@misaci no my to s tím cukrovím měli stejné...úplně. Akorát naši měli asi evidentně pocit, že je kontroluju a já jen chtěla vědět kolik toho bude, jak se to bude platit, co tam bude. Konkrétní info by mi stačilo, ale odpověĎ nevím mě vytáčela hlavně proto, že jsem nevěděla, co říct druhé straně a sejít se nechtěli, že je brzo....tak jsem se pohádali a nemluvíme spolu. Cukroví je zařízené jinde TeĎ přemýšlíme pořád ještě o kapele. Jednu jsem si domluvila, ale teĎ jsme objevili jiné duo a jsou to známí přítelovi maminky tak by to mohlo být levnější, tak nevím. Mrkneme se na DVD a rozhodneme se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci @fridolinek Ahoj hollky, no my sme na tom s cukrovim podobne. Ja by som zas nechcela cukrovi kupovat nielen kvoli financiam, ale hlavne kvoli chuti. Najlepsie je domace :-). A priatelova mamka uz rok dopredu vybavila cukrarku, ktora nam napecie a ze piekla aj sesternici aj na jej svadbu. Cukrovi na pohlad fakt krasne, ale mne nic z toho moc nechutilo :-(. A mame tak velku rodinu a tolko hosti, ze ked kazdy napecie trosku, tak toho bude akurat. Kazdopadne vtedy som jej povedala, ze si svadbu platime sami a chceme si ju zariadit podla seba. Odvtedy sa na svadbu nepyta vobec... Ale urazena nie je, prist chce a aj sa normalne bavime mimo svadobnu temu :-N
Odpovědět
@foxik00 tak to máš dobrý:-)) Naši se urazili, mluvila jsem se sestrou, která prý něco málo slyšela o naší hádce a řekla mi, že se vdávám já tak aŤ si to zařídím sama anebo s kamarádkama, že snad nemůžu čekat, že mi to zařídí naši. Tak jsem jí slušně odpověděla, že si to sama zařídím a že jsem chtěla jenom pomoct a konkrétní informace, tak mi řekla, že každého to nemusí bavit poslouchat řeči o svatbě a že když se chci vdávat ať to zařídím, že ona si to jednou taky bude zařizovat sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek pro mě je cukroví jedna z věcí nejmín důležitých, každý se stejně těší na koláčky..a svatba je tak finančně náročná věc, že na něčem se holt ušetřit musí-a my se s Mišánkem dohodli, že my ušetříme na cukroví :-D původně po počátečních neshodách jsme si řekli, že an cukroví kašleme úplně, že objednáme radši víc koláčků..ale už se mi to rozleželo v hlavě, pár kousků-aby to pěkně vypadalo na stolech přeci jen objednám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek to je celkem drsný od segry =-) ..vzdyt ty jsi chtěla jen radu-malou pomoc, ne aby ti vaši zařídili svatbu..kašli na všechny, dělěj, co my..zařid si to podle sebe a pak to jen oznamuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 to máš štěstí ;-) a je pravda, že domácí je domácí..proto koláčky určitě domácí musí být..ale toho cukroví chci fakt trošku, tak si asi objednám pár minizákusků v našem Tiefenbachovi..včera jsem tam byla a na pohled nádherný zákusečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Tak vidim, ze mame presne opacny problem :-D Priatelova mamka nam totiz povodne chcela najradsej zariadit celu svadbu, vybavovala nam dokonca aj nejaky zamok na Vysocine, v ktorom mala svadbu ona...tak som ju musela zastavit :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je hustý... @fridolinek fakt jak píše Misaci,prostě si to zařid podle sebe.zavři oči,zavři uši.Přítele se zeptej jen zda souhlasí či ne a zařizuj sama.Tohle je teda šílenej postoj rodiny,to by mi vadilo.My se doma s mamkou taky hádáme,ale teda kvůli jinejm věcem,ale že by i kvůli tomu ešla na svatbu,to teda fakt ne,e. Jinak já jsem cukroví vyřešila tak,že nebude...Napečou se plechy různých koláčů...Více druhů a pak se to na malé kousky nakrájí a nazdar.Dá se to mezi obřadem a hostinou,když se budeme fotit a pak večer na chut.Večer na rautu budou k dispozici ještě koláčky a pár minizákusků.Žádné výslužky,nic. No a co chystáte na ráno,až se budou sjíždět svatebčani?Já tam dám možnost sladkého i slaného.Sladké budou nějaké ty koláče,co napečeme,ale slané nevím...jestli řízky nebo párky...nebo obložený talíře...jak to budete řešit?
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci tak jsem to měla podobně, měla jsem asi čtvery favority tak jsem mu ukazala fotky (ne svoje) a miláčku které by se ti libíli víc a vybral ty u kterých jsem i já měla vykřičník. Nicméně jsem původně chtěla jen bíle i Maruš říkal že musím zářit ve svěhově bílé, tak máme vybrané šampan :-) jsem to musela pořešit protože podle šatů mu budeme vybírat oblek jelikož nebude v černém a k bílým by se mi líbil víc světle šedy a k těm šampan budem ctít barvu, tak jsem musela konzultovat aby mi pak neřek že krémovou nechce. nicméně mě uvidí až v uličce.
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci a nemají knoflíček? jsem to viděla v jednom salonu, malinký knofliček a poutečko, že tu vlečku připneš a ona splyne se šatama a netaháš to za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka my budeme mít taky jen pár minizákusků. jinak mi bylo porazeno, že nejlepší je slané takové trubičky z listového těsta sypané třeba kmínem. nesnáším chipsy a k víno bude tohle lepší. zákusky tak 2 na hlavu, jelikož pochybuju jestli nám vyjde počasí tak někdo bude téměř ve třiceti baštit sladký to spíš udělám to ovocnou bowli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 to nevím, u některých s vlečkou mi říkala, že to jde, ale já si nepamatuju které to byli :-D s vlůečkou jsem si jich zkoušela víc..s tou barvou máš pravdu, já si vždycky taky představovala čistě bílé a pak mi paní v salonu řekla, že ke mně pujdou všechny barvičky..zkoušela jsem si i pudrovou a takové do hnědo béžova-a byly perfektní ;-) je pravda, že ty zamluvené mám bílé, ale uvidíme ;-) přsně tak, pár minizákusků-taky počítám tak 2 na hlavu.. popravdě pohoštění na ráno moc neřeším, máme malou rodinu, všichni se sjedou k nám a ne nebudem u nás moc dlouho..možná pár koláčků a ty slaný tyčinky jsou super nápad-já už nad něma taky přemýšlela, akorát nevím, kde je u nás dělají :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?