Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@lucil07 Tak tu nám budou hrát na svatbě nakonec...vybral jsi ji přítel, protože se mu líbí pasáž Já jsem ten nešťastník - akorát si myslel, že nám to pustí při výměně prstýnků a svým smutným pohledem pak rozchechtá celou obřadku. Ale ptala jsem se na matrice a zazní to až nakonec, akorát se z toho jeho nápadu chechtá dodnes jak paní matrikářka tak všichni v rodině....Ale budeme ji mít.
Odpovědět
A první budeme mít trochu rychlejší (já bych se u pomalé hned rozbrečela). Tak jsme si vybrali tuhle http://www.youtube.com/watch?v=FmjE-v...
Odpovědět
@fridolinek No já jsem na první svatbě měla pásmo pohádkových písniček a bylo to super-hrané na flétnu ale bylo to hezké, mamka si kelpala na čelo co mě to napdlo. Jinak to co mám vybrané mi najednou přijde moc smutné tak nevím no.
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=MccmHw... Já mám slabost pro ty starší písničky a hitovky. Holky já dnes nic endělám, to je hrůza.
Odpovědět
@lucil07 počkej a které konkrétně máš teda vybrané. Never ending story není smutné, ani Lotrando:-D Já taky nic nedělám. Vyla jsem ráno v práci a nic se mi teĎ nechce, jsem dneska lempra líná a jak se dívám na toho našeho ušáka, je na tom podobně, lehl si na koberec a normálně vytuhl:-D
Odpovědět
@fridolinek Já se jen tak dívám. přítel trvá na tom soundtracku z Velmi nebezpečných známostí, mně se to taky líbí a musíme to dát do kupy i s těma českýma....
Odpovědět
@lucil07 ta písnička z těch známostí je super tu bych brala:-)) Ale nám ji nenabídly no:-( Ale věřím, že to bude vypadat super!
Odpovědět
Co se týče hudby máme to složité. V kostele bude varhanice a na ty varhany narozdíl od klavíru zní všechno divně, takže na ty hezké písně typu Forest Gump a Sweet symphony můžu rovnou zapomenout. Snad na to něco půjde. A kapelu ještě vybíráme. Máme dost kamarádů co hrají, ale trochu jiný žánr (drum bass, breakbeat, RnB a tak. I když s drumbassem by byla svatba hned veselejší. :.)) Mít svatbu na pláži, tak chci rozhodně Mobyho. A taky se mi líbí píseň Právě začíná od Michala Davida a Petra Janů Už nejsem volná, ale to mi neprojde. Skoro manžel nechce tyhle český odrhovačky.
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, tak jsem měla napsanou dlouhou odpověď a reakce a celý mi to počítač smazal 8-( frido, ještě nevím jakou hudbu na svatbu budeme mít, líbí se mi toho tolik, miluju třeba Sinatru, jenže většina jeho písniček mi textově ke svatbě nesedí :-), no na samotný obřad budou asi jen housle, líbí se mi toto http://www.youtube.com/watch?v=x1TXMp... na nástup a dál pak se ještě uvidí revival.lady, krásné botky, super cena :-) gratuluju voslik, písnička ze života briana je skvělá, miluju jí, jakož i celý film :-) na svatbu by mě asi nenapadla, ale hned si jí dám do užšího výběru, tak díky za inspiraci
Odpovědět
@hailliejade Děkuju :-) ono dneska to vůbec blbne, mně se tuto stalo dvakrát :-/
Odpovědět
Taky už máme vybraný svatební pochod. Budeme mít varhaníka a možná trubky: http://www.youtube.com/watch?v=hKDJ6Z...
Odpovědět
tak Mobi je super, ten mě nenapadl:-)Revival lady: pěkné botky:-) Já přemýšlím jestli mám volat do salonu, kde mám zamluvené šaty kvůli botům. Já totiž taky začínám uvažovat, že si koupím balerínky, protože na podpatky nejsem zvyklá. A všechny boty, co jsem viděla a líbily se mi mají ten podpatek vysoký a celý den bych v tom nevydržela. Jenže paní v salonu mi řekla, že ty šaty by chtěla aspoň 4 cm podpatek...tak nevím...boty s takovou výškou podpatku se mi nelíbí - z těch co jsem viděla a byly k dostání...
Odpovědět
Článek se načítá
acacia tak to gratuluju. My budeme mít klasický svatební pochop, protože tam s náma nediskutovali:-( A mě se ten klasický nelíbí...radši bych brala ty známosti:-D
Odpovědět
nebylo by už na čase tohle téma přejmenovat? ten dovětek už nedává moc smysl.
Odpovědět
@hellesvan který? Ten můj - to byla reakce na hailie a na debatu dneska, její přítel chce písničku z velmi nebezbečných známostí na obřadě....takže pokud si ji (tu debatu) nečetla celou nemohlo ti to dát smysl:-) Ale jinak vítej.
Odpovědět
@fridolinek Myslela jsem celou tuhle diskusi. Nevím, zda jsou to na svatbu v roce 2011 "zatím jen přípravy".
Odpovědět
@hellesvan tedy plánování, přípravy samozřejmě, ale plánování ? To asi bylo vloni, letos je to už docela hustý. .)
Odpovědět
tak jako ono to zatím svým způsobem přípravy jsou, protože svatby ještě neproběhly.-D:-D:-D
Odpovědět
@hellesvan tak máme už 713 stránek to je naděje, že nám za chvíli založí novou diskuzi:-D
Odpovědět
@fridolinek tak už 714:-D
Odpovědět
@fridolinek Jak čí, třeba se někdo vdával v lednu. ;o)
Odpovědět
@fridolinek kolik to musí mít stránek? :))) Diskuse je ok, jenom nadpis den za dnem ztrácí na aktuálnosti. Vždycky když sem klikám, tak mě to napadne.
Odpovědět
@hellesvan jj to máš asi pravdu, já nevím jen jednou nám zakládali novou diskuzi...že by 1000? NEtuším fakt:-) Ale myslím, že těch tisíc:-) My se přidali k plánování a tak nějak tu zůstaly:-))
Odpovědět
já myslím, že z holek co jsou tu a chodí sem pravidelně, se ještě žádná nevdávala a jestli to tak už to bude zase jiné téma pro holky, co to mají za sebou třeba....novomanželky 2011 nebo svatba v roce 2011:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tto je moje píšnička..tu bych chtěla, ale přítel se na to moc netváří :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám šaty!!! :-) Nakonec jsem vybrala v Adině na Pankráci úplně poslední, které jsem si ani nechtěla zkoušet, ale slečna říkala, ať to zkusím, tak jsem si je oblíkla dost rezignovaně, protože jsem byla strašně zklamaná z toho, že mi neseděly ty předtím, no a když jsem je měla na sobě, hned jsem věděla, že to jsou ty pravé! :-) Jsem tak šťastná!!! :-)
Odpovědět
@hellesvan stale se tady planuje :) @makovaapanenka congrat! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka taky gratuluju :-) láska na první pokus, tak to má být :-) @gepe přesně tak, já třeba stále plánuju a z příprav toho zatím moc nemám :-)
Odpovědět
@makovaapanenka moc gratuluju, mě se to taky stalo jako tobě:-) Akorát mě se líbily úplně jiné a ty se mi pak nelíbily jak jsem si je oblíkla tak jsem zkusila další a ty mi sedly perfektně a řekla jsem si, že ty chci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
makovaapanenka, fridolinek: já už mám lásky dvě - jedny v Adině (viz fotoblog) a jedny v salonu na Florenci (teď nevím, jak se jmenuje), ty jsem zkoušela už před rokem a něco a pořád na ně nemůžu zapomenout a příští týden jdu zkoušet do San Verita, tak uvidíme, jak ty lásky dopadnou a taky jestli to přežije peněženka :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?