Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 Tak už mám termín...2.2 v 9 ráno jdu na věc....
26. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
 Gepe:Já zase nemám přístup...Jak to??? emoticon
26. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Ahoj holky,já jsem si taky letos naplánovala hodně druhů cukroví.Já to nejím,ale má to ráda babička a vozím bráchovi a jeho rodině a něco do práce pro pány šéfy.Ale mezi 6.12.-18.12. nám mají dělat plastová okna,takže nevíme,jak to bude.Těžko si můžu ted naplánovat úklid,pečení a výzdobu. emoticon emoticon
26. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
 PB: No to je teda nemilééé. Nezávidím ti to. Mně budou dělat 1.12 šatnu a to je poslední věc,co se bude v bytě dělat a už se těším až tam bude uklizeno,pořádek a čisto!!
26. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 AHoj holky my vždycky pekli hodně druhů, ale letos pracně shazuju kila a ta představa že je zase naberu během pár dní......
Takže zítra pro atmosféru perníčky a jinak pečeme až v polovině prosince. taky jsem z těch co miluje domácí a to kupované je bléé emoticon Jsme od mala zvyklá na domácí dorty, cukroví apod a v tom koupeném cítím tu umělinu a to jak místo másla použijí bůhví co. emoticon
26. lis 2010 v 11:37  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 no,to máš pravdu Lucil.jednou jsem dokonce zažila i plesnivé...bylo to plesnivé uvnitř a těžko jsi poznala,že je to chytlé,takže od té doby to nekupujeme a to už je sakra dlouho.Bohužel ten plesnivej kousek vyšel na mě.Děsná zkušenost.
26. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 PB fakt to není ono, já jsme od babičky i mamky zhýčkaná dobrým domácím jídlem cukrovím buchtama apod.
Takže když mi pak někdo s nadšením nabízí cukroví že ho někde koupili a že je skvělé...
CHudák švagrová si minulý rok nechala upéct dort od známé co prý peče výborně-to bylo tak hnusné že mi pak říkala že na té oslavě se styděla jak to lidi převalovali v puse a pak to celé letělo našim a sežral to pes emoticon
Takže já jsem pro domácí. Hlavně to cukroví na prodej pečou moc brzo a mně i ted přijde že holky pečou např linecké brzo-pak bude měsíc staré ale každý je zvyklý jinak tak snad někoho nenaštvu emoticon
26. lis 2010 v 11:58  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Praha 6 - Suchdol, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Praha 6 - Suchdol, Region Praha
 lucil, každý to má jinak, my jsme to dělali vždycky tak, začali jsme o 1.adventu a postupně jsme pekly jak byl čas, tak to mám tak zafixovaný emoticon právě že mi chutná, jak je to linecký pak hezky rozleželý, ale slepujeme samozřejmě až později emoticon
26. lis 2010 ve 12:33  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielak.
Registrovala se 11. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 207 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Nesuchyne, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
danielak.
Registrovala se 11. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 207 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Nesuchyne, Region Rakovník
 cau devcatka, tak mam v praci zase chvilku casu. vanoce... to je tak hezke, ja sem velky priznivec vanoc, tak sem rada ze nejsem sama. jinak sem cetla o hrebicku a pomeranci ci jablicku, pani to byli casy. ja si pamatuju ze sme na todavali i sladkosti takove ty male gumidky, atd... bozinku uz se tesim az budu mit deti a budem si takhle hrat... ja pry byla kucharka uz od malicka emoticon
mamka me posadila do zidlicky a pode me dala igelit a ja placala a placala a mamka musela ochutnavat, no jak sem byla hodna emoticon
dneska zacinam s uklidem a v nedeli doufejme budu mit uz vyzdobu otovou, vcera sem zacala delat adventni venec...
jinak pec chci taky az pristi vikend v tydnu si pripavim testo a pak s do toho pustim emoticon
26. lis 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 hailli, my jsme taky vždycky pekly všechny adventní víkendy, pěkně postupně, podle toho, jak které cukroví potřebovalo... ale co nejsem s našima pravidelně, tak si vždycky dohodneme nějaký víkend, kdy se nám to hodí a zvládneme to celý najednou... a letos to vyšlo až v půlce prosince, protože přijede tetka... ale zase bude větší sranda emoticon já teda pečení miluju...
26. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 TAk já jsem domaemoticon Jdu přeskládat ty perníčky do krabice a pošlu vám fotkyemoticon Asi si už přenesu nějaké vánoční věci sem. Příštří týden totiž budeme pryč a ten další zase pojedeme do Brnaemoticon A přes týden nemám tolik času a ani se mi moc nechce...péct mi bude teta. Ta má domácí cukroví a je výborné tak letos poprvé jsem si od ní nechala napéct. Já budu dělat jenom perníky a max. vanilkové rohlíčkyemoticon A přítel miluje karamelové košíčky a rumové kuličky tak těch udělám vícemoticon
26. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barabucha
Registrovala se 23. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 30. července 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
barabucha
Registrovala se 23. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 30. července 2011
    Region Praha
 Ahoj.
Díky moc za vřelé přijetí. Zrovna šmejdím po netu a hledám nějaké vhodné místečko. Přístí týen tam chci zavolat. Jen je poněkud hloupý, že pořád nemám termínemoticon Možná by to chtělo plánovat právě od nějemoticon A měla bych ještě jednu otázku. Nevíte náhodou jestli je možné, abychom si oba vyměnili jméno, chtěli bychom se jmenovat úplně jinak, aby to bylo spravedlivý a nemusela jsem se přeučovat jenom jáemoticon Případně, co je k tomu třeba nebo tak... Vím, trohu neobvyklé emoticon
27. lis 2010 v 11:04  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rainfairy
2
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
rainfairy
2
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Region Mělník.
 Ahoj.
Můj milý se konečně rozhoupal a tak se 13.8. 2011 na naše pětileté výročí budeme brát. Místo už máme vybrané, jen čekáme na potvrzení termínu. Vzhledem k tomu, že se teďka blíží Vánoce tak nějak nevím kde a čím začít emoticon Nevím jestli není ještě brzo na zkoušku šatů? No uvidíme...
27. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naiwi
2
Registrovala se 4. července 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 70 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
naiwi
2
Registrovala se 4. července 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 70 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 barabucha: nejsem si jistá,ale na formuláři, co jsme vyplňovaly byla i možnost,že by muž měl tvoje příjmení. Ovšem nevím jestli to jde přehodit úplně. jako určitě by šlo abyste měli oba obojí příjmení, ale že bys ty měla jeho a on tvoje, to už by bylo asi trochu moc složité.
27. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naiwi
2
fotoportrét
fotoportrét
naiwi
2
 Tak jsem to našla na netu a jsou tam možnosti, že budete oba používat jedno příjmení nebo každý svoje dosavadní a nebo, že muž nebo žena budou na druhém místě uvádět příjmení předchozí.
27. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 ahoj holky, tak jsem v plné polní a uklízímemoticon barabucha já myslím že naiwi má pravdu my to tak v tom formuláři měli taky, ale pokud chcete úplně jiné příjmení tak to budete muset asi zaplatit změnu. Myslím, že to nejde tak abyste tam napsali jakékoli příjmení...rainfairy: já jsem byla zkoušet šaty před dvěma týdny a to mám svatbu v červnu a paní mi řekla, že už nevěsty chodí. Mám i jedny šaty zamluvené s tím, že to můžu změnit (ještě na jaro jim dojde nová várkaemoticon). Někde mi řekli, že je brzo, ale tady v tom salonu odkud mám šaty byli v pohodě a moc ochotní a zkusili mi jich několik. Vem to tak, že v prosinci není moc čas. Já h nemám ani v lednu to mám zkoušky. Záleží na lidech v salonu, ale asi ti budou tvrdit, že šaty jim ještě dojdou další nové.
27. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Fridoli,přesně...není nová kolekce,tak sem nechodte.Ale třeba mně přijde,že půl roku před svatbou je správný čas.Přesně ode dneška. emoticon
Já jdu teda tak za 3 týdny.Těsně před Vánocema.Spoléhám se na to,že nebude moc lidí a snad bude už nová kolekce,ale mám zamilovaný model šatů a bojím se,že nic podobného v salónu mít nebudou. emoticon
Jinak já mám taky naklizeno,ale nezdobíme a ani nepečeme.Okna nám budou měnit 10.prosince,takže až pak se vše musí zvládnout.
27. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
Registrovala se 20. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1034 příspěvků. Má 44 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
Registrovala se 20. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1034 příspěvků. Má 44 přátel. Region Praha.
 PB: No jo, máme přesně půl rokuemoticon

barbucha: Nevím, jak to je, ale kamarádka to tak taky chtěla a tvrdila, že by to neměl být problém. Že tam je prostě manželé si zvolili společné příjmení... Třeba to tak fakt jdeemoticon

Jinak já jsem nachcípaná, tak taky neuklízím a nezdobím a nic...snad zítra bude líp a vrhnu se do tohoemoticon Ale s tím cukrovím nevím nevímemoticon
27. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Amde,letí to,vid?
emoticon
Já budu uklízet zase až po oknech tak nějak víc z gruntu,tak jako dneska.Za chvilku se chystáme s kamarádkou na rozsvícení vánočního stromu,tak jsem zvědavá.
Holky,měla jste některá Trdlo?Vždycky to nádherně voní,ale ty fronty...jak to vlastně chutná?!
27. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
 PB: Já to jednou měla, ale čekala jsem, že to bude lepší...rpzhodně to ale špatné není, jen člověk nesmí mít moc velké očekáváníemoticon

Já jsem se nadchla a budeme mít na svatbě večer ohňostrojemoticon Třeba dva lampiónky pro nás, ale ohňostroj, aspoň malý budeemoticon Teď jsem se koukala na jedno video a dojala jsem se, na konci měli dokonce srdíčkaemoticon

Jo a kdy rozsvěcí ten stromeček? My míříme přesně na opačnou stranu na oslavu máminých narozeninemoticon
27. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 emoticon emoticon Aha,tak to asi nic...V 18 hod. emoticon
Ty ohnostroje jsou dražší,ale je to moc pěkný,to je teda fakt.Stále ti nepřišla ta registrace?Mně jo,ale nějak to tam nestíhám... emoticon
27. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
fotoportrét
fotoportrét
amadeuska
6
 PB: Jo přišla, ale teď tam nikdo není a taky se tam nějak moc neorientujuemoticon Tak to se akorát mineme někde na poloviční cestě emoticon
27. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 tak si oslavu užij.já byla ted nakoupit a docela mi byla zima... emoticon to bude supr,až se večer vrátim nasraná z těch davů a ještě zmrzlá. emoticon
27. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 pb, mně trdlo docela chutná, ale záleží na tom, jaké... co jsou ty stánky, tak u některých mi to chutná, u některých tolik ne... ale nepamatuju si, které je které emoticon
27. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
 AHojky holky, já už dnes konečně připravovala byt na stěhování. Docela fuška jelikož jsem se ráno vzbudila ( asi v šest) se zánětem močových cest.....bolest jako blázen,non stop běhačka..děsný.
27. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Kup si brusinkový džus a hodně ho pij.Je to balzám pro podrýžděný cesty a močák.
28. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
 PB: Díky...myslíš,že zabere normální obchoďákovej? Nikam do čerstvých džusů se mi nechce.
Dneska,vlastně už včera ( v neděli) jsme byli s tchánovými na obědě v Holiday Inn (úúúúžasná restaurace a cenově veeelmi dostupná,s nádhernou zahradou) moc pěkný místo,jen ty pokoje nic moc.Ale hostina by tam teda byla suprovááá
29. lis 2010 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 krásné zasněžené ráno všem přeji,
teda tady je mrtvo... emoticon
Loli,stačí obyč obchodákovej.Já ho pila ředěnej půl na půl a supr.Má to antiseptický účinky.Fakt to potom pálení najednou zmírní a je to příjemný se vyčůrat...Doporučuju vřele. emoticon
Tak vidíš. emoticon To je paráda.Pokoje neřeš,stejně tam všichni budou spát v podnapilém stavu a bude jim to vesměs jedno.Darovanýmu koni... emoticon
29. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markys9
3
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 499 příspěvků. Má 11 přátel.
  • Svatba byla 19. března 2011
    Rožnov p.R., Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
markys9
3
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 499 příspěvků. Má 11 přátel.
  • Svatba byla 19. března 2011
    Rožnov p.R., Region Vsetín
 dobré ránko emoticon
29. lis 2010 v 09:58  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 To jste všechny na tom jiném serveru Markys?
29. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš