Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hm, jak vás tak čtu, tak budu asi za socku, ježto máme doma téměř všechno z ikey (mj. nás to dost baví :-p), akorát skříň z moebelixu a tam už bysme teda na nábytek nešli, mj. protože jsou totálně neschopný co se služeb týče - v určený čas se neozvali, čekali jsme na dovoz cca tři týdny a navíc jsme to museli nechat odvézt k přítelovým rodičům, protože oni nevozí dál než 50 km :-|
Odpovědět
teri, ale my mame taky doma z Ikei nejaky veci i nabytek, jen akorat nabytek z masivu no ;-) :-D ja si totiz nemuzu pomoct ale v baraku mame vzdycky lutz a moebelix dohromady, mj. je to jedno a to samy - tady se spojili.
Odpovědět
Teri: Ikea je v pohodě :-D . Jen žádná nechoďte do Lutzu,abyste nelitovaly jako já. Ale zítra mi dovezou ty kolejničky,tak snad to bude vše ok. A dočkám se i té poslední koupelnové skříňky.
Odpovědět
jo a amade, šaty jsou pěkný, akorát bych se bála chlapů :-D :-N a hrozně mi připomínáš přítelovo nejlepší kamarádku 8-)
Odpovědět
loli, aby Ti neprivezli kolejnicky obe na stejnou strany ;-) :-D hele zavolej si do unitarie a popteje se co Te zajima :) amad, ty saty kolem krku fakt pekny! no muzu rict, jak nekdo psal o tom oddavajicim, tak ja taky nejdriv vejrala na vystrih a to jsem zenska :-D ale fakt Ti celkove moc pekne sednou, vcetne spodku - pokud budes chtit podle me si pod nej muzes dat nejakou jednoduchou krinolku, ale to mi prijde zbytecny :-)
Odpovědět
teri, dik za pripomenuti ;-)
Odpovědět
Jé, holky, já si teprve teď všimla, že má amadeuska v albu fotky šatů! Myslím, že si vybrala ideální střih, fakt pěkný šaty! Ale teda nic tak velkýho a přírodního jsem ještě neviděla:-D.
Odpovědět
popis: "Pořádný chlapácký kytky pro drsný týpky, vše zjemněno kvalitní bavlnou" http://www.luxusnipradlo.cz/panske-sp... bella napodobne! a pred chvili jsem amad ukazovala drahymu a on co jako, tak jsem dala tu druhou a jemu se jen zamlzily brejlicky :-D a zacal resit problemy se zady atd. :-N
Odpovědět
gepe: tak já to radši drahýmu ukazovat nebudu, když já jsem taková ubožačka plochá:-D. Ale už chápu, proč existujou podprsenky velikosti K:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
nicky, ještě zkus mrknout na mimibazar, dají se tam sehnat i použitý, ale ty děti to nezničí, takže to vůbec neva teri, my máme taky Ikeu :-) amadeuska, šaty fakt super, moc ti sluší
Odpovědět
gepe, podobný problém (tzn. kam s očima) máme i s tou kamarádkou... a ona třeba problémy se zádama má, no.. :-N
Odpovědět
bella, tak to jsem ani nevedela ze takova velikost existuje :-. me se taky proste na amad ty saty moc libi, je to proste trefa do cernyho :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Rozhodně! Nejlepší šaty, jaký mohla vybrat! Protože bez ramínek to nepřipadá v úvahu, ty prsa by to neudrželo, no a ty tenoučký by taky nebyly ty pravý. Tohle je ono a celkově maj pěknej střih a jsou střídmý, ale zajímavý díky detailům.
Odpovědět
gepe, díky za odkazy! Prostuduju to zítra, musím ještě něco přečíst do školy, zítra zase vražednej den a navíc mi přijde, že na mě něco leze...ale jsem ráda, přišla mi zimní bunda a je suprová a teploučká...
Odpovědět
bella za malo :-) kup si islandsky lisejnik na cucani ;-) jinak, super napad na svatebni darek pro novomanzele :-D http://www.beate-uhse.cz/product/deta...
Odpovědět
Tedááá,teď koukám na fotky Amad.... Pááááni....Tak už vím,kam dala příroda,to co jiným ubrala. T y bláho,Amad....ty jsou....a k tak hubený postavě.
Odpovědět
gepe: díky za tip, prostuduju to! Hele, ten zvoneček nemůžu koupit, on by zvonil pořád :-D.
Odpovědět
loli: jojo, amad stála v první řadě a já až někde vzádu :-D.
Odpovědět
takze ja mam vybranej svatebni darek pro nas dva :-D http://www.beate-uhse.cz/product/deta... http://www.beate-uhse.cz/product/deta...
Odpovědět
radi varime pratelum :-D akorat s pouzitim na obleceni hezky zbytek vecera, mam jeste nejaky povinnosti :-) pa
Odpovědět
Bella: Já jsem si říkala,že jsem dostala celkem štědře,ale TOTO =-) :-D Pááááni. Kolik má asi tak velikost? Gepe: Dobrou noc..... Já se asi taky pomalu rozloučím. Mějte se tu pěkně.....
Odpovědět
Dobré ráno, dámy..... Vy ještě spíte??? Pokud je u Vás jako u nás,tak se nedivím....Koukám z okna a vůbec se mi nechce z postele. Venku prší,mlha,zima....fujky....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno. my tady máme krásně slunečno, i když už začíná přibývat mraků. včera jsem došla na tu matriku a paní byla velice milá a laskavá. ;-) jen je to takové zvláštní, že člověk nedostane žádný papír, nebo nějaké potvrzení, kdy se ten obřad koná. prostě to řeknou ústně a já to musím nosit v hlavě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, i když jak koukám ven, tak co je na něm vlastně dobrého? malej je nachcípanej, takže se celou noc budil a plakal, takže já jsem nevyspalá šíleně, v těch šest ráno jsem myslela že ani nevstanu 8-( ještě že je zítra volno markys, tak super, že jsi dobře pochodila, termín svatby snad jen tak nezapomeneš :-D gepe, ty zástěrky no to je teda síla :-)
Odpovědět
Hailie: Chudinka malej...a ty si asi taky nepískáš. Njn,podzim je hnusný období. Slyšely jste někdy o tom,že by měl každý svatebčan nevěstě přinést kytici? My jsme ji na svatbu nesli,ale nejsem si jistá,zda to není slovenský zvyk (nevěsta byla Slovenka).
Odpovědět
Profilova fotka
loli tak to jsem nikdy neslyšela :-) a ani jsem nikdy na svatbu kytku nenesla, vždycky jen svatební dar :-) no 70-90 kytic bych snad ani nechtěla, leda bych si otevřela květinářství
Odpovědět
Hailie: Nám to poslali přímo v instrukcích....
Odpovědět
Profilova fotka
hailie, tak to je mi tě opravdu líto. už jsme si to taky párkrát prožili. ten starší vždy ze školy dotáhne nějaké nachlazení, no a malý to okamžitě chytne taky. :-S loli taky jsem o tom nikdy neslyšela. příjde mi to ale docela nepraktické. chudák nevěsta, co s tolika kytkama má dělat, když má navíc ještě svoji. i když na jedné svatbě jsem to zažila, že nějaké kamarádky donesly nevěstě kytky a to se pak různě předávalo, bo to na obřadě nikdo nechtěl držet. :-D
Odpovědět
Dobre ranko, tak tu je dnes celkom pekne oproti vcerajsku. Dufam ze to tak aj ostane. Co sa tyka toho zvyku ze kazdy svatebcan prinesie kyticu neveste na svatbu tak to je pravda. Na Slovensku kazdy prinesie neveste kyticu a tie kvety sa potom rozlozia v restauracii :)
Odpovědět
My jsme to předávali hned v kostele s blahopřáním..... Nevěsta to hned předávala družičkám a ony se o to postaraly
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?