Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já už mám za sebou první část - mám hotová oznámení :-) Kdyžtak kukněte do galerky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek Závidím všem zručným nevěstám, já musím všechno koupit :-N
Odpovědět
@vendaaasek Závidím:-)) Ale přeju Ti to moc, my se včera zkoušeli fotit na oznamko a dopadlo to tak, že jsem se akorát naštvala:-) Takže asi povoláme fotografa, ikdyž já všude vypadám jako deb..l:-D A snad je budu mít potom hotové do konce února, chtěli bysme je v březnu rozeslat a roznést, abysme věděli kolik lidí nám potvrdí účast:-)
Odpovědět
@hanakniha mě se ty šaty co máš v albu jako ty nej líbí:-) Sluší ti a dělají krásnou postavu, ale ty ramínka bych vypustila ikdyž říkáš že se budeš cítit líp. Já si proto koupila pevnou podprsenku přímo do korzetu a budu mít i bolerko, které si buď sundám nebo nechám. Ale chápu, že chceš mít pocit jistoty, já tak řeším boty. Přítel chce jet moc kamiony a já bych si musela pořídit baleríny. Taky by se mi v nich líp chodilo, ale zase boty na menším podpatku mají taky své kouzlo
Odpovědět
Holky,gratuluji k šatům...máte je krásné!!! Musím se pochlubit,že mám za sebou floristu ( úžasnej chlápek) ,ochutnávku dortů a koláčků od Erfartů (nejím sladký,ale tohle bylo výýýýýýýýýborný!!!) . Už nás brzy čeká ochutnávka na hostinu......Jen šaty pořád nic :-|
Odpovědět
@loli88 tak to gratuluju u nás to vypadalo s dortama a cukrovím bledě, ale snad už to vše dobře dopadne :-)
Odpovědět
@fridolinek Jak to???
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám hotovou první várku jmenovek na stůl. Juknětev kdyžtak do alba. Na oznámkách se intenzivně pracuje.
Odpovědět
@kucirlib Pěknýýýý!!! Ty sama?
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek tak to já to zas tak neřeším.....s tímhle jsem se dost vyblbla, ale aby jsme jim tam dávali na oznámení fotky, to ne:-) u těchhle oznámení jsem si zarelaxovala a hrozně mě to bavila...nejlepší byly ty kdytky, to byla fuška....a hlavně potom to zas malovat holkám na nehty malý se znovu naučit byl taky mazec :-) Jinak fotografa budem mít z rodiny (nevlastního strýca).... sice fotí spíše krajinky a zvířata, ale tak jsme domluvení že uděláme jak bude hezky zkušební focení a pak uvidíme.... 12. února je u nás v přerově svatba nanečisto - výstava svatebních dortů, kytek, hostin a jánevim čeho všeho....zkouška svatebního líčení, česání a přehlídka svatebních šatů....už se tam těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 jojo
Odpovědět
@kucirlib šikulka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@loli88 Přemýšlím, že je pak prodám. Je m líto je vyhodit, mohli by někomu pak ještě dobře posloužit.
Odpovědět
@kucirlib Ja myslim ze je urcite prodas! :-)
Odpovědět
@kucirlib jj,určo....Je to pěkný,nápaditý ;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem si včera dala fotku vybraných šatů na fb a ukázala ji nastávajícímu... jééé, to mě kamarádky sprdly, že prej to bejt nemá, že nám to přinese smůlu a pomalu z toho byly infarkty... tak jsem je umlčela, když jsem řekla, aby mi ukázaly někoho, komu to nevyšlo kvůli šatům... a hned byl klid. :-D Fakt si myslím, že je to jedno a naopak, až mi šaty přijdou (budou šité na míru), první, komu se ukážu, bude Honza, aby je pochválil/zkritizoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady joo to jsou ty pověry, taky jsem o víkendu ukazovala přítelovi fotku šatů, i když ještě pro ně nejsem na 100% rozhodnutá
Odpovědět
@revival.lady Ono ani nejde o pověry, ale o to, aby byl pak překvapený. Takže já taky říkám, neukazovat, bude to překvapení :-)
Odpovědět
@hailliejade Já už jsem, zamilovala jsem se do nich hned :-) @jancip Překvapený bude stejně :-) až mě uvidí nalíčenou, jako jsem nikdy nebyla, přímo s účesem, doplňky, atd.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady já si taky myslím, že v den svatby se vší parádou to bude něco úplně jiného :-)
Odpovědět
@hailliejade Takhle mi aspoň řekne, co by se mu třeba nelíbilo, co naopak jo... atd. :-) a konečnej výsledek bude překvápko tak jako tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Naprostý souhlas. Taky to s ním přes fotky zkonzultuju, nerada bych měla na sobě něco co by se mu nelíbilo. Stejně neví, který budu mít nakonec na sobě a takhle aspoň vyřadím, ty co se mu nelíbí. I když u jedněch bojuju. :-D
Odpovědět
@kucirlib Já mu ukázala přímo ty, co chci... nejdřív se cukal,. že prej tradice, pak povolil a málem se rozbrečel dojetím a celej večer mi říkal princezno moje :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já jsem šaty taky ukázala:-)) A líbily se mu:-)) ¨Jinak jsme se včera domlouvaly předběžně na tom cukroví a dortech tak už to snad klapne a bude to ok:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to vůbec neřeš...a na fotce vypadají jinak než v raálu,jen možná to překvapení nebude pro ženicha takové,ale proč ne...Na pověry nedej.Já je drahému neukázala a ani neví,jaký typ...Nic.jen že budou bílé. @fridolinek taky se tento měsíc chystáme na dotíky a cukroví atd. ;-) @kucirlib supr jmenovky.Originální.Jsi šikulka.jak dlouho jsi ty zátky sbírala?
Odpovědět
@porodnibabka no u nás je to komplikované, tak jsem si ty zákusky musela zařídit a poprosila jsem přítelovu mamku o pomoc. Myslím, že už byl i čas:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek tvoje oznámení jsou originální a dokonalá.jsi hrozně šikovná.Palec nahoru,Digi. ;-) @makovaapanenka parádní šatky...Moc gratuluju.Hned je člověku líp,když má další odškrtlou položku na tom dlouhém seznamu věcí na svatbu.navíc je to jedna z hlavních. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka ty zatky se daji i koupit v mbex eu ;) lepsi je si dojit osobne, maji tam spoustu skvostu a opravdu za pekne ceny
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Ty poslední jsou nej.Klidně bez ramínek.No a pokud s ramínkama,tak jedině za krk.sluší ti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zátek máme doma spoustu, kdyby někdo chtěla tak můžu poskytnou :-D je fakt že dneska už těžky narazit na korkovou pomalu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?