Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne. dnes je jaksi všude mrtvo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak to jo...No juá jsem se bála,že jste všechny tam.Tak tím lépe,ale je to znát,že je ted oblíbený jiný server.Za víkend ani jedna stránka. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a tobě se tam nelíbí? jen nevím, kde zůstala avano. vždy to tady spolu ráno otevíráme a dnes nikde. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, možná zapadala taky sněhem ;-) nebo odpočívá, o víkendu měla nějakou konferenci
Odpovědět
Dobré ráno z úúúplně zapadaného Kladna. Jak se máte? PB, máš pravdu, je to nějaký mrtvý
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je taky mazec,ale to proto,že jsme docela vysoko,než zbytek Prahy.Furt padá a padá... Markys,já to tam nestíhám.Je to tam pro mě moc hektické... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pb, dneska padá celá praha, já jsem v centru na národní a od rána chumelí a chumelí, je nádherně bílo
Odpovědět
ahoj holky... pb, brusinkový džus fakt zabírá?? do háje, proč musí být najednou ve všem brusinky, zrovna když jsem zjistila, že jsem na ně alergická ]-( v Pardubicích taky od rána sněží... naprosto nikam se mi nechce, ale budeme muset odpoledne vyrazit pro rukavice a čepici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už jsem se začínala bát, že se mi květen 2011 zhroutí. Na mé matrice totiž v květnu neoddávají, nechápu a to je to 25ti tisícové město. Naštěstí snad najdeme útočiště v sousedství. A ještě ke všemu na pohádkovém zámečku. Jinak malá svatba se nám pomalu rozrostla na 35 lidí, vč. nás a tří malých dětí. Ale to už je opravdu strop. :-(
Odpovědět
Tady asi do večera zapadáme....Dálnice Kladno-Praha plná nehod,tak přítel asi nechá Meďoura v garáži u bytu a jede domů Fokusem,to nás aspoň nebude mrzet. Kucirlib: Nám se taky ta svatba rozrůstá...původně to bylo 30-50....ale spíš jsme počítali s třiceti...teď se nám to pomalu šplhá k 60...no uvidíme jak se to vyvrbí.
Odpovědět
Ahoj holky, tady je krásně bílo, dneska budu lepit hvězdy do oken:-D Mrtvo tu trochu je:-) Teda oproti tomu, co se tu kecalo dřív. Holky co budete kupovat rodičům za dárky? My jsme přemýšleli nad digitálním fotorámečkem, ale kolegyně ho má doma a říkala, že to je kravina....
Odpovědět
Já teda vůůůůbec nevím :-S ani našim,ani nikomu....jedině příteli ty fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kucirlib...cože?Co mají proti květnu?? :-o Loli,to je asi všude...Hlavně všechno blokujou kamiony...Haili a v centru se sníh drží?To je docela mazec...Tak je fakt,že sněží pořád.tady je tak 20 čísel. fridoli,já budu kupovat mamce keramické nože.Dost si potrpí na zeleninu a tak jí to pořídim,at to má zdrvaé,ale taky jsem původně chtěla pro oba rodiče,ale pro mého tátu je těžké něco nakoupit.Chce to totiž nápad.Mně se třeba osvědčili různé poukazy,různé dárkové certifikáty a lístky do divadla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme moji mamce koupili panoramatické puzzle a až si ho složí, tak jí ho necháme zarámovat a pověsí si ho místo obrazu. ;-) pak jsme se švagrovou nechali vyfotit ty dva malé raubíře a ty fotky dáme jako dárek. no a zbytek řešíme nějakou kosmetikou. řekli jsme si, že dárky dáme jen dětem a my jen nějaké drobnosti, bo vánoce přeci nejsou o stresu při kupování dárků. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys,moje řeč... ;-) máme to stejně...ale já tak ráda dávám dárky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri,je to prokázaný,že má tyhle účinky.Já jsem tomu moc nevěřila,ale nakonec,pač mi nechutnal uro čaj jsem po brusinkách šáhla,i když jsem je třeba ke svíčkové moc nemusela a žasla jsem nad tím,jak jsou supr... ;-) V lékárnách mají třeba brus. kapsle,ale tohle je teda 100 % bezkonkurenční. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Frido: my jsme ramecky koupili obojim rodicum a vypada to moc pekne. Muzes pres to lidem ukazovat fotky a netahat notebook, nebo si to dat na policku a fotky menit;-) Prijde mi to fajn a.snad se jim bude libiy:-)
Odpovědět
amadeuska no mě to přišlo jako dobrý nápad. Ale nevím, nic jiného mě nenapadá. Ségra jim kupuje lístky na koncert tak jí na to něco dám, ale to by zase měli pod stromečkem jenom dva papírky tak jsme se domluvili že ještě něco koupím...
Odpovědět
Profilova fotka
frido: Já o tom přemýšlela a třeba když chtějí babi ukázat fotky z dovolené nebo my jim fotky, tak bychom museli tahat notebook...takhle vezmeš kartu a ukazuješ. Nabo si to třeba dáš na komodu nebo někam a můžeš si tam buď nechat jednu fotku, nebo si nechávat přehrát prezentaci, jak chceš;-) Je to sice blbost, ale přijde mi to jako fajn blbost;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,díky za typ.Dám to asi tátovi.od bráchy už má vnoučátka,tak si to mlže dát na stůl a ít tam jejich fotku a nebo si to může měnit jak bude chtí.Díkes. ;-)
Odpovědět
no naši mají hodně fotek po bytě, rodiče přítele ani tak moc ne, ale tak uvidím, třeba se mi ještě podaří něco koupit ve Vídni na těch trzích jinak se budu modlit abych něco sehnala v Brně toho 11. ale bude to o nervy. Už teď mi to leze na nervy, kolik je všude lidí... a tady je fakt mrtvo, že bych našla svůj včerejší příspěvek na poslední stránce druhý den se mi ještě nestalo....
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli,to je fakt,mě taky ne.. :-D A to dokonce ne jedne den,ale několik dní. uvidíš,no.Já jsem vždy objednávala dárky přes poštu,myslela jsem,jak si tim ušetřím čas a nervy,ale na tý poště jsem stejně půl hodiny čekala.Bohužel jsemtotiž tenhle nápad neměla jen já. :-N Tu Víden ti závidim.To musí být paráda. ;-)
Odpovědět
PB já si ji ani nezávidím, protože je zima a dojedeme kolem desáté večer a druhý den zase musím jet do Olomouce do školy, ale pojedu pozdějším vlakem, tak doufám, že nebude mít velké zpoždění, to bych byla naštvaná...dost. Ty dárky musím nějak vyřešit, protože už se to dost blíží:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co je s váma, všichni spí nebo co:-)
Odpovědět
naiwi: Dík moc. Ale přehodit jména jsme v úmyslu neměli, i když praštěný jsme na to oba asi dost :-) Asi jsem to špatně napsala. Chtěli bychom společný příjmení, ale ani moje a ani jeho... Vim, že to není asi normální... Zkusim se na to zeptat někde na úřadě, snad je moc svým dotazem nerozhodim :-)
Odpovědět
barabucha, já myslím, že tohle fakt nejde. museli byste si požádat o změnu jména a to se obvykle dělá jen když máš nějaký závažný důvod - že ti to jméno nějak vadí v životě ;-) ale můžu se mýlit, zeptejte se...
Odpovědět
barabucha já jsem tě tak pochopila, ale ono opravdu to nejde....to by si přítel musel žádat o změnu příjmení a ty bys to pak převzala nebo byste se pak museli přejmenovat oba, ale teri má pravdu, musíte mít závažný důvod....a tohle asi do té kategorie závažný nespadá....amadeuska nespí ale je tu mrtvo to je fakt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) barabucha,určitě to měnili,když jsi měla nějaké hanlivé jméno,ale za poplatek jde dneska všechno.určitě se zeptej.myslim,že to neni zas takovej problém...Otázka je,jak je ten polatek velkej.A co vás to prosím tě,napadlo? No,fridoli,blíží,blíží.Za 30 dní je konec roku... :-N
Odpovědět
Ahojkyyy....tak s tim jmenem si myslim,ze to za 3 000 udelaji. Znami se prejmenovali a nebyl to problem. My jsme taky z legrace doma nadhodili,ze bychom byli Kumoi :-D (kombinace jeho a meho prijmeni) . Nahodou mi to prijde dobry. jinak musim se pochlubit,ze uz mam pracku a ted mi montuji tu satnu. Sice je mi zle jako prase,jelikoz jsem vcera u doktorky chytla k tomu mocaku i nejakou chripku a navic jsem byla na odberu,kterej me vzdycky odrovna,ale jsem hroooozne rada,ze uz to budu mit komplet.
Odpovědět
Já teda nevím, ale podle toho, co jsme se učili, by to za poplatek fungovat nemělo... ale vzhledem k dnešní době bych se nedivila, když by to šlo, i když mi to připadá dost zvláštní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?