Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Tak u toho bych bulela jak malá. |-| @revival.lady A proč?myslíš,že třeba škobrtneš?Bude to tvá minuta slávy.A bude tě ženich vidět až v kostele nebo dřív?Joa díky z atyp.Já tu pohádku nemám vůbec ráda...ale díky,jsi hodná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Verve je supr.my jsme na tom nastupovali na maturáku a bylo to bezva...Bylo to dojemný,ale bylo to fajn. @misaci Vítej.Koukám taky zelená kolegyně. ;-) jo a zařadím 100% tuto,je nádherná http://www.youtube.com/watch?v=FcOt6m...
Odpovědět
tak jsem se dozvedela, ze kdyz se chceme brat sice az v zari, tak na fotografa je pomalu uz pozde :( ten koho chci ma plne vsechny terminy.. i zimni.. to je teda mazec.. na netu jsem nasla fotky od fotografa Jindy Sterby - Pelhrimov..neznate ho nekdo, jak se pohybuje cenove? fotky ma krasne..
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek děkuji ;-) vidím, že se zrovna řeší hudba..to jsem přišla v pravý čas....hudbu taky řešímě a to nejen při pbřadu, ale hlavně na hostině, hledáme Dj nebo kapelu za dobrý peníze..ale nevím, jestli už není pozdě..aby ty dobrý nebyly už zadaní..krásný den..papa
Odpovědět
@fridolinek Já bych se ráda slzám ubránila a nebudu podporovat své příbuzenstvo dojemnýma písničkama :-) Alespoň ne na konci. Vždyť to přece už má být juchů, jupí, už se sebe nezbavíme, máme se a nedáme se :-) Nebo ne? Ale pokud byste chtěli tip na kvalitní doják (a to teď myslím jen v dobrém slova smyslu, protože to je moje nejoblíbenější) tak tahle: http://www.youtube.com/watch?v=eMccPJ... je nejkrásnější a myslím, že na nějaký tenb tanec se hodí nejlíp, aspoň pro mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz nám se stalo to samé..svatbu máme 9. 7 a fotografa jsem chtěla objednat po Vánocích a zjistila jsem, že nám někdo o den vyfoukl termín :-(
Odpovědět
@misaci tak to taky "potesi" :/
Odpovědět
Profilova fotka
no k hudbě:-) my jsme si vybrali tühle písničku http://www.youtube.com/watch?v=loWXMt...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka zdravím, vybrala sis nádnernou barvu svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz už i na září???No neke... :-( A co Klára Bernklau,Lucie Schweinerová...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ta je nádherná ;-)
Odpovědět
@porodnibabka To jsi sem neměla dávat-u toho filmu brečím hned na začátku když tam letí to pírko |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fridolinek: zatím domluvení nejsme, ještě nevíme, který víkend na tu Moravu pojedeme, ale určitě se předem domluvím, ale nejdřív chci vyzkoušet a nafotit co nejvíc šatů, abych věděla, co přesně chci
Odpovědět
To je dobré ja tu dnes sedím a poslouchám dojáky a nemám navařeno |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: tak měla jsem na výběr jen asi ze 7 kusů, beru jen šampaň a ne moc nazdobené, hlavně ne takvé ty s tou ohromnou namačkanou sukní, mě to prostě připomíná střeva :-( , z těch sedmi se mi líbily troje, mám je i nafocené, dneska je se večer hodím. Nicméně to pro mě byla hlavně motivace, že hubnout budu dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci vid?Jen tam ještě mám drobné detaily žluté,protože to máme v květnu,tak aby to navozovalo jaro.
Odpovědět
@porodnibabka Až v kostele, tam mě poveze tatínek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady No tak to je nádhera....Tak to si tuplem ten průchod špalírem užiješ.Hlavně dej tatkovi instrukce,že půjdete hezky pomalu. ;-) Já tu uličku budu mít krátkou,takže si to tolik neužiju...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tak to jsem zvědavá,co se ti líbilo.A hubnutí jde?ještě to nevzdáváš?
Odpovědět
@porodnibabka diky za typy.. Klara ma fakt pekny fotky a cena se mi asi zda ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Vid...je to hrozně roztomilý...taky u toho vždy bulím.On je stejně Tom super herec.Mám ho ráda. :-) Tak toho pláčedíky dojákům využij....slanou vodu už máš,tak jen dochutit...
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz nikoli,cena se ti nezdá.nevím,z jakého jsi kraje.jezdí do Prahy a pak v okolí jejího bydliště. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka No...ono to nevypadá, ale je pěkně dlouhá, tak abychom jen my nešli deset minut :-D
Odpovědět
No už to bude ale jsem dnes teda ostuda. A dojáky to jsou. My s bráchou ten film milujeme a přítel pro něj nemá pochopení :-|
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6... Teda já vybírám samé dojáky, to bych probrečela celou svatbu. Asi začnu hledat něco veselejšího.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: ani náhodou nevzdávám, jsem tak v půlce cesty a do svatby bych se mohla možná vejí i do 40 :-D
Odpovědět
@porodnibabka no ma tam jeste jizni cechy a to se me tyka :) chapu dobre, ze zaklad od priprav po vecer je 4 tis?! ok.. + doprava a tisk.. ale ja dva dny nemuzu sehnat fotografa abych se vesla jen s focenim do 8tisic :/
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz Ano,chápeš to výborně.a to Klárka zdražila...Dříve měla 1500 + cesta a tisk.je to příjemná slečna.Chudinka bude maturovat...ale v září už je to ok. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha jsi dobrá....klobouk dolů,pani. ;-) Je to příjemnej pocit.Já jsem ani moc shazovat nechtěla,jen trochu a to se povedlo...Ani Vánoce mi nevrátily kila zpět.No a můj recept...začla jsem jíst pravidelně po 3 hodinách a šlo to samo.No a 3x týdně cvičím.ted jsem objevila JUMPING a chodím1x týdně..je to supr pocit. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka uz jsem ji napsala.. modlim se aby mela volno :D divila by ses co si nekteri "profici" reknou za fotky a nejsou ani z poloviny takove jako ma ona.. kdyz pominu kompozici a vnimani svetla, tak pozaduju aby profik zvladl ostrou fotku ... ocividne to se asi nenosi.. jeste jednou moc dekuju :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?