Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Tak už mám termín...2.2 v 9 ráno jdu na věc....
Odpovědět
Gepe:Já zase nemám přístup...Jak to??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já jsem si taky letos naplánovala hodně druhů cukroví.Já to nejím,ale má to ráda babička a vozím bráchovi a jeho rodině a něco do práce pro pány šéfy.Ale mezi 6.12.-18.12. nám mají dělat plastová okna,takže nevíme,jak to bude.Těžko si můžu ted naplánovat úklid,pečení a výzdobu. ]-( :-|
Odpovědět
PB: No to je teda nemilééé. Nezávidím ti to. Mně budou dělat 1.12 šatnu a to je poslední věc,co se bude v bytě dělat a už se těším až tam bude uklizeno,pořádek a čisto!!
Odpovědět
AHoj holky my vždycky pekli hodně druhů, ale letos pracně shazuju kila a ta představa že je zase naberu během pár dní...... Takže zítra pro atmosféru perníčky a jinak pečeme až v polovině prosince. taky jsem z těch co miluje domácí a to kupované je bléé 8-) Jsme od mala zvyklá na domácí dorty, cukroví apod a v tom koupeném cítím tu umělinu a to jak místo másla použijí bůhví co. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no,to máš pravdu Lucil.jednou jsem dokonce zažila i plesnivé...bylo to plesnivé uvnitř a těžko jsi poznala,že je to chytlé,takže od té doby to nekupujeme a to už je sakra dlouho.Bohužel ten plesnivej kousek vyšel na mě.Děsná zkušenost.
Odpovědět
PB fakt to není ono, já jsme od babičky i mamky zhýčkaná dobrým domácím jídlem cukrovím buchtama apod. Takže když mi pak někdo s nadšením nabízí cukroví že ho někde koupili a že je skvělé... CHudák švagrová si minulý rok nechala upéct dort od známé co prý peče výborně-to bylo tak hnusné že mi pak říkala že na té oslavě se styděla jak to lidi převalovali v puse a pak to celé letělo našim a sežral to pes ;-) Takže já jsem pro domácí. Hlavně to cukroví na prodej pečou moc brzo a mně i ted přijde že holky pečou např linecké brzo-pak bude měsíc staré ale každý je zvyklý jinak tak snad někoho nenaštvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, každý to má jinak, my jsme to dělali vždycky tak, začali jsme o 1.adventu a postupně jsme pekly jak byl čas, tak to mám tak zafixovaný :-) právě že mi chutná, jak je to linecký pak hezky rozleželý, ale slepujeme samozřejmě až později :-)
Odpovědět
cau devcatka, tak mam v praci zase chvilku casu. vanoce... to je tak hezke, ja sem velky priznivec vanoc, tak sem rada ze nejsem sama. jinak sem cetla o hrebicku a pomeranci ci jablicku, pani to byli casy. ja si pamatuju ze sme na todavali i sladkosti takove ty male gumidky, atd... bozinku uz se tesim az budu mit deti a budem si takhle hrat... ja pry byla kucharka uz od malicka :-D mamka me posadila do zidlicky a pode me dala igelit a ja placala a placala a mamka musela ochutnavat, no jak sem byla hodna :-) dneska zacinam s uklidem a v nedeli doufejme budu mit uz vyzdobu otovou, vcera sem zacala delat adventni venec... jinak pec chci taky az pristi vikend v tydnu si pripavim testo a pak s do toho pustim :-)
Odpovědět
hailli, my jsme taky vždycky pekly všechny adventní víkendy, pěkně postupně, podle toho, jak které cukroví potřebovalo... ale co nejsem s našima pravidelně, tak si vždycky dohodneme nějaký víkend, kdy se nám to hodí a zvládneme to celý najednou... a letos to vyšlo až v půlce prosince, protože přijede tetka... ale zase bude větší sranda x-) já teda pečení miluju...
Odpovědět
TAk já jsem doma:-) Jdu přeskládat ty perníčky do krabice a pošlu vám fotky:-) Asi si už přenesu nějaké vánoční věci sem. Příštří týden totiž budeme pryč a ten další zase pojedeme do Brna:-) A přes týden nemám tolik času a ani se mi moc nechce...péct mi bude teta. Ta má domácí cukroví a je výborné tak letos poprvé jsem si od ní nechala napéct. Já budu dělat jenom perníky a max. vanilkové rohlíčky:-) A přítel miluje karamelové košíčky a rumové kuličky tak těch udělám víc:-)
Odpovědět
Ahoj. Díky moc za vřelé přijetí. Zrovna šmejdím po netu a hledám nějaké vhodné místečko. Přístí týen tam chci zavolat. Jen je poněkud hloupý, že pořád nemám termín:) Možná by to chtělo plánovat právě od něj:) A měla bych ještě jednu otázku. Nevíte náhodou jestli je možné, abychom si oba vyměnili jméno, chtěli bychom se jmenovat úplně jinak, aby to bylo spravedlivý a nemusela jsem se přeučovat jenom já:) Případně, co je k tomu třeba nebo tak... Vím, trohu neobvyklé ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj. Můj milý se konečně rozhoupal a tak se 13.8. 2011 na naše pětileté výročí budeme brát. Místo už máme vybrané, jen čekáme na potvrzení termínu. Vzhledem k tomu, že se teďka blíží Vánoce tak nějak nevím kde a čím začít :) Nevím jestli není ještě brzo na zkoušku šatů? No uvidíme...
Odpovědět
barabucha: nejsem si jistá,ale na formuláři, co jsme vyplňovaly byla i možnost,že by muž měl tvoje příjmení. Ovšem nevím jestli to jde přehodit úplně. jako určitě by šlo abyste měli oba obojí příjmení, ale že bys ty měla jeho a on tvoje, to už by bylo asi trochu moc složité.
Odpovědět
Tak jsem to našla na netu a jsou tam možnosti, že budete oba používat jedno příjmení nebo každý svoje dosavadní a nebo, že muž nebo žena budou na druhém místě uvádět příjmení předchozí.
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem v plné polní a uklízím:-D barabucha já myslím že naiwi má pravdu my to tak v tom formuláři měli taky, ale pokud chcete úplně jiné příjmení tak to budete muset asi zaplatit změnu. Myslím, že to nejde tak abyste tam napsali jakékoli příjmení...rainfairy: já jsem byla zkoušet šaty před dvěma týdny a to mám svatbu v červnu a paní mi řekla, že už nevěsty chodí. Mám i jedny šaty zamluvené s tím, že to můžu změnit (ještě na jaro jim dojde nová várka:-)). Někde mi řekli, že je brzo, ale tady v tom salonu odkud mám šaty byli v pohodě a moc ochotní a zkusili mi jich několik. Vem to tak, že v prosinci není moc čas. Já h nemám ani v lednu to mám zkoušky. Záleží na lidech v salonu, ale asi ti budou tvrdit, že šaty jim ještě dojdou další nové.
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli,přesně...není nová kolekce,tak sem nechodte.Ale třeba mně přijde,že půl roku před svatbou je správný čas.Přesně ode dneška. ;-) Já jdu teda tak za 3 týdny.Těsně před Vánocema.Spoléhám se na to,že nebude moc lidí a snad bude už nová kolekce,ale mám zamilovaný model šatů a bojím se,že nic podobného v salónu mít nebudou. :-( Jinak já mám taky naklizeno,ale nezdobíme a ani nepečeme.Okna nám budou měnit 10.prosince,takže až pak se vše musí zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No jo, máme přesně půl roku:-) barbucha: Nevím, jak to je, ale kamarádka to tak taky chtěla a tvrdila, že by to neměl být problém. Že tam je prostě manželé si zvolili společné příjmení... Třeba to tak fakt jde;-) Jinak já jsem nachcípaná, tak taky neuklízím a nezdobím a nic...snad zítra bude líp a vrhnu se do toho:-) Ale s tím cukrovím nevím nevím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Amde,letí to,vid? ;-) Já budu uklízet zase až po oknech tak nějak víc z gruntu,tak jako dneska.Za chvilku se chystáme s kamarádkou na rozsvícení vánočního stromu,tak jsem zvědavá. Holky,měla jste některá Trdlo?Vždycky to nádherně voní,ale ty fronty...jak to vlastně chutná?!
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Já to jednou měla, ale čekala jsem, že to bude lepší...rpzhodně to ale špatné není, jen člověk nesmí mít moc velké očekávání;-) Já jsem se nadchla a budeme mít na svatbě večer ohňostroj:-) Třeba dva lampiónky pro nás, ale ohňostroj, aspoň malý bude:-) Teď jsem se koukala na jedno video a dojala jsem se, na konci měli dokonce srdíčka:-) Jo a kdy rozsvěcí ten stromeček? My míříme přesně na opačnou stranu na oslavu máminých narozenin:-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) :-D Aha,tak to asi nic...V 18 hod. ;-) Ty ohnostroje jsou dražší,ale je to moc pěkný,to je teda fakt.Stále ti nepřišla ta registrace?Mně jo,ale nějak to tam nestíhám... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Jo přišla, ale teď tam nikdo není a taky se tam nějak moc neorientuju:-) Tak to se akorát mineme někde na poloviční cestě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si oslavu užij.já byla ted nakoupit a docela mi byla zima... :-N to bude supr,až se večer vrátim nasraná z těch davů a ještě zmrzlá. :-D
Odpovědět
pb, mně trdlo docela chutná, ale záleží na tom, jaké... co jsou ty stánky, tak u některých mi to chutná, u některých tolik ne... ale nepamatuju si, které je které :-N
Odpovědět
AHojky holky, já už dnes konečně připravovala byt na stěhování. Docela fuška jelikož jsem se ráno vzbudila ( asi v šest) se zánětem močových cest.....bolest jako blázen,non stop běhačka..děsný.
Odpovědět
Profilova fotka
Kup si brusinkový džus a hodně ho pij.Je to balzám pro podrýžděný cesty a močák.
Odpovědět
PB: Díky...myslíš,že zabere normální obchoďákovej? Nikam do čerstvých džusů se mi nechce. Dneska,vlastně už včera ( v neděli) jsme byli s tchánovými na obědě v Holiday Inn (úúúúžasná restaurace a cenově veeelmi dostupná,s nádhernou zahradou) moc pěkný místo,jen ty pokoje nic moc.Ale hostina by tam teda byla suprovááá
Odpovědět
Profilova fotka
krásné zasněžené ráno všem přeji, teda tady je mrtvo... :-S Loli,stačí obyč obchodákovej.Já ho pila ředěnej půl na půl a supr.Má to antiseptický účinky.Fakt to potom pálení najednou zmírní a je to příjemný se vyčůrat...Doporučuju vřele. ;-) Tak vidíš. ;-) To je paráda.Pokoje neřeš,stejně tam všichni budou spát v podnapilém stavu a bude jim to vesměs jedno.Darovanýmu koni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jste všechny na tom jiném serveru Markys?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?