Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
markys ty kvetiny odoberaju druzicky nie nevesta ona ich len prijme a potom preposle druzickam ktore stoja za nou ...... a tie kytice sa davaju po obrade ked skonci tak bud vonku pred obradnym salem nebo kostelem ty kazdy gratuluju a sucasti je kytica. Mne to prijde dost mile :)
Odpovědět
Niccky: Ahojky.....Je to hezké to ano....Ale my jsme to vezli jako svědkovo auto v kufru a měli jsme ho pěkně zasviněněj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co když nevěsta družičky nemá? to pak odebírá kdo? maminky?
Odpovědět
Niccky: A nedává se u Vás ještě dort?
Odpovědět
Markys: Tak to asi svědkyně....
Odpovědět
tak u nas je zvyk ze mas na svadbe svedka a potom vsechni mlady su druzicky a druzbovia ( samozrejme nad 18 r. ) takze na kazdej svatbe mas minimalne 3 pary .... nebo kdyz ne tak segra, pritelkyne, svagrova - vzdy se nekdo najde.
Odpovědět
Profilova fotka
loli teď jsem se pěkně nasmála.my budeme mít totiž svědky - chlapy. už vidím jak můj brácha, nebo přítelův svědek (pěkný pořízek) sbírají kytky. to by z nich asi moc nezbylo. :-D
Odpovědět
Markys: byly by to super vzpomínkové fotky :-D
Odpovědět
markys tak to by byla legreca kdyby chlapy zberali ti kvetiny..... Loli myslis dort jako darek??
Odpovědět
Profilova fotka
jako já mám kytičky ráda a vůbec bych se nebránila, kdybych nějaké dostala, ale u nás to je opravdu nepraktické. za prvé máme svatbu v únoru, takže hrozí umrznutí a navíc do restaurace jedeme jen na oběd a pak domů a ještě se před tím budeme všichni fotit, tak nevím, jestli by ty kytičky to převážení vůbec vydržely. :-|
Odpovědět
to mas pravdu markys u nas su svatby kompletne odlisne takze urcite se te kyticky prisposobuji situace :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem právě chtěla objednat svatební oznámení, ale zasekla jsem se na svatebním mottu. toho je tolik, že nevím, které vybrat. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Niccky: JJ. Nebo ne?
Odpovědět
Markys: Svatební mottooooooooo???? :-o Se tady vždycky dozvím nějakou novinku
Odpovědět
Profilova fotka
loli to jako myslím takový ten verš, který bývá na svatebním oznámení. ;-)
Odpovědět
Uf :-D . Já jsem si říkala,co zase nevím. Tak my si asi dáme z té Prodané nevěsty : V každé době věrni budeme sobě. Chtěla jsem to původně na prsteny,ale je to moc dlouhý.
Odpovědět
Markys snad ti to pomůže... http://colora.cz/svatebnioznameni/pdf...
Odpovědět
Profilova fotka
díky loli. já už tu mám pootvírané takové další tři stránky a nedokážu si vybrat. :-D
Odpovědět
Od toho Lennona je to krááásnééé...Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe. Asi to použiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my budeme mít bez mota, ale jako sjednocují motiv na oznamko, výslužky a tak chci použít ornament co mám v albu "Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing", tak to ten citát trochu suplovat bude, jinak jen jména, datum a místo konání
Odpovědět
Hailie: to hezké x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono fakt těch citátů je tolik ... markys, prostě jeden vyber a dál už nepátrej, jinak vždycky najdeš něco, co se ti bude líbit víc 8-)
Odpovědět
x-) tak ja sem zase spatky na minutku dnes mam toho dost vela. Loli jo to mas pravdu na svatbu dostanes dort od krsnych rodicu cize total 4 dorty co znamena ze si ho nemusis kupovat sama je to velkym plusem aspon mas o starost menej :) To motto od Lennona je krasne..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Markys,mám podobný problém,ale zatím ho neřeším.je toho orpadvu strašně moc. Jo,dneska jdeme na prstýnky.Už proběhla i noční můra,takže ted už to bude ok. ;-)
Odpovědět
PB: Noční můry o prstýnkách??? Niccky: Ale svatební dort je svatební dort.... :-D Ty je taky dostaneš?
Odpovědět
TeĎ jsem volala Samojskýmu....Asi půjdeme do těch Unitářů. Jsem fakt překvapená,že to muže napadlo a sám to nabídl. Ale začíná se nám to líbit čím dál tím víc.
Odpovědět
No jasne to mas pravdu svatebni je svatebni ale je to taky moc pekny kdyz dostanes dorty od krstnych rodicu a rodicu :) mas na rozdavani do krabicek pro hosti aspon u nas se to taky dela. Kedze moja mamina je cukrarka tak uricte dostanem od nej jeden dort a pritelova maminka asi zaplati nas svatebni dort .... to jeste nevime jak to udelame protoze nechci aby ten dort tahala cez celou republiku :D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, to budete mít moc hezké od něj, byla jsem na svatbě kterou "vedl" a bylo to opravdu moc hezké, je to sympaťák a má smysl pro humor
Odpovědět
HAilie: Jo? Já doufám. JSem zvědavá na tu osobní schůzku... A co na to řekne muž. Ale co jsme si četli tak nám to vyhovuje. U nás jsou tři druhy věr a ještě ateisti k tomu jako bonus....takže unitáři jsou pro nás jak dělaní.
Odpovědět
ahoj, holky s tema motama na oznameni i na prstynky, z toho mam hlavu uz v pejru davno :-D loli, tak co Samojsky, jak na Tebe zapusobil? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?