Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Dobre ranko prajem .... jupi tak tu konecne mame piatok. Inak k tomu snehu ja mam strasne rada sneh a vianoce taky, ta prava vianocna nalada este nedorazila ale obchody su uz vsetky preplnene vianocnymi dekoraciama taktiez vianocne piesne zneju uz vsade :( Zaujimavy clanek: http://vlasta.atlas.centrum.cz/rodina...
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče trávení vánoc, tak my se taky snažíme podělit obě rodiny spravedlivým dílem, samozřejmě co je malej na světě, tak by všichni chtěli, ať jsme na vánoce u nich, takže to většinou střídáme, jeden rok na vánoce u našich a na silvestra u přítelových, další naopak, no nejhorší, že jedni jsou v praze a druzí na moravě, tak to nejde objet v jeden den minulý rok byli všichni u nás a to byl teda docela hukot :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, tak tomu mýmu se nechce nic ani ve tři, ani v šest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je asi nejpraktištější,pokud je místo,tak všichni pohromadě,ale zase né všichni se snesou a vánoce berou jako svátky klidu a míru a ne že se budou přetvařovat a stresovat,co vlastně říct a tak. Loli,takže budeš hledat dál? ahoj Niccky ;-) Haili,taky razíte na Staromák?Tam to na mě vždycky padne.Všude voní svařák a Trdlo,klobásky.Ta výzdoba.Ale těch lidí :-S
Odpovědět
hailli u nas je to stejny :) ale bylo to zajimavy si procist... Loli takze hledas dalej??
Odpovědět
PB: Nějak jsem přišla o chuť...... Znám jedno dokonalé místo na hostinu. Restaurace hotelu Holiday Inn....je to opravdu dokonalé. Ale ty hotelové pokoje ;-( bléééé Jinak naše loňské Vánoce byly do šesti u jeho ridčů,kde byla sestra s malou a pak u našich,kam jsme hned večer přejeli . Letos sestra s malou budou v Budějkách u její tchýně a my budeme mít v bytě oboje rodiče.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tak s tím kempinskym mě to mrzí :-(, nelíbilo by se ti tohle? http://www.theaugustine.com/weddings/ z obřadu byste to měli coby kamenem dohodil ono je potřeba si občas dát pausu aby člověk načerpal novou chuť hledat to pravé místo
Odpovědět
Hailie: Včera jsme se zase nějak nepohodli,takže nemám už na nic chuŤ. Ani na vdávání. Ale moc děkuji...je to krásné místo....až zase chuť příjde,mrknu se.
Odpovědět
Jé holky jak tu řešíte Vánoce tak my co jsme s přítelem spolu trávíme je vždycky jen my dva a potom teda s malým a letos už i s druhým. Chceme si užít klidu a pohody doma a nechodit po návštěvách. pak jedem na jeden oběd k našim a na druhý k tchánovcům ale šedrý večer je jen náš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil,občas mám taky 100chutí to tak udělat, ale zase na druhou stranu mám ráda velké rodinné sešlosti, hrozně se mi líbí co je snad v každém americkém filmu, jak se celá rodina sjede dohoromady, no jen na to mít taky tak veliký dům a zahradu
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,ta krize prostě vleze na všechny,obvykle kvůli blbostem.Všchno přejde a zase budeš mít náladu a chut do plánování.Bude zase dobře,uvidíš. ;-)
Odpovědět
PB: Kvůli hrozným blbostem..... :-S doufám,že to přejde brzy... Jinak v pondělí máme schůzku s reverndem.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
s tím samojským? určitě se vám bude líbit, na mě působil moc sympaticky a příjemně
Odpovědět
loli:no jo svatba je taky někdy plná nervů,něco nevychazí jak by mělo a už se to veze ale neboj to se zase uklidní ;-) ;-) lucil.my to máme taky tak a potom když už všechny obejdem tak doma lenošíme a papaáme :-D :-D no ale já letos moc papat nebudu :-D :-D
Odpovědět
Loli neboj ono to prejde vsechno bude ok, najhorsie su tie prve pocity kdyz ti neco nevyjde tak jak to chces. Ja sem toho roku moc rada lebo sem dostala volno na 24.12 takze se budem mohla venovat priprave v plnom prude. Minuleho roku sem pracovala do 3 takze to bylo fofrem vsechno. My budem na stedry den sami no potom budem striedat pratele...
Odpovědět
Hailie: JJ. Ty ho máš taky? Anka: Ale prooooč? Nemá to být romantické plánování?
Odpovědět
Profilova fotka
Anka- to ja jsem si prave rekla, ze zajdu k te vyzivove poradkyni, ale az po Vanocich:-D Bramborovej salatek a vinnou klobasku si proste nemuzu nechat ujit:-D
Odpovědět
Niccky: Nesnáším to :-S A špatně se s tím vyrovnávám. Radši žádnou svatbu než abych se s tím nervovala.
Odpovědět
loli.no to je prostě život,nikdy není to tak dokonalé jak by sis představovala.Ale ve svatební den to už bude jiné to už si budeš užívat,sama to musíš znát si cizinka a jaké to je když vyřizuješ papíry a ostatní věci ,taky to je komplikované ale jde to,ono stačí vždycky jenom jedno špatné slovíčko a už je ohen na střeše ale bude dobře a přejde to :-) :-)
Odpovědět
amadeuska:no to mi vykladej ,taky milují bramborový salát a filety a další vánoční pochoutky :-D :-D :-D no bude to asi těžké se o vánocích udržet :-D :-D :-D ale budu se snažit abych moc nepapala :-N :-N :-N
Odpovědět
Anka: Zařizovala jsem toho tolik a vždy s velkým úspěchem...Ale teĎ ;-( No snad bude líp.....
Odpovědět
loli.no jo si tvrdohlavá :-D :-D :-D ale já jsem taky :-D :-D takže si taky stojím za svím ale někdy ,záleží na okolnostech udělám vyjímku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, my ho nemáme, ještě nevíme ani kdy a kde to bude, takže oddávajícího jsme ještě vůbec neřešili, ale měla ho na svatbě kamarádka, nejprve jsem si říkala, co se zbláznila, že má najednou církevní svatbu, no ale obřad byl opravdu moc hezký, takový odlehčený a přitom velmi osobní a romantický s těmi nervy to je jasné, je to proto, že to chce mít člověk prostě perfektní a podle svých představ, aby se nic nepokazilo, tak se samozřejmě nervuje, aby to všechno opravdu tak vyšlo, ale ten svatební den si určitě užijeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: taky nemam v planu se prezirat, ale ona by mi rekla, ze.se.to da udelat i s jogurtem a tak...no nechci si to kazit a pak se na to vrhnu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak o vánocích já se asi fakt neudržím :-) i když zrovna ten salátek s jogurtem mi vůbec nevadí, ale kvůli miláčkovi bude stejně poctivě s majonézou, nevím jestli to ještě dělají, ale mě taky moc chutnala Yofresh od Hellmans jogurtová majonéza, tak to je takový dobrý kompromis
Odpovědět
amadeuska.no uvidíme co nám řekne vahá po vánocích :-D :-D :-D já tet každý den cvičím at zhodím a vánoce mi to tet zkomplikujou :-D :-D :-D
Odpovědět
Snad ano.....děkuji.....
Odpovědět
Profilova fotka
loli určitě bude to dobré, dej si fakt chvíli oraz a uvidíš, že se na to plánování zase budeš těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: no uplne se tam nehodi no;-) Ja jen doufam, ze po nich konecne uz budu moct cvicit..to pak bude taky neco jineho. Ja se na drahouse vcera nastvala a pak jsem si dala cokoladu, takze jsem jeste nastvana na sebe:-( Normalne ji nejim, jsem blbka... Hailli: to zni jako dobry kompromis. Akorat ja stejne vyrabim salat dle prababiccina tajneho receptu a majonezu kupovat nepotrebuju, ac tam je...:-D
Odpovědět
amad.-tak čokoláda je fajn taky si občas trochu dám ;-) ;-) je dobrá na nervy je já už jsem ráda že je pátek,konečně mi přišli ty formy na bábovičky tak je zkusím udělat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?