Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ahoj holky, já vám ten odkaz pošlu zítra, jdeme s kamarádkou ještě do jednoho salonu:-D Jinak pěkný večer, vrátil se mi přítel tak si ho chci užít:-D
Odpovědět
Holky samo že to nevydržím tak jsem je šupla do alba, jsou to jedny z nich. ten se dvěma řadami kamínků mi moc slušel a měl 4mm šířku ale přítlei se zdál moc obyč ten pánský.
Odpovědět
lucil: jsou naprosto nádherný, moc se mi líběj! x-) To je 6mm? Dobrá volba.
Odpovědět
No říkám si Bello jestli jsme neměli zvolit něco jednoduššího jako byly ty původní. Ale byl to nakonec kompromis a je to fakt prsten..jsem z toho taková paf celá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,krása,oprvadu dobrá volba,jsou snad nejhezčí,co máš v albu a ten pánskej je taky moc pěknej. ;-) Fridoli,tak se zítra těšim na odkaz.Sice juknu až v neděli,ale těšim se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: Teda ty jsou:-) Budeš zářit na dálku;-) Já jsem asi špatně četla, ale vy jste si je teda nechali dělat? Jestli jo, tak to je super!! A od koho?
Odpovědět
Díky holky já jsem celá paf-původně sme chtěli jednoduchéa vida co se z toho vyklubalo. je to od Lukáše Rýdla a budou za 3-4 týdny takže nám je přinese Ježíšek.jsme natěšená jak malá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: Taky máme od Rýdla a jsme nadšení:-) A měli jsme je mít až včera, ale nakonec nám psali už 10., ať si je přijdeme vyzvednout:-) Třeba je taky budete mít dřív;-)
Odpovědět
AMade LR má krásné prsteny. NEmohli jsme vybrat a pořád se nám měnil vkus :-D Holyk peču nám k vínu jakýsi sýrový koláč od babicy tak jsme vzědavá, děti jsou u bbičky....
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: Tak my, když jsme tam šli, tak jsme už vlastně měli vybráno. Pak to vypadalo, že tam asi budem vybírat donekonečna, ale nakonec jsme se zase vrátili k původnímu plánu:-) Ale provedení je skvostné a krásně sedí. Dokonce i drahý vypadal, že se mu nechce sundavat;-) Co se sýrových koláčů týče, tak já s nimi začla nedávno, ale vřele můžu doporučit: http://recepty.vareni.cz/slany-kolac-... a tenhle je ještě větší mňamka http://www.toprecepty.cz/recept/12575...
Odpovědět
Potřebujeme: Amade peču tento ale s klobáskou. 250 g pečeného kuřete, 250 ml mléka, 200 g hladké mouky, 250 g směsi sýrů (eidam, niva, mozzarella), hrst žampionů, 1 papriku, 3 vejce, olivový olej, sůl Maso, papriku a žampiony nakrájíme a dáme do mísy. Přidáme nastrouhané sýry, mléko, vejce a mouku, promícháme a dáme na olejem vymazaný pekáč. Pečeme při 200 °C 20 minut. Podáváme se zeleným salátem a rajčátky pokapanými citronkem. No říkám si jestli ty jendoduché nebyly lepší-ale tyto fakt vypadaly dobře-jsme na ně zvědavá. Ty tenší se mi líbily víc ae enslušel za s příteli.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: To vypadá taky zajímavě, akorát nechápu- to se na to pak hodí mouka a vejce a smíchá se to všechno dohro? Hm, člověk by čekal, že se z toho vyrobí těsto? :-) Tak dej vědět, jak chutnal;-) Jinak ty prstýnky jsou fakt exkluzivní:-) Ty co máme my tam mají taky větší, ale já mám moc krátké prsty a ty hodně široké na mé ruce nevypadají dobře. Tak jsme raději zvolili tenčí. Ale vypadají vážně o moc lépe, než na obrázku. Škoda, že mám zakázáno je vyfotit :-|
Odpovědět
Článek se načítá
MY jsme chtěli 4-5mm a máme nakonec 6mm. Mně nejvíc slušel ten druhý ale přítlei seděl tento a měn se líbily skoro všechny tak jsm e vzali ty co máme. No a taky je foti nebudu a nikomu je neukážu-ani mamka neví jaké máme objednané-jen vám jsem se pochlubila.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,myslím,že jste vybrali fajn kompromis. ;-) Jinak recepty supr,určo vyzkouším. ;-) Díky za inspiraci. x-) MY jsme objednali prstýnky 16. a budou až 17.12.Zhruba.Ale nějak snad týden před jdeme na zkoušku.Amademtaky jste byli na zkoušce než je úplně dodělali?Máme nakonec šířku 4,3 mm a je to tenoučký,ale mě to neva.Mám drobný a hubený prsty.Akorát u přítele to asi nebude moc vidět.Ten má krásný štíhlý prsty,ale teda holky,to jsou tlapy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No my jsme na zkoušce nebyli. Prostě nám za 14 dní napsali, že jsou. My přišli, zkusili, zaplesali, zaplatili a odnesli si je domů:-D
Odpovědět
PB mně nejvíc slušel ten 5mm ale je pravda že na příteli to pak nevypadalo nějak extra, už jsme skoro vypisovali objednávku na ty naše vybrané a jen jsme chtěli přidat kamínky a já říkám a co tyto a přítel si ho nasadil a bylo rozhodnuto.
Odpovědět
lucil, nadherny prstynky, super volba! x-) neco takovyho bych taky chtela :-) hest, vitej zpet mezi "zivymi" nami ;-) pb, drags imun? to co? =-) jim imunoglukan a ted si davam od stredy dvojtou davku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) No vidíš...mělo to tak být Uvidíme.Jsou to ty co máme v albu.I jsme chtěli to hrubé matování,pískování,ač nám to pán rozmlouval.Není to prý praktické,ale nám se to táááák líbilo.Prý se to hodně špiní.Takže budeme čistit a budeme spokojený.Já už jsem i uvažovala o jemnějším matu,ale přítel nechtěl. :-D Takže to byla opravdu společná objednávka.Nakonec mě přítel dostal.Má obří velikost 59.Na ty tlapy to ale neni tak fest.
Odpovědět
lucil: opravdu jste vybrali skvěle, nebudete litovat. Jsou to jedny z nejhezčích, co jsem viděla, fakt. A ta šířka je super, my budeme mít tu samou.
Odpovědět
Gepe synek to ted taky bere aještě dalších asi 5 medicín-mám na to už rozpis. Gepe přítel má vel. 62,5 a nemá moc silné prsty. Já si obejdnala 54. Jinak díky za pochvaly. jdem si dát víno a ten sýrový koláč.
Odpovědět
To druhé platí pro PB:)
Odpovědět
lucil, prijde mi ze to i opravdu zabira :) jinak to neva ze je to pro pb, jsem tady slintala nad temi vasimi recepty x-) jen drahy neji nic smradlavy a plesnivy ze syru.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Neví, o co přichází. Smradlavý a plesnivý věci bývají ty nejlepší :-D :-D :-D A co třeba takovej smradlavej pršut...jejda já jsem dneska nějaká prožraná:-)
Odpovědět
Tak my jdem na to vínko a sýrový koláč:)páá
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo,smradláky,mnááám. :-D Lucil,dobrou chut.Tak to jsi mě s tou velikosti uklidnila.Spíš maj větší klouby,než tlustý prsty. Gepe,Drags Imun je ten driák,co dávám naší malý na restart imunity.Je to asi dost hnusný,vypadá to jako krev,ale teda myslim,že pomáhá. ;-)
Odpovědět
lucil, dobrou chut a hezky vecer! :-) amad, ja mu to taky porad rikam! 8-( a pak mu davam v nestrezenym okamziku treba pusu po syrecku a on pak malem zvraci :-D :-D pb, jo vlastne to jsi mi psala x-) hele, uvidim co ten imunoglukan a kdyztak sahnu po tomhle "krevnim derivatu" ;-)
Odpovědět
Holky, já plísňáky a smradláky taky nemůžu :-D, to je děs:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: chudák:-D Tak ho nemuč;-) To my se s drahoušem shodujeme v dobrotách, až na pro mě nepochopitelné věci jako jazyk, koleno, ovar apod. Blééé. Já teda mu klidně budu věřit, že to je dobrý, ale do pusy to nedám.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
amade,já taky toto nejim.+ třeba špek,jitrnice... :-S holky,co si povyměnovat recepty na cukroví?beru hlavně na nepečené cukroví. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Já teprve hodlám sbírat od mamky a tchýně. Ale v jednom časopise jsem četla neuvěřitelný recept na prý úžasné kokosové kuličky. Je to jen ze salka a kokosu, to se nechá ztuhnout a pak se z toho dělají kuličky a obalují v kokosu (znova)- Musí to být neuvěřitelná kalorická bomba, ale prý je to fakt úžasné. Jo ještě do toho myslím vmáčkne mandli :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?