Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no asi tak :-D. Proto se bude hodit ten chránič...a balerínky na převlečení.
Odpovědět
Ahoj holky,dnes jsme byli v našem luxusním bytečku montovat ten nábytek (stěna s Kika, koupelnové skřínky a skříň obojí XXXLutz) a večer,když jsme to všechno smontovali,jsme zjistili,že nejen,že nedodali tu druhou skříňku do koupelny,ale oni nám nepřivezli ani kolejnice do skříně ( na šoupací dveře). Já jsem taaak naštvaná zase,že jim tam zítra udělám takový haloooo,že to ještě neviděli. Je to možné toto? Koupím si tři věci a dvě z toho mám chuť jim strčit do ..... 8-( Gepe: My jsme se o tebe taaaak bály,ale jsem ráda,že je to v pohodě. A ty Unitáři napadli mého milovaného muže. Ví,že jsem věřící a ty Unitáři maj celkem pěkné zásady a já mu o nich vyprávěla,tak prej jestli nechci u nich teda. Je to tak nějak napůl cesty mezi mnou a jím. Akorát musím zjistit,jestli to není nějaká sekta bo co. Jinak na ty matrice už to mám zařízené.takže tím to není.
Odpovědět
ty chrániče vypadají fakt dobře (teda ty první :-p), to bych možná taky chtěla :-) když tak tady čtu tu legraci kolem pneumatik, tak jsem fakt ráda, že to nemusíme řešit - my totiž ani jeden neřídíme 8-)
Odpovědět
loli: jojo, to znám, ale je to k vzteku, když nic nejde jednoduše a bez chyby, viz.naposledky boty pro avano...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
bella, přesně tak, bez balerín to nepůjde :-D a hromadná objednávka u takhle malých věcí je lepší a hlavně lacinější ;-)
Odpovědět
Nebo by se ty chrániče kdyžtak objednaly před srazem a tam byste si je rozebraly.
Odpovědět
nemuselo by se to rozesílat poštou...
Odpovědět
Chrániče? Co mi uniklo? Bella: No to,že nic nejde bez chyby to vím, ale tohle? 8-( asi neusnu vzteky.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, na moje boty vůbec nemysli, možná že ta plná špička bude nakonec opravdu lepší ;-) teri, já si život bez auta nedovedu představit :-) tenhle víkend ho mam v opravě, tak jsem musela být doma, protože tady se o víkendu nikam bez auta nedostaneš :-S a druhým autem je přítel v práci... loli, my už 14 smontováváme skříňku do pracovny :-D :-D :-D a furt nejsme u konce :-D
Odpovědět
loli: chrániče na podpatky, stránku před jsem dávala odkaz...možná už jsi to někde viděla. avano: my máme auta dvě - jedno krásný nový na vyjížďky a druhý starší na vození nákupu, atd.:-D. Taky bychom bez auta nemohli existovat...
Odpovědět
Profilova fotka
no na nový auta bohužel nejsou prachy, takže já jezdim starým pekáčem, kterej je víc v opravě :-D přítel má auto novější, ale taky už nějakej ten rok má... peníze se holt investujou jinam, kde je to účelnější :-D
Odpovědět
jé, my nemáme v kuchyni pořád hotový šuplík u trouby, protože je blbě navrtaný, tak nejde složit... to je asi všude ]-( ava, no já jsem si to dřív taky nedovedla představit, ale my si ani jeden ten řidičák dělat nechceme - lépe řečeno, když vidím, co se na silnicích děje, fakt se bojím (čím jsem starší, tím víc) a přítel je na tom podobně, tak myslím nemá cenu ho do toho nutit... ale uvidíme, taky jsem zvědavá, jak to jednou půjde třeba s dětma :-N
Odpovědět
Článek se načítá
já mám náhodou to naše starý radši, máme k němu větší citovej vztah :-D.
Odpovědět
terinka: toho jsem si všimla, když jsi posílala fotky se šatama:-D. To moc dobře znám, u nás by to mohlo bejt třeba rok, než by to někdo udělal :-D.
Odpovědět
bello, no my to budeme muset převrtat, ale zase máme strach, abysme to ještě víc nepodělali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já mam svůj pekáč taky ráda (občas) :-D :-D zase si říkam, že když vyletim ze silnice, tak škoda bude minimální, ale ze mě toho moc nezbyde :-p teri ono na tý vesnici to bez auta fakt nejde, o víkendu tu nic nejezdí :-(
Odpovědět
ava: no někdy ti nepomůže ani supermoderní a bezpečný auto, když máš smůlu...
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale většinou máš v novým autě trochu větší šanci na přežití... přece jen můj stařičkej peugeot je jak z papíru ;-)
Odpovědět
Holky,jsem vyřízeňour,jdu do sprchy a chrnět,už na to ani nevidím....Každopadáně jsem ráda,že Gepe je v pohodě a jen ulítaná....Dobrouuuu
Odpovědět
Profilova fotka
loli, dobrou!!
Odpovědět
loli, nejsou vubec sekta, ba naopak, jsou hodne liberalni a jejich cleny jsou z ruznych cirkvi. Ostatne nas budou oddavat :-) dekuju moc :-N jen toho mam moc a omlouvam se :-( hezkou dobrou bella, to je super ze mas obe :-) a vypada to opravdu pekne i takhle
Odpovědět
gepe: no jo, jen si dozadu nevidím, takže to neumím udělat moc precizně. Ale tohle bylo v noci hala-bala a se 4ma pérkama...Jinak jsem koukala, že máš v albu pěkný účesy, taky jsem chtěla hollywoodský vlny nebo pokládačku...:-)
Odpovědět
bella, ono to neni poznat ze to je jen tak na rychlo a me se kolikrat prave libi vlasy tak ze jsou upraveny ale pritom tak moc nevypadaji :-) dyt si muzes nejak zehlickou apod. udelat vlnku a tu nechat k hlave ;-)
Odpovědět
gepe: jojo, právě plánuju, že to vyzkouším na tu promoci...:-) A taky scháním černou čelenku s mašlí...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak jste si objednávaly ty květy do vlasů, tak jsem v pátek byla s kámoškou na kafi a ona měla takovej květ s korálkama na klopě a prý si ho uděla sama z látky co jsme měly před osmi lety na maturáku :-D tkaže když prý budu chtít takový květy na šaty nebo na něco, tak mi je se ségrou udělají :-D :-D
Odpovědět
avano: to je šikovná! Já jsem taky přemejšlela, že bych něco zkusila sama, ale pak jsem byla líná:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
právě že holky dělají šperky, takže mi pak udělají přesně na míru na svatbu, teď šijou i kabelky a ty květy jsou prý sranda ;-)
Odpovědět
bella, jak psala ava, taky jsem to nekde videla a navod, ale prave stejne jako Ty, nejak se mi do toho moc nechtelo.. :-N ava, ma nekde nejaky fotky nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, zatim to rozjíždějí, takže tam mají jenom ovčí rouno, ale dělají ze skla, šijou, smaltujou, drátujou.... http://www.fler.cz/ma-ja-0
Odpovědět
holky mam spunty na ty podpatky!!! a v cr :-p :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?