Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Já jsem taky chtěla minidortíky, je to super!:-) Přesně ze stejnejch dovodů.
Odpovědět
bella, no ono je dobry usetrit kazdou korunu :-D ale je fakt, ze byl ochotny vzit ten co vybral na e-party a ten vychazel nejak pres 6tis... tak si rikam, ze by tohle mohlo projit... preci jen svatebni dort byva vetsinou jednou za zivot =-) :-N
Odpovědět
No jasně;-).
Odpovědět
no je to hlavně o lidech :-D ani od segry jsem si nezkoušela :-)
Odpovědět
holky, tak to je fakt síla... mně ho taky hned každý sundaval z ruky (teda ptali se, jestli můžou), ale jen proto, aby se podívali zblízka, nikdo si ho nezkoušel... naštěstí! :-x gepe, mně se taky líbí minidortíky, ale péct bude svědkyně, tak to po ní nemůžu chtít :-D holky zatím pa, jdu na vlak a za přítelem x-)
Odpovědět
teri papa :-) ja prave chci po lidech kolem taky minimum :-D
Odpovědět
holky ,tak já budu mít dort+dva děkovací a minizákusky,no já si myslím že sladkého tam bude dost,ještě koláče.
Odpovědět
anka, to urcite bude stacit :-) my prave budeme mit v ramci rautu panacottu s malinami a cheesecake, tak to se sladkym nechci moc hrotit, kor kdyz to budu chtit mit vsechno venku..
Odpovědět
Já teda chci normální dort, sedmipatrový,jak jsem slíbila neteřince. Jinak jestli se rozhodujete mezu e-party a erhartem tak jasně vede erhart. Nedvědová děla dost máslový. erhart má odlehčený piškoty a jogurtové náplně.
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, vy mi děláte chutě!!! jdu si uvařit kafe ;-) já se ještě nerozhodla, ale asi by z praktickýho hlediska byly lepší jednotlivý zákusky... minicakes jsou krásný, ale v našem počtu by mi to udělalo sakra díru do rozpočtu :-D
Odpovědět
no jo bude léto,tak to bude trochu riskantní.Ale my máme sál ,kde je kuchynka a dvě velké lednice,takže jedna poslouží na sladké a druhá na vše ostatní.No už mi s té svatby hrabe,dneska se mi zdálo že jsem byla těhotná a nejeli na svatební cestu a peníze dali do mimča,no já bych si snad hodila mašlu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, vždyť by to bylo "teprve" pátý dítě :-D :-D do fotbalovýho týmu ti pořád ještě 7 dětí chybí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
avano:už ani jedno :-D :-D :-D to co mám doma mi stačí,už si chci taky užívat :-N :-N :-N jsem ráda že už jsou větší.no je fakt že ta svatba dělá svoje :-D :-D :-D
Odpovědět
loli, ja mam jasno v tom ze nedvedovou nechci - mj. jsem videla i dost nepovedeny dorty od nich. ava, ja prave myslim ze to bude fajn v tom nasem poctu, i ty mini by sly.. anka, mi budeme mit i salon, nejen zahradu, ale prijde mi divny mit zvlast sladky od zbytku rautu, vcetne dortu... jinak me uz taky zacina hrabat ze svatby, hlavne zacinam chytat psycho ]-(
Odpovědět
gepe, panna cottu jsem taky chtěla!;-)
Odpovědět
ava, porad mame tak nejak rozpocet danej tech 150, tam by se ty mini schovaly :-D ale je fakt ze od ty doby, co jsem udelala redukci hostu, tak jsme rozpocet neresili, ja ho beru porad tak jak mame nastavenej tenhle predbeznej strop a myslim, ze to ani neprekrocime, i kdyz to se uvidi :-D
Odpovědět
bella a na okori ji maji vynikajici! se tam nekdy stavte treba na vecu ;-)
Odpovědět
ava, kdyztak tam budeme mit povinnou brigadu :-D :-D :-D
Odpovědět
jj, to bysme mohli! A se známejma pořád vymýšlíme nějaký výlety, tak to byse hodilo :-).
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, my to máme přesně obráceně :-D rozpočet byl 100 tisíc na 70 lidí a teď máme lidí kolem stovky a rozpočet jsem stáhla na 80 :-D :-D ale zase jsem osekala kravinya hodně udělá to, že budem mít raut za půldarma ;-) jo kdybsme součástí areálu měli restauraci tak bych si taky vymyslela nějakou lahůdku, ale takhle musíbe brát ohled na to že se to tam bude všechno dovážet... :-|
Odpovědět
bella, tak sup a naplanovat! celkove je na okori hezky ;-) ava, ale o to levneji vas to muze praveze vyjit :-) a "kravinky" vubec neresim vzhledem k tomu "nasemu" prostredi..
Odpovědět
gepe:no my jak to máme na tom statku,tak to máme všechno v tom sálu,ale kdo se bude chtít projít ven po statku tak může a jsou tam i zvířatka :-) :-) takže je tam krásné prostředí ale vše máme vevnitř ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já vlastně na okoři taky nikdy nebyla :-D no to bych se vlastně měla stydět...
Odpovědět
Profilova fotka
loli, taky jsem zvědavá na fotky, posílám do IP adresu jo? 8-)
Odpovědět
avano:styd se :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, ještě jsem zapomněla na jednu píseň, to už mě napadlo dýl - Fix You od Coldplay...miluju jí...kdyby se nějak předělala pro ty nástroje...to cello by tam bylo krásný x-). A graduje!
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=73YjnO... samozřejmě bez zpěvu, jen tak...
Odpovědět
Tady to docela pěkně upravili :-) http://www.youtube.com/watch?v=NhiAfT...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, teď jsem koukala že pro královehradecký kraj hlásí extrémně silnej vítr...abys nám neuletěla ;-)
Odpovědět
avano: já jsem v Praze:-D, v HK až zítra. Ale povím to mámě, dík:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?